Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

JackieBliz

Příjemná zábavná oddychovka s Brendanem Fraserem. Člověk u toho může vypustit páru, vážně, dá se u toho vyklouznout z reality a bavit se geniálním námětem. Liz Hurley jako ďáblice - dobrá volba. ()

SelfishMan

Jestli je dábel takhle sexy (a takovým přízvukem), tak v nebi asi bude v nejbližší době vymeteno, alespoň co se mužského heteroosazenstva týče. A já bych taky rád svůj pager s číslem 666. Fraser jako na houpačce, chvíli geniálně vtipný jindy prachbídný a zasloužil by si v těch momentech rotovat napíchnutý na pekelný trojzubec nad nevyhasínajícím plamenem. Původně jsem neměl ani v plánu u toho zůstat, nakonec jsem se dobře zasmál a předpokládatelné zklamání přišlo až v závěru z toho dopředu jasného tradičního pošahaného konce. Když od toho závěru abstrahuju tak je to 70% ()

Aidina

..."Tak už si něco přej, peklo Ti splní každé přání...". A Elliot si opravdu přeje: Chce být slavný, všemi obdivovaný a úspěšný spisovatel (jako bonus dostane k tomu i změnu své sexuality), chce být bohatý, ale je z něho kolumbijský narcomafián, chce být prezidentem USA a stane se Lincolnem, který právě vstupuje do své lože při divadelním představením.... Prostě není přání jako přání. Nejvíce mne ale pobavil v roli enormě citlivého muže, kterého dokáže rozplakat i zapad slunce... Liz Hurley to ale v roli nejvyšší pekelnice opravdu sluší. ()

unclejack

V prípade, že si chcete tento film pozrieť, pravým dôvodom by určite mal byť herecký výkon Elizabeth Hurley. Nadpriemerný je slabé slovo, pretože pôsobí dokonale prirodzene, miestami je okúzľujúca aby vzápätí spadla do roviny výčitiek. A jej cynické komentáre - cha! Druhá vec je zvyšok filmu. Tu už sa môžeme baviť o kolísavej kvalite jednotlivých Elliotových želaní - športovec s malým problémom bol super, kolumbijský gangsta určite nie - a filmu by neškodilo ani zaujímavejšie obsadenie vedľajších úloh. A je síce pravda, že Brandan Fraser občas pôsobí bezradne, ale miestami vystrúhal fakt parádnu hereckú kráciu - opäť basketbalista s malým problémom. Film Harolda Ramisa teda osciluje okolo starého dobrého priemeru s tým, že jeho snímka je rozumnou voľbou na sobotňajší podvečer kedy sa divák chce najmä baviť. ()

Merenre

Poctivé tři za celkem atraktivní myšlenku, která měla to štěstí, že se jí dostalo adekvátního a zábavného zpracování. Myslím, že její potenciál by ani nešel o mnoho lépe vyčerpat, alespon ne v daném žánru. Fraser si zaslouží opravdu velký aplaus především za vynikajícího drogového barona a citlivku (části, kdy se raduje, že umí španělsky a kdy brečí nad západem slunce jsou asi nejlepší okamžiky filmu). ()

PatrikP4

Na komedii si myslím že se člověk musí víckrát zasmát... Liz to hodně sluší to je pravda, ale celý film to nemůže utáhnout... Proto průměr sice silný průměr ale na více to nemá, ale každý na to muže mít svůj názor... Fraser hraje ale své role dost dobře... ()

Emperor1

Moje oblíbená komedie, ke které se čas od času rád vracím. Není to rozhodně ten typ filmu, u kterého by se člověk válel smíchy po podlaze, ale k pobavení naprosto dostačující. Brendan Fraser nebyl v žádné další roli tak přesvědčivý, jako zde. ()

LencaN

Po delší době mi zase film sedl a kupodivu je to starší kousek, který doposud unikal mému oku. Brendan Fraser se tady pořádně vyřádil, ať jako nesmělý trouba Elliot, velice potivý basketbalista, přecitlivělý zrzek, kolumbijský drogový baron a další srandovní postavičky. Na konci jsme alespoň mohli vidět smysluplnou změnu charakteru a chování hlavního hrdiny. Ďáblice Elizabeth Hurley byla tehdy kost. Opravdu měli při výběru na tuto důležitou roli šťastnou ruku. Pecková postava, správně špulila pořád rty, jak výrazně artikulovala a ještě do toho uličnická chůze s pohoupáváním na jakýchkoli jehlových podpatcích, dobrá provokatérka. Scénář mě bavil od začátku až do konce. Mělo to fajn spád a člověk se fakt baví, i když je to taková pro někoho možná filmová tuctovka. Já uvažovala i nad 5*, ale to dávám jen filmům, u kterých mám husí kůži v dobrém slova smyslu. Toto bylo sice pekelně dobré, ale že bych se u toho válela smíchy, což bych u komedie brala možná jako ukazatel kvality, tak to ne. Příjemné, milé, povedené, ne nijak převratné, ale oblíbila jsem si to. ()

albiebennett

Nemůžu uvěřit, že tenhle trouba porazil Imotepa. Lehce nadprůměrná komedie s jedním z nejlepších možných ďáblů, kterého jsem kdy viděl. ()

Rafa

Plusy: Snaď ani nemusím podotýkať, že najväčšou oporou filmu bola Elizabeth Hurley, krásna predstaviteľka diabla. Tá nenechala nikoho chladným. Mne osobne sa tiež obzvlášť páčili pasáže prevtelenia hlavného hrdinu do ´vysnívaných´ životov. Boli nápadité, vtipné a originálne. Mínusy: Zbytok filmu sa však dá označiť za priemerný. Hlavne rozuzlenie mi pripadalo mierne divné. No i tak kvalitná komédia. ()

PavHer

Skvělá Liz Hurley v roli svůdného ďábla mě dostala :-) Tohle je hodně příjemná komedie, která bohužel ke konci ztrácí dech. Ale jinak jsem se u ní dobře bavil. 75% ()

Jurij

Elizabeth Hurley jako ďáblice více než ďábelsky svůdná. Brendan Fraser jako drogový král bo sportovní hvězda naprosto výborný. A film jako komedie celkem originální s nespackaným koncem a hlavně zábavná, někdy až odzbrojujícím způsobem... ()

Mer-Em

Celkem průměrná romantická komedie + Liz Hurley jako dábel. A zvláš't se mi líbila scéna ve vězení a scéna úplně na konci kde hrajou šachy ()

Lucyane

Možná časem zvednu na 3*, ale zatím z filmu nadšená nejsem...Role ďáblice sice padla Elizabeth jako na míru ušitá, ale to je tak jediné, co stojí za zmínku...čekala jsem u takového nápadu něco víc a toho se mi nedostalo...naopak jsem se nudila a čekala na konec filmu... ()

shinlove

Přeju si... :D Skvělá komedie, která těží ze sexy Elizabeth a úžasně praštěného Brendana :) Smát jsem se musel od začátku do konce ;) 4* ()

Mr.Hackels

V tomhle filmu oceníte jak je Elizabeth ďábelsky sexy. Fraser je jako důvěřivý loser úplně excelentní. Ubral bych scénu s megacitlivým na pláži, ale vzhledem k ději tam asi být musela. Jinak perfektní zábava. ()