Obyvatelé Haddonfieldu to zatím netuší, ale smrt přichází do jejich ospalého městečka. Před patnácti roky vyvraždil Michael Meyers polovinu svojí rodiny, bylo mu tehdy jen 11 let. Od té doby byl pod zámkem v psychiatrické léčebně. Nyní v podvečer Halloweenu, svátku zesnulých, přichází zpět, aby našel svou malou sestru. Dr. Loomis (Malcolm McDowell) jako jediný opravdu ví, čeho je maniak schopen a vydává se varovat městečko. Úspěšné znovuzrození jednoho z nejslavnějších hororů nově odhaluje pozadí patologicky narušené mysli a oslovuje jak nové diváky tak i fanoušky původní série. Režisér Rob Zombie obrací čas a pátrá po původu čistého zla jménem Michael Meyers. (oficiálny text distribútora)

T2

Rozpočet $15miliónovTržby USA $58,272,029Tržby Celosvetovo $79,101,325Tržby za predaj DVD v USA $37,127,103 //počet predaných kusov 1,734,871║ Pre mňa bol tento Halloween ako voľné pokračovanie Zombieho predošlých snímok, proste samý vlasáči, každú chvíľu holé baby, fádny dej, (proste jeho ako že tvrdý štýl muzikanta my nesedí) ... , ale nech, neberiem mu jeho štýl ale neponúknuť nám tematicky nič nové a len opakovať to čo bolo už 100x videné(vyvražďovačky) a nehovoriac už o detstve Michaela Meyersa, ktoré vôbec nefungovalo ako vnútorná dráma ale ako pohodová prechádzka nejakého chlapca tváriaceho sa akoby ja nič ja muzikant... no proste pre mňa dosť veľké sklamanie. /30%/ ()

Cival

Ve Sportu by napsali, že to byl zápas dvou odlišných poločasů. První půlka je fantastická. Nový Michaelův zrod čerpá ze Zombieho syrového stylu maximálně intenzivní podívanou. Vražednou atmosféru trochu předčasně korunuje scéna s "Love Hurts", kdy z Halloweenu čiší nostalgická grindhouseovská nadsázka, zároveň i upřímný smutek. Jenže v druhý půlce už nejde o moc víc než o jednoho wrestlera, co monotónně vykuchá pár lidí. Zombie jen brousí hororové stereotypy, vyvolává psychology, pochůzkáře a odrostlé sestřičky, ale už vůbec ničím nepřekvapí. Režíruje snad pode zaseklé desky, z níž se dokola dokolečka odehrávají ty samé postupy. Deprese jde do háje, končí se u nudy s trochu větší porcí sexu. ()

Lima

Neškolený Rob Zombie je určitě talentovaný hororový tvůrce, což zde dokazují zručně zrežírované Myersovy ataky, které mají neskutečné grády a občas při nich Zombie přijde se zajímavým nápadem, ale jinak vše ostatní je slabota. Je to pro něj krok zpět, v předchozí ´The Devil´s Rejects´ dokáže Zombie dějově překvapit i příjemně šokovat, ale ´Halloween´ je až nudně předvídatelný ve svém vršení stokrát omletých hororových klišátek (hlavně ve 2.půli), bez špetky překvapení a s nulovou dávkou napětí. Nemyslím, že by zařazení Myersových osudů do jakési prapodivné psychologizační roviny filmu prospělo a hlavně - Carpenterova klasika měla velký trumf v podobě sympatické Jamie Lee Curtis, zatímco tady mi byly všechny postavy veskrze protivné, nebo měli minimální prostor, takže když Myers v druhé půli rozpoutá svůj "koncert pro jeden kuchyňský nůž", bylo mi úplně putna, koho v následujích chvílích vykuchá a jak brutálním způsobem. Tvůrčí laťku, nastavenou svojí předchozí peckou The Devil´s Rejects, Zombie nejen nepřeskočil, ale doslova se pod ní proplazil jako zraněná Myersova sestra.... ()

Enšpígl

Jestli se provalí sto padesátej čtvrtej finanční podvod křesťanskýho demokrata bratra Čuňka a státní zástupkyně po sto padesátý čtvrtý prohlasí že on nic, on muzikant, tak na mou duši začnu řádit jak to přerostlý hovado v tomhle filmu. ()

