Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Czernozub

Naprosto mě dostalo, jak Elliot uvěří až když se mu Liz zjevý jako chlap. Námět a nějaká myšlenka toho filmu jsou zajímavé, a určitě stojí za shlédnutí... ()

pend

Dodnes nechápu, proč hlavní hrdina nevyjel po ďáblici. Stejně tak nechápu Hugha Granta. Jinak naprosto průměrné zpracování, samozřejmě až na Elizabeth. ()

Luqi

Ak má Brendan Fraser nejaký komediálny talent, asi už nebude mať lepšiu šancu ho ukázať, ako mal v tomto filme. ............. Je pravda, že keď hral Eliota v reálnom svete, tak sa na to nestálo zaveľa. No ale v tých ostatných roliach Frasier nechcem povedať že exceloval, ale nemal k tomu veľmi ďaleko. Samozrejme bez dobrého scenáru by to nešlo, takže aj scenáristi si zaslúžia pochvalu (teda až na ten záver, ale snáď niekto nečakal niečo iné)........ ()

Mallyyy

Oddychová záležitost, v které se velice pobavíte. Krásná Elizabeth Hurley v roli ďábla výborná. Brendan, jako idiot taky dobrý. Školní scéna nejlepší, kéž bych měl taky takovou učitelku :). Španělský dealer mazeeec. ()

Saur.us

Pekelně krásná Elisabeth Hurleyová a podle mého špatně zvolený Brendan Fraser (na ty jeho xichty bych raději viděl Jima Carreyho) v lehce nadprůměrné komedii. Pobaví a neurazí. ()

Bozvav

Lehká a zábavná komedie o tom, že ne vše co si přejeme, by se mělo vyplnit. Fraser a Elizabeth podali velmi slušný výkon. Jako komedie lehce nadprůměrná zábava, dost vtipné scénky i jakési poselství o tom, že není důležitý výsledek, ale cesta jakou si k dosažení svých cílů zvolíme. Dialogy dobré, vše šlape jak má, hudba bezva. Za mne 80%. ()

zdeny99

Parádní komedie o jednom sexy ďáblovi (Elizabeth Hurley), který zákeřně plní přání své oběti (Brandan Fraser). Nenáročnost spojená s inteligentním scénářem dělají z této komedie výjimečnou podívanou. Nejvíce v ní ovšem vyniká přitažlivá, tou dobou 35letá, Elizabeth Hurley. [14168. hodnocení, 390. komentář, 67%] ()

mls

Veľká nevyrovnanosť medzi jednotlivými miestami. Niektoré časti boli tvrdo ftipné, ale malo to moc veľa suchých miest. ()

Thoughtless126

Pár pěkných vtípků. V celku pěkná komedie, ale na tokovýhle téma to mohlo být i zábavnější!!! Film zachraňují scénky drogového krále atd. Takový průměr. ()

sadlokan

Drogovej boss a intelektuální spisovatel jsou obzvláště vypečení..hi hi.Jo a to jsem zapoměl na hvězdu NBL.Jéé a Modrá laguna.Uh. ()

char_t

Parádní bláznivina! Fraser je sice ve svém "opravdovém" životě dost nepřesvědčivý, ale ve všech ostatních ukazuje, že je to pan herec a třeba jako basketbalista je opravdu k smíchu (v dobrém slova smyslu). Přičtěte k tomu pěknou nevinnou O'Connor a neuvěřitelně sexy Hurley a z jinak průměrné komedie tu máme čtyřhvězdičkový kousek, na který se znovu podívám už jenom kvůli ženskému obsazení ;) ()

hEROic

no nektere sceny vyslovene trapne, ale nasmal jsem se u toho jako dlouho ne... drogovej boss, basketak a citlivka, to byly proste perly :)) navic Lize to pekelne sluselo... lehce pres 70% ()

lemonova

Zábavné a milé. Aj keď epizódy nie sú kvalitatívne vyrovnané. Najviac ma pobavila hneď prvá. Brendan Fraser predvádza svoj komediálny talent a Elizabeth Hurley zas iné prednosti. Každopádne obaja splnili účel dokonale. ;) ()