Jednotka samovrahov

• Česko Sebevražedný oddíl (viac)
USA, 2016, 123 min (Director's Cut: 134 min, Alternatívna 111 min)

Je super pocit, byť zlým... Zhromaždite tím tých najnebezpečnejších väznených super zločincov na svete, dajte im do rúk najsilnejšie zbrane z vládnych zdrojov a pošlite ich na misiu, ktorej cieľom je poraziť záhadnú a nepremožiteľnú bytosť. Dôstojníčka americkej tajnej služby Amanda Waller je presvedčená, že to zvládne iba tajne zvolaná skupina nesúrodých, nenapraviteľných jednotlivcov, ktorí nemajú čo stratiť. Ako to však dopadne, keď si členovia jednotky uvedomia, že neboli vybraní, aby uspeli, ale za trest poslaní do vopred prehratého boja? Budú spoločne bojovať až do posledných síl, alebo sa rozhodnú byť každý za seba? (Continental film)

vodkasesemte

Celý mi to připomíná hru Bloodlines nebo Saint Rows (kterou znám jen z youtube, asi jako film). To je zatím celý, co vám k tomu mohu říct. Rozhodně musím zjistit, kdo byla ta Margotka! Já se k ní dostal přes Pinterest a cosplay! 14.10.2016 - The world changed when Superman flew across the sky. And then it changed again when he didnt - And thats the reason why Im here - Rumour are right - We got luck with Superman. He shared our values (proto jsem ho později nikdy nemohl mít v oblibě) - No money, no honey - Harlenn Quinzel - Nebýt COSPLAY, tak o tenhle spektákl vubec nezavadím - Šašek je vážně šašek, nemá vubec žádný charisma, rozkopal bych mu držku - No tak jasně, kdo by neměl vševidoucí voko, není napojenej na Tvurce! - Shes crazier than him. And more fearless (Joker neměl žádný zábrany, žádný pravidla, tendle kripl ne že mu nesahá ani po kotníky, ale je doopravdy směšnej. Na druhou stranu kdyby v tom filmu hrál opět HL, tak by ostatní postavy vubec nedostaly prostor zaujmout – dopis) - Možná to byl učel vy idioti, tak přestante knučet, že moc nehrál! - EVOLUTION took a step backwards with this one - Hes looked like monster, so they treated him like a monster. Then he became a MONSTER - A sorceress from another dimension - June Moone, wandered in the wrong cave - Releasing a METAHUMAN more powerful than any we have encountered. Hecate (k poctě) - The Enchantress aka June Moone - Age 6373, Extra dimensional entity - She inhabits Dr Moones BODY now - Witch has a secret buried HEART. Shes vulnerable without it - Are gonna kiss me or not? - I got witches heart. She has his - In the world of flying man and monsters … (2 Timothy 4/4 – dopis 2017 4, duvod je Cara natočila další film – Město tisíce planet) - The next WAR will be fought with these metahumans (x-men). Ours our theirs - Přesně tak, s tím, že loutky jste vy, lidi, a oni tahaj za provázky. Celou dobu a válčení je baví (war alike nation – dopisuju) - Demoni se perou mezi sebou o lepší postavení, to je celý, lepší postavení v Novém světě, kde není místo pro člověka (tak jak ho známe z Písma) - Jedině tak to dává smysl - Nic není předem daný, až na opěrné body, začátek a konec hry, pravidla závazné pro všechny - Možná, že se zauzlíš (čtu ted jednoho krypla), ale ego je vše, o co v týdle hře jde - Je to demon, nelíbil se mi na první pohled - Dont touch me, dont touch me. To je moje děvka - Cheerleading tryouts (a to je muj člověk) - No, errand boy - Takovýmu retardu je uplně k hovnu, že umí střílet, nikdo by si jej na nájemnou vraždu neobjednal, pak prozradí i jeho jméno do telefonu - Its WW3 - To je poprvý co se ve filmu objevilo spojení třetí světová válka - Dumbass didnt believe the STORY. Nobody does - Hes killin it - No z tebe jde strach jako z tříměsíčního kotátka - Enchantress - Demoni, nesnášej lidi. Hraje sama sebe - What did you do? To co ty jiným v minulých životech, svině. Ale na rozdíl od vás si rádi hrají - 11.30 - The same World only much later (mluví k nám) - Humans turned against us - But they worshipped us. We were GODS to them (samozřejmě a dnes máte jen nové metody) - Now they worship machines - So I will build MACHINE, that will destroythem all (syntetika) - She bolted - Its time to WIPE them out - Wordwide military is on alert. Our WEAPONS are ineffective - This is the worst day of my life - I should kill everyone and escape? Sorry. Its the VOICES - Im kiddin, Jeez. Thats not what they really said - Má mojí