Lovecká sezóna právě začíná... V létě 1974 vyráží čtyři přátelé na víkendový výlet tábořit v lese. Během cesty jsou ale přepadeni a omráčeni. Když se proberou z bezvědomí, slyší zvuk lovecké trubky. O tom, že se kořistí stali právě oni, není pochyb. A lov? ... Začíná. (oficiálny text distribútora)

sidzej

Okrem zopár krvavých gore scén nemá tento film čo ponúknuť. Réžia a kamera sú na slušnej úrovni avšak scenár je jedno veľké klišé. Podobných filmov tu bolo už niekoľko a neraz v kvalitnejšom balení. Celý ten hodinový boj o ľudský život mi príde nezaujímavý, keďže nemáme možnosť s hlavnými hrdinami sypmatizovať a držať im palce. A samotná brutalita bez poriadneho príbehu aspoň mne k spokojnosti nestačí. ()

Astaroth12

Strašne nedomyslený film, tu nič nebolo z kostolným poriadkom. Postavy sa chovali ako totálny primitívi, celé spracovanie bolo strašne neoriginálne. Z tejto lesnej maškarády nie som vobec nadšený, ale to sa mi ani nemôže nikto čudovať, keď film nič nové neponúka, stále len ta všedná slasharovská (nezaujímavá) linka, ktorá po čase omrzí a tu omrzela veľmi skoro. Kto môže uveriť rozprávočke, že skúsených lovcov preserie jedna vyfintená blondína. Za dve veci sa oplatí pozrieť tento film a to za efektivitu vražd, ktorá mala svoje čaro a za atmosféru, ktorá v tomto filme mala svoje uplatnenie. ()

Andersis odpad!

Neskutečná kravina která není ničím zajímavá. to, že tam někdo někomu ustřejí kotník, nebo vykuchá střeva, tak na to sem už celkem starý aby mě to okouzlilo a navíc mi řekněte jak může být někdo tak blbý a začne řvát o pomoc uprostřed lesa a přitom ví, že po něm někdo jde, nelogické chování hrdinů. ()

fcreading

Občas nám nezaškodí, keď si zájdeme niekde do lesa len tak z nudy si zastrieľať a vybiť si všetkú zlosť na zvieratách. Nie všetci ale máme radi zvieracie mäso. Čo keby sme zmenili jedálenský lístok a zašli poľovať niekde do krčmy na ľudí? ()

Zayl

Solidní hixploitation s již dopředu nalajnovaným scénářem. Jedná se však o vykrádačku ve všech směrech. Naproti tomu ale disponuje intenzivní atmosférou, rychlým spádem a sýrovými vraždami. Standardní průměr. ()

mysiak

Netypicky dobrý film od DVD Edice...dobrý strih, zvládnutá akcia, príbeh, vraždy...herci sú neznámou ale to nevadí, ide o to ostatné...pripomína mi to francúzske horory v tom dobrom slova zmysle...príjemný slasher a s typicky dobrým koncom :) ()

MikO_NR_1909

Žiadna sláva, ide to v tradičných šľapajách béčkového slasher/hixploitation, ale s temným nórskym prostredím a mrazivými scénami, ktoré sú v podstate to isté, čím nás kŕmi Amerika, ale atmosféricky aspoň trochu stiesňujúce. Väčšinou mi niečo takéto vadí kvôli lacnej nepozerateľnosti, ale Rovdyr je ako tak v pohode. P.S.: brokovnica v ústach je neskutočná úchylka ahhh.... ()

iolaos

... triumfalni hixploitation bez velkych logickych chyb, symbolizujici dominanci evropske kvalitni horrorove produkce nad americkou... doporucuju vsem, kteri se u Villmarku nudili... toto je seversky terror, ktery tu jeste nebyl... a o nejaky luk a sip tu verte nejde... ()

Makky

Atmosféra, exteriéry, herci a napätie boli super. Stopáž bola tiež výborná a na "pohodový" večer je tento film ako stvorený. Aj brutalita bola primeraná a vôbec nebola nútená. Dojem mi kazí len nezmyselné správanie postáv, úvodné naťahovanie a vysvetlenie. Prečo to vlastne robili? Ale ono je to pri takýchto no-brain hororoch bežné. Taktiež sa ponúkali rôzne vychytávky, celkovo sa dalo z celého priebehu vyťažiť viac. Škoda... ()

Gorehound

Rovdyr je profesionálna práca kdesi na pomedzí slasheru a exploitation. I keď neprichádza s ničím vyložene novým, "buranskú" tématiku spracováva veľmi dobre. Kamera neuhýba pred gore, herecké výkony sú veľmi slušné a utrpenie uveriteľné. Dobré je aj to, že sa film nepokúša všetko polopatisticky vysvetliť, skvelé sú zábery na "loviacich" buranov len do výšky trupu. Pochváliť možno aj "hudbu", temné dunenie, ktoré skvelo stupňovalo napätie. ()

K.I.N.G.

