Legenda o Tarzanovi

• Česko Legenda o Tarzanovi (viac)

Odkedy sa muž, kedysi známy ako Tarzan (Skarsgård) rozhodol opustiť africkú džungľu a žiť civilizovaný život ako Lord Greystoke (civilným menom John Clayton III), spolu so svojou ženou Jane (Robbie), uplynulo už veľa rokov. Teraz ho parlament vyšle ako obchodného vyslanca do Konga, kde sa stane figúrkou v nebezpečnej hre, dokonale zosnovanej jedným Belgičanom, Kapitánom Leonom Romom (Waltz). Tí čo za vražednými plánmi stoja však netušia, čo svojimi činmi rozpútajú. (Continental film)

Nolanofil

Ten film je hrozne velká blbost. Yates vôbec nevie pracovať s napätím, a ničí potenciál scén presne ako v Potterovy. Ten potenciál ktorý je v Tarzanovy, ostáva aj naďalej len na papiery. ()

jacksax

Co jsem chtěl jsem dostal. Nechtěl jsem Hvězdné Války, Anu Kareninu ani blbou Tarantinovku. Není to sice Lambert, ale pohoda. Koho to nebavilo, chtěl asi něco jiného než je lord Greystock a Burroughs. ()

Flopik

Rozhodne to nebolo tak zlé ako tu niektorý machri píšu.Film mal samozrejme nejaké tie hluché miesta hlavne ten začiatok mi veľmi nesadol.Postavy super, sympatické, hudba skvelá.Čo sa vizuálu týka tak ten bol naozaj nádherný a o efektoch ani nehovorím.Postava Jane mi prišla trošku neviem ako to povedať taká trápna.Akcie celkom hojne a hlavne koniec bol skvelý.Na plný to síce nestačilo ale 4* dám s istotou. ()

Hepy13

Na mě osobně film působil tak jako pokračování nenatočeného prvního dílu. A nebo Tarzan po pětadvaceti letech. Ale jasně chápu, byla to legenda natočená trochu jinak než bych si představoval. Takže nevidímé žádnou výchovu mezi gorilami, stárnutí, ani zžívání se s přírodou. Maximálně tak pár flashbacku které se do filmu příliš nehodí. A tak se žádná druhá kniha džunglí nekoná. Na druhou stranu ty digitální gorily vypadali dobře. Samuel L.Jackson, Waltz? Asi jeli na casting k Tarantinovi, a cestou si natočily jednoho Tarzana :-) A kočička Margot Robbie.. ta je teď uplně všude kam se podíváš. ()

Mortemiss

Má tenhle film vůbec nějaký příběh? Co nám tímto dílem chce pan režisér říci? Ač jsem se tyto dvě otázky snažila rozluštit, nenalezla jsem na ně žádnou odpověď. Reklamu to mělo v době uvedení pěknou, dokonce jsem tehdy přemýšlela, že bych na film zašla do kina. Jak jsem ráda, že jsem tak neučinila. Alexe mám ráda, je to dobrý herec, především v TB odvedl slušnou práci a já si ho díky jeho smyslu pro humor velmi oblíbila, ale rozum mi nebere, co mělo tohle znamenat. Film je přehlcený CGI efekty, které vůbec nepůsobí realisticky, ale naopak celkový dojem akorát kazí. Margot zajisté není špatná herečka, ale tenhle film je i s hvězdným obsazením fiasko. Strohý mdlý scénář vážně nezachrání polonahý Viking v džungli. ()

petikacka

To byla, ale  pííí*ovina. Všechny verze Tarzana spojte se a vymažte tuhle elektronickou slátaninu ze světa. Je to výsměch hlavně verzi s Krištofem Lambertem, ten je naprosto nepřekonatelný. Za mě 25% ()

Silencia90

Je to něco ne úplně obvyklého, jinak ale příběh není moc poutavý. Každopádně dívalo se na to docela hezky. Hlavně obsazení bylo fajn. :) ()

barteca

Souhlas s ANT: ...Skvělá podíváná bez jediného hluchého místa. Příběh měl nejen fungující romantickou linii s jiskřící chemií, ale taky společenský přesah. To vše bez jediné kapky patosu a s jako vždy ďábelským Christophem Waltzem. Skarskard se na Tarzana perfektně hodí. Překvapilo mě, jak přesvědčivě dokázal ovládnout důležitou fyzickou stránku role. Ještě víc ale musím ocenit Jane Margot Robbie. Skvěle napsaná silná ženská postava. Žádná dáma v nesnázím, ale bojovnice co si jde za svým. Málokterý blockbuster mě donutí v kině přemýšlet o bezpráví, co se ve světě dělo a děje a zrovna Tarzan to dokázal na jedničku..... Skvělá adaptace, dokonalý vizuální zážitek Afriky..... ()

