Detektivové Christopher Danson a P. K. Highsmith (Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson) jsou těmi nejdrsnějšími a nejoblíbenějšími poldy široko daleko. Nepotřebují tetování – to druzí si nechávají na tělo vytetovat jejich podobizny. O dva stoly vedle a o jednu řadu dál sedí detektivové Allen Gamble (Will Ferrell) a Terry Hoitz (Mark Wahlberg). Vídáte je v pozadí fotografií Dansona a Highsmitha, rozostřené a se zavřenýma očima. Nejsou to hrdinové – jsou to „benga v záloze“. Ale na každého policistu se někdy usměje štěstí a Gamble a Hoitz brzy narazí na zdánlivě nevinný případ, o který nikdo z ostatních detektivů nestojí, ze kterého by se mohl vyklubat největší zločin, jaký město zažilo. Jde o příležitost, jaká se naskytne jednou za život, ale mají na to, aby se jí chopili? (oficiálny text distribútora)

Ajka1 odpad!

První cca. 3 minuty s Rockem byly super, pak ale na scénu nastoupí Ferrell s Wahlbergem a dílo zkázy je neodvratně započato. Neuvěřitelná p.......a. Na tomhle filmu bylo špatně snad úplně všechno, castingem počínaje a "humorem" (dá-li se to tak vůbec nazvat) konče. Zámořskému stylu zábavy jsem nikdy moc nerozuměla, ale toto? Třikrát tfuj!!! ()

Olafsson

Nadprůměrná komedie, která odsejpá, dobrý hlášky a nadprůměrný výkony herců (vyzdvihávám Willa Ferrella).. Hodně vtipnejch scén a docela inteligentní scénář. Nevypínejte závěrečný titulky, dozvíte se pár zajímavých věcí, navíc po titulkách ještě následuje jedna scéna... ()

Benzinka

Po většinu času spíš nudný film. Slabé tři hvězdy za Marka a pár světlých míst. Na nedělní odpoledne budiž. Nicméně znova už to vidět nepotřebuju. ()

Brano

Lacný americký humor v podaní trápnej dvojky Wahlberg a Ferrell. Ani zápletka, ani akčné scény, ani zábava. Toto bolo len mrhanie drahocenným časom. A ten scenár je tiež dosť veľká bieda. Čudujem sa, že tie úbohé dialógy mohli vôbec niekoho pobaviť. ()

Plastík

Legranda. Mě to bavilo doopravdy hrozně moc. Viděno pětkrát. Zatím jenom pětkrát. Dialogy a suchost tomu dávají glanz, neboli oslňující lesk.✨✨✨ Už jsem to viděl po devátý. Čím dál více si uvědomuji, jak je to dokonale napsaný scénář. Ten film se nemůže okoukat. ()

Demonn

Tuhle komedii mi doporučil bratr a že on má na dobrý komedie čuch! Jenže teď si svojí auru odborníka na komedie trochu pokazil. Během filmu jsem se doopravdy hodně zasmál jen jednou a to když Rock a Samuel letěli dolů ze střechy. Takže z popisku akční / komedie / krimi si můžeme škrtnout komedii. Co se krimi týče, zápletka byla hodna 10ti letého dítěte, takže krimi můžeme škrtnout rovněž a akční filmy já moc nemusim, takže moje hodnocení nebude vysoký. 65% (a to je na mě málo...filmům, který se mi opravdu líběj dávám 80% a víc). ()

liquuid

Hodně vtipných scén, které vážně od srdce pobaví. Návštěva ex manželky je top strop. Pro tu srandu určitě parádní věc, ale musíte si odpustit hledání nějakého hlubšího významu. Ten tu prostě není. Overall ale moc fajn. ()

PlysovyMacko

Vydarená komédia , pri ktorej som sa viackrát zasmiala. Dvaja policajti smoliari by chceli veľký prípad, chcú byť hrdinami. Dostanú príležitosť vyšetriť jeden podvod a dokázať, že sú machri. Medzi Ferrellom a Marky Markom je vynikajúca chémia. Niektoré fóry sú brutálne. Eva je krásna. ()

yatan

akoze ja som sa par krat tak smial az mi slzy sli..novodobi starsky a hutch su trosicku pomalsi a trapnejsi, ale priejemne osviezujuci po tuctovych trapnych a otrepanych americkych jednokopytovych komediach..Ferrellove zeny, odkazy po starej mame, drevena pistol a TLC nemali chybu..7/10 ()

p.i.t.b.u.l

V celku pohodová akční komedie plná vtipných hlášek a nabitých akcí. 2 detektivové odlišného charakteru spolupracují na případu zpronevěry peněz. Mark Wahlberg je spíše výbušný tip, který se s nikým nepáře, na rozdíl od svého parťáka, který sedí nejraději u stolu a píše spisy. Po smrti dvou elitních detektivů Rocka a S. L. Jacksona, chce Wahlberg jejich místo zabrat a stát se tak elitním detektivem. Bohužel s parťákem jim to moc nevychází a na co šáhnou to se jim nepovede. Mimochodem úvodní scéna Rocka a Jacksona byla parádní. Akce střídala akci a jejich konec stál opravdu za to. Škoda, že se tohoto stylu celý film nedržel. Filmu nechybí akce, je zde skvělý humor zejména v dialozích herců. Skvělé herecké výkony všech zúčastněných, střídá místy nudné pasáže, které tento film trochu kazí. To pak musí opět zachraňovat humor, kterého ve filmu není málo. Nicméně, aby se to stalo víc než průměrným filmem tomu něco chybí. Ačkoli všichni herci se řadí mezi mé oblíbené, nemůžu si pomoct, ale čekal jsem od toho více. Každopádně film mohu jen doporučit, už jen díky některým nezapomenutelným scénám. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze

06.11.2014

Mark Wahlberg (Transformers: Zánik) a Will Ferrell (Volte mě!) se před čtyřmi lety sešli v akční komedii Benga v záloze. Jejich stomilionové párování sice nevydělalo dost na pokračování, rozhodně ale… (viac)

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

07.10.2009

Momentálně natáčí akční krimikomedii Other Guys po boku Willa Ferrella, pak se přesune do temnějších (a citelně chladnějších) vod. Zahraje si totiž v remaku loňského islandského zázraku režiséra… (viac)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (viac)