Cervenak

Pánabeka, toľko vrieskania som snáď ešte nepočul v žiadnom filme. Ale ani sa nečudujem - keby som ja bol americký herec a musel by som hrať vo filme podľa takéhoto scenára, tiež by som celý čas jačal od hrôzy. Robot Zombie je nanajvýš priemerný režisér. Epizódky z Michaelovho detstva ešte majú akú-takú atmosféru, ale potom sa začne monotónne porcovanie dorastencov a všetko sa odporúča do pekla. V záverečnej dvadsaťminútovke badať istú snahu, ale žeby to bolo naozaj napínavé, to teda nie. No a scenár? Rob, už prosím ťa nikdy nič nenapíš. Tak tupo napísané dialógy, z ktorých trčí, že autor vôbec netuší, o čom by sa postavy mali baviť, som už dávno nepočul. Hlavne pri rozhovoroch Loomisa a malého Michaela, z ktorých sa dalo vydolovať veľa, ale zvrhávajú sa na bľaboty typu "čierna je len absencia svetla", som trpel ako s kuchynským žabykláčom ponoreným hlboko do čriev. Nasrať, pán Zombie, nasrať, toto bolo úbohé. ()

Isherwood

Zombie potvrzuje statut nejtalentovanějšího hororového režiséra dneška a jeho vize Michaela Myerse je od tragických počinů, kdy bojoval krom nudných teenagerů i s debilním přístupem samotných tvůrců, vzdálena několik světelných let. Tohle je zběsilá, neučesaná, vulgární, krutá a řádně krvavá jízda plná nahoty, nadávek a trefných odkazů na předchozí díly. Myersovi už nejsou spořádaná výstavka amerického maloměsta, ale rozvrácená rodina (výborní William Forsythe a Sheri Moon), která malým kruťasům svědčí. Likvidace o halloweenském předvečeru, útěk z kliniky či závěr jsou esencí dokonalého slasheru, který nemá v současné „čajové“ produkci obdoby. Robovy kredity stoupají maximální možnou přímkou, zvláště, když s maximem piluje své formální možnosti (zde naprosto dokonalé ozvučení) a ukazuje, jak má vypadat opravdové fanouškovské zanícení ve spojení s maximálně uvědomělou filmařinou. [Kvality stvrzuje i dvojice uhrovitých teenagerů, kteří seděli o pár sedaček dál a s očekáváním tradičního „bububu“ se k sobě tulili. Jejich pobledlé výrazy při rozsvícení v sále a netknutý popcorn svědčí o mnohém. :)] ()

Djkoma

Rob Zombie je pro mě nikdo, ale dokázal vytáhnout Halloween z té nejhlubší stoky, která prochází Haddonfieldem. Návrat k počátkům se vyvedl stejně jako obsazení Malcolma McDowella, který pomocí jemných triků v maskérně dokázal omládnout. Jsem velmi rád, že nezmizela krvavost a dravost, která se vždy k této sérii pojila a konečně zmizel ten pištivý hlas "křičící královny" Jamie Lee Curtis. Nikdy jsem ji neměl rád a tenhle snímek mi dokázal, že Halloween může bez ní být mnohem lepší. U původního snímku mistra hororu Johna Carpentera jsem se prakticky nebál, ale zde mi byl předložen horor sázející ne tolik na atmosféru jako na krev a vraždy. Po dlouhé době to je film, který opravdu dokáže zajímavým způsobem podat vraždu a rozsekání nožem. Rob Zombie je ode dneška režisér, co dokáže polít všechny protagonisty krví a nechat hlavní postavu zabíjet, jak se mu chce. A to se mi prostě líbí. ()

Adrian

Carpenterov original ustanovil viacere pravidla subzanru slasheru, kde okrem ineho charakteristickou crtou bola urcita enigmatickost vraha/maniaka dana nielen maskou (ktora len vynimocne byva odnimana), ale i pozadim jeho osoby, o ktorej sa dozvedame len velmi utrzkovite informacie (hlavne z druhej ruky a casto az v dalsich pokracovaniach). Zombie, pri zachovani svojho rukopisu zvolil opacny styl - prva polovica je zamerana na samotneho Micheala ako dieta (od psachania svojej prvej vrazdy az po jeho zivot v ustave) a nacrtnutie jeho charakteru priamym sledovanim jeho osoby. Carpenterov original je imho nedostizny, ovsem Zombie moze svoju verziu postavit so vztycenou hlavou vedla nesmrtelnej legendy. I ked teenage bodycount v 3/4 filmu straca svojou prehustenostou z casti na atmosfere, nielen zaverecna 15 minutovka to v mojich ociach vynahradzuje. Spokojnost vladne i po hudobnej stranke. Mierne remixovana Carpenterova ustredna melodia ucinne podkresluje tvrdost a spinavost Zombieho rezijneho stylu. ()

