Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) tak dlho utekala pred tichým vraždiacim monštrom menom Michael Myers, až sa rozhodla zmeniť taktiku. Prestala utekať, začala bojovať a nalákala Michaela do dokonalej pasce. Tá síce vyšla, ale … Príbeh filmu Halloween zabíja začína v okamihu, keď predchádzajúci film skončil. Ťažko zranená Laurie odchádza v sprievode dcéry a vnučky do nemocnice a v protismere sa k jej horiacemu domu rútia hasiči. V jeho útrobách je v ohnivom pekle uväznený zabijak, ktorý ju prenasledoval celý život. Bohužiaľ, nielen mačky majú sedem životov. Ubehne pár minút a Michael Myers už zase chodí ulicami mesta, ktoré sa pripravuje na halloweensku noc, a úspešne zvyšuje počet svojich obetí. Správa o tom, že z jej pasce unikol, sa dostane aj k Laurie, ktorá si je istá, že keď Michaela porazila raz, porazí ho aj druhý raz. Len bude potrebovať pomoc. Bude ale nutné presvedčiť obyvateľov mestečka, aby sa Myersa prestali báť. (CinemArt SK)

jethrotull odpad!

Novy Terminator T-5000 nastupil svoju nezastavitelnu cestu napriec mesteckom plneho absolutnych dementov a kretenov.Presne takyc ako je scenarista a reziser tohto braku a zumpy. Odpad ako krava. ()

AlesNitram

Michael to kosí jen co je pravda (až nepochopitelně) a když nekosí, tak se melou žvásty o traumatech a je to jako drama? Dva roky čekání a nevím.. #NEVIM 🙈 a chování postav je taky debilní.. celý je to prostě debilní.. chjo 😞 se absurdum je politická korektnost.. to si fanoušek nezaslouží.. bože i slashery už budou řešit takový 💩💩💩.. no já jsem nasranej 🤦 ()

maro0902

DOKTORE nechte už tech anomálii.dosť bolo helovínu.ku koncu som mal napriahnuté k trom hviezdam z úcty,ako tam všetci išli zmárovať michaela,ale potom ako to prežil tak som si to rozmyslel. ()

mdf

Jak moc jsem se těšil na další díl tak moje zklamání bylo fakt obrovské.Co to, jako mělo být? Taková slátanina všeho možného, neustálé vyprávění co bylo a nebylo a ten konec ,to jsem šel fakt do kolen.Nuda, úplné nelogičnosti,kterým se mohli už přece vyvarovat, střílí se do něj bodnou ho vidlemi mlátí ho 30 lidí a on je jako Terminátor. Úplně bez nápadu, bez jakéhokoliv strachu a emocí..Jamie mi v některých záběrech v obličeji silně připomíná Bruce Willise. ()

SavagerXx

Jasně šel jsem do toho s tím že zkoukneme za večer Bčkový horror ale po díle z roku 2018 sem si říkal že to třeba bude dobrý, protože ten díl nebyl zas taková katastrofa. No ale hodně jsem se spletl... to že jsou ve starých horrorech nesmrtelný vrahouni typu Jason, Freddy beru. Oni jsou takový od začátku a prostě to k tomu patří. Michael byl pro mě vždycky trochu víc obyčejnej, němej týpek s vysokým práhem bolesti ale pořád člověk a když už to bylo přehnaný série skončila nebo byl restart už nevím. Už začátek filmu je neskutečná hloupost Michael prakticky bez škrábnutí přežije hořící dům a ještě stihne pozabíjet asi 8 lidí a pak už to jede rovnýma nohama do sra*ek. Staroušci se rozhodnou že Myerse zabijou sami a společně a proto se všichni rozdělí na několik skupin aby bylo pro Michaela jednoduší je všechny zamordovat. Když bába Laurie na konci říká něco v tom smyslu že Michael není člověk atd. tak si říkám jasně haha metafory, ne nebyli to metafory. Velký špatný a už nevím jak udělat větší wtf ve trojce, ale věřím že Green to zvládne a bude to ještě větší kravina. ()

Drolit

Po zhlédnutí nového Halloweenu si odnáším velmi rozporuplné pocity. Ze všeho nejdřív je potřeba podotknout, že to nevidím tak bídně jako velké množství zdejších recenzí. Ano, určitě je to slabší než jednička a ano, očekával jsem lepší výsledek. Přesto mě film bavil. Osobně největší problém spatřuji v tom, že jednička toho mohla hodně co nabídnout a dvojka je prostě jen pokračování bez jakéhokoliv zajímavého nápadu. V jedničce se nám otevíral nový příběh, tvůrci měli spousta prostoru se vyřádit. Dvojka nic nového nepřináší, v podstatě je to jen o přiblížení vztahů ve městě, kde se film odehrává a samozřejmě o masakrování. Když už jsem u toho - vraždy byly obstojné a bavily mě. Myslím si, že jako samostatný slasherový film by to fungovalo mnohem lépe. Navíc některé scény byly (netuším, jestli záměrně), natočeny tak absurdně, že jsem se musel smát, než aby mi předaly jiné, žádanější emoce.  Čisté tři hvězdičky a s opatrností budu vyhlížet závěrečný snímek. ()

