Voľne spracovaný príbeh legendárnej Ma Bakerovej, ktorá prepadávala spolu so svojimi chlapcami banky a terorizovala v 30-tych rokoch min.storočia oblasť stredného Západu USA, až kým ju nezastrelil Melvin Purvis. (oficiálny text distribútora)

Lacike

Videl som aj starsi film od Rogera Cormana - Bloody Mama, ktory sa venuje gangu Ma Bakerovej a ten bol tak nudne natoceny, ze ho nezachranila ani ucast mladeho Roberta De Nira. Mark L. Lester to pojal skôr ako akcny film a dramatickej linke sa velmi nevenuje. Vdaka tomu ma film zbesile tempo a neustale sa tam nieco deje. Theresa Russell je ako hnusna a nesympaticka Ma Bakerova zvolena dokonale. Pomaly ani nemusi hrat. Z dalsich hercov prekvapil mladucky James Marsden, kory tu hra hezouna, ktoremu poriadne rozmasiruju ksicht. :) Hlavny dôvod preco som tento film sledoval bol Eric Roberts a predvedie sa v dobrom svetle. Akurat je skoda, ze tu hra len par minut a skonci dost tragikomicky. Takze vysledkom je razne dobove becko so zbesilym tempom a solidnymi prestrelkami. 6/10. ()