Sinister

Ellison, autor detektivních románů, objeví na půdě svého domu staré filmové pásy, související se záhadnými vraždami, jež se tu kdysi staly. Pátráním po vrahovi však zkříží cestu celé své rodiny s neznámou nadpřirozenou bytostí a uvrhne ji tak do obrovského nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

martan271

Tak tedy přišlo zklamání,myslela jsem že to bude fakt něco.Neříkám že to bylo špatný ale čekala jsem že se fakt p.... strachy,ale nic z toho.Musím uznat že atmosféra byla celkem hutná,podržená skvělým zvukem i kamerou,ale prostě to na mě nějak nefungovala. ()

ap.mat

Po delší době velmi atmosférický horor. Mrtvé děti prostě nikdy nezklamou. "Pointa" je sice velmi jednoduchá a ne moc hluboká a konec by se asi dal vymyslet lépe, ale i tak .... když si zhasnete, otevřete si flašku vína a jste milovník hororů, který umí odpouštět maličkosti, tak celkem milé!! ()

Washom

Asi nejhutnější hororová atmosféra od finále prvního Rec. Rozuzlení zápletky jsem sice odhalil poměrně brzy, ale to nijak neubírá na neskutečné bravurně hrůzné formě. Velké plus za tíživou hudbu (nebo spíše ruchy) Christophera Younga, která zážitek velice prohlubuje. ()

shalash

madafaka, vřele doporučuji je to nejvíc děsivé. Klasické lekačky, ale hlavně do detailů promyšlený příběh, i závěr filmu byl dobře zpracován a herecké výkony byly nadprůměrné. ()

injoy

Jako správnej fanda hororu, jsem naklusal do kina... no... asi třeba u Woman in black jsem se bál asi víc. Ale tohle bylo tak zvláštně depresivní, ty videa, hudba a atmosféra... myslím, že tohle se jen tak nějakému filmu - hororu nepodaří. A červené hodnocení patří Sinister víc než právem. Špička ve svém oboru! ()

Sacrex

Asi som mal veľmi veľké očakávania. Keď som si pozrel pred dvoma týždňami trailer, bál som sa. Dokonca sa mi o tom snívalo, tak mi to utkvelo v pamäti. Ale po pozretí celého filmu nič moc. Zo začiatku som bol zvedaví, čo sa bude diať, ale film nie a nie sa rozbehnúť. Scénár je plytký. Celkový dojem sfilmovania je až nadmieru dobrý, ale aj tak si myslím, že mohli v istých pasážach dosiahnuť strašidelnejšiu atmosféru kamerou z iného uhla. Film vykrášlujú kvalitné herecké výkony a dialógy tiež nie sú na zahodenie. Celá soundtracková hudba je tvorená podivnými zvukmi, ktoré znejú ako s psychiatrie a musel ich dávať dokopy nejaký pomätený človek. Môžme to označiť ako nový hudobný štýl - duchársky dubstep. Hlavná myšlienka 3/10. Strašenie 4/10. ()

DEJWIX114

na tento film jsem byl s kamarádem v kině a totálně jsme si ho užili, kvalitní scénář a pro milovníky hororu kvalitní podívaná. tomuto hororu nechybí NIC! zaujalo mě že na tento film se musíte podívat až do konce abyste vůbec pochopili o co tam šlo a konec je nesmírně překvapivý. Nikdo by totiž nedokázal uhodnout jak tento film skončí...... ()

pekgi

Opravdu nechápu co tady na tom filmu lidi vidí!? Takhle předvídatelnej film jsem snad ještě neviděl. Pro mě fakt nuda ()

Big Daddy

Pořádně mrazivý mysteriózní horor, proklatě strašidelná atmosféra, neotřelá zápletka i námět, ale závěr mohl být nápaditější ikdyž vysloveně pokažený není. Povedený je i hlavní bubák, který je ukazován jen tak v náznacích, ale občas je lacině prodáván formou "překvapivého" skočení do kamery. ()

Matousek92

Inspirace od známého hororu KRUH, přesto některé originální prvky z tohoto filmu dělají děsivý zážitek, na který se dlouho nezapomene. Scott Derrickson dokázal, že i přes plno takových hororových námětů lze natočit dílo, které vybočuje z té průměrné řady. Žena v černém a Sinister osobně považuji za nejpodařenější horory roku 2012. ()

dyjaska

Tak samozřejmě jsem se hodně bála, ale míň, než bych podle hodnocení zde čekala. Stokrát omleté schéma, stokrát omletá pointa. Povrchová lekačka, chybí originální myšlenka, díky níž by se film zadřel hlouběji pod kůži (Ti druzí, Šestý smysl). ()

Nobunaga

Horor s atmosférou tak hustou, že by se dala krájet, ALE... Nejvypjatější momenty se vždy zlomí v lekačku toho nejlacinějšího ražení, totiž zvukový efekt vyšroubovaný o 100% oproti hladině zvuku ve zbytku filmu, a mě to už po chvíli přímo sr*lo. A ten konec, no to bylo teda hodně slabý... *** ()

Keys1

ty vole čo to bolo? zimomriavky po celom tele, chlpy mi stáli aj za ušami... neskutočne !!! absolútne najmysterioznejší horor aký som videl, genialne ()

prostoreka

Jedno z najväčších sklamaní ostatných mesiacov. Nič, nič a ešte raz nič. Okrem nudy. Zľakla som sa ,,až" jedenkrát, herecké výkony takisto za veľa nestáli, scenárista tiež nehviezdil a záver mi pripadal akoby narýchlo ,,zbúchaný", pretože film ho skrátka potrebuje. Jedna * za chlapa v maske. Na maskovaných chlapov mám slabosť. Aspoň to ma potešilo. ()

Mark1983

No tak abych se přiznal,bylo to docela zajímavé,ale záběry z vražď,které se promítaly z promítačky,byly dosti mrazivé.Ale celou dobu jsem si myslel,že se jedná o jednoho dospělého vraha,ale ten konec mě úplně překvapil.Silný kafe. ()

Černý telefon, ideální hororové mrazení

Černý telefon, ideální hororové mrazení

13.07.2022

Třináctiletý kluk uvězněný sadistickým vrahem ve zvukotěsném sklepě. Na jeho stěně visí odpojený černý telefon. Ten však jednoho dne zazvoní. Ve sluchátku se ozývají předchozí vrahovy oběti, které… (viac)

Scott Derrickson zpátky u hororu

Scott Derrickson zpátky u hororu

02.11.2020

Režisér Scott Derrickson před pár měsíci opustil pokračování Doctora Strange kvůli kreativním neshodám, a nyní se zdá, že se místo toho vrátí ke svému milovanému žánru – plnokrevnému hororu.… (viac)

Sinister se vrací

Sinister se vrací

17.08.2014

První Sinister byl před třemi lety velký hororový úspěch. Film s rozpočtem 3 mil. dolarů utržil z amerických kin milionů téměř padesát a pokračování tak bylo jen otázkou času. To je odklepnuto již… (viac)

Krajní meze budou znovu děsit

Krajní meze budou znovu děsit

23.06.2014

Scott Derrickson si vybral další zajímavý projekt. Režisér hororů V moci ďábla, Sinister a Chraň nás od zlého sice chystá natáčení marveláckého Dr. Strange, hodlá při něm ale pracovat na svém dalším… (viac)