Matli

Samuel mi tam moc nesedí, ale budiž. Každopádně krásné záběry přírody, ale příběh o ničem a na super efekty opiček už jsem zvyklý. 51% ()

zdeny99

Edgar R. Burroughs se musí otáčet v hrobě, jak jeho legenda o Tarzanovi dopadla na úkor příšerných CGI monster v brakově dokurveném příběhu. [9761. hodnocení, 522. komentář, 56%] ()

Zajdo

Ešte, že som nedal na ,,odborníkov,, na metacritic a zlé hodnotenia na csfd :D, mňa osobne to bavilo o niečo viac ako nová Kniha Džungle. ()

TheHofi

Na tento film jsem šel s obavami, ale hned po prvních pár minutách jsem věděl, že tohle je jeden z nejlepších filmů roku. Vizuální efekty super, ale litoval jsem, že jsem šel na 2D místo 3D. A taky doporučuji si poslechnou píseň v titulcích, ta je také úžasná. Za mě fakt povedený film herci byli skvělí, akce také a zasmějete se u toho nad vtípky, o které se postaral Samuel L. Jackson za mě 95%. ()

oli009

Když člověka celou dobu mnohem více zajímá příběh Jane než hlavního hrdiny Tarzana, tak je něco asi špatně. Postava Margot Robbie se mi tady nesmírně líbila a zvlášť scény s ní a Christophem Waltzem jsem si neskutečně užívala. Se zbytkem už to tak slavné nebude. A tak si nyní pokládám otázku, proč sakra ještě nikdo nenatočil film o Jane, zvlášť v podání v jakém jsme ji dostali zde? ()

Hapretor

Naprostá kokotina. Plná nesmyslných scén. Tohle je doprznění dobrého tématu a filmu ( líbí se mi ten s Christopérem Lamaprdem ). Není to ani pro děti - moc surové , není to ani pro dospělé - moc debilní. Čekal jsem blbost, ale výsledek byl ještě horší. Alexander je údajně model a sexy symbol ve své vlasti. No, s účesem v tomto filmu vypadal jak krypl a tvářil se po celý film jak retard - s otevřenou hubou jak nechápavý mentálek. A Magor Robbie je sice velmi atraktivní žena, ale tím to končí. Nejspíš vždy podrží producentovi, aby dostala v onom filmu roli. A vzhledem k tomu jaké má charisma a jak umí hrát, tak nejspíš musí podržet všem ze štábu. U mě hrůza a zbytečnost. Trapárna, ... a mohl bych pokračovat ještě dlouho ... ()

sadlokan

E.R.Burroughs jako vyšitej. Nějaký bláboly o slabém příběhu...bla bla bla,takhle jsem si to představoval již jako mladé děcko. ()

Margot Robbie bude bruslit

Margot Robbie bude bruslit

27.03.2016

Blonďaté krásce z Vlka z Wall Street momentálně leží u nohou celý Hollywood. A rozhodně potěší vědět, že neusíná na vavřínech. Margot Robbie snad brzy uvidíme v komedii Whiskey Tango Foxtrot, která… (viac)

Warneři zbožňují Margot Robbie

Warneři zbožňují Margot Robbie

24.01.2015

Takový vzestup tu nebyl snad od... Megan Fox v Transformers? Blonďatá kráska Margot Robbie nabrala díky Vlkovi z Wall Street armádu fanoušků a studio Warner Bros. to dobře ví. Přihrává jí proto samé… (viac)

Potterovská Fantastická zvířata mají režiséra

Potterovská Fantastická zvířata mají režiséra

22.08.2014

8 filmů, 7,7 miliardy dolarů. Potterovská filmová sága sice skončila před třemi lety, její odkaz ale jen tak nevybledne. A studio Warner. Bros. si toho je dobře vědomo, pročež před nedávnem oznámilo… (viac)

Režisér Iron Mana a fantasy Kniha džunglí

Režisér Iron Mana a fantasy Kniha džunglí

15.11.2013

Klasika Rudyarda Kiplinga, jejímž základem jsou příběhy o vlky (a medvědem a panterem) vychovaném divokém chlapci Mauglím, už byla zfilmovaná mnohokrát – nejslavnější adaptací je zřejmě animovaná… (viac)