Technici operačného strediska ukrytého v podzemí spúšťajú akciu - tajomný rituál. Aj napriek varovaniu špecialistky, že ich experiment sa môže vymknúť spod kontroly, pokračujú v práci. Medzitým do zdanlivo opustenej chaty v horách prichádza partia mladých ľudí, ktorí si chcú užiť chvíle slobody v divočine. Netušia, že priestor je pokrytý sledovacími zariadeniami a technickými vychytávkami. V pivnici objavia podivné predmety vrátane starého denníka sadistickej rodiny Brücknerovcov. Jedna zo študentiek vysloví latinské zaklínadlo a vzápätí sa romantický pobyt v prírode zmení na peklo. Na mladých ľudí zaútočia vlkolaci a sadistické zombie a všetci musia bojovať o svoje životy. (TV JOJ)

Terr.ka odpad!

Takovej patok zbytečný krve jsem snad ještě neviděla ! Co to sakra bylo ?! Jak mi mohl vzít Goddard 95 minut života za tohle ??????? Uzvracenej mix Kostky a 13 duchů, co postrádal i minimální kus pořádnýho příběhu... Jestli mi někdo z mích drahých přátel pustí tenhle film jako "překvápko" - začnu okamžitě masturbovat, abych se nějak zabavila !! ()

FidoKuba

Za mě 3* =) Nápad skvělej. A v polovině už jsem se lekl, že jsou všichni fuč a zbýva polovina filmu. Ale opravdu skvěle vymyšlené. Ale zbytek? Herci hrozný! Kamera hrozný! A některé záběry jsou jak z filmu nějakých studentů. 55% ! ()

Klimo odpad!

Klasicky retardovany americky horor o zombikoch. Dej uplne o nicom. Nuda na ntu. Zbytocna strata casu, ani som to nedopozeral, nastastie. Odkopirovane z hier o zivot. Hanba ()

maro0902 odpad!

debilina prvej triedy.ani to nepozerajte radšej..určite 90% ludí banuje že dali peniaze na taku rádobi sračku čo nema ani pätu ani špičku...no vravím.dobré filmy maju 60/ a odpady maju po 70%... ()

Montmorency

Je velmi těžké natočit dobrý horor neb divák je čím dál víc zmlsanější a koukání na krvežíznivého úchyla s motorovou pilou už nestačí :-).....tento film nabízí jak krev tak i docela zajímavou zápletku, škoda jen toho rozuzlení, to mě přišlo trochu plytký, průhledný... (škoda, že si studentíci vybrali zoombíky, byla tam teda lepší strašidla :-))) ()

CrazyWolf

Čekal jsem o něco hororovější příběh, chtěl jsem se před spaním trochu vyděsit... ale zklamaný rozhodně nejsem. Originální pojetí, dobrý nápad a Sigourney Weaver - co víc si můžu přát. Pro milovníky hororů naprostá nutnost. ()

Bednobuch

Já na horory moc nejsem. Ale tenhle film není klasický horor. Docela mě to pobavilo. Kdyby se jednalo jen o příběh partičky v horách se zombíky, byla by to nuda. Ale v tomto podání. Mohu všem doporučit. Asi se budete víc smát, než bát. A závěr filmu s milionem příšer je luxusní. ()

eva.sa odpad!

Čekala jsem něco.., ale to co přišlo nestálo za 90 minut pozornosti. Nedokážu pochopit tak vysoké hodnocení, ale možná jen stárnu.. Za mě /a nevnucuju!/ tahle spatlanina, protože filmem to nazvat nemůžu, má jasný odpad. Scénář nulový a naprosto o ničem, herci a jejich výkony mizerné, v momentě, kdy se tam koná jakási vyvražďovačka, stejně nic není vidět. Nevím co chtěli tímhle cirkusem tvůrci sdělit světu. Začalo to jako klasický horor a skončilo koncem světa. Mezitím mumie, anakondy, vlkodlaci a všelijaká haveť. Chyběli jen Pat a Mat a Bob a Bobek. ()

