Cole (Chris Evans) se bezhlavě zamiluje do tajemné Sadie (Ana de Armas), ale pak zjistí, že Sadie je tajná agentka. Než se stihnou rozhodnout pro druhé rande, jsou Cole a Sadie zapleteni do mezinárodního dobrodružství s cílem zachránit svět. (mikki089)

verbal odpad!

Jak potvrzují známá lidová rčení, „Někdo má rád holky, jiný zase v prdeli kaktus.“ nebo „Tisíc gejů, tisíc chutí.“, i toto veledílo, které moderní filmově teoretická nauka jednoznačně odborně definuje jako „genericky přitroublou mrdku“, si své nadšeně hýkající mentáldiváky, a to nejen mezi majiteli Ajfounů, dozajista najde. První polovina se odvíjí v duchu toho nejžluklejšího poševního šlemu Růžodržky Pilcherové, ano přesně à la „nenadálé citové vzplanutí životem zklamané, ovšem  stále píchatelné vdovy a nesmělého, dvoumetrově vysportovaného švédského jaderného fyzika na uhrančivém pozadí rakouských Alp“ a s kompletní sadou všech těch otylým hospodyňkám rosol i tlející makrelu rozechvívajících atributů, aby to nesnesitelně sáhodlouhé a pičoidně blábolivé chození po městě a ňoumovité, avšak veskrze úúúúděsně romantické!!! misionářské prcání pod prostěradlem ve druhé polovině vyvrcholilo ohňostrojem marnosti strojené akční debility a totální scénáristické plagiátorské retardace. Ke všemu tomu neštěstí těch pár profláklých xichtů, které evidentně měly tuto mentálně atrofovanou ubohost prodat, přehrává zuřivěji než Divadelní klubík při Ústavu pro léčbu neurodegenerativních a genetických poruch v Dementné nad Slintavou, protože režisér na to zjevně jebal. Tedy pardon, chtěl jsem samozřejmě říct „nevěnoval se tomu s náležitou péčí řádného hospodáře, patrně proto, že mu ten fekál beztak od počátku protékal mezi prsty“. A „scénáristé“ rozhodně nebyli jedinými příbuznými nebo seksuálními otroky někoho z vedení Eplu. Vrcholem angažované protekce je zde matka hlavního hrdiny, peklotyčně odporná, trapná a totálně prkenná bába, navíc s hlasem, který musí parádně plašit potkany. Inu, zase jednou jsem rád, že jsem se na tom nepodílel, protože mám normální solidní telefon, a nikoliv nekompatibilní předraženou plečku pro snobské instáčové debily, z jejíž nemravných až amorálních zisků pak manipulativní kokotporát oblažuje své slaboduché funoušky takovými sqosty! Nicméně disponuje to i pár klady! Například …………. Ne, teď vážně, pokud nemáte mezi ušima vyloženě totálně nasráno, je to naprosto VY-NI-KA-JÍ-CÍ popkulturní dávidlo a projímadlo, které rychle parádně uvolní nepříjemný tlak na žaludku i nakopne zlenivělou peristaltiku střev. ()

Malarkey

Odpočinková záležitost, která táhne hlavně na Chrise Evanse a Anu de Armas. Jinak je to nuda, bez nápadu a vlastně bez ničeho, co by se odlišovalo od série jiných podobných akčních komedií, kde spolu, a občas i proti sobě, stojí herec a herečka. Na nedělní odpoledne po obědě ke kávičce v pohodě. ()

Adrian

Vo vesmíre, kde existujú dokonale True Lies, nepomôže budúcej Balerine a bývalému Captain America ani jeho skvadra Avengers kamošov s ďalšim  komiks gerojom navrch...jedna frčka za Aničkine neherecké úsmevy. ()

EvilPhoEniX

Hodně průměrná záležitost, kde mě překvapivě bavil více romantický seznamovací úvod než to, co následuje potom. Postavy jsou sympatické, Anička je zkrátka boží, humor je spíš ucházející, ale nenudí to, hodně potěšily camea a akce je za mne PG-13 rutina, která neurazí nenadchne. Zkrátka film na relax, který ničím nevybočuje, ale nevadil mi. 5/10. ()

dO_od

// Je to blbý jako tágo a postavy jsou mírně toxic, na druhou stranu humor mi sednul a herecky je to super (Evans a Brody válí a na Anu se aspoň hezky kouká, když už jí ta role vůbec nesedla). Někdo těch 6/10 s odřenýma ušima dát musí, ale na papíře to teda znělo líp, ne že ne. ()

M.a.t.t.

