Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

yaqwsx

Velice průměrná komedie, kterou lehce povytahuje krásná Elizabeth, jejíž ztvárnění ďábla se povedlo. Nudu zažene, leč nepobaví. ()

rob_troy

Nesmělý a chudáčkovský Brendan Fraser, který narazí na super luxifera Elizabeth Hurley. Pro mě originální a opravdu, opravdu zábavný snímek. Málokdy si při filmu říkám, to bych chtěl taky zažít. Stačilo by vždycky jen zmáčknout 666. Největší nadchnutí probíhá u diváka zhruba v polovině filmu a ke konci, už se mění v obyčejný a nikterak zajímavý. ()

Olafsson

Hovadinka s geniálními scénami... Památné scény (narkobaron, romantický hoch...) společně se zatraceně sexy Elizabeth u mně tomuto filmu vysloužili 4 hvězdy... ()

helrohir

Príjemná komédia s naozaj nádhernou Elizabeth Hurley a zábavným Brendanom Fraserom. Jednotlivé scény vychádzajúce zo želaní hlavnej postavy sú fakt zábavné, hlave narkobarón a citlivý "hošánek" stáli zato. Ku koncu je to však trochu rozťahané, akoby tomu všetkému došla šťava. Ale tak zabavil som sa kľudne si to ešte pár krát pozriem. ()

Daryl.Dixon

Asi se budu trochu rouhat, ale pokud Ďábel vypadá takhle, tak adios Bože, jdu raději do pekla. Také co v ráji, kde jsou samí pobožní. V pekle je teplo, mariáš, pořád plné kotle, nekončící pařby se zvrhlými holkami...No nechal jsem se trochu unést, ale teď abych se raději vrátil k filmu - po prvním přání jsou výsledky těch dalších už předvídatelné. Některé scény sice pobaví, ale jako celek je to pro mě průměr. ()

Brano

Nenáročná komédia, z ktorej sa dalo vyťažiť rozhodne viac. Pozrieť sa to dá, neprekvapí v ničom a premenlivo je to zábavné. Ku koncu to ale už začne nudiť. Na hrane medzi 2/3*. Za herecké obsadenie sa prikloním k lepšiemu. ()

RigorMortis

Komédia na lenivé popoludnie, ktorú som si po rokoch s radosťou pozrel znova. Z Liz Hurley srší sexappeal v každej scéne, O'Connor vyzerá fakt roztomilo a z Frasera som mal zmiešané pocity - raz, že mu to celkom ide, inokedy som nechápal. ()

PlysovyMacko

Vydarená komedia o ťuťmákovi, ktorý uzavrie zmluvu s diablicou, aby získal ženu svojich snov, ale samozrejme je v tom háčik. Fory sú výborné ako sa hlavný hrdina prevteluje do rôznych osobnosti. Liz Hurley je krásna a Brendan je zlatý. Paci sa mi civilné rozuzlenie. ()

Marg

Určitě se z tématu dalo vytěžit více, ale Fraser hraje slušně, hlavně narkobaron se mu moc povedl, a na nádhernou Elizabeth stačí koukat. Nadprůměrná komedie. ()

SenFlxr

Povedená komedie. Kolumbijský narkobaron, basketbalista i přecitlivělý mladík vše se mě líbilo. Elizabeth prostě nádherná a tahle role ji podle mě moc sedla. ()

Weissik

Na to se dá koukat každou chvíli. A velkou zásluhu na tom má i ďáblice Elizabeth Hurley. Jinak osobně favorizuji příběh, kdy si Elliot přeje být nejcitlivějším mužem na celém světě. ()