Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Chrustyn

Slušná podívaná, která zaujme sexy Elizabteh Hurleyovou a Brendanem Fraserem v několika úlohách. Zajímavý nápad a některé opravdu povedené scénky (Fraser jako španělský dealer nebo vygumovaný basketbalista patří k tomu nejlepšímu z filmu) zachraňují některé méně povedené části a celkově slabší poslední třetinu. ()

heyda

Pohodový a nenáročný filmeček s dobrými herci a s jednoduchým, ale zábavným dějem. Nebyl jsem překvapený, ale bavil jsem se celou dobu. 75% ()

Ivoshek

Rozhovor s velkým-malým basketbalistou: "Jdeš do toho na 110 procent. Chceš hrát dobře, hraješ dobře, seš rád, žes hrál dobře" Fakt super, je vidět, že přestávkové rozhovory mají všude na světě zhruba stejnou úroveň.... .... .... .... ..... ........ .... .... .... ..... .......... .... .... .... ..... ..... Film není žádné veledílo, ale Fraser mně v tomhle ve všech podobách, ďáblem mu přidělených, bavil. A vtipnost některých scén je naprosto pekelná...... ()

Thomick

"Is this heaven?" - "God, no!" --- No ty vole, takhle úchvatná ďáblice!! Elizabeth Hurley = absolutně neodolatelná tahounka celýho filmu. A to nejen top MILF sex-appealem, ale i sálající energií a charismatem. Fraser potom klidně může bejt jeden z největších slizounů all-time a moc to nevadí. Navíc některý přání se povedly: parodie vrcholovýho sportovce byla zvlášť super. Pohodová záležitost obecně. --- "You're an angel?!" - "Don't get too excited, just a halloween costume." ()

eraserhead666

Sám o sobě by byl film asi i podprůměrný, příběh dost kolísá, některé věci tam jsou snad jen proto, aby měl film dostatečnou stopáž (prezident USA), ale díky Elizabeth Hurley, které nejen že jí to tu fakt sekne, svou roli zvládá naprosto parádně, a Brendanu Fraserovi, který i některé slabší věci ze scénáře tahá do ucházejících vod, se tady dost vyřádil a jeho jihoamerický narkobaron, zrzavý pihovatý cíťa či basketbalista a intelektuální homosexuál jsou prostě úchvatně zahrané role, tento film přesahuje průměr. Kolísavost tohoto filmu je až zarážející, opravdu zábavné scény se tu střídají s naprosto nudnými a suchými, v daných možnostech výborné herecké výkony s hodně slabými (Frances O'Connor je až otřesná a nevěřím jí ani nos mezi očima). Suma sumárum, je to zábavné komedie, z níž budete trochu rozpačití. Nelze hodnotit film jako celek, jen jednotlivé scény, které jsou buď hodně zábavné, nebo vůbec. ()

Ištván87

Zaprodal bych nejen svou duši, ale cokoliv a kohokoliv, kdyby mě sváděl ďábel v tak neuvěřitelně sladkém balení, jakým je (hlavně v některých scénách, jako v té ve škole) nadpozemsky svůdná, božská Elizabeth Hurleyové... Ach jo.... Jinak film spíš průměrný až lehce podprůměrný, ale z Elizabeth, která si svou roli viditělně užívá se prostě nedají spustit oči... ()

evapetra

Vtipná a chytrá komedie o tom, že není tak úplně jednoduché, vyznat se v tom, co vlastně chceme a co ne. A nemusí jít vždycky o přání, plněná samotným ďáblem. Brendanovy proměny mě moc pobavily, třeba ty, ve kterých se stal supercitlivým chlapcem nebo zase namakaným vygumovaným sportovcem, rozdávajícím "neotřelé" odpovědi novinářům po zápase. ()

