Cabin Fever: Patient Zero

V Karibiku se výletní loď srazí s výzkumnickým plavidlem. Srážka není nijak katastrofická a nic hrozného by se nestalo, kdyby ovšem na palubě výzkumnické lodi nebyl masožravý virus, který zabije každého, kdo s ním přijde do styku. (topr harley)

B3n

Americkí chlapci majú nekonečné sebavedomie a zabávajú sa veľmi hlučne, ako páni sveta. Keď však príde stresová situácia, žačnú pišťať. ()

JerryMalfoy97

Rozhodně nejslabší díl série. Šíleně nudný a hloupý příběh. Víc jak polovinu filmu se nic neděje a z hodinu a půl trvajícího filmu se pocitově stává tak dvou a půl hodinovka. Výběr herců by byl jakž takž, až na Seana Astina. Ten se mi sem ani trochu nehodil. Hudba, kamera průměr. Závěr filmu byl asi to nejlepší, ale stejně nic moc. Další film, který nestojí za Vaší pozornost. 40% ()

Nikolas__

Kurva, pořád lepší než remake - mně to štvalo, to neříkám, ale jen jen nějaké scény popravdě. Rozhodně mě to nesralo celý, to bych dal v případě třetího Cabin Fever dvě hvězdy, což bylo ale nefér, to dávám většinou filmům které jsou opravdu extrémně nekvalitní nebo těm co mě serou žeo vyloženě, ale takhle se to popsat nedá. Asi fajn námět, dosti, dosti zajímavý finální zvrat, ale třeba souznění s postava tak úplně neexistovalo, což by v tomhle typu filmu nejspíše mělo, alespoň podle mě. Mimochodem jako horror to nefunguje vůbec, a na béčkovej film by to taky mohlo být lepší. Já to tu nechci moc hejtit, ostatně mi to nepřijde jako propadák ( i když finanční to asi byl ), označil bych to prostě na průměr. Fajn byl ten hlavní hrdina, možná ještě ten jeden cápek co s ním hulil, ale na jména si fakt nevzpomenu a to jsem to viděl fakin dneska. Pro mě je to přibližně na na úrovni druhého dílu, nebo jakože není to tak dobrý ale dá se to porovnat. Žebříček dílů bych hodil asi takto :1,2,3, remake ()

st4nford

Jiné než dva předchozí díly, ale dle mého názoru to přispělo k lepšímu. Eliho jedničku sem viděl několikrát a celkem se mi líbila. Na dvojku jen jedno, protože je to opravdu extrém a zprznění žánru, ale trojka Je zajímavá napínavá jízda. Sice místy je to opravdu krvák, ale dá se na to dívat, oproti druhému dílu, který byl opravdu nechutný a odporný. Trapný humor nás díky bohu od začátku do konce filmu nedoprovází. Zatím nejlepší díl a nejlepší herecké výkony. ()

bulawaio

3/10. I přes slibný začátek jsem se začal v polovině filmu hrozivě nudit. Největší problém nastává v "bunkru" kdy jednotlivé scény jsou naprosto nepřehledné a to dokáže pěkně naštvat. Kvalita gore si udržela vysoký standart jako předešlé díly. Problém je, že tenhle díl na ně prakticky jede a to ostatní je až v pozadí a přeci se nebudeme koukat na horor jen proto, že je někdo požírán zaživa, že... ()

Snakefinger

Těžko se to hodnotí, protože spojitost na první dva díly je jenom smrtelný rozežírací virus. Trošku mi to ze začátku připomínalo stupidní americké teenager horrory kde parta mladíků někam jede, baví se a pak to přijde. Tady přece jenom to šlo trošku dál, co se tedy kvality týče a laťka se fakt posunula. Zapomeňte na předchozí díly a bavte a bojte se. Scény byly fakt velmi povedené a kulisa ostrovu někde v Karibiku parádní. Jo a hudební podkreslení by stačilo na povedený lekací soundrack, ()

Allein4 odpad!

