No moriré sola

• angličtina I'll Never Die Alone

Čtveřice mladých dívek jede po delší době z vysokoškolských kolejí domů. Po cestě narazí na brutálně ubitou dívku. Odvezou ji na nejbližší policejní stanici ve městečku Trinidad. Po pár hodinách výslechu se vydávají opět na cestu a za chvíli zjistí, že je sleduje auto, které viděli nedaleko nebohé dívky. Začíná tuhý boj o přežití a zachování si alespoň špetky lidské důstojnosti. (Chatterer)

Slasher

Suchý old school exploiťák, odehrávající se někde v Jižní Americe. Fanoušci a úchyláci (což je většinou jedno a to samý) si přijdou na své. Ale mně přišlo dobrých jen cca 20 minut (samotné rape a revenge), zbytek nuda, často dlouhý záběry na nic. Ale srát na to. Scéna znásilnění je rozhodně na úrovni (dá-li se to tak říct) - má dokonce 4 oběti, nikam se nespěchá, vše se odehraje téměř beze slov, slyšíme jen trpící oddechování a tlukot srdce. Násilníci nejsou žádní přehnaní typové a celkově vyzněli spíš jako takové loutky. Poznáme je opravdu jen minimálně. Ono to ale platí i o těch čtyřech děvčatech... Nevím, zda toto 'odosobnění' hodnotit kladně, ale působí to díky tomu tak trochu nevšedně, což je dobře. A taky je to film bez jakýchkoli protěžovaných postav. Toť asi z mé strany vše. Nepřišlo mi to nějak moc brutální, ale minimálně nepříjemný pocit by se na moment dostavit měl. ()

helljahve

Riadne brutálny filmík, len smola že je tak amatérsky natočený. Hlavne tá jednoduchá kamera. Tvorcovia asi chceli diváka šokovať, no vidieť dnes vo filme znásilnenia a gore scény to mne už nestačí. Možno pred 10.rokmi by som sa z toho posral, no dnes už nie. Fanúšikovia žánru Exploitation však budú určite nadšený. ()

Shit

Pod celkem lacinou slupkou, která ale naštěstí nezasáhla herce, se skrývá opravdu skvělý rape & revenge, který může směle a bez rozpaků konkurovat hitům z 70 a 80tých let, kdy tyhle filmy letěly. Nicméně nedoporučuju slabším povahám, sice mě celkem zarazila cenzura některých scén, každopádně zabíjení a znásilňování tomuhle filmu nevadí ani zadleka tolik, jako záběr na mužský péro. ()

Skrk

Hodně syrový exploitation horor, kde mnoho scén působí až nechutně reálně. (viz. znásilňování) Nejbrutálnější věcí na filmu není krev, ale pomalu se vlečící scény, které nemusí každému sednout, ale mě to přišlo ještě víc reálné. Hodnocení by mohlo být ještě o něco lepší, kdyby to nebylo tak příšerně amatérské. ()

rykardo

Škoda..., škoda, že Bogliano nebyl první, druhej, ani třetí, kdo kdy v rape and revenge subranku s něčim takovym přišel a škoda, že NO MORIRÉ SOLA nebyl můj první, druhej, ani třetí film s touto tématikou, s kterým jsem měl tu čest se seznámit..., jinak by to hodnocení pravděpodobně bývalo dopadlo daleko lépe... Snímek, kterej mě v rámci své kategorie rozhodně nezklamal, ale také kdovíjak neodpálil..., viděl bych to na solidních 60% ()