Necrotongue

Jde o nenáročnou, oddechovou komedii s velice dobře vypadajícím Ďáblem (vypadající Ďáblicí?), která mě zpočátku nadchla, ale s přibývajícím dějem se můj zájem postupně snižoval, protože příběh byl velmi předvídatelný, takže mi pak připadalo zábavné jen, jak to zase Elizabeth Hurley okecá. Film určitě stojí za shlédnutí, zasmál jsem se, ale k nadšení jsem měl daleko. ()

Morholt

Celkem příjemná komedie o tom, kterak se outsider chce stát úspěšným a získat dívku svého srdce, ale ďábel, ač je tomu zdánlivě nápomocen, mu jeho snahu vždy nějak zvojtí. Že bych se nějak chechtal, to se říct nedá, ale ty roviny, do kterých se hlavní hrdina dostával, se mi celkem líbily. Hlavně vše se obešlo bez zbytečně vulgárních sexuálních narážek a záchodového humoru. Elizabeth Hurley byla jako čertice víc než svůdná, ale Brendan Fraser mi příliš nesednul. Hlavně se z mého pohledu zbytečně pitvořil a snažil se dělat ksichty charakteristické spíš pro Jima Carreyho. Kdyby byl přirozenější, byl by jeho projev snesitelnější. A nesedl ani objekt jeho lásky. Ta holka měla být výraznější. Nicméně bavil jsem se a to se počítá. 60% ()

Shaqualyck

Díky tomuhle podařenému remakeu dokázal ostřílený komediální harcovník Harold Ramis, že dobré a hlavně vtipné komedie se dají natočit i bez vulgárního humoru a hektolitrů tělních tekutin. Brendan Fraser si svou roli (vlastně všechny své role) v tomto filmu neuvěřitelně užívá a jeho kolumbijský drogový boss je vskutku podařená postavička. Za pozornost určitě také stojí "ďáblice" Elizabeth Hurley - britský přízvuk ještě nikdy nebyl tak sexy (nemluvě o tom zbytku). ()

BoPo

Najväčším lákadlom a plusom filmu je Elizabeth Hurley. Tak je len na Vás aby ste posúdili či je to známka kvality, alebo len zhmotnenie vety: Jednooký kráľ medzi slepými. ()

Beast

Místy slabší, proč ne - mám rád Faustovské téma. Opravdu jsem se upřímě a několikrát od srdce zasmál, což se mi často nestává. ()

Terva

CITÁT - Ďábel ( Elizabeth Hurley ) : Hele, puso. Nechci na tebe tlačit, ale pojď se už mrknout na tu smlouvičku........... Režiér Harold Ramis a producent Trevor Albert se rozhodli vytvořit remake jejich oblíbené Fausto-Mefistofelské legendy z roku 1967 a musím říci, že se jim to velice povedlo. Můj přístup k některým remakům se začíná trochu měnit. Pravda je však taková, že čím starší je předloha k novému filmu, tím je ramake lepší. Scénář : Harold Ramis, Peter Tolan a Larry Gelbart. Kamera : Bill Pope. Hudba : David Newman. Ve filmu mimo jiné zazní i Brendan Fraser s písní Dolphin Song - http://www.youtube.com/watch?v=AVflSn2MH_w CITÁT - Promiň, brouku. Musíš z toho být strašně znechucený. Snad bych ti to vynahradila............ ()

JayZak

Za nádhernou Liz Hurleyovou dávám * navíc, což dohromady dává jen čistě průměrnou komedii s několika zábavnými scénkami(Elliot jako drogový dealer byla ta nejpovedenější). 2,5* ()

Marek1991

Film, ktorý ma svojho času riadne pobavil, ale som sa doň tiež veľmi vžil. Jednotlivé udalosti som si spájal so svojím životom a prinútilo ma to zamyslieť sa. Nakoniec som sa cítil veľmi pozitívne a to sa mi páčilo. Elizabeth Hurley bola neuveriteľne nádherná, dodnes mi to vyvolá taký šibalkovský úsmev, najmä keď si spomeniem na ňu v študentskom úbore. Film bol zmesou rôznych zaujímavých udalostí a riadnej dávky vtipu, bola to odľahčená sranda, ktorá sa naozaj vydarila. ()