Lovecká sezóna právě začíná... V létě 1974 vyráží čtyři přátelé na víkendový výlet tábořit v lese. Během cesty jsou ale přepadeni a omráčeni. Když se proberou z bezvědomí, slyší zvuk lovecké trubky. O tom, že se kořistí stali právě oni, není pochyb. A lov? ... Začíná. (oficiálny text distribútora)

brasek

Vyvražďovanie na nórsky spôsob... na začiatku nuda, potom film dostane na chvíľu grády... ale bohužiaľ často sa opakuje scéna, kde vidíme len chrbát utekajúcich. Miestami naivné... Camilla má také šťastie, že raz nájde pohodenú pušku v stane, potom len tak sa povaľujúcu dýku... Také lepšie nepriame pokračovanie filmu Lesy majú oči. ()

veverysiak

No, a už mám tých nezávislých roztopašných pobehovačiek po európskych lesíkoch dosť, je samozrejmé, že vo všobecnosti je medzi produkčnými nákladmi a kvalitou hororu priama úmera, dá sa urobiť výnimka, ale toto nie je ten prípad, napätie sa dá stavať na jeho gradácii alebo trvalom udržiavaní, tu sa bohove dlho nič nedeje a potom sa rozhodí pár niekoľkominútových nádejných sekvencií, medzi ktorými je bohužiaľ kopec vaty a to fungovať nemôže, okrem toho totálne prisprostasté konanie postáv na jednej i druhej strane, no a ten záver nemá chybu, to snáď ani Eli Roth v dákej Hostel 16 nedá takú primišskú preložku pre ďalší diel, takže 35%. ()

Ondrew

Slusne drsny slasher. Filmy podobneho typu sme sice mali moznost vidiet na XY roznych variacii, no napriek tomu je na Manhunt nieco specificke. Do velkej miery to ma na svedomi "70's look style" a rovnako i atmosfera, ktora sa prekvapivo rychlo vtiera pod kozu. Som milo prekvapeny. 80%. ()

Elijah93

Chtěl jsem nějaký horor, který mi zajistí, že se nebudu večer nudit a lovci lidí to celkem zvládli. Ikdyž film měl hutnou atmosféru a norské prostředí tomu dodalo ten pravý šmrnc, ale přece tomu něco chybí a to nějaká větší originalita ze strany tvůrců. I tak pěkné tři hvězdičky. ()

TonoM

Norská produkce je velice slušná sice filmů moc není ale těch pár co vyrobí stojí za to i tohle patří k tomu lepšímu, v Norsku mají k těmto filmům skvělé podmínky. Syversen vsadil na jistotu a ta se vyplatila, nic extra, ale určitě dostačující a uspokojivé. Zároven dobrá hudba a výkon hlavní herečky Kamily ( Bruusgaardová ) 55% ()

KayaCarter

Pozor spoiluju, tak kdo neviděl raději nečíst. Byla by to asi nuda, ALE tím, že tam nejsou obsazení typičtí "američtí" cukrouši a blbky se silikonama je to hned jiná atmosféra. Tři čtvrtina filmu je i tak, ale dost předvídatelná show, ale když to outsider girl rozbalí naplno začne to být docela zábava. Úchylná scéna jak jí vidlák strká brokovnici do krku je dost dobrá a ,když týpka sejmula lukem zaržála jsem blahem. Škoda, že konec byl takový zase jako podle šablony. Ale za atmosféru, kameru a obsazení za mě dobrá trojka. ()

Easykill

Příjemně nepříjemné. Tak přišel na řadu i tento parádní i když klasický hixploiťák. Máme tady bandu trotlů v sotva jedoucí káře někde v pr*deli světa, hustej les a bandu vidláků co si rádi hrajou různý hry. Příjemná stopáž, moc se nemluví, krve je dost a to prostě stačí. ()

njuska

Film na úrovni nějakého studenstkého počinu. Naprostá nuda, předvídatelné akce, špatná režie, podprůměrná kamera, téměř nulové napětí, nesmysly (viz. celá scéna s holkou z baru)... Jednu hvězdu dávám za asi 2 solidně natočené "brutalitní" scény a za zajímavé exteriéry. Celkově ale nedoporučuju! ()

Sedmilhář

Tak jsem zase po čase viděl horor. Předtím jsem nedokoukal Hostel a ještě předtím jsem po Saw zkusil její pokračování a to jsem taky vypnul. Moc nechápu autory tohohle filmu - pro milovníky hororu slabota, pro ty ostatní nuda. Film je dlouhý jen hodinu a čtvrt, přesto mi to přišlo moc dlouhé. Co se mi naopak líbilo, byl použitý materiál, který seděl k polovině sedmdesátých let. Za to jsem přidal jednu *...ale za skouknutí to nestojí... ()

cernymotyl

Originálního příběhu jsem se nedočkal, hereckých překvapení také ne. Za to mi chvílemi běhal mráz po zádech. A to se od hororu čeká, ne? ()

Adoshek

Amatérsky natočený film se spousty hluchými místy prolínalé záchvěvy nápětí a velkou nudou. Měl jsem pocit jakoby bych sledoval maturitní práci studenta střední filmové školy. Ještě, že ta stopáž byla přijatelně "dlouhá". ()

morbido

Príjemné prekvapenie.Konečne tu nevraždili nejaký dementi alebo zmutovanci ale "normálny" lovci čím si film získal moje sympatie.Celkovo my to pripadalo normálnejšie "reálnejšie" než všetky tie pachy krvi a pod.Celkovo jeden z tých lepších horrorov 2008.85% ()

Legi36 odpad!

Film byl udělan strašně amatérsky.Nesympatický herci.Až mně děsí když vidím docela velké hodnocení jaký tenhle doslova pitomý film mohl dostat!!Mladí lidi doslova bezhlavě a bez logiky lítají po lese.Tři sadistické dobře ozbrojené sedláky zabije jedna bezbranná holka,který chyběl naprosto herecký talent.Připadalo mi ,jako kdyby to hráli vybraný herci z ochotnického městského divadla,který si jdou zahrát po práci.Prostě příšerné herecké obsazení!!!Režisérovi Patriku Syversenovi bych nenechal natočit ani večerníček!!!Tak hrozně to byl udělaný film,kde spíš trpíte amateřinou než ,aby Vás snímek nečim zaujmul!!!!Odpad!!!Tenhle film snimkum jako:Texaský masakr, Izolace, Penny Dreadfulu a Brokenu nesahá ani po kotníky!!! ()