Obdivuhodne nezvládnutý pokus o veľkofilm od inak schopného tvorcu. Tuctová a rutinne zrežírovaná špionážna zápletka je pritom tým najmenším problémom a ani mimoriadne fádny vizuál či žalostne priemerná akcia nie sú vo výsledku tým najhorším aspektom. Tým je totiž neexistujúca chémia medzi nie najlepšie stvárneným ústredným duom, ktorú ešte slušne vystavaný romantický úvod dokáže maskovať, no čím viac sa dej posúva k akčnej komédii, tým ťažkopádnejšie a nevierohodnejšie pôsobí vývoj ich vzájomného vzťahu. ()

Morien odpad!

Sakra, kdy už začne Chris zase hrát v dobrých filmech? Požaduji další Sunshine, hned. P.S.: Proč v projektu této velikosti nebyl rozpočet na realisticky vypadající paruku pro hlavní hrdinku? Kdejaký cosplayer převlečený za libovolnou fiktivní postavu by udělal přesvědčivější práci než tým filmařů snažící se nastajlovat Anu de Armas jako skutečnou ženu. ()

Spiker01

Schválně jsem se nedíval na ukázky a nechtěl nic vědět, snad jen, že tam bude má oblíbená dvojice a nejspíš to bude akční. O to víc mě dokonale zmátl začátek, kdy jsem si  dost dlouho myslel, že jsem se spletl a vlastně koukám na čistou romantickou komedii ve stylu Before we go. Pak ovšem přišla akce a nemohu vyloženě souhlasit s tvrzením, že Evansovi s Aničkou chybí vzájemná chemie, ale více jsem věřil, že talentovaný režisér Dexter Fletcher více univerzálně zaujme kritické publikum a ohlasy nebudou tak chladné. Nestalo se tak, nejedná se o žádné veledílo, ale jako taková jednohubka na páteční večer na Apple tv+ proč ne. ()

Hild

Film, ve kterém nefunguje absolutně nic. Jednoduchá přímočará zápletka je to poslední, co bych filmu vytýkala, protože od tohoto žánru jsem nic jiného ani nechtěla a když se všechno sejde, tak to může velice dobře fungovat, ale tady se to nesešlo vůbec. Nefungující humor, neexistující chemie mezi postavami a výsledkem je strašně prázdný film.  Škoda, že si to Apple nedokázal více pohlídat. ()

filmfanouch

Ghosted působí jako jeden velký omyl, který je rutinní až na půdu a spíše jako film od Apple TV+ působí jako průměrný akční průjem od Netflixu. Dexter Fletcher dost zklamal a těžce se věří tomu, že za ním stojí právě on. Chris Evans je pořád sympaťák, Ana de Armas pořád šikovná, ani oni ovšem tuhle akční zbytečnost vykoupit nezvládnou. Ghosted je ten typ filmu, díky kterému rázem Grey Man působí jako lepší film…. Více zde ()

HAL

Že se na place v Hollywoodu fetuje je docela normální, ale že by na nějakém place všichni fetovali chloroform, to je snad poprvé. Jeden z nejnudněji a nejlaciněji natočených akčních filmů ever, s humorem takové inteligence že musí urážet každého kdo už nechodí na první stupeň základní školy... což je trochu paradoxní vzhledem k tomu že bodycount tu jde snad do desítek a pro děti to tak úplně asi není. Dexter Fletcher je cucák co zprasil už Bohemian Rhapsody, takže tohle moc nepřekvapuje... ale dost mě děsí že teď má točit i třetího Sherlocka Holmese s Downeym. Takového filmu je na něj vážně škoda. 4/10 ()

