Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Columbus

Ramis uz natocil povedenejsi kousky a Fraser taky. Ponejprv vyborny napad s faustovskym nadechem, ale pak uz je to jen prehlidka splnovani prani a vzdycky je to spatne. Na jedno podivani. ()

fantoci

Když se to tak vezme, je tenhle film vlastně takový ten všemi muži nenáviděný slaďák pro ženské, dokonale zabalený do vtipné smlouvy s ďáblém. Ocenil jsem především vypočítavost ďábla a naivitu oběti. Bylo to od začátku tak průhledné, tak sladké a tak vtipné ()

COF_666

Skvělá komedie a navíc - Fraser je vtipnej a Hurley nádherná. Co víc si přát? Na sobotní večer je tohle díky neuvěřitelně slabé televizní nabídce přímo vynikající. ()

Johnny.ARN

Viac som to počúval ako pozeral, ale asi to na svoju dobu bol v skutku zábavný film plný trikov a rôznych efektov a Brendan bol fakt dobrý, v tom čase. Preto sa nebojím dať 3 z 5 ()

lennyd

Elliot Richards (Brendan Fraser), je typický loser. V práci ho všichni nesnáší, ženskou neviděl ani z projiždějícího vlaku, prostě ... loser. Jednoho krásného večera, když se vetřel svým kolegům do společnosti, potkává krásnou ďáblici (Elizabeth Hurley). Ta mu výměnou za jeho duši slíbí sedm splněných přání. Ale to Elliot neví, že mu každé přání dokáže setsakramentsky znechutit (bohatý a vlivný = drogový dealer, citlivý = uplakánek, sportovní = malý penis, atd, atd)... Komedie, která nezatíží váš mozek, ale vcelku pobaví. Brendan Fraser (alespoň ve své hlavní roli) je takový nemastný, neslaný, i když to kapku napravuje v rolích splněných přání (supr basketbalista), ale kdo tento snímek táhne nahoru je nádherná (v každé scéně jinak oblečená) Elizabeth Hurleyová. Ale že jí to tady sluší, mňam. To by svoji duši zaprodalo daleko více mužů...:) ()

xerno

Docela chaotické, docela husté, docela nudné, docela ucházející. 60% je tak akorát, protože ze začátku je kvalita na 5*, ale stále klesá až do samého konce, který je na 2*, takže něco mezi tím. Dá se u tohoto odpočívat, je to taková lehká oddechová komedie s super sexy kočandou Elizabeth Hurley ! ()

Beky

Pohodová komedie, jinak bych to ani snad nenazval! Byl jsme na ní v kině, viděl jsem ji v televizi, a pořád mi přijde vtipná! Neni žádným veledílem, ale pobaví dostatečně a to se počítá...navíc ten ďábel je nějakej neskutečně sexy:)! Jééé, to je nudnej komentář...včera jsem se v Budějovicích , vlastně dneska:), koupal v kašně:), ztratil jsem telefon.....atd., pařba neskutečná, na to že jsem to táhli ve dvou...tim zdravim Vinyho, kterýmu věnuju tento komentář, kterej nikdy nebude číst, protože na čsfd nechodí, ale to je fuk!:) Jednou větou: Přeju si, aby se mi objevil muj telefon v ruce.... :) ()

asirtes

Fraser je frajer. Frapantný serpičo v jeho podaní je jednoducho dostatočne truľkovitého typu na hlavnú rolu v tomto bijáku, takže palec hore. Len viac takých rolí a bude aj oskár alebo aspoň zlatá malina na poličke hneď vedľa absolventského diplomu z krúžku meravých komikov. ()

noriaki

Elizabeth Hurley, Elizabeth Hurley a Elizabeth Hurley. Když už nic, tak tohle jsou tři pádné důvody proč se podívat na Bedazzled. Občas jsem zalitoval že děj pořád odskakuje do sice vtipně vymyšlených a chytlavých fikčních světů, leč mající tu nevýhodu, že tam roli lákadla převzala mnohem méně zajímavá Frances O´Connor. Ale byla by chyba soustředit se jen na krásu božské (ďábelské) Elizabeth, a opomenout její herectví. Tahle role jí sedla, a stejně tak sedla Fraserovi ta jeho. Světe div se, ale v tomhle filmu mi občas připadal téměř i něco jako sympatický. ()

Danny F.

