Makani a její kamarádi z Osborneské střední se snaží zjistit, kdo jde po krku studentům a odhaluje jejich největší tajemství. Jinak totiž zabíjení nepřestane. (Netflix)

Johnny.ARN

Netrvá dlho, aby človek odhalil vraha. Trochu dlhšie trvá odhaliť jeho motiváciu. Stále je to ale lacný teen stredoškolský akože horor. Veľa falošnej krvi, ukričané ženské a iné menšiny. Jedna jediná za 10 najväčšiu zbierku v severnej amerike. 1 z 5 ()

YumiOkami

parta přátel se musí vypořádat s vraždícím maskovaným maniakem, který postupně odhaluje jejich nejtemnější tajemství. — chtěla jsem dát lepší hodnocení, ale ten konec to totálně posral. postavy mi ani moc nevadily, nicméně odhalení vraha bylo hodně předvídatelný a hloupý. radši se podívejte na scream. || ❝𝐀𝐥𝐥 𝐝𝐮𝐞 𝐫𝐞𝐬𝐩𝐞𝐜𝐭 𝐭𝐨 𝐭𝐡𝐞 𝐝𝐞𝐚𝐫𝐥𝐲 𝐝𝐞𝐩𝐚𝐫𝐭𝐞𝐝 𝐛𝐮𝐭 𝐈 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐰𝐚𝐭𝐜𝐡𝐞𝐝 𝐚 𝐥𝐨𝐭 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐞 𝐜𝐫𝐢𝐦𝐞 𝐚𝐧𝐝 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐰𝐚𝐬 𝐜𝐥𝐞𝐚𝐫𝐥𝐲 𝐩𝐫𝐞𝐦𝐞𝐝𝐢𝐭𝐚𝐭𝐞𝐝.❞ 🎭🔥 ()

oveckaoa

Po remaku Černých Vánoc se zde jedná o  slasher s  nejhorším kástingem a nejhoršími dialogy jelikož ty sračky co jim valí z hub se nedají poslouchat. Největší problém filmu je v ději jelikož se zde nic nevyšetřuje jen se zde vyhuluje a melou sračky dále pak má film zvláštní střihy jelikož 2 postavy se třeba baví v kukuřičném poli ta jedna se naštve odejde z ničeho nic je v taxíku jinak hlavními postavami jsou 2 černošky z nichž jedna všechny pořád uráží pak kluk co bere pořád tabletky, zbohatlický kretén a na závěr babochlap nebo chlapobaba nebo já nevím co to je za gendera případně za příslušníka dalších 68 nebo kolik těch pohlaví je ty všechny nahání někdo kdo zná jejich tajemství a chce je zabít.   I název filmu je těžký úlet mělo se to jmenovat třeba vražedné tajemství nebo smrtící tajemství ne tohle jelikož v domě zavraždil pouze jednoho . Jinak konec připomene svou debilitou pozdější pokračování Vřískotů konkrétně jak 2 tak 3 díl. 40 procent ()

stitch7

/// Zkusil jsem na Netflixu film, ze kterého měla "tuhnout krev v žilách". Možná tak nudou. Jen jsem se utvrdil v tom, že naslepo si pouštět film na Netflixu na základě pěkného plakátu se nevyplácí. Nudná vyvražďovačka na způsob Vřískotu, jenže s plochými postavami, kterým nejde fandit. Otřesný herecký výkony a scéna zhruba uprosřed, kdy během party vypadne proud a vrah vyžene plný barák lidí věn, zatímco oběť jde v protisměru, byla naprosto k smíchu. Jedna hvězda tak aspoň za trochu té krve a brutality. Koncept s maskami obětí taky mohl být fajn. ()

jefff odpad!

Ne, tohle jsem nedal. Tohle je po filmařské stránce naprostý odpad.  Nulové napětí, tragické výkony herců, stupidní scénář, dialogy jsou ohavné a o ničem a postavy jsou jedna vedle druhé brutálně nesympatické. Proč to vzniklo? Tenhle agitační horor je hrůza sama o sobě. ()

sedm.1

Jediné, co na tomto slasheru jde alespoň trochu ocenit, jsou poměrně krvavé a efektní vraždy, kterých ovšem není bohužel příliš, a v některých scénách, zvlášť ze začátku, i funkční napětí, zbytek je ale velká bída, která nemůže oslovit snad ani ty nejzarytější příznivce daného hororového subžánru. Nechci tím tedy úplně napadat přímo tuctovost celého filmu, ale snad jen malý náznak nějaké nápaditosti, či neobvyklosti by se tu také více než hodil, leč nestalo se a prostě v takovém případě mám pocit, že se tvůrci můžou snažit jak chtějí, ale zábavného výsledku prostě nedosáhnou. Ono to ovšem není jen o nenápaditosti a neoriginalitě, ono se zde nepovedlo krom zmiňovaných mordů a chvilkového napětí ani nic dalšího. Postavy jsou silně nezajímavé a jejich herečtí představitelé nevýrazní, atmosféru považuji za nepůsobivou, i přes krátkou stopáž se tu vyskytuje spousta vážně mdlých scén, spád také není žádná hitparáda, no a vrcholem je závěrečné odhalení vraha, které jsem okamžitě zařadil k jedněm z těch vůbec nejslabších a nejprostějších, vrahův důvod mi totiž přišel triviální, hloupý a jeho následné zneškodnění vyloženě trapné. There´s Someone Inside Your House je zkrátka nepovedený a nezábavný horůrek, který tedy sice i přes tu všechnu mou kritiku je snesitelný, na druhou stranu, najít nějaký smysluplný důvod, proč ho vidět, tak ten snad ani neexistuje. ()

