Potomek slavného hledače pokladů sira Francise Drakea, Nathan Drake, konečně našel stopu k prokleté zlaté sošce ze Zlatého města v El Doradu. Když se však vydá na cestu, za zády se mu náhle objeví zakeřní konkurenti. (Falcon)

Cooller

jelikož jsem uncharted nehrál a konzoli nevlastním a je mi tak přiběh naprosto ciz,í očekával jsem přinejmenším dobrý dobrodružný fillm, nehledě na obsazení, kde Hollanda skutečně nemusím, jsem určitě nečekal další film pro děti typu, co v dnešní době toči Dwayne Johnson... proč teměř všechny novodobé filmy pusobí jako něco, co by člověk označil za podpruměr nejen dnes ale už před 10 lety? Akorát další výsměch kinematografii, pohled na Banderase mi akorát připomíná, že jsem taky jen smrtelník, važně, co se to s tim člověkem proboha stalo? ()

alldo.raine

Mám moc rád filmy s touto tématikou. Bohužel toho zde moc nefunguje a to ani herecky, ani dějově. Akce taky průměrná. Škoda, snad se další podaří více. Starým Lovcům pokladů s Cagem to nesahá ani po kolena. ()

speedy7929

Ničím neurazilo, ničím neohúrilo. Priemerný dobrodružný film so slušným hereckým obsadením. V istých okamžikoch má človek pocit že pozerá civilný život Spidermana (tie skoky a doskoky mohli troška zmeniť). Film by som prirovnal kvalitatívne k staršiemu snímku: Lovci pokladov. /50% ()

dkas

Tak nějak po všech směrech průměrný film. Hry neznám, ale jako film se to možná snaží, ale je to plné strašných klišé a v podstatě nesympatických lidí, že je až s podivem, jak jsou postavy naivní. Občas to přinese trochu zábavy, ale jinak žádná sláva... ()

Brooks

Akčnejšie a dynamickejšie zostrihané než Stratené mesto, ale rovnako hlúpučké. Dejovo hrozne jednoduché a priehľadné. Zopár nečakaných zvratov by neuškodilo. Obe hlavné akčné scény prepálené, ale vcelku veľkolepé a zábavné. Buddy chémia dua Wahlberg-Holland, na ktorej to má stáť, mizerná,. Počúvať ich macho dialógy je čírym utrpením. Viac než oni zaujme Sophia Ali. Škoda nevyužitia záporáckeho potenciálu Banderasovho milionára. Vo výsledku uchádzajúci dobrodružný výplach na vyplnenie večera za slabšie 3*. O'Connell je iná liga a Jones iný vesmír. ()

Shanen29

Nechal jsem se zlákat na adaptačku videohry a jelikož nevlastním žádný hrací aparát k tomu určený, zkouknutí tohoto filmíku bylo vcelku příjemné.Nepřemýšlet a dívat se. ()

JohnZ87

O herní předloze mám určité obecné povědomí, nicméně jsem ani jeden díl Uncharted nehrál. Oproštěn od přílišného srovnávání musím konstatovat, že se jedná o dobrodružnou akční honbu za pokladem s lehkými špionážní prvky. Nechybí humor ani vizuálně působivé akční scény. Chemie mezi Hollandem a Wahlbergem funguje celkem obstojně a vlastně si dohromady není moc na co stěžovat - vyjma pár nelogičností. 70% ()

ANTYCHRYST

Jako hra to sice opravdu není..ale filmy ala lovci pokladů mám rád. Wahlberg v pohodě ale nemůžu si pomoci Holland se mi tam moc nehodí..stejně jako ta nesympaticka černoška..hudba v cajku..loďky parádní..70% uvidíme co přinese pokračování..které zajisté brzy bude následovat:) ()

Talina

Jéé to je dobrej film! Nevěděla jsem ani co čekat pořádně, ale hlavní obsazení jsou mí oblíbení herci takže už to jsou plusové body a příběh je nakonec taky dobrý, takže jako za mě super. ()

DaweForeman

Hru jsem sice nehrál, takže nemůžu posoudit srovnání, ale když to budu brát čistě jako film, tak je to v žánru lovce pokladů, který naštěstí není úplně béčkový, protože tu máme opravdu povedené efekty a po vizuálu se tomu nedá nic vytknout. Zápletka je taková ta klasika - dostaň se k pokladu dřív, než konkurence a samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že za zlato by se dalo vraždit a člověk nemůže nikomu věřit. Po napínavé stránce to tu má své momenty, kdy tu je spousta různých akčních momentů, ale po dramatické stránce zvratů se jim to jaksi nepovedlo, kdy se tak nějak dalo čekat, co se tam bude odehrávat a ani trochu se to nesnažili autoři našponovat. Obecně bych to shrnul jako krásný vizuál, který neurazí, když člověk nemá co sledovat a vydá se na další dobrodružství v nespočtu filmů této kategorie, které jsou sériově točeny jak na pásu. ()