bundu - Playing Mahjong with me nanna, then this red streak hits me outta nowhere - Have a good time, scumbag (dobře ji sejmul – to jsem taky ještě ve filmu neviděl, aby chlap uhodil pýču, a bylo to vtipně podaný) - She had a mouth (indián) - In your necks, INJECTION you got, its a nanite explosive. Its the size of a rise grain, but powerful as handgranade (to netřeba vysvětlovat – to je ve vašem případě vaše jízdenka do pekla) - You disobey me, you die (tak to je vtip) - Mrtky, jste pěkně v prdeli. Vyměníte si s nima místo, a to dobrovolně, protože jste posraný strachy a nemáte nejmenší ponětí, jak má člověk vypadat. Bezpečí a kvalita vašich mizerných životu jsou pro vás vším. Váše představa ráje tady na zemi - Too much junk in the trunk? - No every time I put this on somebody dies - And? - I like putting on - SOMETHING TELLS ME A WHOLE LOTTA PPL ARE ABOUT TO DIE - WE ARE BEING LED TO OUR DEATHS (thesis/antithesis) - Crap on your face. Does it wash off? - Behold the voice of God (co je ta červená a zelená) - Remember, Im watching, I see everything (Big Brother) - Her sword traps the souls of victims (Ježíš) - Stentch of death parfume - Mind games - Killer APP - Stay evil, doll face. Spread the word - What are they? Is that a person? - It was. Now its not (exactly) - You dont kill as many ppl as I have killed and still sleep like a kitten. If you feel shit like love (exactly) - Another textbook sociopath (socíopath) - 23 (padající hvězda, klíč od propasti) - What? I got hickey or something? - Worst part of it is, they are gonna BLAME us for the whole thing (flat earth, angels and demons etc.) - And they cant have ppl knowing the TRUTH (vážně si myslíte, že tadle … sem patří?) - Devil GIFT for business - God didnt give me this (povstanou antikristi, kteří budou konat falešné zázraky) - You put that bac where you found (přesně) - Own that shit (patří ti to) - Why is it always a knife fight, every single time when you open your mouth? - Thus shit is gonna be like a chapter in the Bible - Zatím to vypadá na rodinný drama - Everybodys gonna know what we did (ale Bibli už nikdo nečte…) - Trippy magic stuff - Step out of the shadows - Why you serve those who cage you? Im your ally and I know what you want. Exactly what you WANT - I cant change what I did. Its NOT real. Shes trying to play games with you - How long have you been able to see? - Ahoj, play games with me! - The sun is seting and the MAGIC rises - The mez humans are a sign of change - Lady, you are EVIL (kdyby to nebylo dost jasný, ale krásnej) - Make them BOW to me - My SPELL is complete - Once you and armies are gone, my darkness will spread across this world and will be MINE to rule - How this witch even know haow to target thing, its a secret facility, SATELITE uplink (protože demon je napojen na vaší mysl, dementi) - Of all who have faced me, you have earned MERCY - For the last time, JOIN me, or die (nemám s tím sebemenší problém) - Im not much as joiner, but maybe we should - Hey, shes trying to také over the world - So? Whats the world ever done for us anyway? It hate us! - Tohle je skvělý - You need only BOW (znovu a znovu a s tím bych mohl mít problém) - Je to paradox, protiřečí si. Z bláta do louže, ale vysvětluje to tím, že nám nabídne vše, po čem toužíme, což taky není uplně správné - And serve beneath my feet - I like what you are selling, lady, but theres only one tiny problem - A ted jsme zase zpátky v pohádce, ale poselství je jasný - Love you (bubínek u revolveru) - Ona chtěla, aby to udělal - HECATE - Mimochodem podobná čarodějnice se vyskytuje na naší politické sceně. Zastupuje jednu stranu, kterou má Harley obarvený vlasy. Mužete si to ověřit, její jmeno je Beatrice Malá Svině Radosa a neví, co pořádně dělá, stejně jako ostatní. Jsou to loutky v rukou mocných, jímž podlehli - I promise my friends that I would go without killing them all - Vím, že většina z vás vubec neví, o čem ty filmy jsou a považujete mě za blázna, protože patříte do tohodle starýho světa, který brzo skončí v plamenech a vy s ním - Nejste posedlí demony, neznáte žádný tajemství, nevíte nic víc, jste jen ztracený, sešli jste z cesty a je pro vás nepředstavitelný vubec uvažovat v tomto směru () (menej) (viac)

