Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Hapretor

Tak jako pro někoho blbost, ale ono to prostě pobaví. Oproti dementním komediím jako třeba Prcičky a jim podobným, plným nevkusného a trapného fekálního, puberťáckého humoru, má tohle nápad a jsou tam dobrý gagy. Fraser se umí dobře pitvořit a má dobrou gestikulaci. Tyhle role on umí na jedničku a stejně tak Hurleyová ... jestli ďábel vypadá jak ženská, tak nejspíš jako ona. Taky bych jí nejspíš nabídl duši ... ()

Evander

Smlouvu s ďáblem jsem měl vždycky rád a ani po mnoha letech se na tom nic nezměnilo. Krásné Elizabeth bych se upsal též. 75% ()

Fujara777

Páči sa mi, že je film rozkúskovaný do epizód, ktoré sú zakaždým iné. Zároveň sú pekne prepracované, akoby osobité príbehy, ktoré sú však v zhode s celým príbehom. Každá epizóda je vtipná, pretože sa s ňou tvorcovia mohli pohrať ako so samostatným príbehom (majúc vlastné pravidlá, vlastnú minirealitu). Námet s upísaním duše diablovi to všetko drží pokope, takže film nepôsobí rozbito. A hlavne: je to poriadne vtipné. Vypichol by som príbeh narkobaróna. ()

Rathalos

Perfektna fantasy komedia,jedna z najlepsich,Harold Ramis opat potvrdil,ze je dobry reziser,vyber hercov bezchybny,namet super,prevedenie vyborne,nemam co vytknut a Elizabeth Hurley je sexica...:-) ()

BOURQUE

Vydarená komédia v réžii H. Ramisa. Nekomplikovaný a poučný príbeh – a nechýba ani to morálne ponaučenie. E. Hurley v roli (sexi) diabla je veľmi dobrá, B. Fraser sa snaží v rôznych situáciách (basketbalová časť je jedným z najviac vydarenejších) predviesť svoje herecké zručnosti, Frances O'Connor „len“ solídne dopĺňa príbeh. Keby výkon B. Frasera v jednotlivých roliach bol viac vyrovnanejší, tak sú to štyri hviezdičky. Osobné hodnotenie: 79% (***) ()

GMVajgl

Tyhle filmy, které řeší "co kdyby", jsou většinou únavné (např. Butterfly Effect, Lola rennt). Ale poselství zrovna tohohle filmu je v podstatě osvícený - za prvé: je důležité si umět přát, a za druhé: teprve až se vzdáš / zbavíš své touhy, tak dosáhneš nějaké rovnováhy. Kromě toho je tu i pár skutečně vtipných gagů. ()

lxbch

Tenhle film jsem zatím viděl 2x a vždycky slovensky dabovaný (filmu ty hlášky jenom přidaly, neb slovenčinu miluju), takže pro mě o zábavu postaráno! A na ďáblici E. Hurley se moc pěkně kouká... ()

gp_one

Velice zdařilá komedie. Každá z jednotlivých etud, z kterých sestává děj, je dalším masérem vaší bránice. Škoda, že posledních zhruba 15 minut už komediálnosti dochází dech a je nahrazována -jak je zvykem- mravním poučením. Slabší 4 hvězdy. ()

Petyas

Úžasný film na který můžu koukat pořád dokola a vždy mě s úspěchem pobaví. Brendan Fraser je opravdu herec mnoha tváří a Elizabeth Hurley šílená kočka. Film je povedený, nic mu nechybí. Výborně natočený, skvělě napsaný. Nenudí, baví, je na co se koukat. ()

Rikky007

Skvělá komedie, Elizabeth Hurley i Brendan Fraser jsou tam super. I když druhý jmenovaný to komediantství někdy přehání oběma to sedlo. Zpracování má takovou sestupnou tendenci. První ze splněných přání je naprosto super. Bohužel pak to jde dolů až k naprosto navinímu happy konci. I tak je tam spousta skvělých momentů a hlášek, které si zapamatujete. Pobaví pokaždé. ()

tranquill

"Nebe a peklo nemusíš nijak hledat, jsou přímo tady na Zemi, sám si vybíráš..." Velice příjemná komedie s krásnou Elizabeth a sympatickým Brendanem. Dobře jsem se bavil...666! ()

Kingjiri

Námět umožňuje vymyslet spoustu vtipnejch scének a různejch povahovejch poloh hlavního hrdiny, čehož taky tvůrci náležitě využili (dějový linky narkobaron, přecitlivělej chlap a basketbalista byly naprosto super). Tempo vyprávění je dost svižný a vtípky jsou v dostatečnym množství rovnoměrně dávkovaný po celou dobu stopáže (nějaký vtípky jsou samozřejmě slabší). Kromě scénáristů (že jde o remake mě netrápí) odvedli pořádnej kus práce i Brendan Fraser (na vrcholu svojí kariéry) s Elizabeth Hurley. Pohodová a vtipná romantická komedie, která obsahuje víc originality než žánrovejch klišé. Takovejch bijáků moc neni a v novym tisíciletí jich je jako šafránu, proto čtyři jistý hvězdy. ()

MilesTeg

Harold Ramis (Krotitelé duchů) a jeho štáb měli šťastnou ruku při obsazování dvou hlavních postav. Liz Hurley už léta provokuje show-business svou skoronahotou a je jedna z mála hvězd, které ke svému sexappealu mohou přidat i obchodní mozek. Jako producentka musí být Liz chladná a vypočítavá, jinak by neuspěla. Prostě je pro roli Ďáblice jako stvořená. Brendan Fraser (Král džungle, Mumie) má obstojnou figuru a komický obličej – svými grimasami se může rovnat snad i nepřekonatelnému Jimovi. Jenže Carrey nemá ten pel nevinnosti, který z Brendana Frasera čpí jak tchoří výměšky. Eskapády zapeklitě splněných přání bohužel musí jednou skončit a závěr se jako obvykle nepovedl – je to typický slaďák. Škoda. Stačila by pointa v duchu prvních šesti přání a z průměru by byl ďábelský film. Ale i tak to celkem ušlo. ()