Cole (Chris Evans) se bezhlavě zamiluje do tajemné Sadie (Ana de Armas), ale pak zjistí, že Sadie je tajná agentka. Než se stihnou rozhodnout pro druhé rande, jsou Cole a Sadie zapleteni do mezinárodního dobrodružství s cílem zachránit svět. (mikki089)

BullittSF

Nejdřív Honba za diamantem/klenotem Nilu,pak True Lies,pak Knight&Day a dneska Ghosted. Prostě jen zábava a chemie mezi hlavními hrdiny. ()

Raziel811

Po velmi zajímavém traileru celkem slušné zklamání. Nehledě, že první půlku filmu jsem si Evanse neustále zaměňoval se Scottem Eastwoodem :) Každopádně, tento snímek asi neměl velké ambice (i když se zde najde celkem slušná řádka cameo roliček), ale je zde vidět promarněný potenciál a v první půlce i dost green screenu. ()

Sopholojong

Celeeeee zle! Ak som minuly rok hovoril o netflixovskom 200-milionovom faux pas menom Gray Man, tak tu hovorim o "apple-ackom" (taktiez nie najlacnejsom) prehmate dekady. Skolacka rezia (Fletcher to asi riadil cez dalekohlad), sterilna akcia (ta nad pustnym kanonom je ukazkou spackanej gradacie a ziadnej kaskaderskej prace), unudeni herci (Ana s Chrisom mali rovnaky chemicky potencial ako svojho casu Smithovci) , lenivy scenar... uz trailer bol vystrazne priemerny. Dve hviezdicky tak akurat za vydarene camea, najma tie s "odpadavajucimi" najomnymi vrahmi, ale naopak to Ryanove je opat zahanbujucim trapasom. Toto ak by niekto pustil do kin tak ma na najvacsi prepadak roku "zamiesene" na mieste. ()

