Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Halloboys

Kdo by se nenechal svést od ďábla, který vypadá a mluví jako Elizabeth Hurley, ať hodí kamenem. Ale i tak ho budu mít za homosexuála, nebo za frygidní ženskou. ()

qnnaire

Jednoduchá komédia, ktorá naozaj pobaví. Brendan Frazer v úlohe/v úlohách, ktoré mu sedia perfektne. Elizabeth Hurley je ako vládkyňa pekiel očarujúca. Nápady sú svieže a aj keď sa Elliotove problémy neustále opakujú s každým prianím, každý je svojím spôsobom jedinečný a stavia hlavné postavy do nových úloh. Bedazzled je komédia, ktorá vás vždy pobaví. A tak presne má komédia fungovať. Navyše, Brendanova španielčina je geniálna :) ()

gerojmanus

Lehce nadprůměrná komedie s atraktivní Liz Hurley v roli samotného ďábla občas překvapí nějakou dobrou hláškou i vcelku zajímavým scénářem. Dívat se na to dalo, ale já prostě nejsem nějak moc na ty romantický kousky..:) ()

m.gunzel

Námět není vůbec špatný mám však pocit že šlo z toho vytěžit mnohem víc.První polovina fimu a tři splněná přání krásnou ďáblicí jsou vtipná a pobaví (hlavně 100% basketbalista).Druhé polovině dochází šťáva a film pomalu začíná nudit.Kdo vás určitě nudit nebude je ďábel v podání krásné Elizabeth Hurley.Brendan Fraser je naproti tomu takový prkený,ale na to jsem si už zvikl a žádný zázrak jsem od něj taky nečekal.Ikdyž i on má světlé chvilky.V celku to není špatný a za sexy Liz jedna * navíc. ()

Thrakan

Celkem průměrná komedie s několika nadprůměrnými momenty. Brenda Fraser zahrál výtečně a obzvláště scéna s hypersensitivním romantikem a pohledem na západ slunce mě opravdu pobavila!!! Mimochodem Liz Hurley je lidově řečeno "fááákt kost!". ()

BGH

Elizabeth je v tomhle filmu neuveritelne sexy. Jeji oblecky, zejm. ty dlouhe rude saty, proste nemuzu dostat z hlavy.. Byt tohle dabel, podepisuju s nim smlouvu 3x denne:) A navic je to docela vtipna, nenarocna komedie.. zejm, drogovy baron a basketbalista byli uzasni. Ja sem se bavil ()

Ospalek

Tento film se mi líbil hlavně v tom jak Elizabeth BRandonovi zkazila radost z dalšího splněného přání tím, že mu vždycky k přání přidala něco špatného. ()

M4rty5

Styl humoru nejspíš nebude sedět každému, ale já sem se velice bavil. Sice jak film skončí už víte na začátku, ale o to myslím v těchto filmech nejde. Jde o vtip a ten se podle mě povedl. Navíc, kterej normální chlap by za Elizabeth Hurley tu jednu hvězdu nepřihodil že ? :D ()

Bednobuch

Pěkný film na oddech. Trocha zamyšlení neuškodí, ale moc to nepřehánějte. Upřímě jsem se během celého filmu spíš těšil na nové šaty Liz, než na různé scénky, ve kterých se ocitne Brendan. Ale každý si najde svoje. Rád se na to podívám znovu. Za rok. ()

FanynkaFilmu

Nádherná Elizabet vypadá opravdu luxusně, krásně zlomyslně kazí přání svého ,, klienta,, . Ani chvíli jsem se nenudila... Viděla jsem i starší verzi,možná původní,to nevím,kde ´dábla hraje muž a kde jsou jen malé rozdíly ve scénách,ale tato verze je mnohem vtipnější a svěžejší. ()

mikinko51

Tak tetno filmík mám veľmi rád. Jednoduchá ale zároveň príjemná závava. Komédia, pri ktorej sa síce neváľam od smiechu pri zemi, ale zároveň si ju kedykoľvek rád pozriem (a to som ju už videl vyše 20 krát). škoda len toho posleného priania (prezident Lincoln), ktoré bolo také trochu uponáhľané. Okrem toho - film má aj celkom poučný charakter - že sa často ženieme za niečím, čo si myslíme, že nás urobí šťastnými, a pritom skutočné šťastie máme na dosah hneď pred sebou len ho nevidíme ..... P.S. Jedna zaujímavosť - možno ste si všimli, že v úvodných záberoch sa objaví aj pražské metro ..... ()

vykaslavac

Pohodový film na věčné téma. Každý chtěl někdy v životě být někým jiným. Zkusit si jaké to je být sportovní hvězda, dokonalý řečník, cituplný společník, nebo mít nadupané konto. Film jednoduše ukazuje, že za všechno se platí a nic není tak růžové (až na jednu postavu :), jak se na první pohled zdá. Nakonec hlavní hrdina pochopí, že vážit si sám sebe je jediné řešení. ()