Rezet

Po všech těch vysoce průměrných hodnocení, jsem čekal...no...nic moc. Nakonec jsem dostal film, kde by se sice daly určité věci změnit(ach ta slaboduchá, kýčovitá backstory...), nicméně jsem se po dlouhé době u filmu pořádně zasmál. Absence hluchých míst, solidní záporák a Harley a Deadshot u mě prostě solidně zafungovaly. 8/10 P.S. Hodnocena prodloužená verze. ()

maniacxl

Nic novýho pod filmovým sluncem.Takovej mišmaš všeho.Will Smith neurazí,ale ani ničím převratným nenadchne.David Ayer natočil jednohubku na nudný zimní večer.Čarodějnice análka už byla přes čáru i na komiks,to bych raděj snesl ještě jednoho aligátora.Moc jsem se nebavil,55%. ()

harycek

Z počátku se to trochu táhlo , ale potom se z toho vyklubal pěkný "nářez" , závěr : dobro musí být po zásluze potrestáno, ale možno "zadělat" na pokračování, že!?!?! ()

Domas88

Marvel, DC a hlavně komiks, to já můžu a nejlépe pořád. Jasné je tam padouch s nadpřirozenými schopnostmi a chce zničit svět, jenže jak říkám já tohle můžu, takový temnější Avengers no. No a Margot Robbie, když ji miluješ není co řešit! ()

shedlo

Podle našlápnutého traileru jsem čekala zběsilou jízdu, ale dočkala jsem se akorát trapného, nesourodého a eklektického mišmaše s nepřesvědčivým (občas i nelogickým) dějem a ještě méně přesvědčivými postavami (jedině snad Harley byla zábavná). Zatím asi nejslabší zpracování Jokerovy postavy, Harley byla herecky o tolik lepší než on, že člověk tomuhle románku vůbec nemohl uvěřit. Killer Croc naprosto otravná záležitost, podobně jako El Diablo. ()

johnsnow

Komentár obsahuje SPOILERY: Jou ayer do akej prdele si to skočil. Šak réžo točiaci vojnové, gangsterské a policajné filmy točí superhrdinovku kde príbeh i akcia sú iné a takto to dopadne. HERCI: Všetci sú naozaj v pohode až na tú Jokerovu kurvu ktorú som chcel odjebať už v prvých 5 minútach. Všetci ju chvália a mne liezla na nervy. No a z celej tej kompletky sa mi najviac páčil práve Smith, ten to podal bravúrne. PRÍBEH: No akože treba vytvoriť komando z hajzlov, z toho jeden nás zradí a chce zničiť svet tak ho treba doraziť. Nič moc. AKCIA: Tak tá stála za hovno a to doslova. Ayer je macher na akciu ale nie komiksovú a.. ééé to nemá cenu rozoberať. EFEKTY: Aspoň že tie sa vydarili. PS: Som veľmi rád že Joker Harley zachránil a už sa neviem dočkať až ju Batman alebo niekto z jeho partie zajebe. To budem výskať od radosti. ()

rasto87

Ja som si na tomto filme užíval najviac Margot Robbie, tá bola proste úžasná, psychicky narušená a jedinečná. Zbytočná postava bol trošku Ben Afleck, ten tam na tie dve minúty vôbec nemusel byť. Poslednú vec čo by som vytkol tejto zábavke, bolo len to, že postavy mali nechať viac vyniknúť. ()

zerk0

Moja otázka znie jednoducho. Kde sakra boli všetci DC hrdinovia, keď si vláda musí povolať na záchranu ľudstva zberbu kriminálnikov? Navyše keď im stačil len jeden z nich? Celé to bolo také zbytočné. Pekné, temno-farebné, ale zbytočné. Smitha som síce opäť rád videl ako poriadneho akčňáka, šialená Margotka potešila moje oko...a to je asi tak všetko. A toto mal byť ten údajne najlepší Joker? Možno tak pre latentných homosexuálov. Alebo ako reklama pre K CERO - "Oži v koži". 60% ()

Vasyl

Málo krve a miláčci byli málo creepy. Ani Margotka a soundtrack to na víc nevytáhnou. K povšimnutí výjimečná rasová vyváženost - k už holyvůdsky tradičnímu kvartetu (černoch, blondýna, latinec a asiatka) přibyli krokodýl jako zástupce zvířat a přehrávající australan. A to ještě zezačátku zakalil chlápek, co by klidně mohl byt potomkem původních obyvatel améru. ()