Polux

5/10 | Jako špiónská akce sotva průměr, jako romantická komedie skrz naskrz průměr a jako cestopis o exotických lokalitách rovnou ztráta času. Především ovšem poměrně nepříjemné překvapení. Jednak jsem měl až do nedávna za to, že Apple se v rámci streaming wars soustředí primárně na kvalitu, když už nemůže soupeřit na poli kvantity jako jeho zavedenější konkurenti. Jednak jsem považoval Fletchera za poměrně schopného řemeslníka, který dokáže natočit stylovou žánrovku bez výraznějších problémů. A jednak jsem očekával, že jak Evans, tak i de Armas se po zkušenostech z minula pokusí do budoucna ultra generickým projektům jako je tento pokud možno vyhnout. A jak se ukázalo, byla to chyba. | Dějově se tady samozřejmě žádné velké překvapení nekoná. Osvědčená šablona podobných historek je použita i tentokrát. Zase se zachraňuje celý svět před zničením, zase všichni hledají nesmyslného MacGuffina (bez klíče "nedobytný" kufřík ovšem pobavil, byť neúmyslně:-)) a zase hlavní postavy v situacích, kdy jsou v bezprostředním ohrožení života, se železnou pravidelností řeší raději své vztahové problémy, než způsoby, jak se z nich dostat. Příběh není silnou stránkou filmu, takže zachránit to mohly jen sympatické postavy, humor a akce. A jak to dopadlo? | Evansovi jsem jeho prostého farmářského hocha věřil asi tak minutu, de Armas její super špiónskou silno-žensko-hrdinku jen o něco málo déle (zhruba tak minutu a půl:-)) a jejich společná chemie nefungovala snad ani na tom papíře, přičemž ten postupný citový přerod z hádavého páru, ve kterém se mají vzájemně plné zuby, k ochotě obětovat za toho druhého bez váhání vlastní život, je na tom stran věrohodnosti totožně, čili neslavně. Brody má ve filmu příliš málo prostoru na to, aby předvedl něco více než jen obskurní přízvuk (proč musejí mít postavy původem odjinud pokaždé tenhle prapodivný "benefit"?) a standardní záporáckou polohu. Zbytek castingu pak nestojí vůbec za řeč. | Rychlé dialogové výměny mezi ústřední dvojicí, na čemž podobné akčně-komediálně-romantické žánrovky obvykle stojí a padají, fungují tak nějak na půl. Zatímco de Armas i zde ukazuje jistý komediální potenciál, protože má o něco lépe napsané repliky (ale zase ne o moc) a sem tam se jí podaří u pár hlášek docela dobře trefit i načasování, Evans je scénářem odsouzen stylizovat se do role neškodného losera, předstírat na střídačku zamilovaného a uraženého sidekicka a papouškovat při tom rádobyvtipné dialogy, což se mu daří s proměnlivou úspěšností (častěji moc ne). | Akce je po většinu času jak po obsahové, tak formální stránce bez energie a bez nápadu. Úvodní únos, osvobození a útěk z jeskyně a poté honička v autobuse sice nestojí za moc, ale říkal jsem si, že pokud bude akce ve filmu opravdu hodně, může to být nakonec fajn. To jsem ještě netušil, že největší balík peněz se vyplýtval na vyhlídkovou jízdu autobusem, takže namísto potenciálně napínavé akční sekvence seskoku z letadla se dočkám nekompromisního střihu a mezititulku "o pár hodin později":-). Na nějaké divočiny ve vzduchu asi podle tvůrců není nikdo z řad diváků zvědavý a další várka vztahových scén odvede stejně kvalitní službu. Nepovedlo se, protože je fádní jako všechny ostatní. | Krátká multi cameo sekvence s lovci odměn je takový osamocený ostrůvek alespoň mírné nápaditosti v moři naprosté obyčejnosti. Velká škoda, že podobných věcí není ve filmu (mnohem) více. Finále v otočné restauraci ve vyhlídkové věži je bohužel zase jeden obří digifest od začátku do konce a stejně matné je i cameo Reynoldse. Celkově to není vyloženě průser, ale také nejde o nic, za co by se dal kdokoliv na place uznale poplácat po ramenou. Pokud se Apple nově rozhodl konkurovat rutinní pásové výrobě Netflixu, tak je na nejlepší cestě k tomu, aby se mu to podařilo. | PeZet () (menej) (viac)

Machaut odpad!

To bylo tak asexuální a dementní, že více k tomu snad napsat ani nejde. Nevím, co to je poslední dobou za móda dělat z žen takové super bondy a s chlapů takové ukňourané ňoumy. Hrozné. ()

nikhaj

agent here agent there instantny agent, v restauracii sa zanimi tocilo pozadie jak na kolotoci az tak mi to nedavalo zmysel hypnotizujuce husta scena. Farmarske nemehlo zrazu triky tasi zaujimave ze v tej casti deja neni zjavne dolezite ze je farmar ()

Cloudy_cz

Problém je, že u filmů tohoto typu, potřebujete fungující komedické prvky, silné postavy a nebo alespoň nápadité akční pasáže (př. The Hitman's Bodyguard), aby jste v tom filmu vlastně něco měli, protože příběh sám o sobě je vcelku o ničem. Člověk se na Ghosted nemusí ani podívat, aby si odvodil, že příběh nesmí být esence toho filmu. Místo vyjmenovaných prvků ale dostanete až skoro příšerné duo Chrise a Any de Armas (která byla vybrána pravděpodobně jen kvůli tomu, jak dobře vypadá), na hovno vtipy a vlastně nic z toho v co jste doufali, že uvidíte. Jediné co to trochu zachraňí je prostě skvělý herecký výkon Adriena Brodyho v záporácké roli. ()

Chicharron odpad!