Výborná projížd'ka po severských lesích, plná vnitřností, vražedných zbraní, krve, špíny a hnusu. Evropské horory byly před ostatními vždycky trochu napřed, tvůrci věděli, co na diváka platí. Ve většině, např. amerických hororů, takovou porci brutality ani z daleka nedostanete. Nutno říct, že tento totálně nervy drásající snímek není pro slabší povahy, ale řekl bych, že ani pro ty silnější. Musíte být už hodně otrlým divákem, abyste od některých scén neodvrátil oči. S lidskými bytostmi se tu zachází stokrát hůř než se zvířaty. Pro ty chlápky tam v horách neměl lidský život žádnou hodnotu, byly to krvelačné bestie, ale nic netrvá věčně a nynější aktéři jim to řádně zkomplikovali. Na závěr bych chtěl ještě říct, že Henriette Bruusgaard (Camilla) je mimořádně talentovaná a krásná herečka a zasloužila by si nějakou další roli. ()

stration

Pro mě rozhodně jeden z nejlepších filmů tohoto specifického žánru za poslední rok. Gore parádní, herci odpovídající a lesy temné.... ()

Hadža

tak na pokud by misto tech akteru nataceni,byli naplace skutecni herci,tak by hodnoceni bylo jiste jeste lepsi!Vykony lovcu me neustale pripominali nase stare dobre ceske myslivce s Chocking hazardu.Jinak pribeh neprinasi celkem nic noveho,prakticky se o pozadi toho vseho nic nedovime,ale film ma spad,krvavych zaberu dost,celkem uchazejicich!Alespon neco neamerickeho 50% ()

MATADOR

Trojici myslivců už dojde hojná, tak se prostě rozhodnou lovit lidi, hm, zábava opravdu k popukání. V Norsku asi pravděpodobně nevědí, co je to klišé, a nebo nikdo z tvůrců neviděl nikdy nějaký pořádný horor. Protože takovou snůšky nesmyslností a potupné zábavy by jste našli opravdu těžko. Alespoň po dlouhé době hlavní hrdinové ukázali těm hnusákům zač je toho loket. A jinak v Norsku jsou lesy jako tady, asi půjdu s pár přáteli také něco takového natočit :-) ()

vegetol.mp

Tak tenhle zázrak je dobrý akorát tak na to, aby z něj někdo ustříhal dobrý trailer. Ten totiž na tenhle film vypadal fakt super, ale výsledný produkt je nezvládnutý blábol. Vše je to neoriginální, až se člověku chce brečet a všechny postavy filmu se chovají jako idioti. Celé to má 75 minut, ale divák má pocit, jako by to bylo o hodinu delší. Hlavní hrdinové totiž pobíhájí po lese, aniž by měli tvůrci nějaký plán, kam příběh směřuje. Prostě jen běhají, neví kam a občas přijde lovec, něco se semele a někdo umře. Nuda. Jo a nikdo tu skoro nemluví. Hlavní hrdinové zřídka a lovci už vůbec ne. Asi v Norsku není dostatečný počet schopných herců. Prostě to nikam nesměřuje, nijak negraduje a nedává to smysl. Člověk se po čase začne zamýšlet nad tím, jak je možné, že ve vcelku civilizovaném kraji, kousek od asfaltové silnice u které vede elektrické vedení, se dějí taková zvěrstva. Někdo tu nechá válet mrtvoly po lese a nebojí se, že ho houbaři napráší policajtům. A identita lovců taky není za celou dobu vysvětlená. Je to prostě banda buranů v maskáčích, co zabíjí turisty. No teda, to je ale slušná scénáristická prácička. Jediná pozitivní věc, která se tu najde, je příjemná kamera a gore efekty. To ale bohužel nestačí ani na těch mizerných 75 minut děje. Plytké, nudné, zbytečné a zoufale neoriginální. ()

IceQueen

Tento film som videla už veľakrát, aj keď s iným názvom, hercami a režisérom. Ničím zaujímavý snímok, absolútne žiaden nápad a postavy lezúce na nervy kompletne všetky, takže mi bolo jedno, kto zomrie (hlavne nech je to rýchlo). Pár "chuťoviek", ale opäť nič čo by sme už niekde predtým nevideli. ()

kagemush

Zálesáci ,jak jednou vlezou do lesa tak už neřeknou ani slovo. Jsou docela šikovní,vynalézaví a urputní. Co je jim to ale platné ,když zapoměli na základní poučku o přežití ve všech survajvlech. A to ,že jakmile je soupeřem nablblá uřvaná,kozatá,nejlépe submisivní blondýna,tak se seberu, a to i kdybych se jmenoval Jason,zdrhám a na nějaký to kuchání ,alespoň chvíli zapomenu.A když ne,-no co vám budu povídat.......---Po hódně dlouhý době a mnoha discích v mém přehrávači,byla špína opravdu špinavá,a krev vypadala jako krev. ()

berusche

A? Co čekáte, co jsem čekala já a jak to dopadlo? Čekala jsem stokrát ohranou podívanou, to se splnilo. Čekala jsem alespoň záblesk něčeho logického, jako třeba že bude naznačeno, o co tady jde. Na tupé vraždění nějakých lidí, o kterých nic nevíme, lidmi, o kterých nevíme už vůbec nic, bez nějakého pozadí, to je fakt pecka. Ale tahle pecka už mě nějak nudí. Odpouštím tvůrcům ty adidas superstar, za to jim ale neodpustím, že tohle bylo dvěma slůvky: o ničem. ()

Martin741

Skandinavske horory mam rad uz od Bergmanovho Vargtimmmen-u. No a tu je klasicky pribeh 4 mladych ludi, ktori idu do norskych lesov, a tam sa zacne vyvrazdovacka. Severske lesy su spravne depresivne a pochmurne, a mne sa tento norsky horor dost lubil. 57 % ()