Cole (Chris Evans) se bezhlavě zamiluje do tajemné Sadie (Ana de Armas), ale pak zjistí, že Sadie je tajná agentka. Než se stihnou rozhodnout pro druhé rande, jsou Cole a Sadie zapleteni do mezinárodního dobrodružství s cílem zachránit svět. (mikki089)

honajz

Tady nefunguje vůbec nic. Těm dvěma nějakou chemii mezi nimi nevěřím ani za mák, Ana de Armas nejenom, že neumí hrát, maximálně se tvářit, ale sexy mi také nepřijde, protože nemá pas, zato má pěkně velkou prdel jako J. Lo a dost tlustá stehna, manekýn hraje jako v jakékoliv reklamě na nějaký úpa skvělý produkt (navíc v jedné scéně obličej zraněný má, ve druhé nemá, pak zas trošičku má...), akčních scén je sice hodně, ale natočené jsou tak nějak divně. Nejhorší je, že se to navíc pokouší o humor a snad nadhled, ale celé je to těžkopádné jako vtipy od AI. Tušíme, že tohle tvůrci mysleli jako ha ha vtip (třeba hořící pneumatika), ale prostě to nefunguje. Platí, že když dva dělají totéž, není to totéž. Pan a paní Smithovi jsou uvěřitelní a vtipní, True Lies to samé, dokonce i ten Ashton Kutcher je v Killers daleko lepší, a jak tu někdo píše, tvůrci se měli podívat na nějaké police stories Jackieho Chana, jak se dělá humor v akčním filmu s parťákem, který netuší, o co jde. A jinak varování ministra nudy - prvních třicet minut přeskočte, je to taková romantická slaďárna, až bolí a všechny scenáristické poučky likviduje (zápletka musí naběhnout v hollywoodském filmu do 15, max. 20 minut, jinak divák s filmem nejde). Jo, a hudba je děsná a k většině scén se nehodí. ()

HellFire

Jestli Apple usiloval o natočení filmu, který si můžou pustit matky v domácnosti při žehlení a vaření, pak se trefil do černého. Jakákoliv chemie mezi hlavními protagonisty nulová, snaha o romantické souznění stoprocentní. Sledovat dva velmi atraktivní lidi, jak se snaží sblížit, je prostě něco, co si nemůžete nechat ujít. Tohle je čistě produkt pro uspokojení potřeby „něco natočit“. Vlastně mi to hodně připomnělo snahu české kinematografie posledních let o natočení „dobrého“ romantického filmu. ()

Morholt

Že se bude jednat o vrstvení všech možných klišé by mi ani tak nevadilo. Nakonec s tím jsem počítal. Stejně jako s tím, že co do nějaké zápeltky to bude blbé až na půdu. Co jsem naopak čekal byla našláplá akce se sympatickou ústřední dvojicí ve středu dění a také nějaký ten důvod pro zasmání. No ale nedostal jsem ani to. Akce sice měla několik záblesků, ale jinak to byla sterilní přehlídka stokrát viděného. Evans s Anou de Armas můžou být sympatičtí až na půdu, ale za mě jim to tady nesedlo. nemám problém s obráceným gardem, kdy ona zachraňuje jeho, ale Evansovi ta role trouby, který drží pistoli jako prase kost, prostě nesedla. Možná je to i kvůli tomu, že ho člověk léta letoucí vída jako kostýmáka krosícího padouchy levou zadní. A nesedlo to ani jeho partnerce. Zatímco kupříkladu její kreace v posledním Bondovi byla lahůdková, tady jsem jí to nežral ani náhodou. No a ani vtipu tu moc nebylo. Sem tam se mi zvedl koutek, ale to je málo. No a ta camea.......já nevim. Mě z nich nejvíc potěšil Gorman v pro něj nezvyklé roli žoviálního taxikáře. Ale v jeho případě to možná ani cameo nebylo. Celkově zklamání. 35% ()

Lacike

Ťažko sa to hodnotí. Nie je to taká ukrutná nuda ako Red Notice a ani to nevyzerá tak hnusne ako Gray Man, ale na špiónske klasiky, ktorými sa to inšpirovalo (nech si každý doplní, čo má napozerané), sa to absolútne nechytá. Chémia medzi hercami funguje dobre pokiaľ na seba len hádžu pohľady, ale akonáhle otvoria hubu, tak vypúšťajú tie najväčšie sračky aké si viete predstaviť. Áno, pôsobí to tak nepríjemne grobiansky ako som napísal a zakaždým to zničí atmosféru. Dialógy sú katastrofa a trpel som celý film. Zápletka je tiež mizerná a všetci sa tam len honia za tajomným kufríkom. Cameo výstupy sú tiež podané mizerne tým jak si ich skoro všetky vyplytvajú behom krátkej chvíle. Jednu hviezdu dávam za nádhernú Anu a druhú za fragmenty akcie, ktorá je síce vo veľkom digitálne upravovaná, ale cítiť v nej reálny kaskadérsky základ, takže občasné fragmenty pôsobia ok. Hlavne som dnes videl digiomalovánku Antman 3, takže aj to málo nejakej reálnej akcie je v dnešnej dobe zázrak. 3/10. ()