Superpero

Rob Zombie vzdal poctu originálu, ale svoji verzi přece jenom pojal trochu jinak. Michaela Meyerse vidí jako oběť a je znát, že s ním v podstatě sympatizuje. Příběh obohatil o jeho psychologický profil, který tvoří začátek filmu. Prostředek jako by originálu téměř z oka vypadl, akorát tam kde Carpenter lépe zvládal atmosféru, Zombie zase přidává takové to jeho znepokojující neučesané násilí. Rob Zombie totiž netočí hezké filmy a násilí v nich fakt bolí. Na konec film obohatil ještě o jednu menší dějovou odbočku, aby se Michael Meyers choval alespoň trochu pochopitelně. Tudíž není to taková úplná zabíjecí mašina jak v origoši. Obsazení opět bude lahodit milovníkům béčkových filmů a hudební doprovod je perfektní jak je u filmů pana Zombieho zvykem. ()

hirnlego

Zombie bez koulí. První půlka s opravdu moc šikovným rozkošným malým Meyersem je vážně pěkná (Šlancáku, ty stará vojno!), ale pak to jde do sraček a hlavně do nic nepřinášející NU-DY. Ke konci je to vyloženě na přesdržku, stejně jako zařazení Uda do pouhých dvou vteřinových záběrů! ()

Bluntman

Společne s novým Argentem a jeho završením trilogie o matkách (La Terza Madre) považuji Halloween za nejlepši horrorový film roku 2007. Kde je u Argenta vychýlenost a až určitý druh snovosti určen optikou hlavní postavy a v klasicky vystavěném a vyprávěném filmu si dovolí narušit klasický narativ, tam Zombie přichází s reimaginací Carpenterova originálu, která je do jisté míry až revizionistická vůči žanru slasherů a může se tak hrdě zařadit po bok Tarantinova Grindhouse: Death Proof. I "šilenec z videopůjčovny" svou poctu braku rozdělil na dvě části, které byly mezi sebou do jisté míry vyjednáním mezi starým sedmdesátkovým poctivým a moderním přistupem ke kinematografii se zakombinování "tarantinovského mizogynického feminismu". Rob Zombie nejdřív film otevře v exploatačním duchu svých předchozích filmů (Dům 1000 mrtvol a Vyvrženci pekel), aby pak do psychologizující (pozor, nikoliv psychologické!) hodinky filmu vsadil postavy, které do toho fikčního světa nepatří (nemocniční zřizenci znásilňující pacientky či geekovští pracovníci nemocnice), a pokračoval návratem do sedmdesátek s kontextualizováním scén z Carpiho Halloweenu do nových formálních rámců, hyperbolicky nadsadil Mistrův koncept (jaké reakce originál vyvolal ve fanouškovských kruzích? viz American Nightmare) a do starého hororového světa vsadil poučené moderní postavy ala hrdinové a hrdinky z Vřiskotu. Pátá hvězda je hlavně za poslední čtvrtinu filmu, která je naprosto famózní a úchvatně nesmlouvavá, zdařile remixovaný původní hudební motiv a za to, že je co rozebírat a v necnezurované verzi se i nad čim bavit či děsit... ale tak nadšený jako z Vyvrženců pekel z toho nejsem a s náběhem záv. titulků jsem nemusel hledat svou sanici na podlaze. ()

Dever

Soundtrack Tyler Bates: 1. These Are the Eyes ,2. Halloween 2007 - Tyler Bates ,3. Is the Boogieman Real? ,4. (Don't Fear) The Reaper - Blue Oyster Cult ,5. Are You Saying Michael Did This? ,6. Love Hurts - Nazareth ,7. I Hope She Likes Cripples ,8. Baby, I Love Your Way - Peter Frampton ,9. A Taco Deluxe Supreme ,10. Tom Sawyer - Rush ,11. Driven By Pure Animal Instinct ,12. Let It Ride - Bachman-Turner Overdrive ,13. Trick Or Treat, Baby ,14. God Of Thunder - Kiss ,15. Satan's Mother ,16. 1969 - Iggy Pop ,17. Talking About the Anti-Christ ,18. Only Women Bleed - Alice Cooper ,19. Needs To Get Laid ,20. Halloween II - The Misfits ,21. Was That the Boogieman? ,22. The Shape That Stalks Laurie - Tyler Bates ,23. The Scream ,24. Mr. Sandman - Nan Vernon , ()

