Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Profík

Nápad je rozhodně lepší než následné zpracování, ale je tam naštěstí dost vtipných momentů a vzhledem k stopáži to nijak nezačne nudit. Mimochodem ale, já být Elliotem, zapomenu na Alison a skočím po ďáblici, ani by nemrkla. 75%. ()

Digi_cz

Docela zábavná natočená Smlouva s ďáblem, která nese myšlenku v komediální hře. Na Elizabeth Hurley je těžké se nedívat a, zde jí máme v každé jiné barvě. Nejvíc k nakousnutí je samozřejmě v červených šatech ve svém "kanclu". Ďáblice si přidá poleno do krbu a poodhalí trošku víc. Ta role jí bavila a předváděla se jak jen mohla. Navíc ty její věčně našpulené rty s tím akcentem.. třeba, když vysloví ten Crystal... a k tomu Baraka na začátku a na konci. ()

huhuhu783

Sem to kdysi kdesi viděl a nedávno sem se na to měl možnost mrknout znova. U toho jak byl najednou někde v Kolumbii nebo kde a myslel si,že neumí španělsky a uměl a byl z toho unešenej sem byl zase vyřechtanej. I potom sem se smál,ale už to byl spíš průměr kterej ale neurazil a pobavil. Doporučuju jako nedělní odpolední jednohubku klidně i pro celou rodinu ()

BigJohn02

Dobrý nápad a skvělá zábava, Bohužel, nejlepší scéna je ta vystřižená, která je akorát v bonusech, kdy si Elliot přál být rockovou hvězdou. ()

StandikK

Elizabeth je ve filmu fakt kočka. Cokoliv si obleče, tak ji to fakt sluší - takovou paní učitelku by chtěl mít každý žák. O Fraserovi se to říci nedá a spíše v některých epizodách vypadá úděsně. Konec filmu je pěkna slátanina, celý děj jsem se docela nudil. ()

Sejkorka

Jdavše o filmografii Elizabeth Hurley, narazil jsem na tuhle srágoru. Asi tomu přispěl nekvalitní dabing, ale s vypětím všech sil jsem vydržel do chvíle, kdy začal hlavní hrdina mluvit španělsky ..... No ještě jsem tomu dal šanci a přetočil během 5 minut půlku filmu. Posledních 15 minut jsem bez problémů dokoukal, tak tedy 1*. Za kousek naděje ... ()

PaTa.Freya

Koukat na Ďábla v podání Elizabeth Hurley a jejím neuvěřitelném repertoáru kostýmů bych mohl klidně celé hodiny. Navrch k tomu retoš Fraser. Super komedie :D ()

abigael

Ojoj... toto nezostarlo dobre. Moja nostalgia mi vraví, že to je dobrá komédia, ale dnešné oči skôr vidia, aký cringe... Zachraňuje to niekoľko vtipných scén a fakt, že Brendana ako herca mám rada, len nie v tejto polohe. ()

Mike_Doe

¿Estoy hablando Español? ¡Que diablo! Takto sa ráno zobudiť a hovoriť plynulo španielsky je môj dlhoročný sen. Film až na isté prestoje s E. Hurley ma veľmi pobavil a vo filmotéke ho mám medzi obľúbenými romantickými komédiami. ()

onosendai

IMO jeden z nejvíc podceněnejch filmů tady, povedenej scénář, super vtipný scény, klasiscky dobrej Brendan a naprosto skvělá Elizabeth jako Ďábel - svůdce... ()