Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

antragus

Po slovensky bych řekl: Nebolo zle. Pobavit se určitě pobavíte, i když s každým dalším pokusem to asi bude upadat. Tohle je film spíše na první dojem. Fraser je v základu bohužel strašnej ťunťa, ale on to tak chlapec má, co jej pamatuju (možná to bude osobní, ale fuj antragu). Grády dostává až v jednotlivých životních rolích, které si zvolí, a tam je na můj vkus a své možnosti dle mého až nečekaně dobrej. Zato Liz je tady úžasná a dokonalá v každém záběru, možná i jako nápis v titulcích. Já vždycky věděl proč chci do pekla, protože jestli takhle vypadá ďábel, tak sem s ním. Téhle bych podepsal cokoli... ;-) ()

Chlo0opek

Já si nemůžu pomoct, ale nemám, co bych tomuto filmu vytknul. Dobrý námět, herecké výkony, sexy ďábel, svižný děj - zkrátka 5*! ()

dawexx

Po dlouhé době viděno a stejně je to parádní nenáročná bžunda. Víte, takovej ten typickej film na nedělní odpoledne, když se jednomu nechce moc přemýšlet o ději a jen se bavit a to přesně Smlouva nabízí. Quel diablo, nejlepší je ta scéna s basketbalistou: "Kde mám, kurnikšopa, to blbý číslo? 555? Neeee! 777? Ááááá! 9999? Eeee! (obratí lístek na 666): JOUUU!" - Brendan Fraser sice není žádnej áčkovej herec, ale v některých typech filmů vyloženě pobaví. ()

Peenugirl

Zmluva s diablom je večná téma, lenže moc často stvárnená... Preto by to chcelo niečo nové. V tomto prípade sa to nestane. Milá komédia čonenadchne,ale ani neurazí. Nie je to kinohit, ten TV film. 60% ()

vodnarik

Nenáročná komédia áno, niektoré z tých 7 (alebo skôr 6) príbehov áno, ale ten záver nie! Páradne som sa bavil až do takého 3. či 4. príbehu, potom sa tá pomyselná laťka akosi začala znižovať, no a ten záver ma až takmer naštval. To ako diabol v tele Liz Hurleyovej zvádza duchovne nezrelého Elliota bolo pozoruhodné a dovolím si povedať, že táto scéna svojou myšlienkou ďaleko prekročila medze komédie či dokonca filmu ako takého. Ale ten koniec, kedy diabol hrá akože s Bohom šachy, alebo keď diabol povie Elliotovi, že ho má vlastne rád (a zdá sa, že to myslí úprimne), bol na mňa priveľa. Rozumiem, je to komédia a pri nej netreba brať nič vážne, ale v tomto prípade inak nemôžem. ()

mine.slayer odpad!

Nedá se na to koukat, totální trapas Brendana Frasera a Elizabet Hurley, ta je spíš ale modelka, scénář co? Laciné záběry, jako celek prostě nuda!! Spravit chuť se ale dá s inteligentně vtipným Bedazzled (Okouizlený čr.) z 67ho. ()

Pythonator

Jedna hvězda navíc za úžasnou fyzickou schránku pana pokušitele. Vypadat Satan jako Liz Hurley, tak chci do pekla. I kdyby stál film úplně za hovno, díky sexy Ďáblovy se na něho dá vždycky podívat. ()

Copter

No,zdalo se mi to dost slabý,jenom občas sem se trochu zasmál ale nic z čeho bych se posíral smíchy,a ke konci mě to už docela nudilo. ()

hooofi

taková docela normální komedie s dobrými momenty... zajímavost: v úvodu filmu s titulky je záběr z pražského metra, ze stanice Náměstí republiky, je zajímavé, že tam je ještě starý ruský vlak... v zajímavostech o filmu jsem našel, že úvodní a konečné zrychlené záběry jsou z filmu Baraka, který je z roku 1992 tak asi proto... ()

Sashmen13

Tenhle film mám rád z více důvodů, předně, je to docela srandovní komedie. Ale osobně, myslím, že je to i něco více. Jsem fanouškem interpretace "zla" tímto způsobem, i když pořád nechápu proč by lucifer měl být ten zlej na nás, když to co udělal, bylo svým způsobem právě pro nás. To už je ovšem mimo. Podle mě, nejlepší je charakterový vývoj našeho Elliota, smutná to osoba. Nepřál bych nikomu, aby se dostal, do jeho kabátu. A právě to uvědomění, že "štěstí" může najít až ve chvíli, kdy se do toho pustí sám a na vlastní triko, nebude se snažit někomu zalíbit, kdo o to vůbec nestojí. To je ta pravá pointa filmu. Aspoň pro mě. ()

KuceraJohny

Pro mě zapomenutý klenot, který si velmi rád pustím, když mám chuť na nenáročnou komedii. Brendan Fraser ve své nejlepší době a samozřejmě neskutečně sexy Elizabeth Hurley. Jak už tu psalo asi tisíc lidí, tento snímek si můžete klidně pustit jenom kvůli tomu abyste viděli Elizabeth, jelikož je tu vyobrazena v nekonečně skvělých podobách. Náměť je naprosto skvělý, provedení úplně ne. Jak říkám mě to vůbec nevadí, protože od filmu nic nečekám a spíš si příjemně odpočinu, ale popravdě není to nejlepší komedie všech dob. Stopáž by mohla být klidně delší a tvůrci si mohli více vyhrát. Začátek je, však velmi dobrý, ale po hodině už všechno jede na půl plynu. Konec je už opravdu jenom kvůli tomu aby byl, ale jinak jsem se příjemně bavil. ()

soukyd33

Ze začátku je to pěkná blbost, ale na konci měním své hodnocení. Proč? No protože to vlastně funguje. Z blbečka se dostaneme až na výjimečného člověka. A to nemusí být bohatý, svalnatý, velký, ani oblíbený ve světě. Ďábla nemusíme hledat, máme ho kousek každý v sobě. K vykoupení stačí něco úplně jiného, než jen myslet sám na sebe. Poznámka: Tady byla nejvíc sexy ďáblice, a to je vlastně paradox. Neboť hlavní hrdina se zamiloval do jiné. Pokud se mi něco líbí, tak je to zvrat. Poznámka: Že všech postav zde hraje nejlépe právě ďáblice. Což je také paradox. Hvězdiček 4 ()

BillyBob

Hlavním kladem tohoto filmu je zajímavý a dobře zpracovaný námět. I když některé scény jsou vyloženě trapné (Brendan Fraser jako basketbalista), u jiných jsem se válel smíchy ( Brendan Fraser jako španělský překupník drog). Pokud připočtu ještě krásnou Elizabeth Hurley tak nám vychází velice nadprůměrná komedie. ()

Apii

Jednoduchý námět a ještě jednodušší zpracování. Zatímco každé heterosexuální mužské srdce vzplane při pohledu na vskutku dokonalou, nádhernou a SEXY! ďáblici Elizabeth Hurleyovou, jindy mi velice sympatický Brendan Fraser příliš nezazářil a zahrál tak jednu ze svých slabších rolí. Nicméně, člověka film příjemně zabaví - a to je hlavní. ()