Pokus o ubírání se jiným směrem nevyšel. Upřímně - jiný směr to potřebovalo po ucházející jedničce a nepovedené dvojce...ale toto? No toto bylo vážně něco...a bohužel v tom nejhorším slova smyslu. A možná ještě horším. Některé světlé momenty střídaly ty horší, a to i na béčkový, céčkový, ... , žetkový film. Vážně netuším, jaký šílenec se mohl pustit do natáčení čtyřky...a jaký šílenec by tomu ještě dal šanci. ()

sevastak

Predchodzie diely som nevidel, takže som šiel do filmu skorej stým že to bude skôr horor ako komédia. Prvých 30 minút sa tam toho moc nedeje, skorej sa tu rozoberajú vzťahy medzi postavami, ďalších 30 sledujeme vystrašené jednanie hlavných protagonistov, ale posledných 30 minút je to už parádna zábava, kde medzi najpamätlivejšie scény patrí mäsová bitka 2 ženských, potešila aj zabíjacia ustrelená ruka a taktiež konečný príbeh o malej myške. ()

Mahonney

Obsah je úplně mimo. Žádná výzkumnická loď, ale bunkr na ostrově. Banda výletníků tam dojede a zakempí, pak ve vodě najdou ožranou rybu a nakazí se. Pak najdou zařízení atd atd. Konec dost divnej, skoro jak amatérskej film... ()

ferdinandv

Další hororová série, kterou začnu pěkně pozpátku, a sice posledním dílem série Cabin Fever s podtitulem Patient Zero. Pacienta Zero přitom tady hraje můj oblíbenec Sean Astin. A ono to nebylo úplně blbý, celkem klasika začátek ve stylu party, bikiny, alkohol a opuštěný ostrov. No, jenže on vlastně není tak úplně opuštěný. Pro mě vcelku kvalitně natočený, kvalitně herecky obsazený, ale celkově to na mě nějak extra nefunguje. ()

Lyshitski

Tak nevím jak ostatní, ale já film shlédl v době, kdy se světem šíří epidemie eboly a bylo mi při jeho sledování tak trošku úzko. To je ovšem vše. Film je až moc klišovitý a už od začátku jste schopni přijít na to, v jakém pořadí budou lidé umírat a jak to asi celé vlastně dopadne. Momenty překvapení jsou tak téměř na nule. Film neurazí, ale ani nenadchne. Jedná se o slabší průměr v tomto žánru, který nezachrání ani relativně zdařilé gore scény. A na závěr si neodpustím malé doporučení. Pokud si budete chtít udělat před svatbou rozlučku se svobodou, zajeďte si na "opuštěný" ostrov zamořený smrtícím virem. Manželství vám potom přijde jako procházka růžovou zahradou. Za mne krví podlitých 38%. ()

Audrina

mno...dvojitou hvězdu dávám za velku zdařilé a sympatické herecké obsazení,jinak je to hotová katastrofa...opět tu máme rozkládající se lidská těla,zvracení,nechutnosti,ale co mě dostalo nejvíc,byl konec...to byl vážně brutus:-)sem chvílemi nevěděla,jestli se mám smát nebo nevěřícně vrtět hlavou...takže kdo ještě neviděl borku v rozkladu ubít druhou v rozkladu obrovským černým dildem,here u goooooo:-) ()

Cretinho odpad!

No teda...herecké ztvárnění není z nejhorších (dalo by se jim i uvěřit), ale. Po traileru jsem to čekal trochu více nepínavé a originální, tak jsem se na to v jeden krásný den koukl, špatně jsem udělal. Už jak přijížděli k ostrovu tak jsem se nudil, po vyrážkách a puchýřkách jsem klimbal a po zmatečném šíření/nešíření po ostrově jsem to už musel začít přetáčet - no prostě totální Odpad! ()

Wiceman

Už trochu méně nechutné (i když pořád dost) než první dva díly. Trochu nám ten virus zmutoval a dělá z lidí něco na způsob zombíků (inspirace RE viditelná). Celkově je to ale pořád těžká blbost.... jednu hvězdu za film a jednu hvězdu za Seana Astina a velice originální zabití velkym černym dildem. :D ()