Cole (Chris Evans) se bezhlavě zamiluje do tajemné Sadie (Ana de Armas), ale pak zjistí, že Sadie je tajná agentka. Než se stihnou rozhodnout pro druhé rande, jsou Cole a Sadie zapleteni do mezinárodního dobrodružství s cílem zachránit svět. (mikki089)

Bozvav

Naprosto nenáročný biják, který celou dobu táhne ústřední dvojice Cris Evans a Ana de Armas. (jak Evanse nemám ráda, tady se mi líbil). Jistě, jde o plagiát všech možných filmů na toto téma, ale myslím, že tvůrcům nešlo ani tak o originalitu (konce konců účast Ryana Rodneyho Reynoldse je toho důkazem), jako o zábavu. A tu divák dostal, jednoduchou, ne moc chytrou, přiměřeně vtipnou, ale dostal. Není to film, který by si jeden pustil víc, jak jednou za 10 let, ale pokud máte náladu na nějaký středně akční odreagovák, pak  dobrá volba. Za mne 55%. ()

Kopi1

Všichni víme o co jde a jak to bude probíhat, ale film je poměrně zábavný a ani se u něj nenudíte. Chemie mezi Chrisem a Anou je supr a klasicky se tu dávají známé songy během akce, to je asi tak vše pozitivní. Mile překvapěj ještě camea. Akce žádný zázrak není, příběh už vůbec ne a ten green screen mě místy bolel (je vidět, kam ty peníze šly). Nenáročný, vcelku dobře koukatelný film u kterého si odpočinete a na jedno odpoledne i zabavý, ale pak už si na něj nejspíš ani nevzpomenete, protože už jsme to vše viděli. Funguje to jenom díky sympatické dvojce. ()

BOURQUE

Od režiséra, ktorý vyrukoval takými filmami ako Orel Eddie, Bohemian Rhapsody a Rocketman, by som očakával trochu viac, ako nejaký tuctový akčný romkom s C-čkovým scenárom. Nevýrazné herecké výkony (najmä zo strany Adriena Brodyho), polofunkčná chémia medzi Ana de Armas a Chris Evansom, trápne scény a dialógy bez väčších fantázií. Film podobne ako jeho plagát je plochý a umelý. P.S.: Uvidíme, že či Len Wiseman dokáže herecky a fyzicky lepšie zviditeľniť Ana de Armas v chystanom filme Ballerina. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

Hapretor

Krom toho že Ana de Armas a Ch. Evans zde tvořili dosud snad nejatraktivnější pár, který jsem v rádoby akčním filmu viděl ... mě ještě překvapilo, že mě to celkem bavilo ... celé to spíš na mě působilo jako parodie na Bonda, ... Wicka, ... Zatím spolu - zatím živi , ... a spoustu dalších podobně laděných snímků ... ale prostě to nějak fungovalo ... Ana je k nakousnutí ... do háje s GaL Gagot - nemá šanci ... snímek "Balerina" s ní určitě bude v pohodě ... jen by si měla ujasnit, kdy se má smát a kdy se mračit ... ty výrazy ve tváři ji fakt nejdou ... ale konečně jsem zjistil, že ona má nejhezčí úsměv z podobně mladých hereček, co se objevují na plátně ... a bylo fakt zábavné koukat na Evanse, jak pro změnu není v trapném přilnavém latexovém oblečku a chystá se napráskat bičíkem Spider-mana a krýt se u toho štítem, aby ho někdo nevyfotil a snažil se hrát tu komediální notu a snažil se o různé grimasy a gesta a fakt mu to šlo ... sice jsem nějak z toho plátna cítil, jak tohle "herectví" musí oba ze sebe soukat až z paty, až tak nějak strojeně, ale šlo jim to fakt dobře a bylo to příjemně koukatelné ... i ta romantická linka mi vykouzlila úsměv ... já bych je fakt pochválil ... dá se tedy říct, že patří mezi dobré herce ... ale ta nejvyšší liga fakt nejsou ... ( ale záleží na úhlu pohledu a názoru ... ). ()

panvasik

Tohle se moc nepovedlo. Věděl jsem do čeho jdu, ale fakt jsem nečekal, že co mě bude bavit nejvíc na celém filmu, bude začátek, kdy máme jenom seznamování hlavních postav a kdyby to zůstalo u toho, tak najednou by z toho mohla být v pohodě romantická komedie, protože Chris Evans je sympaťák a k Aně de Armas se asi vyjadřovat nemusím :) Ale tady se začlo hodně kombinovat jablka s hruškami a vznikl z toho takový mišmaš "něčeho". Nic co by se dalo pochválit, kromě ústřední dvojice i když mě taky většinu filmu srali. Obrovské množství cameí na hodnotě nepřidávají... 35% ()

KOOHA

Je to slátatina, píčovina na entou. Už mě sere, jak v dnešní době mixujou akci s nuceným humorem, kde jde třeba o život a oni ty tam pošlou rádoby vtip aby ses jako smál. Starý dobrý detektivky ala Bullit, Dirty Harry. Jak vůbec mohl někdo tohle schválit a nacpat do toho miliony? ()

Johny M.

