Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Godhaj

,,Ó, do pytle! Á, k čertu s ďáblem! K čertu s ďáblem, říkám! Á, sakra! Kurnik, kam jsem si to heršvic dal?!" Smlouva s ďáblem nemá příliš originální námět, ale přes to dokáže zaujmout ,,chytrými" scénami. S postavou Liz Hurley jsem neměl sebemenší problém, ostatně se na svoji roli dobře hodí. Bohužel mě ale zklamal Brendan Fraser, kterého většinou můžu. Jeho postava je v tomto filmu prostě divná, nebyla mi ani nesympatická, ani sympatická, takže mi ve výsledku bylo jedno, jak vlastně film skončí. Nicméně jsem se celou dobu bavil, takže Smlouva s ďáblem pro mě zůstává průměrnou komedií s nadprůměrnou Liz. ()

DadysGirl

Pozor na to co si přejete a ten koho hcete, i když je vysněný nemusí být vždy ten pravý... To vám v atraktivním provedení naservíruje Liz Hurley... Celkem dobrá komedie... ()

liberita

Pomerne vydarená komédia, v ktorej pobaví Elizabeth Hurley ako presvedčivá diablica a Brendan Fraser od svojej hlavnej podoby nevýrazného ťuťka po všetky ostatné (mne sa najviac páčil ako narkobarón a precitlivený ryšavec). Veľmi skoro začne byť divákovi jasné, o čo tu pôjde a ako sa to pravdepodobne všetko skončí, ale to až tak neprekáža, pretože zároveň je zvedavý na to, čo každé nové želanie Elliotovi prinesie a čo z neho urobí. Dobre využitý ústredný fantasy aspekt paktu s diablom dáva tejto prekvapivo vtipnej komédii s menej prekvapivými a zaujímavými romantickými prvkami potrebnú šťavu a všetko to spolu funguje dostatočne dobre na to, aby som si Zmluvu s diablom pozrela aj viac krát. ()

Marty7CZ

Z Elišky Hurlejovic v tomhle filmu ůplně umírám, je prostě totálně božská, Fraser je zábavnej a film jako takovej skvěle drží po hromadě. ()

Kozy9

Po prvom pozretí kvalitná zábava. Po druhom pozretí sranda. Po treťom už len priemerná komédia na dlhé večeri s rodinou. Zmluva s diablom je naozaj zábavná, ale nie nadčasová. A to je škoda. 60% ()

departed

Kdybych byl hlavní postava já a Liz Hurley by mi řekla, že můžu mít i kdyby jen jedno jediný přání, úplně přesně bych ji detailně popsal, co s ní zamýšlím. ()

Sir Ludvig

Tak nevyrovnaný materiál som už dávno nevidel. Mali sa s tým viacej pohrať, mohla to byť bomba. Pôvodne som uvažoval o 3*, ale dračica Hurley a Ramisova príjemná réžia to zdvihli. ()

pekas

Naprostá komediální špička. Fraser šestkrát jinak a pokaždé senzační. Liz také mnohokrát jinak, pokaždé k nakousnutí. Proměny Fraserových tří kolegů jsou taky parádní, ale chce to vidět film vícekrát, poprvé málokdo stihne postřehnout všechno. Z čistých komedií (když pominu mírnou romantickou linku) je to můj TOP! ()

dreamflyer

Tenhle film jsem videl pri jeho premiere v cechach a odchazel jsem z nej s pocitem naprostyho propadaku a blaznivy komedie. Ted jsem ho videl s odstupem casu znovu a uz mi neprisel ani tolik blaznivej,ale jako prijemny prumerny romanticky komedialni odpocinuti. ()

HEED

Pro roli hříšníka by se mi více hodila role Adama Sandlera, Fraser to akorát všechno kazí. Jinak bezvadná podívaná a sexy svůdná ďáblice byla fakt super. ()

lord Ball

Velmi milá a příjemná komedie, s naprosto okouzlujícím ďáblem v podobě překrásné Elizabeth Hurley, ovšem také se nevyvaroval určitých hluchých míst a klišé. Jinka ale musím říct že jsem se u thooto filmečku velmi dobře bavil. ()

Sparky

Příjemná komedie, která balancuje mezi 4 a 3 hvězdičkama..... Brendan je talentovanej herec ale na svoji roli ještě pořád čeká. ()

Borecz

Poměrně nenáročná komedie, jejímž hlavním kladem je bezpochyby ďáblice Elizabeth. B. Fraser mi sice do hlavní role moc neseděl, ale na film se dá bez problémů koukat a místy je i poměrně vtipný. Vzhledem k tomu, že jsem na film narazil náhodou a tím pádem od něj nic neočekával, naprosto mi stačí, že jsem nebyl zklamán a donucen přepnout kanál. 3* ()