Typická role v typickým žánru pro Brendana Frasera. Nijak uchvatné ani extra. Ovšem že se na to dalo koukat a dobře jsem se při sledováni bavil. Za sexy Elizabeth Hurley 55% ()

Brain-D

Tosim to vystihl: DNEŠNÍ DOMÁCÍ ÚKOL - ALGEBRA: Xn + Yn = Zn. TO NIDKY NEPOUŽIJETE, CO? IMPERIALISMUS A PRVNÍ SVĚTOVÁ VÁLKA - CO BYLO, BYLO, NENÍ DŮVOD UŽ NA TO MYSLET. NĚMČINA, FRANCOUZŠTINA, ŠPANĚLŠTINA - JA JA, OUI, OUI, SI, SI. JE TO NESMYSL! STEJNĚ KAŽDÝ MLUVÍ ANGLICKY. A POKUD NE, MĚL BY. DNES TEDY ŽÁDNÝ DOMÁCÍ ÚKOL! ALE HODNĚ SE DÍVEJTE NA TELEVIZI, NEZANEDBÁVEJTE VIDEOHRY A UVIDÍME SE ZÍTRA ŘEKNĚME, V 10.00, NEBO V 10.30? NENÍ DŮVOD VSTÁVAT MOC BRZY! ()

hroubek

Tento film jsem párkrát už viděl, ale teprve teď jsem se dostal k tomu abych ho o komentoval. Námět není rozhodně špatný a i samotné provedení není špatné, jen ten začátek se nepovedl. Upřímně bych každému doporučil, aby začal koukat na film po prvních deseti až patnácti minutách. Proč?? Jelikož je začátek nudný a hlavně trapný. Brendan Fraser je v úvodu, tak strašně nesympatický až to není hezký. Jakmile na scénu příjde Elizabeth Hurley, tak je po problémech. Hurley není žádná špičková herečka, ale svůj part si tady odehraje na sto procent a je tím nejlepším na celém filmu a její filmový šatník zvedne několikrát tep. Samotné přání se také povedly, jelikož se někdy hodně vtipné, škoda jen, že některé nápady nejsou dotažené do konce. Smlouva s ďáblem je průměrný film, u kterého můžete krásně vypnout. ()

Unnamed

Idiotský scénář, na komedii zcela bez vtipu, Brendan Fraser (nebo alespoň jeho postava) neuvěřitelně otravná. Tak nějak mám pocit, že byl film natočen jen kvůli Elizabeth Hurley, aby ji režisér viděl v co největším množství sexy póz... alespoň to se mu tedy povedlo a za to dávám 2*. ()

VanTom

Příjemná komedie s nosnou premisou se záhy rozpadá do přepálených epizodek, jak se jednotlivá přání poťouchně zvrtávají (naštěstí je každá další kratší a údernější než úvodní temperamentní narkobaronská, např. cíťovské dojímání nad západem slunce :)), a do happy endu se poddává moralisticky zbaběle. Skvělý Brendan Fraser ovšem prokazuje svůj veseloherní talent a strávit věčnost v pekle se žhavou, vstřícnou Ďáblicí Liz Hurley bych si možná přál rovnou. ()

cross

Příjemná a nenásilná podívaná, která před shlédnutím (nastíněním děje) může na leckoho působit zcela jinak, než jaká opravdu je. A jaká tedy je? Relativně vtipná a zábavná, odpočinková a s velmi pozitivním závěrem. Dobrá komedie se slušnými trikovými scénami, neuvěřitelně sexy ďáblicí a slušnou hereckou komikou. Rozhodně se nebraňte projekci! ()

davidek

Taková kouzelná hloupoučká komedie, že se mi až nad tím chce brečet. . . .. Na odpočinek úplně ideální. Chybyma se prostě člověk učí. ()

R1CH1E

Jestli je opravdu Ďábel takový, jako v tomto filmu, tak se modlím za to, ať jdu do pekla, protože bych měl nekonečné orgie. Ona je totiž ta Elizabeth Hurley takový ďábelský anděl, až z toho má člověk velké.. ego. Ale teď už k filmu. Fajn komedie se skvělou myšlenkou, dobrými hlavními představiteli (ikdyž Brendan Fraser byl v jeho "normální" roli nepřesvědčivý, zato jako narkobaron, basketbalista, nebo gay byl skvělý), ale i konec se mi celkem líbil, a to je co říct, protože ty slaďácké konce u filmů tohoto typu většinou nesnáším. 4* P.s. Taky by Vám v hlavní roli místo Brendana Frasera dokonale seděl Jim Carrey? ()