Technici operačného strediska ukrytého v podzemí spúšťajú akciu - tajomný rituál. Aj napriek varovaniu špecialistky, že ich experiment sa môže vymknúť spod kontroly, pokračujú v práci. Medzitým do zdanlivo opustenej chaty v horách prichádza partia mladých ľudí, ktorí si chcú užiť chvíle slobody v divočine. Netušia, že priestor je pokrytý sledovacími zariadeniami a technickými vychytávkami. V pivnici objavia podivné predmety vrátane starého denníka sadistickej rodiny Brücknerovcov. Jedna zo študentiek vysloví latinské zaklínadlo a vzápätí sa romantický pobyt v prírode zmení na peklo. Na mladých ľudí zaútočia vlkolaci a sadistické zombie a všetci musia bojovať o svoje životy. (TV JOJ)

MiniMer

Myslela jsem,že půjde o klasickou vyvražďovačku,ale ten konec mě dostal. Všechny situace jsem vlastně očekávala,chvíli jsem myslela,že to nedokoukám,ale něco mě nutilo počkat. A pak když nastoupila Sigourney..Znovu si to asi nepustím, ty tři hvězdičky jsou tak akorát,ale ztracený čas to nebyl. ()

zuzza11

Mnoooo tak to bylo jak Scary movie... už mi tam chyběl jen Freddy Krueger. Bezva komedie s Thorem. Ani nevím co mám napsat, protože taková slátanina se jen tak nevidí :D ()

mikessc odpad!

tento film ma skoro 70percentne hodnotenie tak som od neho ocakaval minimalne o kusok viac jako som dostal.uplne o nicom mix znamych hororov so strasne sprostym scenarom. otras. ja uz nebudem asi moc davat na tieto hodnotenia a obsahy filmu. Slubovali zabavu ,ale asi som to nepochopil ()

Max Q.

Od začátku je jasné, že nejde o běžnou vyvražďovačku, ale o něco víc. Takže místo otázky JAK si kladete otázku PROČ. A tato otázka byla aspoň pro mě zodpovězena uspokojivě. A vodní muž na konci byla hezká třešnička. ()

RubyRose

Místy sice nelogické, ale celkově parádní. Spousta obřích WTF momentů a úžasně vtipný závěr, přesně takový, jaký byste od tvůrců Buffy čekali. ()

lobo87

Pre niekoho žánrová chuťovka, pre mňa bohužiaľ nie. V hororoch sa až tak neorientujem, aby som zachytil všetko to, čo fanúšikovia tohto žánru. Scenár bol však skutočne zaujímavý a nápaditý...65% ()

Lucbric

Zajímavý námět, za celý film asi 2 lekavé scény (ostatní scény byly spíš vtipné).. při natáčení herci zažili zřejmě hodně legrace :) Sigourney mě překvapila svou cca dvouminutovou rolí. ()

Domas88

Přemýšlel jsem opravdu kolik a jak odnotit.. Akce, napínavost a dobré provedení.. Dá se na něj hezky podívat, takže doporučuju, hezká oddychovka, která vás pobaví a o to jde. ()

jokino

Táto vec ma veľmi milo prekvapila.. V žánri niečo absolútne originálne, nové, čo len tak človek nevidí (nerátam do toho nejaké paródie). Inými slovami, veľmi slušne a seriózne s nadhľadom urobený spletenec, ktorý má svoj dej, hlavu aj pätu a hoc to nemá nejakú "tuhú", hutnú a nervy drásajúcu atmosféru, má to seriózne čo do seba, má to čo povedať / ponúknuť a zaujímavý úhol pohľadu na horory viacerých žánrov / subžánrov. Veľmi slušná oddychovka pre hororových nadšencov, v dnes už aj starších klasikách, či niektorých kultových veciach, ktorá z môjho pohľadu neurazí a rozhodne neznižuje ich kvalitu. Práve naopak, vyzdvihuje ju a vytvára na ne slušný odkaz. Plný počet nedávam, malo to pre mňa svoje niektoré dosť podstatné, no nedotiahnuté veci / chyby, čo je naozaj škoda, ale inak, celkovo, veľká spokojnosť.. Nepočítam, že ešte niekedy uvidím niečo podobné, alebo minimálne nie len tak čoskoro. ()

J.Mayen

Zajimavy nahled na to, ze lze dobry horor natocit i jinak. Vyborne efekty se skelym napadem, sice mu tu trochu opet nesedi ten priblby hororovy humor,ale pri ucasti Signourney Weawer, ktera si tu strihla malou rolicku, bohuzel s ne moc stastnym koncem se i tenhle nedostatek da prekousnout, Za me vyborna podivana. ()

Nikolas__

Slabší čtyři. Potom až moc šílené, potenciál na něco vážnějšího a hororovějšího. Komediální stránka totiž za moc nestála. Ale pořád tu máme skvělou kameru, zpracování, herce, a dobré postavy. Finále je "jen" zajímavé. ()

Lukasino_T

Povedená satira na slasherová klišé podpořená humorem a zajímavě zpracovanou finální částí. Bát se asi moc nebudete, nicméně to ani není cílem tohoto filmu. I přesto však mysteriózní prvky působí dobře a děj odsýpá svižně. ()

Sebule

Nápad sice dobrý, ale zase tak moc mě to neoslovilo. Pro mě docela nuda, efekty nic moc, ale humor byl docela dobrý a zase to byl takový trochu jiný film. Hodnocení: 6/10 ()

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (viac)

Kdo natočí nového Spider-Mana?

Kdo natočí nového Spider-Mana?

03.03.2015

Studia Sony a Marvel se budou podílet na vzniku zbrusu nového Spider-Mana. Andrew Garfield se odebral za Tobeym Maguirem do pavoučího důchodu a na jeho místo nastoupí nová tvář, která ztvární buď… (viac)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Thor se akce neleká

Thor se akce neleká

01.07.2011

Chris Hemsworth nás jako komiksový Thor přesvědčil. Není důvod nevyhlížet urostlého sympaťáka i v jeho dalších rolích. Už má dotočený horor Cabin in the Woods (scénář Joss Whedon), remake… (viac)