Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

hrumsrt

Nejdříve to srší kreativitou a vtipem, ale postupně to dostane trošku vážnější nádech a vývoj hlavního hrdiny. Takže nejen, že jde o romantický příběh, současně však i o rozvoj romantického hrdiny, jako literárního archetypu. Jednoduchý příběh povýšený perfektní ústřední dvojící a nespočtem nápadů. Nevím, kdo byl lepší, jestli děsivě přitažlivá Elizabeth Hurley, kdy takhle nějak by ti ďáblíci měli vypadat. Ba pak Brendan Fraser v podle mě životní roli, tady mi bohužel zase předvedl, jak s odstupem času promrhal obrovský talent a potenciál. Skvělá komedie, po které vám však může zůstat taková pachuť, jak vlastně málo jsme toho dostali ;). Ještě se sluší říct, jak oscarový to mělo hudební doprovod! 70% ()

palomino

nekamenujte mě,ale já se skvěle bavil,hlavně v prvních dvou třetinách filmu-Brendan není přeci vůbec špatný,zahrát několik naprosto rozdílných charakterů-opravdu mě rozesmál a k tomu neuvěřitelně sex appeal Liz Hurley-tak takovému ďáblíkovi bych se neváhal upsat.....a teď jdu na salát z tuňáka,potom se zajdu podívat na koně do "mi establos" ()

TesterX

Podle me Brendan Fraser nebyl tak spatny. Bylo to zpusobeno jen, ze hral spoustu rozdilnych postav. Treba drogoveho krale Columbie sehral skvele, ale naopak precitliveleho mladika na plazi prehraval naprosto desne, ze jsem mel chut tuto pasaz preskocit. Liz Hurley bezkonkurencne nejlepsi.. a nejhezci:). ()

Dr.Lazarus

Úchvatná Elizebeth Hurley (ten Grant je ale blbec). Priblble vyzerajúci Fraser. Fakt podarený scenár a ohrané téma. To sú hlavné rysy tejto fajn komédie ktorú si môžem pozrieť viackrát. A je treba si zapamätať že sa musí hrať na 110%! Do toho Diablos!!! ()

Skeevee

Tohle mi prijde jako naprosto skvele ujeta komedie =))) nejlepsi je prvni premena ;) "Prominte, ale ja neumim spanelsky...ja mluvim spanelsky!!! To by moje ucitelka spanelstiny koukala..." atd =) a Lambo Diablo... aaa slint ;) ()

BuFuII.

Pěkná, jednoduchá komedie s velmi zajímavým nápadem a ďábelsky atraktivní Liz Hurley. Dal bych 4*,nebýt totálně toporného Frasera a přeslazeného konce(ten je snad sladší než fruktoza). ()

_Irbe_

Bedazzled je po každém shlédnutí lepší a lepší. Brendan Fraser se zde opravdu vyřádil. V každé roli předvádí, že umí zahrát co je třeba. Kolumbijský narkobaron, tupý basketbalista, intelektuální gay, přecitlivělý romantik - vše skvělé a vtipné. Akorát ten Lincoln mi tu moc neseděl. No a co se týče role ďábla, tak tady není o čem diskutovat. Elizabeth je jasným tahounem filmu a díky svému přízvuku dostává mužské diváky ještě více do varu. Pokud chcete opravdu vydařenou a místy i dost chytrou, pohodovou komedii, tak berte tohle. A nezapomeňte na tuhle bonusovou scénu http://www.youtube.com/watch?v=wVvQsYkwt0I :). ()

morricone

Vynikající je Fraser když je mafianský baron .A hlášky typu " co to tady je ? mouka,cukr ? Cocaina !!!!! nebo já umím španělsky! kdyby mě slyšely učitelka ! mě vždycky pobaví....ke konci ale trochu dochází dech.... ()

The_God

Pěkná nenáročná komedie, ve které se B. Fraser objeví hned v šesti různých rolích a v každé je perfektní, stejně tak Elizabeth v roli ďábla. A jako téměř vždy doporučuju zhlédnout v originále. Dabovanou verzi jsem byl schopen sledovat nějakých deset minut. Absolutně se nepovedl, obzvláště Elizabeth je nadabovaná příšerně a totálně změnili charakter postavy. ()

MarryW

Začátek filmu skvělý, ale postupem času se z outsidera Frasera stává ukničený žabař, který fakt neví co chce, aby se z něj nakonec stal ten největší tvrďák pod sluncem. Nevím nevím, ale i přesto se mi námět filmu líbil, i když mám hlavního hrdinu radši v jiných rolích. ()

ElKamil

Jó, tak takovýmu ďáblu bych se upsal taky, to né že ne. Škoda, že tento film je těsně pod červenýma číslama, protože podle mého názoru by si to tato parádní nenáročná komedie zasloužila. Bavil jsem se opravdu skvěle, začátek a zejména některé další pasáže (kolumbijský drogový magnát, basketbalista...) byly geniální. V druhé půlce filmu viditelně docházel dech, ale závěr byl fajn, takže 90%. ()

Luke189

Výborná komedie, kdyby po mě jel takový ďábel v podání Liz Hurleyové, neváhal bych ani vteřinu :-D. Začátek výborný, má to děj a perfektně se to rozjíždí, ale postupem času to upadá a jsou tam někdy nudné pasáže, ale jinak i tak vřele doporučuji !! ()

JeffScylla

Nu... Kolega Golfista promine ale zde se ( opravdu zcela výjimečně ) rozcházíme, ačkoliv se jinak až podivuhodně v hodnocení shodujeme. :) Tedy abych byl přesný zde jsem si teprve všimnul Brendan Frasera. Podle mého bylo jeho obsazení naopak pro tento film naprosto klíčové a všechny v podstatě naprosto odlišné "role" zahrál naprosto bravurně. :) Ale tak už to u mne bývá, až když herec předvede nějakou roli opravdu bravurně a ukáže co v něm je, teprve si ho všimnu a pak často zjistím že jsem ho již viděl i v jiných filmech a teprve pak ho registruji a když je dobrý i ledasco odpustím. :) viz Brad Pit ve Dvanácti opicích, Klubu rváčů nebo ve filmu Snatch. Ale zpět k Brendanu Fraserovi. Podle mne je škoda že herec jeho formatu dělá šaška v takových Béčkových filmech jako je mumie etc. Má na víc a je ho škoda. ()