Leeroy3167

Neviem si spomenúť, kedy som odchádzal z kina tak vytočený, ako v tomto prípade. Po našlapanej reklamnej kampani a po miernom sklamaní z BvS som veľmi chcel, aby to tentokrát vyšlo a dostali by sme kvalitný snímok, ktorý konečne nakopne DC univerzum tým správnym smerom. A dostali sme paskvil bez ladu a skladu, ktorý sa topí v snahe WB narvať čo najviac postáv do čo najmenej filmov, nenamáhať sa príliš s príbehom, hlavne nech sa to všetko tvári cool. Nulový príbeh, slabá chémia medzi postavami, nefunkčný humor, prepálený soundtrack, záporák k smiechu a aby toho nebolo málo, tak sme dostali výživne promovaného a reálne úbohého Jokera, ktorého sa chudák Jared Leto snaží predať na malom priestore a s mizerným scenárom. A niekde medzi tým všetkým behá Will Smith, ktorý robí všetko, čo môže, aby si vystrieľal aspoň nejaké plusové body. Margot a Viola snaživo sekundujú, ale podráža im nohy scenár, kde Harley Quinn dáva Diablovi prednášky do života a Amanda Waller sa správa, ako keby jej IQ malo výšku izbovej teploty. Je ťažko polemizovať, koľko viny dávať Ayerovi, a koľko štúdiu, faktom však ostáva, že Suicide Squad je jednoducho zlý film, z ktorého je cítiť, že DC očividne nevie, čo robí a správa sa k divákom ako k idiotom, ktorým netreba, aby dej dával zmysel, stačí, keď sa na to dobre pozerá. Batman v Superman je v porovnaní so Suicide Squad precízne vyrozprávaný blockbuster... 2* hviezdy, aj to s odretými ušami. ()

ejay

Lepší 3. Už by to chtělo ty půlhvězdy, co? Konečně film, ve kterym mě Jai Cortney nerozčiloval, ba co víc, bavil hned po Margot nejvíc. Jinak akce průměr, příběh hroznej, potenciál ale vysokej. ()

pida123

Zajímavý kousek. Ještě si to musím nechat projít hlavou a asi se na to podívat znovu, ale už jen to, že mi tenhle filmík sále vrtá v hlavě a musím se na něj opět podívat je dobrá zpráva, protože to se mi stává jen u filmů, které mě zaujmou a líbí se mi. Zatím průměr, ale nevylučuji, že hodnocení zvednu....vlastně je to velmi pravděpodobné :) ()

dzules

na tom filmu je zábavná jen Harley Qiun a Deathshot..zbytek nemá charisma..překvapivě i Jared Leto jako Joker vypadá spíš jako karikatura než šílenec, od něj jsem teda čekala víc, ale chápu, že laťka byla hodně vysoko..tihle antiavangers prostě zas tak nefungují, vtipy nejsou tak vtipné a cool to taky není dost ()

eMeMko

Dokonalý příklad toho, jak trailery dokážou klamat. Z předchozích ukázek a mediální masáže to vypadalo, že se jedná o komiksový film roku. Výsledný dojem je ale podprůměrný. Prvních 45 minut jsem myslel, že koukám na hromadu nesouvisejících scén, kde se představují postavy a děj je naprosto nulový. Poté se to trochu rozjelo a až do konce se jednalo o klasickou akční “blbost” v tom dobrém slova smyslu. Herecké výkony byly velmi průměrné až podprůměrné s jedinou výjimkou a tou byl Will Smith. Jokera Jareda Leta ani nebudu komentovat, protože těch jeho pár minut za řeč vážně nestojí. Finální hodnocení: Nebýt první třetiny, očividných dotáček s přestříháváním, a nepříliš přesvědčivých výkonů to mohl být velmi dobrý film. Takhle je to jen za 2*. ()

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

Ještě před premiérou Flashe režisér a nový šéf DC Studios James Gunn uvedl, že veškerá komiksová tvorba studia počínaje jeho snímkem Superman: Legacy bude jedno velké propojené univerzum. Již delší… (viac)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

04.05.2022

Zatímco nové vedení studia Warner Bros. vymýšlí, co vlastně sakra dělat s jejich hraným DC portfoliem, respektive jak kupu nesourodých projektů usměrnit tak, aby z toho postupem času vzešlo druhé MCU… (viac)

Willem Dafoe jako Joker?

Willem Dafoe jako Joker?