Technici operačného strediska ukrytého v podzemí spúšťajú akciu - tajomný rituál. Aj napriek varovaniu špecialistky, že ich experiment sa môže vymknúť spod kontroly, pokračujú v práci. Medzitým do zdanlivo opustenej chaty v horách prichádza partia mladých ľudí, ktorí si chcú užiť chvíle slobody v divočine. Netušia, že priestor je pokrytý sledovacími zariadeniami a technickými vychytávkami. V pivnici objavia podivné predmety vrátane starého denníka sadistickej rodiny Brücknerovcov. Jedna zo študentiek vysloví latinské zaklínadlo a vzápätí sa romantický pobyt v prírode zmení na peklo. Na mladých ľudí zaútočia vlkolaci a sadistické zombie a všetci musia bojovať o svoje životy. (TV JOJ)

bazmat

Parodie ve škatulce horor? Klasická teenage vyvražďovačka, Hunger Games a Hněv Titánů splácané dohromady? Tak to pro mě vážně není. Ale za těch pár vtipných momentů dávám přece jen jednu hvězdičku. Jen doufám, že tvůrci nechystají pokračování, ve kterém budou Panna a Blázen vymítat starověké krvelačné bohy nacpaným bongem. ()

PONK

Wou wou wou wou wou. WTF? WTF? WTF? fakt som videl to čo som videl ? Konečne. Konečne. Konečne. Všetky vyjebané filmové klišé rozdrvené na prach. DAKUJEM ()

lenullka

Nedá mi to a po delší době vložím i komentář. Mě osobně totiž v popisu tohohle filmu chybí slovo komedie. Kdyby tam bylo, má od mě Chata v horách rozhodně nejmíň 4*. Já jsem se řehtala od začátku do konce a pořád jsem jen čekala, kdy přijde to napětí... a tak jsem čekala přesně 95 minut... A jedinné čeho jsem se dočkala, bylo velké zklamání. Takže chcete-li vidět kvalitní vyvražďovačku, vraťte se ke staré dobré klasice, aneb Vřískot rules! Tohle prostě neni horor. Ne a ne a NE!!! edit: tak jo, komedie se v popisku objevila, já jsem spokojená. Jako komedie s prvky hororu to docela jde. Ale s těma čtyřma hvězdičkama jsem kecala.. Dávám 3, ať nežeru :-) ()

tyzmrde

Že to bude originální jsem čekal ale ne až tak moc což je samozřejmě dobré !!! Taky vás musím upozornit že tam bude víc krve než čekáte a také budem litovat že to nebylo o půl hoďky delší nebo kdyby to mělo stejnou stopáž jen kecací začátek moh být něco kratší. Jinak od filmu nečekat strach ale zábavu. Taky to vypadá na remake Evil Dead ale půl hodiny před koncem to bude ještě epičtější a už to bude jiný film. ()

StinkingPooh

Slušná slátanina různých žánrů, která však drží pohromadě a dokáže pobavit. Ano pobavit, protože strach to ve mě opravdu nevyvolalo. Škoda, že se člověk dozvěděl tak brzo, jak to celé funguje. Kdyby nebylo "žertovných" pohledů do zákulisí, tak by se dala vytvořit uričtě strašidelnější atmosféra. BACHA SPOILER: vadil mi jeden závažný nedostatek ve filmu. Ze začátku filmu mají všechny účastníky chataření v horách na monitorech a sledují jejích tep a další různé zdravotní informace. Jak teda mohlo dojít k tomu, že si mysleli, že ten hulič je mrtvej?? A další věc-"panna dostává asi 5minutový nářez od 2metrového zombíka a pak celkem vklidu uteče-to mě zůstával rozum stát..Ale každopádně zajímavá podívaná! ()

Hyena007

Původně jsem chtěla dát této slátanině hvězdičku za Chrise Hemswotha ale potom co jsem to dokoula si ji zasloužím já za vídrž. ()

Ace.A.T.L.

Je to nový, je to jiný, je to zajímavý, je to dvojčasový, ale neni to blbý :o) Spojení klasických trapných amerických hororů a zajímavý myšlenky, vytvoří něco, co naštěstí tu trapnost z převážný části zcela vymizí. Říkáte si, že je konec, ale ono ne. Zase se to nabuší a jede to dál. A potom už jste si jistý, že je konec, ale pořád ne. Ještě je co vymyslet. Nečekejte průlom v hororech, ale čekejte nenudnou podívanou, která i přes pocit předvídatelnosti, dokáže překvapit i potěšit. Za mě 4* a DOPORUČUJU ()

vooddoo

Očekávala jsem, že uvidím další z typických vyvražďovaček. To jsem se ale hodně spletla! Film na to jde úplně z jiné strany. Bavila jsem se přímo skvěle. Ke konci filmu je to taktéž naprosto parádní, jak se rozjeli všechny ty příšery... Jeden z nejlepších hororů, které jsem letos viděla! 95% PS: Pokud konáte zlo, ono se vám to vrátí! :) ()