EvilPhoEniX

Jak je už zvykem, opět se remake ponaučuje z chyb originálu a z Myerse už není pomalý, nudný a nezajímavý maniak, ale je nahrazen urostlým wrestlerem, který si už respekt vyvolat rozhodně umí, také Rob Zombie přišel na to, že Slasher z nízkým body countem a bez krve nemůže fungovat, tak to naštěstí nahrazuje zde. Co se týká gore, to není sice žádná sláva na dnešní dobu, ale film nenudí, drží si fajn atmosféru a byť je první polovina znatelně podařenější a temnější, sympatické a konečně zasloužené čtyř hvězdí si Halloween odnese. 75% ()

Kordus

Rob Zombie to myslel určitě dobře, když se rozhodl natočit remake Halloweenu jako průvodce do duše vraždícího psychopata. Ale hned někde na začátku při psaní scénáře se to zvrtlo... Zklamání ve všech ohledech. Nesnesitelně protahovaná nuda. ()

tron

„Za ten čas, čo ťa poznám, sa z teba stal môj priateľ. Aspoň vidíš, aký nahovno je môj život.“ Veľmi dobre viem, o čo kontroverznému Zombiemu šlo. Niekomu sa na cenenom Carpenterovom origináli páčilo, že Michael Myers v ňom bol zlý "bezdôvodne". Zombie je však úplne iný typ režiséra a vo svojom dosť odvážnom, hoci nakoniec nie výbornom remakeu, sa pokúsil práveže vysvetliť dôvody, pre ktoré sa z malého chlapca v detstve stane psychopatický sériový vrah. Vcelku mu to vyšlo, keďže Michaelovmu detstvu je venovaná veľká časť minutáže. Vďaka tomu miestami perfektne funguje druhá polovica s už dospelým Myersom. Tej zas pre zmenu parádne pomáha skvelý, dominantný a pritom sympatický výkon Malcolma McDowella v úlohe Myersovho úhlavného, celoživotného prenasledovateľa Dr. Loomisa. Okrem prepracovanému scenáru a dôrazu kladenému na psychológiu postáv a vzťahy (čo, ruku na srdce, bežne v hororoch nevídame často a je to škoda), je ďalším mohutným plusom Halloweenu namakaná, špinavá sedemdesiatková atmosféra, intenzívne vraždiace scény, celkový nekompromisný prístup a gigantický kasting, pozostávajúci z úžasných "ksichtov" a žánrových legiend a pololegiend ako sú Udo Kier, Danny Trejo, Dee Wallace, William Forsythe, Brad Dourifa alebo Tyler Mane (vrcholom kastingu je ale zrejme až Danielle Harris, ktorá vytvára dokonalý zmätok, keďže síce hrala už v pôvodnej štvorke a päťke, ale úplne inú rolu). ()

B!shop

Nj, Rob Zombie opet nezklamal. Film se vraci na uplnej zacatek, takze neni potreba znat predchozi dily, coz je fajn. Prvni pulka - Michael jako malej, je fakt fajn, sice film neni nak zvlast strasidelnej, ale ten malej mamrd je slusnej magor, za chvilku stihne udelat par mrtvol a celkove to ma takovou psycho atmosferu. Druha pulka uz je cista vyvrazdovacka s pro me nepochopitelnym honenim Myersovo sestry, kde navic dvoumetrova tupa zruda naprosto tise vyskakuje, kde se mu zachce. Nicmene nutno rict, ze Zombie se s nejakym tim litrem krve nemaze, takze Michael porcuje fakt pekne a za chvily jdou obeti do desitek. Navic to ma slusnou atmosferu. Jedinej problem filmu je ten, ze sem se ani jednou nelek a nejak zvlast vystrasenej jsem taky nebyl. Kouka se na to pekne, nenudi to, ale bohuzel ani moc nevystrasi, takze jen slabsi 4*. ()