Leptir23

Čo mrzí asi všetkých je casting, ktorý mi proste nedáva zmysel. Bohužiaľ ani pri predstave iných hercov film nenaplní ani zlomok potenciálu z hry. Samozrejme niekto kto nie je ovplyvnený sériou hier to môže vnímať inak. ()

incognito

Filmová adaptace mojí oblíbené herní série. Za produkcí stojí Sony, které vlastní Playstation. Dokonce jde o první film nové produkční společnosti Playstation, která si bude vybírat ty největší herní pecky a dohlížet na kvalitní filmové adaptace. Mohlo by tohle dopadnout špatně? Mohlo a dopadlo! Jedná se o prequel, což samo o sobě není úplně špatně - Tom je mladý a může v roli vydržet dlouho (to, ale neznamená, že diváci vydrží na takhle klativní filmy dlouho koukat) a tvůrci mají volnější ruce a nemusí se držet her. I když v tomhle případě mají hry skvelý scénář a byla opravdu škoda se toho nedržet. Navíc hry mají i skvělý soundtrack, který je ve filmy taky neuvyužítý. Akce je průhledně digitální - takže se klavitou blíží hře samotné, ale tohle od filmu asi snad nikdo nechce. Samotný dobrodružný film je vlastně nudný a nenápaditý. Jak už tu je zmíněno níže, připomíná to seriál Lovci pokladů. Bohužel, ale tento film, stál o hodně moc miliónů víc a neměl by to levný seriál připomínat ani omylem. Jediný světlý moment je cameo herce dabujícího Natana v původních hrách. ()

papilon395

Novodobá honba za středověkým pokladem, plná pronásledování, podvodů a akce. Pěkná podívaná. Přesně to potěšilo našeho domácího teenagera a já podle něho hodnotím. ()

ŠpetaMarek

Tvurci si asi prali udelat noveho Indianu, ale vylezlo jim z toho neco mezi Tomb Raiderem s Angelinou a Lovcema s Nickem. Strasne chtene, zkratkovite a Drake je Mary Sue ehm Langdon smrncnuty Spideym od prvni minuty. ()

papadoce

Tak sa nám zrazili lovci pokladov s tomb raiderkou a vznikol uncharted. Lovci boli ale ďaleko zábavnejší a raiderka ďaleko viac sexi. Uncharted je ľahká blockbusterová jednohubka, ktorá ničím neurazí, má sympatické obsadenie, ale v zásade nijako neohúri (okrem záverečnej parády). Väčšinu minutáže tu totiž chýba nejaká pridaná hodnota, originalita v akcii a podobne. Tá príde ale vo veľkom štýle v záverečnej časti. Pozitívom je aj hláškovanie. Chémia medzi Pítrom Párkrom a Márky Márkom funguje. Bohužiaľ opäť máme problém s PG ratingom. V praxi to znamená, že z podrezaného Toníka, krv vôbec nestrieka. 16+ by tomu seklo určite viac. Možno som ľahko kúpiteľný divák, keďže zmením hodnotenie vďaka jednej akcii, ale pravdou je, že som sa bavil počas väčšiny času a záver ma preklopil smerom hore. Príjemná letná Márty párty. Dám štyri nech nežeriem a súďte ma 😇. ()

Patrik_Sal

Kdyby to byl dobrodružný film stojící sám za sebe, bez inspirace ze známé značky, možná bych dal i čtyři, ale když si člověl vezme, že pomalu žádná z postav z her se nechová tak, jak by se chovat měla... Zároveň fakt, že se zde vystřelí až po nějaké hodině a čtvrt (a to se v Uncharted hrách střílí opravdu pořád) nebo to, jak se film opravdu hloupě zbavil hlavního záporáka (který i lehce za něco stál) a vyměnil ho za otravnou namyšlenou sketu mi mínění o filmu nijak nezvedá. Jinak celkem dobrá akční "blbina" ()

Mrs.Vader

ja sem tomu chtela dat aspon ty dve hvezdicky, ale nebylo by to objektivni, protoze mam slabost pro Hollanda a ani jemu to nesedlo, takze bohuzel, vsechno tam bylo spatne ()

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

28.01.2023

Herním adaptacím se po letech nezdarů a posměchu začíná mimořádně dařit. Sony slaví úspěch s Uncharted nebo The Last of Us, Netflix zase s Arcane podle světa League of Legends, no a Amazon teď zkusí… (viac)

Banderas by rád natočil třetího Zorra

Banderas by rád natočil třetího Zorra

28.11.2022

Hvězdy herního The Last of Us součástí seriálu

Hvězdy herního The Last of Us součástí seriálu

10.06.2022

Fanoušci herní série The Last of Us včera díky akci Summer Game Fest obdrželi celou řadu skvělých zpráv. Tou první je, že se první díl dočká nové přepracované a definitivní edice s lepší grafikou a… (viac)