ScarPoul

Do naháňačky v Pakistáne sa jednalo o pomerne milý filmík s nápaditou kamerou a celkom sympatickým ústredným duom, hoci tá spomínaná chémia medzi nimi nebola. Lenže potom to išlo od deviatich k piatim. Kŕčovitý scenár, neuveriteľné emócie a aj tá nápaditosť akčných scén išla do úzadia. Vyšla z toho síce nenáročná, ale skrz naskrz hlúpa záležitosť, bez štipky originality. Chápem tie hodnotenia. Zabitý potenciál v priamom prenose. Pri finále som už len krútil hlavou. To nemohlo vyzerať dobre ani na papieri. Drobné šteky známych hercov potešili, ale výsledný dojem to nezachránilo. Posledných cca 40 minút bolo v rámci logiky, tempa a humoru doslova pretrpených. ()

BoPo

Akčná komédia s romatickou zápletkou rozhodne nie je ľahká disciplína a Ghosted je učebnicovým príkladom toho, ako veci nerobiť. Chémia medzi postavami nefunguje, tak nejako len existujú vedľa seba. Ana de Armas predvádza svoj doteraz najhorší herecký výkon a zároveň najnižší stupeň príťažlivosti. Nefunguje ani akcia, ktorú zráža nudná choreografia a veľmi často prítomné/neprehliadnuteľné zelené pozadie. V rámci spomínaného žánru odporúčam napríklad komédiu Vrahouni (2010). Za povinnú jazdu treba však považovať dva filmy. Akčnú komédiu s áčkovým rozpočtom, trojáčkovým režisérom a v tom čase najáčkovejším akčným hrdinom. Samozrejme mám na mysli Pravdivé lži (1994). No a tým druhým je do dnešného dňa neprekonaný kráľ žánru...chvíľa napätia...Honba za diamantem (1984). ()

Marcos22

Dexteru Fletcherovi se podařilo natočit jednu z nejzábavnějších romantických akčních komedií za poslední dekádu, vlastně se dá říct od roku 2010, kdy do kin vtrhl snímek Zatím spolu, zatím živi s Tomem Cruisem a Cameron Diaz. Chemie mezi hlavními protagonisty funguje na výbornou, tak jako ve čtyřiaosmdesátém mezi Michaelem Douglasem a Kathleen Turner v legendární Honbě za diamantem, kterou Ghosted v lecčem připomíná. Divák dostane obdobně bláznivou a potrhlou romantickou podívanou, a pokud přistoupíte na hru, kterou Vám tvůrci s herci prezentují, budete se královsky bavit a s nostalgií zavzpomínáte na tvorbu osmdesátých let okořeněnou novodobými CGI efekty. Právě CGI efekty snímek paradoxně nejvíce srážejí a působí lehce rušivým dojmem. To je však jediná výhrada, kterou ke Ghosted mám, a takřka po celou stopáž filmu jsem se tak nějak „přitrouble“ usmíval, jak moc mi to sedlo. Moc bych si přál, aby takový pocit zažila i velká část z Vás, protože takových filmů, s tak kvalitní ústřední hereckou dvojicí, existuje opravdu miminum. A pokud v něčem lžu, tak je to jediná lež, ty ostatní jsou jen podlži té původní =D. Dokonalé! Silná 3,5 hvězda a doporučení všem, kteří mají rádi v recenzi zmíněné dva filmy. 👍 (22.04.2023) ()

JohnCZ

Hezká romance v úvodu, ale jinak průměrný akční film s primitivním scénářem, který navíc kazí všudypřítomné a kvalitativně příšerné CGI. Humor moje pubertální já celkem potěšil, stejně jako hromada různých malých cameí známých tváří. Na pohodu oddychovka, jen škoda že bez větších ambicí. ()

slord

Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive, ale v slabšom prevedení a bez niečoho extra navyše, Dexter Fletcher vo mne vyvolal očakávania no bohužiaľ tie sa nesplnili a vlastne jeho rukopis som v tom ani nezaregistroval. Napriek tomu som si to v celku dokázal užiť, a to hlavne vďaka duu Evans & Armas, ktorí mali celkom fajn chémiu, vo filme je aj pár prekvapivých cameí, ktoré vedia aj pobaviť. Čo sa týka akcie, tak mi neprišla nejaká výrazná, ale svoj účel splnila a bola celkom prehľadná. Je to dosť predvídateľné, záporáci sú slabí, čoskoro mi to asi vyprchá z hlavy, ale ako jednohubka to neurazí. 5,5/10 ()

