Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

fandalehy

Zajímavý (remake) námět se sexy Elizabeth Hurley a trochu idiotickým Brendanem Fraserem. Smlouva s ďáblem spadá do lepšího průměru tohoto žánru, takže 60%. ()

jda23

Niekedy sú tri zmierneným nášlapom vážneho filmu a niekedy su len pobavnou filmovou oddychovkou s velmi-prijteľným konc-endom na záver večera. Občas sa mi to stáva so slovami názvov, že Elizabeth Harley je Al Pacino a Brendan Fraser zasa Keanu Reeves. ()

haWranka

Čekala jsem to mnohem mnohem mnooohem horší, ale ono to vlastně bylo průměrně dobrý. Nápad skvělej, vcelku dobře provedenej. Jenom na můj vkus Brendan moc přehrával (jo, asi to tam mělo patřit, ale stejně) a konec byl nepříjemně useknutej. Ale proč ne, nic proti, na odpočinek a relax ideální. ()

Werde

Nemám moc rád Brendana F., ale tady jsem se nechal unášet jeho ďábelsky vytvořenýma podobama.. hlavně blbej basketbalista s malým vocasem byl super :) ()

Joža

Film to není zas tak špatny,ale po pravdě mě u něj držela Elizabeth Hurtley,protože její podáni ďábla bylo opravdu výborné a neuvěřitelně sexy. ()

E lan

Průměrná komedie s (často i) vynikajícím Fraserem, která plně ukazuje jeho komický potenciál. Nic víc, nic míň... ()

Psycho.R

Kdysi jsem si šetřil, abych si mohl koupit tohle dvd bez dabingu. Dnes bych to už asi neudělal, zvlášť proto, že to dvd stálo 1200kč. Ale pokud bych dneska tenhle film sehnal za 50kč klidně bych si ho koupil, protože na zabití večera to stačí. ()

TICHOPAN

Odpočinkový film - hlavní hrdina coby přecitlivělý jinoch ronící do západu slunce nebo drogový boss s parožím a kotletami velikosti pádel za které by se nestyděl ani uvědomělý milicionář - dobrý nápad. ()

Miky10

Já si nemůžu pomoct, ale na toho člověka sem prostě absolutně alergickej. Jinak to neni špatný, ale co z toho, když je mi hlavní postava tak protivná a ani to neni cílený... ()

Mouchal

Komedie se zajímavou myšlenkou (ne)škodně hrajícího si ďábla s ubohým zoufalcem s dost kýčovitým koncem. Film má problémů hned několik. Zaprvé po prvním přání už člověk velmi dobře ví, kam se bude děj filmu ubírat. Zadruhé nikdo není tak moc slepý, aby byl potom, co k němu nakráčí na podpatcích a v přiléhavých šatech taková (sam/ďábl)ice, jako je zde Elizabeth Hurley, furt zakoukanej do nějaké nevýrazné a otravně nudné semetriky. A za třetí a to je možná to nejpodstatnější - co to jako mělo být s volbou jeho přáních? Jako vys*at si jedno přání na to, aby byl ten nejcitlivější člověk na světě (a to není jediné do zdravého rozumu bijící)? To už si rovnou může přát hlubinnou kolonoskopii etiopským kaktusem. Rozhodně to má pár svých dobrých momentů, kdy to pobaví, jako například pomalejší titernopenisý basketbalista nebo ubrečený objímač stromů a obdivovatel západů Slunce. A celou dobu se na to velmi dobře dívá vzhledem k samotnému Ďáblovi. Ale vcelku je to jen další generická rodinná komedie, kterou člověk zhltne a stráví za jedno odpoledne, když je zrovna na suchu. Ale poté si už takovouto jednohubku pravděpodobně nezopakuje. 65% ()

Likan7

Další skvělá komedie. Fraser na přelomu tisíciletí bodoval v Dožeň, co se dá! a na úspěšný vlně se svezl i tady. Ze 2/3 je Smlouva a ďáblem parádní vtipnou komedií s DOKONALE VYPADAJÍCÍ Elizabeth Hurley. Ta ženská byla synonymum dokonalého vzhledu (Hugh, ty ňoumo, udělal bych cokoliv, kdybych mohl mít Liz doma). Jak je už zvykem, taková komedie se dnes už nenatočí a jen léta přidávají těmhle příjemným filmům body. Jen škoda posledních 20 minut, kde se vyloženě šlápne na brzdu. Trochu to zkazí dojem, ale stále je to skvělá zábava s, opakuju, nadpozemsky vypadající Liz. ()

Ceberus

Příjemná komedie, která svižně ubíhá. Nemůžu si pomoct, ale ďábel je teda větší kus než vyvolená hlavního hrdiny - osobně byl měl značné problémy se vůbec soustředit na nějaká přání. :D Závěr z poloviny klišé a z poloviny překvapivý zvrat, takže nakonec zajímavá kombinace. Fraser komedii celkem umí, ostatní herci nebyli nuceni se pitvořit. ()

diabolique

“Ola Juan! Ola Estefan! donde esta es la biblioteca? Esta es la casa di mi tia! No, gracias! Soy alergico a los crustaceous!” Zabite ma, ale ak by bol aj cely film uplna kravina, tak scena s drogovym baronom je absolutne genialna. Presne preto milujem spanielcinu:) U mna je toto uplne lahucka komedia, ktoru mozem pozerat hocikedy. Este musim povedat, ze slovensky dabing mi pri tomto filme sedi asi najlepsie:)...Brendan je ako vzdy vo forme(nic viac ani menej od neho necakam) a Elizabth nam spravi nadhernu prehliadku roznych siat, kostymov, doplnkov a ucesov a ani raz nebudete moct povedat, ze jej to nesekne!...hm,...asi jedina modelka, ktora "hra" vo filmoch a pritom mi vobec nevadi ze moc nehra:) ()

casef

Elizabeth Hurley by každý normální podepsal cokoliv by chtěla. Vtipná komedie s výborným Brendanem Fraserem a všemi jeho ďáblem přidělenými postavami. ()