Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Perry-

Některé vtipy dobré, jiné spíše podprůměrné. Líbila se mi přání, jak se Elliot měnil :) Konec patřil taky k lepším částem filmu. 2,5*-3* ()

DocBrown

Narkobaron 5*, Citlivy milovnik 4*, Basketbalista 5*, Spisovatel 4*, Lincoln uz jen 3*, jako kdyby producentum dosli penize a museli vse rychle ukoncit. Velka skoda. Vypln mezi jednotlivymi pranimi je spis jen o krasnych obleccich jeste krasnejsi Liz Hurley (jak mohl jeste stat o Alison ???). "Obycejny" Fraser moc zabavny neni, ale vse si vynahrazuje v jednotlivych prevtelenich. Harold "Egon" Ramis napsal spoustu skvelych komedii a ani za tuhle se stydet nemusi. ()

wosho

Lehce nadprůměrná komedie s velkým potenciálem, jenž nebyl vyždímán do poslední kapky. Rozhodně se však u ní nenáročný divák skvěle pobaví i po několikakerém vzhlédnutí. ()

Hanys_

Sympatický Fraser, sexy ďábel Liz Hurley a 7 přání, při kterých se vždycky něco "pokazí". Na zvednutí nálady ideální snímek.. 7/10 ()

Rssa

Aj karamba. Nečekaně hodně dobrá komedie s parádní Fraserem a jeho kreacemi (kolumbijský drogový šéf je neskutečný, stejně tak jako basketbalista). Vynikající jednohubka. 75 % ()

Ripley

Pokud by místo Frasera dostal hlavní roli Jim Carrey ,stoupne film o třídu víš a také mé hodnocení.I tak jde ale o dobrou zábavu.Masky jsou nadstandartní a Liz Hurley je pekelně sexy. ()

Ledkodlaq

Výborná komedie plná zvratů a nečekaných pecek. Smál jsem se až jsem se za břicho popadal od začátku do konce a ani po páté mě nenudí. Paráda ()

VIPerson

Navzdory své stupiditě se na tuhle komedii vždycky rád podívám a pro mě dnes již legendární scéna ,kterou celkem často a rád říkám.Brendan Fraser není nijak zvlášť dobrý herec,zde si ale roli užíval do sytosti a sympaticky ztvárnil prosťáčka,který se upsal ďáblovi (ďáblici).Tu si zahrála Elizabeth Hurley a ta se své role ďábla zhostila taky výtečně (ikdyž hrát opravdu neumí:D).Takže ano není to komedie století,ale 4* tomu dám a nevidím důvod,zvlášť v dnešní době záplav stupidních komedií,hodnotit negativně. ()

Paity

Příjemná záležitost, která skutečně graduje při přeměnách Brandona Frasera jednou v kolumbijského narkobarona, pak v nejlepšího basketbalistu či ultraromantika. ()

Petr.Kocfeld

Dobra a humorna komedie.Na poprve me docela zaujala...Tento snimek s Elizabeth Hurley a Brendanem Fraserem je opravdu zabavny.Davam 3 hvezdy.Smlouva s dablem potesi i pobavi.Na Mumii to nema,ale dobre to je... ()

Drc

Opravdu zábavná komedie, byť s naprosto očekávaným vývojem. Příběh o ňoumovi a jeho přerod v vcelku normálního člověka, to vše za asistence sličné ďáblice, která plní jeho přání poněkud ... neobvyklým způsobem :) Nic jsem od toho nečekal a proto jsem taky nebyl zklamán, ba co více, opravdu jsem se většinu času bavil. ()

ThomasCrown

Jedna z tých skvelých komédií, ktoré sa naozaj vydaria a sú vtipné v celej svojej dĺžke. Výborné obsadenie, príjemná stopáž....najlepšia pasáž sa odohráva v Kolumbii, to je jednoducho jedna z najvtipnejších scén, aké kedy boli natočené. ()

Xavi6

Fraser podle mě tentokrát nepotvrdil roli hloupého a vtíravého Elliota, ale ve zbytku přání byl už dobrý. Nejlepší byla rozhodně perfektně vybraná Elizabeth Hurley do role ďáblice. Nejvíce se mi ale líbil velice zajímavý a dobře provedený děj, některé pasáže nebyli zase tak dobré (třeba v roli basketbalisty), ale naopak druhé byli prostě perfektní! :) ()

peetriss

Zajímavý nápad, nezajímavé zpracování... Film dokáže upoutat diváka snad jen na začátku, postupem času se začíná divák nudit, až ho film nakonec přestane úplně zajímat. Brendan Fraser je špatně obsazen, Elizabeth Hurley se v roli vyjímá dobře, nikoli však díky hereckému umu. 50% ()