Tony.cs

Horší scénář zachraňuje sympatická hlavní dvojice a vcelku slušně natočená akce. Jednoduchá a milá zábava. Nic víc v tom nehledejte. ()

Fanucci

Hvězda za vzájemný vyvražďování lovců odměn a camea známých herců. Evans překvapil, že umí obstojně zahrát komediální roli. Jinak to bylo strašný. ()

dyfur

.....úvodný polhodinový zoznamovací , romantický úvod ...... som si myslel či nepozerám iný film a potom sa to už rozbehlo v Londýne....taká paródia na špionážne filmy trochu vtipná ,prehnane akčná, s dominantnou hudbou, ktorá hovorí: nie TOTO OZAJ je len akože, nemá to absolútne nič s realitou- a vy si môžete s hlučnou hudbou klepať do taktu čo-sa-to tam de-je.... ....pozerateľné 2-3 hviezdy dávam zatiaľ dve :) ()

M.i.k.e

generický a celkem předvídatelný romantický akčňák, u kterého ale bylo už z traileru jasné, že nepůjde o žádnou revoluční záležitost, ale spíš o zábavnou jednohubku na páteční večer. V tomhle ohledu Ghosted splnilo očekávání a ono si ani na nic víc nehraje. Chemie mezi Evansem a Anou De Armas funguje slušně a překvapivá camea potěší a pobaví zároveň. V rámci žánru existuje spoustu lepších a Ghosted už nejspíš znova nikdy neuvidím, ovšem těžko být zklamaný z něčeho co je přesně takové jaké sem si myslel že bude...60% ()

Chen

Očekával jsem nenáročnou akční oddechovku, dostal jsem nenáročnou akční oddechovku + pár nečekaných (ale fajn) cameo rolí. ()

bourec

I pro mně je filmek takovou průměrnou odpočinkovou zábavou. Akce je dětinská, příběhově trochu zaprášený. Ovšem herecky první liga. Jak Aničku, tak Chrise mám hodně rád. Ucházející. 50%. ()

Streeper

Při nudném odpoledni, kdy chcete fakt vypnout a nepřemýšlet je to dobrý film. Ale upřímně, od Apple jsem čekala daleko lepší kvalitu příběhu. Tohle mi přijde, jako by to bylo z Netflixu. Chemie mezi Chrisem a Anou byla naprosto nulová, vůbec to mezi nimi nejiskřilo a hlášky typu "měli byste si najít pokoj" tomu vůbec neprospívali. Místy jsem se zasmála, ale jinak naprosto naivní, nelogická romanťárna bez špetky jiskry. Ana de Armas mi tam vyloženě vadila a to jí jako herečku můžu. Tady mi ale nesedla. ()

c.tucker

Prvních 30 minut jsem tápal, co mi tam nehraje. Pak mi to došlo, ta absentující chemie mezi hlavními postavami a Aniččina paruka. ()

Deyw

jabko chtel svoje pravdive lzi.. 😀 hele neurazilo a bavilo..chris hraje troubu a je obcas i vtipne a armas je pravej opak, dovedu si ji predstavit na baletu uplne vklidu a tesim se na ni.. 😊 proste vklidu 3/5 🤌 ()

Lachtaan

S výhodou, že jsem tuhle blbinu stahoval hned ráno ještě bez jakýchkoli hodnocení/recenzí, jsem neměl zatemněný úsudek a zkoušel jen ryze na základě přítomnosti krásné Aničky a sympaťáka Chrise. Ten mi tu sice ve všech momentech úplně neseděl, co ale Ghosted dělá fakt dalším průměrným brakem, je naprosto zbytečná odfláklá zápletka, co absolutně ničím nepřekvapí. CGI je po většinu času příšerné a vypadá to, jako kdyby značná část budgetu šla do nejednoho překvapivého camea, co mě fakt potěšilo. Hlavně to poslední. Což ovšem zmařený potenciál nezachránilo. [viděno na Apple TV+ 21.4.2023] ()

viperDavid

No teda to je překvapení, že komedie je natočená jako komedie. A náhodou funguje. Jasně že tam jsou naprostý kraviny, které do akčních filmů patří. Takový odpušťák na jednu noc. A co si budeme povídat Ana de Armas je fakt děsná kočka. To mi nikdy nevezme ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

10.06.2023

Režijní duo John Francis Daley a Jonathan Goldstein (Noční hra, Bláznivá dovolená) letos potěšilo a dost možná překvapilo celou řadu diváků díky svému nejnovějšímu snímku Dungeons & Dragons: Čest… (viac)