obitus

Zombieho "reimaginace" se v první půli zasekla ve světě Devil's Rejects. Vše je špinavé, ošklivé, zlé, prostě fuck. Včetně rodiny malého Michaela, který ve volném čase s ledovým pohledem vraždí drobná zviřátka. Není divu, že mu jednoho podzimního dne rupne v mozku a bezbranné tvorečky vymění za bezbranné lidi. Druhá půlka pak poměrně věrně kopíruje Carpiho, aniž by se pokusila dosáhnout alespoň špetky atmosféry originálu. Odkazů je mnoho, stejně jako skvělých béčkových herců, ale výsledek je zoufale nezajímavý, nudný a veskrze podprůměrný. A to včetně se Zombiem spojované brutality a násilí. Rozdílů mezi workprintem a konečnou verzí je mnoho, ale celkovém zúčtování vychází oba střihy stejně špatně. Snad se Rob příště vzmůže na vlastní látku, rozhodně by mu to prospělo. ()

Slasher

THE MICHAEL MYERS STORY:) Poté co jsem dvakrát shlédnul workprint, nebyl jsem zrovna nadšený, ale kinoverze mně ten dojem celkem spravila. I když moje očekávání se úplně nenaplnilo ani tak. Na jedné straně klasický Zombie styl, tedy špinavá atmosféra, do očí (a do uší) bijící násilí, osobité herecké výkony. Zombie provedl s původním Halloweenem spoustu změn, máme zde ne ani tak remake jako spíš úplně jiný film, tak to na mne působí. Vlastně tenhle snímek by atmosférou do celé předchozí série vůbec nezapadl. Stojí mimo, pokud si někdo přál úplně nový začátek, má ho mít. Je otázkou, zda Zombie nepřinesl až moc inovace. A mám dojem, že Rob možná neumí navodit strašidelnou atmosféru, protože se o ní snažil ale nikde nic. Snímek je rozdělený na tři části, Michaelovo divné dětství které končí brutálním vyvražděním poloviny vlastní rodiny, následně marnou snahu dr. Loomise cokoliv s Michaelem pořídit, no a zbývající hodinka počíná syrovou scénou útěku z blázince a pokračuje děním v Haddonfieldu. Inovace spočívá ve snaze o pochopení hlavního hrdiny. Zombie přinesl psychologické drama, ne nějakou teenagerovskou vyvražďovačku. Šlo mu o to odkrýt část tajemství za Myersovým chováním, ne začít film s již takřka hotovým psychopatem a zabíjet a zabíjet (mimochodem vražd je dost, když ne dostatečně nápaditých tak alespoň dostatečně syrových). Základním kamenem je Michael Myers, bezmála dvoumetrový bouchač (!), a nejenže ho uvidíme bez masky, ale jako dítě dokonce i mluví a zlo se v něm probouzí jen občas. Bál jsem se, že casting v tomto případě selže, ale Daeg Faerch mi vytřel zrak. Co se týká dalších hereckých osobností, hlavní hvězda Malcolm McDowell jako Loomis také sedí, stejně tak Sheri Moon Zombie jako matka, no a nebyl by to Zombie kdyby si do minirolí neobsadil pár svých osvědčených přátel. Nové charaktery z druhé části filmu už tak nepotěší, hlavně Laurie je oproti Jamie Lee Curtis nulově výrazná (ale na tom až tolik nesejde protože hlavní postavou je Michael), vlastně celá druhá část je o něco méně působivá než ta první. Ve srovnání s workprintem mnohem lepší konec, a lepší, i když méně šokující scéna útěku. Ve výsledku hodnotím workprint 70%, kinoverze 83%, director's cut 85%. Vadila mi scéna s Love Hurts, ta mi přišla dost trapná. Ale jinak, takhle má remake vypadat. Takže nakonec bych shrnul hlavní zápory: 1) Chybí strašidelná, potažmo ta pravá 'halloweenovská' atmosféra. 2) Druhá polovina je slabší než ta první, protože nové charaktery jsou až na druhém místě. Film mi taky díky dvěma odlišným polovinám nepůsobí příliš kompaktně. 3) Nevýrazná představitelka v roli Laurie. 4) Scénka s Love Hurts - dohromady to na mě působí fakt blbým dojmem. 5) Ještě jedna věc, až moc Michaela Myerse. Myslím, že celkem trefně to vyjádřila jedna zahraniční kritika; Leaves nothing to the imagination. Dude, if I see that Myers pussy, he's fucking dead! (historie série) ()

