Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Vejrrr

Už jen námětem si film vysloužil minimálně 4 hvězdičky. A když se k tomu přidal přihlouplý (ikdyž jak kdy, že;) ) Fraser a ďábelská Hurley ... a hromada vtipu evokující upřímný smích... Je z toho jedna z mých nejoblíbenějších komedií. ()

Yardie

Velice dobrý nápad, ovšem slabší zpracování. Scénky, resp. přání, dovedeny do absolutní absurdity, ale kromě první mi to přišlo trošku odfláknuté a nedotažené. Občas bylo vidět, že se snaží jet s vtipem úplně na krev a ta násilnost tam byla znát. Todle film dosti sráží, protože ten nápad se dal využít mnohem lépe. Ale abych jen nehanil, bylo to zábavné a docela vtipné. Navíc zde bylo nádherné pokoukání na Elizabeth, což trošku film vylepšuje. Opravdu překrásná!!! Ale celkově - nevyužitý potenciál. Škoda! Howgh! ()

Marys

Tento film som videl už niekoľkokrát a vždy som sa na ňom veľmi dobre pobavil. Nechápem, prečo som ho doteraz ešte neohodnotil. ()

Piri

Ťažko sa toto filmové dielko hodnotí, je to typicky béčkové, ale má to svoje čaro, trošku možno občas zdĺhavé aj keď to má iba 88 minút, napriek tomu je to zábavné, a to hlavne pre rôzne typy osobností, ktoré stvárňuje Brendan Fraser. Rola diabla pre Eliz sadla dokonalo, nie je to zrovna krásavica (pre mňa), ale mala šmrnc a užívala si to. K tomuto filmu je výborný slovenský dabing, kde herci perfektne nadabovali ústrednú trojicu M. Miezga / B. Fraser, H. Mičkovicová / E. Hurley a G. Škrabáková / F. O'Connor. ()

mira007

Brandon Fraser jako Elliot, který vymění svou duši s ďáblem v podání Elizabeth Hurley ve vrcholné formě za sedm přání, aby získal srdce své lásky. Nenáročná ale dost zábavná věc, ikdyž nemám rád Frazera. ()

Emzet

Velmi solidní komedie. Fraser jako magor bez sociálního feedbacku je vážně slušný, Hurleyová má určité...ďábelské charisma a našel jsem zde hodně míst, které mě vážně dost pobavily. Ať už scény s duševně (a tak trochu i fyzicky) zaostalou sportovní hvězdou nebo naprosto úžasná scéna s homosexuálem. ()

Eva_D666

Nenáročný a roztomilý příběh o jednom neoblíbeném prosťáčkovi, který se poučil ze svých činů a stal se z něho chlap:-D....Příhodné na nedělní večery. 3*:-) ()

Pavelos

Pro mě naprosto úděsný výkon Brandona Frasera.. Co ten tam předváděl,... občas mě bylo trapně za něj.. Naštěstí Elizabeth Hurleyová byla protipól, který to vše vyvážil.. Takový ďábel by stál za to;-)) ()

Tichošlápek

Film mě velmi příjemně překvapil. Původně jsem čekal průměrnou komedii, ale film se mi postupně vyšplhal o dvě hvězdy výše, tedy na plný počet. :-) Velmi zábavný a vtipný film, který naráží i na několik věcí (např. vypatlaný sportovec či lovestory s velice citlivým mužem :-D). Hlavní postava je dost sympatická, kterou Brendan Fraser uměl zahrát skvěle. Film se mi velmi ďábelsky líbil. :-) ()

Johny303

Ty proměny Brendana Frasera jsou prostě dokonalost! Obchodník s drogama, citlivka a basketbalista totálně zabili, vážně neměli chybu, zbytek už byl slabší a ke konci už to naprosto ztrácelo, ale jako celek to bylo bezvadný. :)) ()

arcticsky

Vtipný, docela inteligentní a fotogenický film. Mužská část uživatelů jistě pochopí, co nebo kdo v tomto filmu reprezentuje pojem "fotogenický", že? ()

Flopik

Videl som už veľa krát a stále ma to baví.Pre mňa jedna z najlepších romantických komédii.Elizabeth neskutočne sexy no a Brandan super.Dobre som sa pobavil a ani po neviem koľkom pozretí nenudilo.5* a100%. ()

Jaroslaf

skvělá práce s akcentem a jazyky všech zúčastněných .) Brendan Fraser mě, aspoň co se týče jeho lingvistického nadání nepřestává překvapovat .) A Elizabeth tady byla skutečně "hot." Scéna s basketbalistou je taky slušná. Kdo si při ní nevzpomněl na pozápasový rozhovor s jakýmkoliv sportovcem, toho nechápu .) ()

P-puma-

Dlouho jsem se u nějaký komedie nepobavila, jako u téhle. Skvěle strvárněna postava ďábla pokušitele (Liz Hurley). A nejlepší mi přišla konečná scena s šachama :) ()

joker2

Parádní komedie, u které se vždycky pobavím. Dábelsky přitažlivá Elizabeth Hurleyová vystřídá několik desítek uplých kostýmků, které jí bezvadně padnou (ach jaký byl Hugh Grant hlupák, že si ji neudržel). Jejím protihráčem je nechtěně vtipný a hlavně herecky dost schopný Brendan Fraser (ten v tomto filmu vyzkouší několik poloh a i když se snaží být křečovitě vtipný, takže nepůsobí přesvědčivě, přesto je obrovskou škálou velmi sympatický) - jeho výkon v tomto filmu je zkrátka obdivuhodný, zejména k popukání je jako kolumbijský magnát hovořící španělsky. Morální poloha neurazí a ačkoli hloubky filmů jako Dogma, Ďáblův advokát nebo Čarodějky z Eastwicku nedosahuje, je jako odreagování na sobotní večer ideální. Pobaví a neurazí. Čtyři hvězdičky jsou čistě osobní hodnocení, je to zkrátka můj oblíbený film a kdykoli se na něj znovu rád podívám, stejně jako na jiné nenáročné komedie jakou je například Kingpin nebo Krotitelé duchů. ()