Vavča

Guilty pleasure pokoušející se mísit akční žánr s romantickou konverzační komedií. V rámci studijních důvodů si titul v archivu ponechám, protože některé nápady a segmenty jsou výborné, jiné naprosto prostoduché a hloupé, přitom to mohlo být mnohem více. Chris Evans po záporných rolí z Gray Mana a Knives Out ukazuje naprosto jinou polohu, která mě baví. Nemotorný vesnický balík Coleslaw, který je lehce posedlý svými dívkami mě fakt bavil Anna de Armas táhne film svým výkonem v akčních scénách. Pár konverzačních výměn a choreografií nadmíru povedených. Adrien Brody jako zlý, úlisný francouzský záporák navíc nemá chybu. ()

kingik

Romanticky založený farmář se nestačí divit, když se z jeho ženy snů přes noc vyklube agentka CIA. A rázem se s ní dostává na akční misi s cílem zbavit svět řady nebezpečných padouchů a zachránit tak svět. Film vedle sebe staví sympatickou Anu de Armas a Chrise Evanse. A zpočátku je jedním z hlavních aspektů rozdílnost jejich charakterů. Armas je odvážná a nebojácná agentka, kdežto Evans je tak trochu ustrašený muž, kterého si navíc mylně pletou s tajemným mužem bez identity jménem Taxman. To samozřejmě nepředstavuje vrcholnou originalitu, rozhodně to ale představuje zábavnost. Romantický úvod je k mému podivu dobře vystavěn a je dobrou předehrou k následnému akčnímu reji. První akce se na diváka vyřítí v Pákistánu. A vypadá dobře a svižně. Na scéně se posléze zjeví hlavní elegantní padouch Adrien Brody. A známých hereckých položek se dočkáme rovněž. Tim Blake Nelson, Anthony Mackie, John Cho, Sebastian Stan a závěr si svým výstupem pojistí Ryan Reynolds. I když se všichni objeví jen na pár okamžiků, tak to bylo velmi osvěžující. Ana de Armas spolehlivě utáhne film na svůj sexappeal, takže divák nemrava se těší až její útlá postavička nabije padouchům kokos, natáhne na sebe další rafinovaný outfit a vystřílí do nich zásobníky. Dexter Fletcher natočil jeden ze svých zábavných filmů. Spojení hereckých hvězd bylo šťastné a výsledek dokáže rozesmát, napnout a dostatečně na téměř dvě hodiny zabavit. 10/10 ()

Arsenal83

Pre Anu de Armas nevhodná rola. Tá môže akurát tie kukadlá vystrkovať, alebo robiť predfajčiarku Ben Affleckovi, lebo ten aj tak utečie za Lopezovou, keďže má rád omietku, ale akonáhle sa Armas ocitne v polohe agentky a držiteľky silnej palnej zbrane, je tá poloha smiešna. Film sa chce podobať na niečo ako Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive, ale nie je dobre zrežírovaný a scenár napísal asi nejaký čínsky bot. Človek sa ale nemôže čudovať, že sa na takúto blbosť podarilo angažovať veľké mená. Tu to bola nevyhnutnosť. Ak máš zlý film, potrebuješ veľké mená. A ľudia už zaplatia. ()

Chrustyn

Slovo sterilní má mnoho významů, jako například neplodný nebo jalový a přesně takový je Ghosted. Film, který jako by vznikl sám, bez lidského přičinění. Není zde nic, co by opravdu fungovalo. Chybí chemie mezi hlavním duem, Evans je trapný než vtipný, Armas pěkná ale prkenná. Akce nevýrazná a zabalená do příšerného CGI. A příběh ani nemluvě. Víme, že daná premisa fungovat může (Pravdivé lži, Pan a paní Smithovi) ale Fletcher buď není dobrý režisér, nebo si s danou látkou vůbec nevěděl rady. 30% ()