Flipnic

Abych tak po pravdě řekl, nebyl jsem z tohoto remaku ani nadšen, ani zklamán, jako spíše rozčarován. Po mnoha přečtených ohlasech a komentářích, po jasném předešlém seznámení se strukturou děje, jsem stejně dostal trochu něco jiného, než jsem očekával ... A rozčarovanost je pravým výrazem, pro moje pocity po tom, co jsem film před chvílí v kině shlédl ... Naschvál jsem si několik dní před návštěvou kina pouštěl první dva, a čtvrtý, díly ... které považuji za naprosto výtečné a klasické Halloween slashery. Takže jsem si dost dobře pamatoval, jak probíhal díl první, dnes již 30 let starý, jak na něj okamžitě v ději navazoval díl druhý a jak se podařilo Michaela oživit pro čtvrtý třetí, který byl také výtečný a svým zpracováním velmi podobný carpiho první klasice. Rob Zombie mne, po pravdě již po třetí, trochu zklamal ... Tolik opěvovaná první část, psychologizující začátek a rozjezd, ztvárnění a popis Michaela jako dítěte a prostředí, ze kterého pocházel ... tak to mne opravdu nedostalo, nezaujalo, ale spíš urazilo. Michael Myers se v prvním díle kultovní klasiky vyznačoval tím, že první vraždu učinil v 5ti letech, nikdo nevěděl proč a Dr. Loomis si s ním řadu let lámal bezvýsledně hlavu a nervy. Pětileté dítě nedokáže vraždit a principiálně toho není schopno. To, že tuto jasně kategorizovanou skutečnost Carpenter popřel, dělalo z postavy Michaela Myerse to, co byl po všechny díly - ztělesněné zlo, temnotu a strach. "Vznikl" na den Halloweena, kdy se děti straší jako "Boogeyman/strašák", jako ztělesněné zlo, temnota ukrytá v každém z nás. Zombieho popis klasické nefunkční rodiny, kterých jsem osobně za svou praxi (moji osobní pracovní profesi) viděl desítky, mě opravdu nezajímal. Vraždící 10ti letý výrostek není nic šokujícího ani zajímavého, Zombie tak jen "polidštil" postavu Michaela Myerse a udělal z něj "obyčejného" psychopata ... Druhá část ovšem, na kterou si zde řada diváků stěžuje, je již trochu něco jiného. Zombie jasně vytváří remake a kopíruje přesně základní události, scény a děj, který byl v prvním díle. Takže to, že Michael se nejdříve tu a tam objeví a pak začne vraždit, je přesně to, co jsem od filmu očekával, jen samozřejmě s mnohem většími grády, než tomu bylo před 30ti lety u Carpiho. Ani tady ovšem jaksi Rob Zombie neboduje na plné čáře. Něco tomu prostě chybí a i když bodycount je vysoký, eplotační orgie nejsou na dnešní dobu nic extrémního a ve srovnání s například posledními Texasskými masakry, Zombie diváka opravdu spíše jen tak straší ... Čekal jsem bombu, bohužel nevybuchla ... ale jako milovník Halloweenské série dávám pěkné 4*. ()

Americký vlkodlak opět vyje na měsíc

Americký vlkodlak opět vyje na měsíc

30.06.2009

Samozřejmě v remaku. Hollywoodská studia už vyzobala snad všechny slavné hororové série, teď půjdou i po těch méně slavných. Americký vlkodlak v Londýně je sice žánrovou klasikou, ale zůstal spíš v… (viac)

Probuďte mrtvé!

Probuďte mrtvé!

04.06.2008

Včera nám tu dělal bu-bu-bu Tim Burton (ve smyslu vyhrožování dalším filmem ve stejném stylu), dnes probudíme pár dalších strašidel. Především je tady adaptace komiksu Stevea Nilese, autora předlohy… (viac)

Jděte s těmi remaky do háje!

Jděte s těmi remaky do háje!

08.04.2007

...chce se člověku zařvat, když na něj webové filmové zpravodajství prakticky denně chrlí zvěsti o dalších a dalších předělávkách klasických kusů. Člověk by čekal, že ten otravný trend bude slábnout,… (viac)

I nemrtví točí filmy

I nemrtví točí filmy

10.01.2007

Rob Zombie, frontman metalové kapely White Zombie, má za sebou již mnoho úspěchů jako zpěvák a skladatel a tak se před pár lety střemhlav vrhl na kariéru režiséra a scénáristy v jedné osobě. Po dvou… (viac)