Naprosto v pohodě akční komedie (neskutečný sračky tady čtu) se sympatickym Evansem a víc než symatickou de Armas. Brody jako záporák ušel, ale proboha, ten rypák mu snad pořád roste; už by s nim měl něco dělat. Avengers (+ Ryan) camea byly fajn, humor taky, akci bych radši trochu drsnější a nápaditější, ale stejně jde o fajn jednohubku... ()

Torgal

Ako by povedal Scorsese: This is not cinema, this is content. Myslel som, že si pustím ľahkú akčnú jednohubku so sympatickým Evansom a peknou de Armas, ale jalovosť výsledného produktu ma zaskočila. Toto bolo tak nevýrazné, bez chémie medzi hlavnými postavami a bez záujmu a ambícii na strane tvorcov, že to celé pokojne mohli dať natočiť umelej inteligencii. Výsledok by mal v sebe rovnako srdiečka. Totálne generické, nudné a nezáživné s pár svetlejšími okamihmi. A len som si potvrdil, že Ana de Armas je mizerná herečka a pozerať sa na ňu ako sa snaží tváriť ako drsná agentka bolo bolestivé. 4-/10 ()

NorseSword24

Očakávania som mal, že to bude na úrovni Gray Man, ale nakoniec som bol milo prekvapený, že aj taký béčkový romantický akčňák ma dokázal pobaviť. Fajn dynamika hlavných hercov a niektoré vtipy úprimne zabavili. Akčná oddychovka, ktorú si pozriete keď nechcete nič extra vážne a len relaxovať. ()

ER

Zatím spolu, zatím živí jen v opačném gardu. Tady se rezignovalo v podstatě na vše a příběh se odehrává v rámci scén, které fungují každá samostatně, jen ne dohromady. Vcelku nechápu, jaký zážitek přinesly režisérovi akční scény se zpomalenými záběry poletujících vojáků, kteří ani netrefí autobus ze dvou metrů . A hezké ksichtiky to nemají šanci vylepšit. To Evans nemá na hypotéku, že se tohohle účastnil? ()

Likan7

Je to celý strašně pitomý, ale taky děsně sympatický. Kdykoliv se de Armas a Evans začnou špičkovat, nejde jim nepřát. A a sice v akčních scénách nevypadá moc přesvědčivě a akce vůbec při nejlepším průměrná (a trikově dost ošklivá), Evans mě v tý roli farmáře vidláka bavil od začátku do konce. Ghost ed nehraje první ligu jako Pravdivé lži, ale jako béčko na pobavení funguje vlastně dost dobře. A vtip s kámošema od Avengers je skvělý. ()

waska

Začátek vtipný, střed docela dobrý s vtipnými cameo vsuvkami, ale ten závěr se nepovedl. Brody jako drsný záporák taky moc ne. Škoda, potenciál to rozhodně mělo. ()

E lan

No tohle je skutečně jalový špatně sepsaný akčně komediální čajíček. Scénář není moc vtipný, akční scény jsou sotva průměrné a herecké obsazení je prkenné. Co nejvíce ale dere je nesmyslnost mnoha scén. ()

RAFT

Příjemná podívaná film skvěle utíká.Evans a Armas dobré.Brody dobře zahrané .Taková ta akční oddechovka na odpoledne.Za mě 60% ()

wege

Nevím, co jsem čekal. Je to nudné, trapné, imbecilní. Vlastně v tom není nic, na co by člověk mohl vzpomínat bez tiku k oku či otevřené kudly v kapse. Hele a ruku na srdce, ani ta Ana najednou není tak pěkná, nezdá se vám? ()

oldy

Kdo by řekl,že v takové akční komedii bude tolik známých tváři. Hlavně ze světa Avengers. Jinak je to sotva průměrná zaležitost. Žádny wow moment tu nebyl ani nic co by překvapilo v příběhu. 4/10 ()

mikki089

Je to decentní. Žádná extra sláva, ale člověk se u toho i zasměje. Dost často mě vyrušovala ta paruka, co Ana měla...nechápu, proč jí nenechali její vlasy; udělali by lépe (a vyšlo by je to levněji). Spoiler - skvělá camea od Mackieho a Stana, povedený odkaz na Marvel. ()

Dejvecd

Chris Evans môže byť docela sympatický herec, tento film mohol obsahovať jednu celkom dobrú scénku. Avšak inak sa jedná o nudnú a hlúpu blbosť s otrasne vyzerajúcim finále, kedy hlavné postavy/herci medzi sebou nemajú absolútne žiadnu chémiu. Ana de Armas mohla hrať trochu decentne v pár filmoch, avšak celkovo a špeciálne táto rola (silnej ženskej hrdinky) jej absolútne nejde a fakt som rád, že som toto zdĺhavé utrpenie dopozeral bez ujmy na duševnom zdraví, pretože tento film sa snaží byť niečo medzi romantickou-akciou, avšak nezaujímavá romantická linka a ešte nezaujímavejšia akcia (čerešničkou na torte je odporný výbeh schodov niekde na začiatku filmu) moc nepomáhajú ani jednému z žánrov. 2/10 ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

10.06.2023

Režijní duo John Francis Daley a Jonathan Goldstein (Noční hra, Bláznivá dovolená) letos potěšilo a dost možná překvapilo celou řadu diváků díky svému nejnovějšímu snímku Dungeons & Dragons: Čest… (viac)