JOHNZI

Zašel jsem si do kina jen kvůli tomu, abych se přesvědčil, že většina z vás má pravdu. Halloween Kills je sračka. Nefunguje v něm vůbec nic, je prvoplánově hloupý a šíleně nudný. Nudí tak moc, že jsem měl poprvé v životě chuť z toho sálu odejít. Není to nic víc, než kombinace neumětelství a nepříčetnosti. Snad brzy upadne v zapomnění. Hvězdu dávám za solidní hudbu a občas i kameru. ()

tXtX

Čo som čakal, to som aj dostal. Myers opať vstáva z mŕtvych a tentokrát však poriadne nasratý a fajne prepečený. Až som bol v kine šokovaný, aká obrovská miera brutality je v tomto filme. Tvorcovia išli skutočne bez zábran a servírujú nám jeden extrém za druhým v tak silnej miere, že som si pri nejednej scéne vybavil Zombieho Halloween. To, že sa príbeh prakticky nikam neposunul mi osobne vôbec nevadí. Ja z tejto série nepotrebujem mať zamotanú telenovelu ako v 80. a 90. rokoch. Je len dobre, že to celé držia na uzde a zbytočne to nekomplikujú. Je to jednoduché a priamočiare. Veď sa jedná o slasher pre boha a nie intelektuálnu drámu, tak sa už zobuďte a prestaňte tu fňukať. Sťažovať sa, že vrah v slasheri zabije príliž veľa ľudí a nezomrie je neskutočne dementné. Samozrejme to nie je dokonalé. Teatrálne scény s neustálym vykrikovaním EVIL DIES TONIGHT boli na zaplakanie. Ale chovanie jednotlivcov je zbytočne rozoberať. Keby nejednali tak, ako jednali, Myers by nikoho nezabil, a film by skončil skôr, než by začal. Chcieť od toho reálnosť je smiešne a naivné. Ja som spokojný. Má to spád, brutalitu, staro-nové postavy a nečakané momenty. A opäť ako aj minule, chválim fantastický soundtrack od Carpentera staršieho, mladšieho a Daniela Daviesa. Ich hudba je neskutočná a nebyť jej, polovica zážitku je v prdeli. P.S. Odporúčam NERIADIŤ sa tunajším hodnotením. 70% ()

majorzeman13

Slušná,solidní,jednorázová podívaná. Je to krvavá,brutální vyvraždovačka. O dost slabší film než ten předchozí ( 2018 ). Průměrný snímek . 50% ()

Nedos.

Lide by opravdu museli byt totalne vymleti, aby dej probihal jako v tomto filmu. Akteri se opravdu chovaji jako nesvepravni idioti, coz nestaci na slusne hodnoceni teto c-ckove komedie... ()

Andrew88cz

Velký zklamání! Až na tu brutalitu a docela pěkně natočený vraždy je to samej odpad. Příběh na bodu mrazu, herecký výkony obětí by zahrál na starý kolena líp snad i Bruce Willis a to je co říct! Žádný překvapení, žádnej zvrat, když už tak absolutně nepochopitelnej že člověk nad tím kroutí hlavou. (3/10) ()

SASKVOC

Myslím že žiadneho ozajstného fanúšika pôvodneho Halloweenu to nemohlo sklamat. Aj po toľkých rokoch Michal Myers with his blank, pale, emotionless face and the blackest eyes, the devil's eyes is purely and simply, evil 🙂 ()

Fibonacci

😅😅😅chcete počuť high level dialog z filmu, ktorý ma naozaj dostal a vystihuje toto smutné pokračovanie kultoveho Hall🎃weenu? Takze. Scéna. Majkl maers zadziga nožikom typka. Typek kriči. Umiera. Prichadza typkov partner. Vidí mrtvolu, svojho partnera. Pozrie na majkla maersa a povie: Majkl, ty si sa vrátil domov? 😅😅😅 o 4 sekundy je samozrejme dead. a takto by som mohol pokračovať....a tá Scooby Doo scena na konci s maskou😅 .je to šmiiišne. ()

DyingAngel

Uvrešťané, patetické, uťahané, trápne melodramatické. Scény s Myersom by mali byť hlavným ťahúňom filmu, ale tu nestačia na pokrytie celého jeho potenciálu. Zas a znovu nuda. Toto sú zrejme verzie pre iný typ divákov. Radšej by mohol vyjsť ďalší zo série Zombieho Halloweenu. ()

Raichu.Cz

ach jo ach jo ach jo.... Kam tím tvůrci s tím příběhem míří... v některých scénách je nějaká atmosféra ale v dalších scénách ta atmosféra prostě padá dolů... a zase taky přehání se zabíjením objetí až to úplně ničí zážitky původního dílu... co ale musím ocenit je herecké výkony, a nádherný návrat ostatních herců z původního dílu... Hudba která zase atmosféru udržuje ale má být na tenhle film John Carpenter pyšný? Možná ano ale bylo by lepší kdyby už scénář napsal on a ne David Gordon Green... Za mě 49% ()

Novinka Ridleyho Scotta v kinech propadla

Novinka Ridleyho Scotta v kinech propadla

18.10.2021

Poslední souboj, nový film režiséra Ridleyho Scotta (Gladiátor, Vetřelec), měl minulý týden v zámoří premiéru a jestli se někdo těšil, že se v budoucnu dočká více podobných historických velkofilmů,… (viac)

O čem bude pokračování Halloweenu?

O čem bude pokračování Halloweenu?

30.07.2020

Režisér David Gordon Green nedávno poskytl rozhovoru serveru Total Film, ve kterém odhalil pár detailů týkajících se chystaného pokračování Halloweenu s podtitulem Kills. První zásadní informací je,… (viac)

PF 2020

PF 2020