Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Kosmik 1

Brendan Fraser jako narkobaron je naprosto nezapomenutelný. Avšak v ostatních scénách je to s ním už trochu horší. Celkově jde o průměrnou komedii, která neurazí, ale ani příliš nepobaví. 65% ()

jenik71

Nápaditý scénář, nadprůměrná dávka humoru a sexy ďáblice E.Hurleyová. To jsou hlavní plusy této komedie. K popukání jsou především jednotlivé vizuální proměny Brendana Frasera. Tady klobouk dolů před maskéry. Děj je jednoduchý, přímočarý, ale pobaví a to se od komedií přece očekává. ()

giovanni3

Je to sice průměrná komedie, ale rád se na ni vždy znovu podívám. Každé přání ďábel lehce upraví, aby dotyčný neměl vše tak jednoduché (například moc = šéf drogového kartelu) a přiblížil se polepšení. Aby nakonec nastal happyend. Elizabeth Hurley tu předvádí krásné oblečky, gesta prostě je se na co dívat. 3z5 ()

solskjaer

Občas dobrej hlod, občas pěkná slátanina. A i když Frasera nemusim tak uznávám, že s tou multi rolí se popral docela dobře. Neurazí - nenadchne! ()

ondrech

Kamera: Bill Pope .... příběh zajímavý, a herecký výkon brendana frasera je prostě jedinačný... takovýho blba nikdo nikdy nevidel... a elizabeth hurley je fakt sexy, mnohem vic, nez ta, kvuli niz blbnul. dobre ctyri hvezdy ()

vanderbart

Liz Hurley dokonalá :)) Akorát ten Fraser je takovej prkenej... Nevím, poslední filmy, co jsem viděl, mi lezl děsně na nervy s tou svojí střeštěností ()

ferero

Jediné co mě na filmu bavilo, bylo dívat se na Elizabeth Hurley a její laškovné oblečky:) Myslím, že z tohoto námětu šlo vytěžit víc. 40% ()

Dromed

Jeden z mála filmů, na který vás navede holka, a nepronudíte se gaučem až do sklepa. Je to celkem sranda, a tu trochu nudné romantiky vám vynahradí sexy kostýmky Elizabeth Hurley. Těch 88 minut vám uteče jako voda. 66,6%. ()

Bobek15

Taká "hovadinka", ktorú som si pozrel len kvôli neuveriteľnej, priam božskej, Elizabeth Hurley a kvôli ktorej aj dávam 3*. Ale nepopieram zopár vtipných miest, pri ktorých som sa schuti pobavil. ()

Mr.Floyd

V rámci Fraserovej filmografie jeden z tých lepších kúskov. Celkom dobre spracované, Elizabeth Hurley sa zrejme v roli diabla naozaj našla a len ťažko by jej jeden z nás, obyčajných smrteľníkov, odolal. Tých sedem prianí je teda poriadne od veci, ale dodáva to filmu aj trochu akej takej komédie. Pozerať sa to dá a v ponuke večerného vysielania komerčných televízí to nie je zlá voľba. ()

Herráček

Pokud z toho mělo vyplynout něco jinýho, než že holky vlastně neví, co chtějí a kluci jsou kreténi, tak se to asi nepovedlo... A když si tak pročítám komentáře (a tolik chvály na Liz Hurley), tak si začínám myslet, že nejsem jedinej, komu z toho nic víc nevyplynulo... A mimochodem... Herecký projev Brendana Frasera mi nesedí víc a víc... A ještě jeden dodatek... Bylo mi divný, že ve scéně, kdy Elliot hraje delfíní song zní mnohem víc akordů, než jen žádný, který Elliot celou dobu drží... (díky Bakllazaan) ()

Wally

Nevyužitý filmový potenciál...jedna hvězda za sem tam vtipnou scénu a druhá za Liz Hurley, která je prostě..... 😉 Trošku mne zaráží, že se ve filmové branži nechytla více, protože hrála lépe než B. Fraser, který mi vyloženě vadil a ukázal, že toho talentu opravdu moc nepobral...ještěže se vymyslela série Mumií, kde nebylo potřeba moc hrát.... ()

Balu...

Jsou tu pasáže, které bych v tom horším případě přepracoval, v lepším případě úplně vynechal. Že je Hurley naprosto mimo chápání většiny mužské populace, není třeba dodávat a tak tvoří to správné "proč vidět zrovna tuhle komedii" - doojem z Frasera je trošku rozpačitý, perfektně by mi do této role seděl Jason Biggs.. Jinak je to totálně nenáročná komedie o ničem a nikom, i tak ale má potenciál k pobavení (možná =) ) .. ()