iXtr3m3

Mordy fajn, po technickej stránke fajn, taká slasherovská klasika presne ako podľa šablóny. Až potiaľto fajn. Ale nebol by to samozrejme Netflix, keby sa nepokúšal to nejako skurviť a tak sem nenapchal len narážky na LGBT v klasickej podobe, ale už sme tu dostali vyšší level a to "trojpohlavnú" postavu. Bravó Netflix. Raz bude na teba niekto spomínať ako na priekopníka tohoto typu zábavy. Ja to však nebudem, ja môžem zvysoka fuckovať tieto tvoje "násilné podvrhovačky a podsúvačky". Bohovské šťastie, že to nebola príliš veľká úloha, bohovská smola, že táto postava prežila. Škoda. ()

borec999

Moderný slasher, v ktorom sú nadpriemerné iba 2 aspekty: a) nekompromisné a pekne krvavé vraždy a b) vrah, ktorý vždy nosí masku obete, ktorú sa chystá zabiť (docela zaujímavý a originálny nápad). Inak postavy a dialógy sú desivo nezáživné, humor vôbec nefunguje, odhalenie identity vraha neprekvapí a film sa aj pri krátkej dĺžke dosť ťahá. Skôr podpriemer ktorý bude stačiť len tým najmenej náročným. PS: Briceov predchádzajúci horor Creep (2014) bol určite kvalitnejší... 40% ()

Kacitr

Netflixovský standard. Jen je škoda, že ten "hlavní záporák" se dá uhádnout celkem brzo. Nijak to nenadchne, ale coby lehce ponurá, podzimní slasherová jednohubka asi ok. ()

tenebrae86

Slasherů jsem už pár viděl a tento mohu s klidem zařadit mezi ty úplně nejhorší. Málo vražd, počítačová krev, nulová nahota, žádný styl, nadhled, napětí ani atmosféra. K tomu otravný soundtrack a parta mladých ublížených zrůdiček, kterým jsem od prvního okamžiku přál pomalou a efektní smrt. Žel bohu jsem se nedočkal... ()

DavidHolub

Nechápu tak nízké hodnocení, však to byl průměrný slasher. Sice tam bylo pár nelogických věci, ale marně vzpomínám na film, kde se nelogické věci neobjevily. Celkově tedy tak 6,2/10 ()

petikacka

Taková odpočinková vyvražďovačka pro náctileté i když od vřískání už hodně zrecyklovaná.  Přesto se na to dobře kouká, člověk si aspoň připomene světobolné problémy pubošů, které jsou největší na světě, a kdy ještě nevědí vo čem ten život ve skutečnosti je. Za mě 65% ()

Flopik

Vyvražďovačka s vydareným záporákom (teda iba s jeho maskou), nakoľko ten dôvod prečo to vlastne robí je strašne ale strašne debilný. Postavy nesympatické, fandiť im nebudete a v podstate vám to na konci bude úplne ukradnuté. Chválim celkom krvavé zabitia, dalo by sa s nimi vyhrať o veľa viacej ale neboli odfláknuté. Nie je to dlhé, takže to aspoň celkom ubehne. Na nudný večer v pohode 3. ()

Aurus

Podle mě si tento film těch 43% nezaslouží, zaslouží si takových 60% určitě jo. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela dost sympatické, hudba je docela dost dobrá, atmosféra a napětí zde musím pochválit, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. No za mě překvapení a 6/10. ()

Bozvav

Horor to není ani náhodou, kdo je magor je nasnadě vcelku brzy. Ničím nevybočující v rámci žánru bubu teen vyvražďovaček. Za mne 50%. ()

BOURQUE

„Si obeť kvôli tomu, že máš všetko?“ „Filozofická otázka“, na ktorú režisér Patrick Brice sa snaží nadviazať motív(y) sériového vraha. Druhým základným pilierom sú tajnosti ľudí (ich zverejnenie môže spustiť lavínu, ktorú (takmer) nič nedokáže zastaviť). Ale keď tieto veci vynecháme, tak sa jedná len o „klasickú tuctovku“ daného sub-žánru hororu. Problém je aj to, že vo filme chýbajú lepšie a charizmatickejšie postavy. P.S.: Je jasné, že žáner horor v „pracovných“ plánoch Netflixu na rok 2021 boli na predných miestach. Osobné hodnotenie: 63% (**) ()