I Spit on Your Grave: Deja Vu

• USA Day of the Woman: Deja Vu

Příběh navazuje na původní film z roku 1978, kdy byla mladá Jennifer znásilněna čtyřmi násilníky, kteří byli následně její rukou brutálně vyvražděni. Nyní již Jennifer, jako půvabná dáma ve starších letech, sepíše svůj příběh do knihy, která se stane literární senzací. V maloměstě, kde se děj odehrává,však žijí příbuzní oněch násilníků, kteří se po osvobozujícím rozsudku místního soudu rozhodnou vzít spravedlnost do svých rukou. (PierrevanH)

M.i.k.e

Meir Zarchi si po víc jak 40 letech vzpomněl,že kdysi natočil film,který svého času šokoval a rozhodl se natočit pokračování...po 40 letech a to včetně původní hlavní hrdinky a asi si myslel,že to samé znova a vlastně už po čtvrté bude fungovat...a nefunguje.Respektive ono by to možná fungovalo,protože tyhle béčkové příběhy o pomstě jsou pořád celkem vděčné jakkoliv se opakují pořád dokola,ale v tomhle případě je vše zabaleno do natolik laciného a nevzhledného balícího papíru až z toho chvílemi bolí oči.Korunu všemu nasazuje naprosto děsivé obsazení,plné extra divných neherců,přičemž vede příšerná hlavní "hrdinka".A aby toho nebylo málo,tak to celé má dvě a půl hodiny,což je asi tak o 90 minut víc než by mělo.Jen sám Satan ví,proč si režisér myslel,že je dobrý nápad něco podobného natáhnout do tak extrémně přepálené stopáže...20% ()

Morholt

Dvě a půl hodiny jsou úlet, kor když se jedná o klasický reckylát. O to víc vynikne tajtrdlíkování a herecká nemohoucnost všech přítomných, na čemž je vlastně postaven celý film. Docela hezká sedmdesátková patina tak přišla vniveč a těch pár relativně povedených mordů nejsou ani malou náplastí, o samotném znásilnění ani nemluvě. Naprosto zbytečná záležitost. 10% ()

kaylin odpad!

Americký horor „I Spit on Your Grave: Deja Vu“ se nedá brát ani jako pocta původnímu filmu, i když se musí nechat, že přizvání Camille Keaton byl nejlepší nápad, jaký tvůrci měli. Je skoro k neuvěření, jak její tělo pořád vypadá dobře, a skoro jsem si říkal, že je škoda, že neuvidíme víc. Jinak ale je všechno špatně a nedá se tu vůbec nic pochválit. Otřesných dva a půl hodiny. ()

Bobik9 odpad!

Tak jsem se zase po letech dostal k hodnocení totální ODPAD! Opravdu to nešlo jinak. Popravdě během prvních 40 minut jsem si říkal, že to je vlastně chvilkama docela vtipné, a že to bude klasická blbost, kterou ale od tohoto žánru očekáváte. Pak už to šlo do kopru a nedalo se film skutečně sledovat. Vymýšlíte, co dělat jen abyste nemuseli koukat. Hlavní herečka je fakt tragická (zlatá Sarah Butler). Každá scéna trvá snad 10 minut, nic se neděje, hodně se kecá a pak nějaká debilita. Stopáž 148 minut u podobného filmu? To se někdo vyloženě po*ral v kině! Už prosím nepokračovat. ()

fiLLthe3DD odpad!

Odpudivý, amatérsky natočený brak s ošklivými ochotníky v hlavních rolích. Toto "cosi" je zdlouhavé, plné zbytečných a mizerných dialogů (hubou tam melou neustále) a navíc postrádající jakoukoliv dynamiku. Čím jako tohle chtělo šokovat?! Comebackem obstarožní megery? Pár vteřin trvající scénou znásilnění, přičemž ukázání penisu je tabu?! Nebo kastrací, bez záběru na příslušné partie?!? Jak mohla taková sra**a vůbec vyjít na dvd?! I tv Barrandov by na něco takového byla příliš exkluzivní... Tak a další díl jedině z prostředí Německa a multi-kulti obsazením :) NEDOPORUČUJI!!! ()