spacowa

Vlastně ani pořádně nevím, co si mám myslet. Horor? Hororová komedie? Přeplácaná fraška? Film, který bezpochyby čiší originalitou a vtipem, a zároveň neuvěřitelnou absurditou. Jak už bylo řečeno, tam, kde jiné horory končí, tento teprve začíná. Nechybí lekavé momenty, kdy si s výkřikem zakrýváte oči, ani dokonalá americká hvězdička v podpsence. Celý vtip vlastně spočívá v tom, že béčkový horor, tak jak ho známe, je tady celý zkonstruován někým třetím, kdo si v klidu sedí v kanceláři, přijímá sázky, tahá za provázky a utváří hororovou atmosféru přesně tak, jak by divák od tohoto žánru očekával. Vypouští zombie, feromonový aerosol, zamyká dveře a otvírá sklepy. Zajímavé pojetí. 65% ()

MiniRecenze

Ze začátku budete zmatení a nebudete vědět,která "bije". Proto se budete dívat na tento snímek jako na průměrný kousek,ale potom co bude vše vysvětleno nastane ta "pravá" zábava. Film měl sice na takový nápad malý rozpočet (30 mil Usd) a některé efekty na Vás budou působit až moc počítačově,ale nebude Vám to vůbec vadit.Bez spoilerování nejde nic napsat, ale nepouštějte si to jako horor. Spíše jako takový experiment, který z hororů mohutně těží. EXPERIMENT!!! ()

Keytt

Snímek na téma: Zabij nebo budeš zabit. Na první pohled adaptace klasiky (The Evil Dead) přináší nové a nečekané. Ráda bych viděla i verze s ostatními monstry. Zombíci jsou už přece jenom dost otravní.Černý humor byl super a k tomu originální konec s pointou, kterou ani nebylo třeba vysvětlovat. ()

Nominant

Pri začiatku filmu som pocítil Déjà vu. Partia mladých si ide na výlet užiť a po chvíli sa všetko zvrtne. Spočiatku som tomu nevenoval pozornosť, ale keď som uvidel, že ten výlet nie je náhoda a zároveň je všetko pripravené, už som zmenil mienku o tomto filme. Čo ľudia nespravia pre záchranu sveta a pre pobavenie? Zabijú? No problemo, ešteže majú na výber z menu viacerých príšer. Dnes to bude táto, nabudúce iná. Záver : dej bol v poriadku, herecké výkony dobré - preto 4* ()

janulin123

Ach jo, to byla zase jednou blbost. Řeknu vám, pokud se na to nechcete dívat s přáteli a smát se nad trapností zombíků a uječených puberťaček, tak tenhle film prostě vypusťte. Za Chrise a za pobavení ** ()

Idoviren

Začne to jak čekáte a skončí jak jste si rozhodně nepředstavovali. Cabin in the Woods si vezme mrazivý moment snad z každého žánru hororu co jich jen plátno může nabídnout a poskládá z nich film, u kterého se budete bavit tím, že až do poslední minuty nevíte, jak to vlastně dopadne. Každý hororový nadšenec tenhle film bude sledovat se zorničkami jako talíře a rozněžněně nakloněnou hlavu na stranu, protože nic tak děsivě matoucího ještě neviděl. Plus typické postavy z hororových teen béček, versus postavová esa ze sci-fi. A Amy Acker je super a hotovo. ()

endrix

SPOILER: Jak by vypadalo obětování lidí dnes, kdyby ho nějaká vyšší moc posvětila? No přece jako reality show! A jak by k němu přistupovali provozovatelé rituálu? Profesionálně, s humorem. A o tom je tenhle film a mně se to líbilo. Pokud překonáte první WTF třetinu, než vám to celé doklapne, máte velkou šanci se bavit. A minimálně půl bodíku navíc za nepatetický závěr a oblíbenou roli Sigourney Weaver posledních let, žena v pozadí. ()

gezper

Celkem svěži žonglování s žánrem, které diváka nechává sympaticky tápat, o co vlastně přesně půjde. Jen naznačuje. O obsahu (aj.) toho nejde mnoho napsat, aniž bych byť jen trochu kazil zážitek. Lépe nečist obsah a pustit. [80%] ()

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (viac)

Kdo natočí nového Spider-Mana?

Kdo natočí nového Spider-Mana?

03.03.2015

Studia Sony a Marvel se budou podílet na vzniku zbrusu nového Spider-Mana. Andrew Garfield se odebral za Tobeym Maguirem do pavoučího důchodu a na jeho místo nastoupí nová tvář, která ztvární buď… (viac)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Thor se akce neleká

Thor se akce neleká

01.07.2011

Chris Hemsworth nás jako komiksový Thor přesvědčil. Není důvod nevyhlížet urostlého sympaťáka i v jeho dalších rolích. Už má dotočený horor Cabin in the Woods (scénář Joss Whedon), remake… (viac)