Užvaněné antré mně tak utahalo, že jsem finále prospal a když jsem si to musel pustit znovu, tak jsem zjistil, že jsem o nic nepřišel. Totální sračkol... ()

Tadas

Ano je to klasický klišé, ano je to blbost a ano od reality to má hodně daleko, ale Ana a Chris si neskutečně sedli a zahráli výbornou dvojku. Miluju filmy u kterých mohu úplně vypnout mozek, na nic nemyslet a jen být obklopený akcí a občas i nějakou vtipnou scénou. Proto jsem se rozhodl pro tak až moc vysoké hodnocení. ()

xxxLussyxxx

Naprosto skvělý! Romantika, akce, napětí... prostě úžasný, nenudila jsem se ani jednu minutu. Neuvěřitelně nabité akcí, neustále se něco dělo a pěkná chemie mezi hlavním párem. Kdo máte rádi akci s romantikou, doporučuju na 100% ()

LordDarkstar

Když jsem viděl hodnocení toto filmu tak jsem si říkal že nebude nic moc, vlastně jsem se na to podíval jen kvůli dobrému hereckému obsazení. Ale nakonec se z toho stala zábavná akční podívaná se špetkou humoru, škoda jen že děj je poněkud předvídatelný a některé scény jsou nesmyslné, například ta rychle otáčející se kupole by se asi takhle rychle otáčet neuměla. 65% ()

Chipp006

Asi si tu nikdo nebude nalhávat, že se mělo jednat o plnohodnotný akční film, byť akce tu zastoupená je a leckdy i poměrně nápaditým způsobem. S filmem mám zásadní problém, že balancuje na pomezí komedie, akce a romantiky a vlastně nic z toho nedělá na 100%. Vtipy povětšinou nejsou vtipné, chemie mezi postavami není dostatečná a akce by mohlo být určitě více. 116 minut je pak stopáž zbytečně dlouhá. Filmu by slušel delší pobyt ve střižně a stopáž kolem 90 minut. Největším zážitkem pro mě byla velmi "eastereggovská camea". Výsledkem je fajn jednohubka, kterou zkouknete, neurazí vás, ale není to nic, co byste si za čas pustili znovu. Hodnocení: 55 % ()

jara12

Chris Evans a Ana de Armas září v novém akčním počinu od Apple TV. Celé to působí jako velice průměrná záležitost, která mnohdy připomíná netflixovského Gray Mana nebo Red Notice. Opět se zde objevuje absurdita, že botanik Chris Evans je schopný omylem pomoct CIA dopadnout mafii a naprosto zvládá přežívat přestřelky bez žádného tréninku. Ani jedna ze dvou hlavních hvězd nehraje nejlépe a celý děj je velice předvídatelný. Říká se, že Apple si umí vybírat skvělé projekty, ale tentokrát jsme dostali jen nic moc zábavu na večer. ()

secomarcel odpad!

vsetci zucastneni si zarobili, a ani sa nenadreli....... ludia, ktori rozhoduju o filmoch ako tento musia mat bud velke stastie, ze maju super zamestnanie, alebo to maju ako hobby a penazi ako pliev ()

Harrman

Taková hezká oddychovka. Neviděl jsem trailer, vůbec jsem neměl tušení o čem ten film ale ale viděl jsem Ana de Armas a nešlo říct ne. Když se podíváte do slovníku na slovo překrásný/á bude tam její fotka. Ze začátku jsem myslel, že to bude romantická komedie, nakonec se ukázalo, že to je akční komedia a na sobotní deštivý den úplně ideálni. normálně bych tomu dal slabší 3 hvězdy ale Ana... je prostě Ana ()

podlet

Na oskara to neni, ale já se bavil. Vtipný camea, Anna de Armas je tu (si myslim) lepší jak plánovaná Scarlett (ikdyž to je moje meta) a Chris Evans v roli "nesuperhrdiny" je vlastně docela hratelnej. Ale dost procent jde dolu za ten debilní soundtrack. To vybírala mladší segra Leoše Mareše..? ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

10.06.2023

Režijní duo John Francis Daley a Jonathan Goldstein (Noční hra, Bláznivá dovolená) letos potěšilo a dost možná překvapilo celou řadu diváků díky svému nejnovějšímu snímku Dungeons & Dragons: Čest… (viac)