Meg 2: Návrat do hlbín

• Česko Meg 2: Příkop (viac)

Pripravte sa, že vám stúpne adrenalín na maximum! Do hlbokého oceánu sa znova ponorí Jason Statham a spoločnosť mu tentoraz bude robiť aj Wu Jing, legenda ázijských akčných filmov. Spoločne povedú tím odvážnych výskumníkov, ktorých cesta na morské dno nedopadne celkom podľa plánov. Chaos prepukne vo chvíli, keď do ich misie zasiahnu aktivity podmorských baníkov. V stávke sa ocitnú životy všetkých zúčastnených a naši hrdinovia budú musieť bojovať nielen s ľudskými nepriateľmi, ale aj viacerými prerastenými žralokmi. Nalaďte sa s filmovou novinkou na vlnu vzrušenia a ponorte sa za neľútostnými predátormi do hlbín vlastného strachu! (Continental film)

Milo384

Stejná blbina jako jednička. Tentokrát je Meg více akční komedie. Začátek v ponorkách dost dobré, ale postupně větší a větší přeplácaná hovadina. Pobavilo, vyloženě jsem se nenudil. ()

mullerad

Polovičné hodnotenie kvôli tomu, že polka filmu bola zaujímavá a druhá polka čistý prúser. Tretia hviezda z troch patrí Jasonovi Stathamovi, ale len preto lebo je to Jason Statham. Režisérovi by som dal 2 roky nútených prác. ()

Arwic_x odpad!

To je tak blbý, až to tříská dveřma 😁. Když psali scénář, tak museli brát hodně slušnej matroš. Což o to, to se stane, ale že přijde někdo, a řekne: "To je super, to musíme natočit a dát to do kin." Sežene na to ranec prachů a fakt to dotáhne do konce, to mi hlava nebere! ()

joywork

V tiráži filmu je v kolonce žánr uvedeno : Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor. Chybí tam však to zásadní, je to PARODIE na výše zmíněné žánry, kdy se místo mrazení v zádech při pohledu na ty žraločí mostra držíte za pupek a smějete se po dobu trvání celého filmu. Všechno je přehypovaný a nic nepůsobí věrohodně, od soubojí se žraloky až po fighty mezi hodnými a zlými. Žralokonádo s větším rozpočtem. ()

Chicharron odpad!

V podstatě se na to nedá dívat. Už jen ten rozjezd - WTF? - Jurrasic Park? Ten film nemá prakticky nic - nápad, pořádný scénář, ani charizmatické herce...a Statham se se svým xichtem gangstera do filmu vůbec nehodí, ale to už je vlastně jeho problém. Ztráta času... ()

flyer.nick

Rozhodně to není nejblbější film co jsem kdy viděl. Ale je to film spíš o ničem, se spoustou klišé s naprosto předvídatelným dějem i koncem. ()

Brvis odpad!

Budu k Vám upřímný. Vzal jsem na to potencionální přítelkyni a dopadlo to více než nahovno. Doporučuji se tomuto snímku vyhnout obloukem ()

Holly_Molly

Pořád to víceméně funguje, ale jednička byla zkrátka lepší díky tomu, že byla serióznější fůzí akční komedie s Jaws tématikou. Dvojka je klasický pokračování, který musí být větší, šílenější a rozšiřovat něco, co se rozšiřovat vůbec nemuselo..Furt to ale neni ztráta času a pořád je to zábavnej film..ikdyž debilnější :-D ()

Colomba666 odpad!

🚮Já nevím, no… o chlup lepší jak jednička, sice netuším v čem, ale nepůsobilo to na mne až tak moc stupidně. Možná je to tím, že jsem tušila, do čeho jdu. 😂 ()

Lanco

Úplne v pohode pozeratelné pokračovanie a samozrejme netreba očakávať kandidáta na oscara :-D Ak máte velký popcorn a colu/pivo k tomu, tak toto je ideálny film :) pri tom, že sa ten film na nič nehrá, stále mi prijde o dosť menej debilný ako Fast and Furious alebo Transformers. Nečakal som vôbec nič a to som aj dostal a možno aj trošku lepšie nič ako som čakal. Zdar ()

ENDGAMEBOY

Tenhle film zase o žralocích byl naprosto skvělý hlavně akce a nějaké scény. Jenom jsem měl pocit jako bych se spíš díval na Jurský svět nebo tak nějak. No vlastně tam bylo něco jako by to bylo z Jurského světa. Za mě takových 7,5/10. ()