Marze

Prumerny odlehceny film, ktery srazi nefunkcnost chemie mezi hrdiny.Chris Evans hraje farmare, ktery pusobi bezradne a pritrouble. Takovy americky cesky Honza. Ale pak si vzpomene ,ze na stredni zapasil a postavi se zabijakum, coz pusobi usmevne. Ana de Armas hrala v lonske bondovce neni cas zemrit. Blake Nelson hraje v kratke epizodce mucitele hmyzem pusobicim mimoradne bolestive. Dej rychle odsypa, ale scenar pusobi nedotazene a divakum je stale uporne vysvetlovano co se deje. Pobavilo me par vtipku a bonmotu, takze hodnotim prumer 50%. ()

korbitch22

Zatím spolu, zatím živý s lehkým nádechem Pravdivých lží. Film ve stylu Red Notice, do kterého další streamovací platforma nasypala mrdu peněz, sehnala skvělé herce, výtečného režiséra a všichni v takovém pohodovém klidu bez žádných ambicí či invence došli k neskutečnému balíku peněz. V každým případě to má místy geniální pasáže, např. akce s autobusem doplněná o píseň My Sharona je skvělá, Evans hraje natvrdlého jelimana co se připlete do špionáže s grácií, Ana De Armas je doslova bohyně a jednoznačně nejpíchatelnější ženská na planetě, chemie mezi nimi je solidní, kadence hlášek veliká a pokud jde o kontaktní souboje a akci je odvedená dobře, bohužel nepochopitelně v ratingu PG-13. Kdo kurva má dneska potřebu točit akční film na stream v tomhle ratingu??? Ghosted je stejný generický film jako Red Notice, jednoduchá zábava která by mohla mít mnohem navíc, občas zabolí zeleným platném a nepochopitelně nemá krvavé scény. Plus jí chybí Ryan Reynolds, on tu teda taky je, ale asi v nejhorším respektive nejnudnějším cameu kariéry. Tyhle filmy jsou jaké jsou a takové kňučení Verbala je vtipné, jen ne asi tak, jak by si přál. Tyhle filmy mají jediný účel, vydělat hromadu peněz na pubertálních dementech a pobavit u nedělního kafe, pičovat jak kokot je zbytečný. Nebýt PG akce jebnul bych tomu pohodovou čtyřku. 60%. V každým případě Apple potvrzuje, že na trhu je nejslabším hráčem. Co taky chcete od výrobce předražených sraček pro pózérské kretény. ()

honajz

Tady nefunguje vůbec nic. Těm dvěma nějakou chemii mezi nimi nevěřím ani za mák, Ana de Armas nejenom, že neumí hrát, maximálně se tvářit, ale sexy mi také nepřijde, protože nemá pas, zato má pěkně velkou prdel jako J. Lo a dost tlustá stehna, manekýn hraje jako v jakékoliv reklamě na nějaký úpa skvělý produkt (navíc v jedné scéně obličej zraněný má, ve druhé nemá, pak zas trošičku má...), akčních scén je sice hodně, ale natočené jsou tak nějak divně. Nejhorší je, že se to navíc pokouší o humor a snad nadhled, ale celé je to těžkopádné jako vtipy od AI. Tušíme, že tohle tvůrci mysleli jako ha ha vtip (třeba hořící pneumatika), ale prostě to nefunguje. Platí, že když dva dělají totéž, není to totéž. Pan a paní Smithovi jsou uvěřitelní a vtipní, True Lies to samé, dokonce i ten Ashton Kutcher je v Killers daleko lepší, a jak tu někdo píše, tvůrci se měli podívat na nějaké police stories Jackieho Chana, jak se dělá humor v akčním filmu s parťákem, který netuší, o co jde. A jinak varování ministra nudy - prvních třicet minut přeskočte, je to taková romantická slaďárna, až bolí a všechny scenáristické poučky likviduje (zápletka musí naběhnout v hollywoodském filmu do 15, max. 20 minut, jinak divák s filmem nejde). Jo, a hudba je děsná a k většině scén se nehodí. ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

Co dalšího chystají režiséři Dungeons & Dragons?

10.06.2023

Režijní duo John Francis Daley a Jonathan Goldstein (Noční hra, Bláznivá dovolená) letos potěšilo a dost možná překvapilo celou řadu diváků díky svému nejnovějšímu snímku Dungeons & Dragons: Čest… (viac)