Gridd

Když jsem si film pustil poprvé, tak jsem usnul as i po 20 minutách. Podruhé už jsem to vydržel až do konce. Nebýt toho šíleného a absurdního konce, tak ten film skončí v odpadu. Takže s 90 minut filmové stopáže jsem 60 minut "protrpěl" a zbytek byl GUT. ()

Jegynek

At se snazim jak se snazim nedokážu pochopit jak tenhle film muze byt cerveny a mit 71%. Zacatek byl celkem dobry a vtipny ale to co nasledovalo bylo neco priserneho! ()

lineker

V podstatě strašný blábol, u něhož člověk váha zda na trávě nebyl pouze jeden z hlavních představitelů, nýbrž celý team, který film vyprodukoval. Má to grády, odsejpá to, člověk se nenudí, občas sice nechápe, ale to vůbec není u tohoto dílka podstatné. Jediné co mohu vytknout že Ripleyová ano Alien ne. ()

MiroSmith

Znáte ten pocit, když se díváte na nějaký film a ne a ne dojít na to kdo stojí za tím vším co se ve filmu děje. Tak tohle je přesně ono, a taky to táhne celý děj kupředu. Co na tom, že se film jeví jako prachobyčejný horor s pár nechuťárnama, když v závěru zjistíte, že je to všechno co se děje daleko složitější a promyšlenější než jste čekaly. Zkrátka příjemné překvapení :) ()

shinys

Evil dead 4, aneb proč se nám to vlastně děje. Někomu se to asi bude zdát vykradený, ale já si to sakra užil. Vyvražďovačky excelentní, a druhá dějová linie dává klasice uplně jiný rozměr. Roštěnka líbající se s vycpanou hlavou vlka mě uplně odvařila, ty feromony mají něco do sebe :). A finální masakr je přímo lahůdka. Doporučuju 90% ()

VVee69

WTF? To som si hovoril celý film pri prestrihoch do laboratória. Dobrý nápad ukončený, podľa mňa, absolútne debilným rozuzlením. Dalo by sa nájsť toľko skvelých alternatív ako ukončiť tento film. A scenárista si vyberiu tú najhlúpejšiu. SPOILER: Fakt sa na tent film nedá pozerať ako na horor. Kebyže to všetko neukončia hlúpymi uzamknutými bohmi mohlo sa o tomto filme rozprávať veľmi veľa. ()

Lazy87

Od samého začátku žádný zázrak, ale kam se to dopracovalo.... Já nevím, jak vy, ale já se bavil. Takové plivnutí do ksichtu. ()

Patrix000 odpad!

SORRY ale nechapu kde se to tu vzalo 70% to neni možny tenhle film je pitoma slatanina ano že je to dobry napad a konec je krvavý masakr tak fakt ta hodina a pul za to nestoji nuda a des!!!! ()

feelgood

Silný námet, more čierneho humoru, scény miestami až zvrátené. Prevedenie výborné, skvelým pomalým tempom prerozprávaný príbeh, iritujúco rovnaký Hemsworth. Film, ktorý musím odporučiť a musím sa o ňom s ľuďmi porozprávať, naopak sklamanie zo slabého hororového zážitku. Pre mňa 3,5 päťcípej. ()

oliamiri

Pocta klasickejm hororům. Docela sem se u toho nařechtal, ale konec mě moc nebavil a čekal sem asi něco jinýho. Pějete na to tady všichni ódy ale zase taková pecka to neni. ()

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (viac)

Kdo natočí nového Spider-Mana?

Kdo natočí nového Spider-Mana?

03.03.2015

Studia Sony a Marvel se budou podílet na vzniku zbrusu nového Spider-Mana. Andrew Garfield se odebral za Tobeym Maguirem do pavoučího důchodu a na jeho místo nastoupí nová tvář, která ztvární buď… (viac)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Thor se akce neleká

Thor se akce neleká

01.07.2011

Chris Hemsworth nás jako komiksový Thor přesvědčil. Není důvod nevyhlížet urostlého sympaťáka i v jeho dalších rolích. Už má dotočený horor Cabin in the Woods (scénář Joss Whedon), remake… (viac)