Lukango

Upřímně, čekal jsem zábavnou kravinu, ale tohle...to teda ne. Že až taková kravina to bude, to neslibovaly ani trailery. Já jsem doufal alespoň v něco zábavného, ale ono ne. I když tu máme mnohem více akce, tak vše působí tak nudně, a každá scéna, a to myslím úplně každá scéna, ani nebyla průměrná. Všechno se to utápí absurdností a nesmírnou hloupostí, která se pokažpokaždé a nahlas ozve, tak abyste nezapomněli, že je to prostě špatný. Takže to bysme měli jednu věc - film je nudný. Dalším bodem bych shrnul herce, kteří hrají nijak zapamatovatelně či zábavně, to platí i o Stathamovi, který moc nezáří. Hudba, místy netrefná a efekty, kterých tu je oproti jedničce dvojnásobek, tak se celkem zhoršily tzn. jedna polovina, odehrávající se pod vodou je slušná, ale druhá je prostě až moc viditelná a kazí celkový dojem filmu, u které ho jsem se alespoň z části těšil na slušné efekty a ono ne. Všechny vtipy co ve filmu padnou nejsou ani na usmání, přirovnal bych to k Rychle a zběsile, u kterého se smějete nad jeho stupiditou, akorát tady je to o level posunuté výš. Postavy klasicky nevykreslené a je vám naprosto jedno co se s nimi stane, i když víte, že bohužel nic. Co jednička měla a dvojka ne, tak je to, že nevíte co čekat (s menší nadsázkou), byla trošku víc upovídaná a vše bylo vyprávěno vážněji a akce, které bylo také hodně, tak alespoň měla přestávky narozdíl tady máme nekončící tupou akci. Rozhodně nechci tvrdit, že jednička je dobrý film, protože není, ale má alespoň světlejší momenty jako scéna s uloveným menším megalodonem a dokázala místy i trochu zaujmout. Jednička byla z větší části cílená na čínské publikum a tady je za tímto účelem vytvořena a snaží se Stathama a spol kompenzovat tunou dalších čínských herců, kteří mají jediný účel a to, aby v Číně krásně vydělali bez ohledu na poškození kvality. To byl jenom zlomek chyb, kterým film královský oplývá. Teď se dostáváme k poslední části a to k základům fyziky a logiky. Těchto chyb je tolik, že všechny si zapamatovat by bylo na diplomovou práci. Zmíním jenom zlomek. Megachobotnice drží našeho asiata, třese a mává s ním a v tu chvíli mu holčička hodí výbušninu, kterou jako na ovládání chytí. Asiat s lopatkou proti nejakejm ještěrům. Statham, který dokáže nohou odstrčit několika tunového žraloka. Záporák střílí po Stathamovi a je mu jedno, že je vedle něj obří žralok. Postavy s nekonečným zadržením dechu bez jakékoliv podepsání se na fyzické aktivitě pod vodou. Dále celá podmořská základna v sedmi kilometrech pod mořem, na kterou jakoby nepůsobí žádný tlak. To samé platí i o podvodních skafandrech, které opět nepodléhají jakéhokoliv tlaku. Černoušek z prvního dílu, který dokáže vyčarovat batoh a kouzelné věci v něm. Korunu však tomu nasadil moment, ten moment, ve kterém se tvůrci poprvé a naposled snažili být chytří a snažili se vysvětlit, že to není tlak a tíha vody, která nás pod vodou dokáže ihned rozmačkat, ale to vše celé je o vzduchu, který je ve vodě obsažen. Statham se v této scéně nadechne vody, trošku krve vypustí a může se v sedmi kilometrech potápět bez jakéhokoliv vybavení a přestane na něj tak působit tíha vody. Během této scény jsem se myšlenkově zastavil a snažil se vstřebat co se to právě stalo. Celkově se jedná o super kravinu, u které bych měl být s hodnocení mnohem přísnější než jsem. Známka: 3/10 () (menej) (viac)

Vampiroza

Bylo to MEGa boží. První půlka v trench byla velice kvalitní a chvíli jsem si řikal tyjoo ten film bude mnohem lepší než jsem čekal, to mě hodně baví ( asi už proto že miluju Pod Vodou) pak přišla řada nad hladinou 😂 a začalo funny pokračování Mega Oct. Vs Mega Shark X Statham 🫣😂 tolik ujetých věcí v jednom filmu to je sen. Je to Mega kktina ale bavila mě víc než cokoliv co jsem viděl od marvelu za rok a půl 😅 obsazení a postavy byly fajn a dalo se s nimi projít filmem fajn.  Ps: čekal jsem že aspoň jeden ze žraloků bude větší 😅 ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

27.06.2023

Drazí filmoví fanoušci, rádi bychom vás pozvali na již 12. ročník Filmového víkendu ČSFD, který se letos uskuteční od pátku do neděle 4. - 6. srpna na už tradiční lokaci čerstvě zrekonstruovaného… (viac)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023