Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť. Barryho nádejou je veľmi odlišný Batman, ktorý je už na dôchodku, a uväznený Kryptoňan, aj keď nie ten, ktorého hľadá. Aby zachránil svet, v ktorom sa nachádza, a vrátil sa do budúcnosti, ktorú pozná, Barryho jedinou nádejou je pretekať o život. Bude však prinesenie najvyššej obete stačiť na resetovanie vesmíru? (Continental film)

Grázl83

Další zbyteční komiks film, už mě přestává bavit na to koukat - nový Ant-man sračka, Black Panther sračka atd. Děj hrozně hloupý, dialogy hloupé, hlavní postava otravná, atmosféra žádá, digitální bordel ve všech soubojích a nesmyslně dlouhé. Utrpení to vůbec dokoukat. 1* za Keatona ()

BrusVejn

Prvú polovicu ma to fakt bavilo. Ezra Miller nebol príliš otravný a peripetie s cestovaním v čase boli zábavné, rovnako ako interakcie s mladším Barrym. A je veľká škoda, že takto nevyzeral celý film. Príchod Batmana do príbehu sa ešte dal prežiť (aj keď teda úprimne žiadna sláva), ale odkedy prišla na scénu Super Girl (herečka mimochodom veľmi fajn), začalo typické Zack Snyder DC peklíčko. To znamená výbuchy, digitálna akcia, ničenie sveta a nesmrteľní mimozemštania. Návrat Zoda bol už len takou čerešničkou a fakt mi krivilo tvár z toho, že sa po 10 rokoch vraciame k tomu najmenej zaujímavému na Man of Steel. Na konci sme okrem neprehľadnej akcie videli ako dejové linky s Batmanom a hlavne Super Girl vyšumeli totálne do stratena a reálny hlavný záporak filmu bol predstavený aj vybavený do 5 minút. Čo však ale fugnovalo prekvapivo dobre bolo dojemné rodinné finále, pár príjemných režisérskych nápadov a celkovo taká fajn odlahčená atmosféra väčšinu filmu. A ohľadom CGI, tak to bolo tak zlé až to bolo zábavné :D Najsmiešnejšia na tom nebola katastrofálna Playstation 2 kvalita trikov, ale hlavne to v akých situáciach sa triky používali, lebo častokrát sa objavili digitálne tváre aj pri obyčajných close-upoch na postavy, ktoré sa práve rozprávali. Strašne rád by som vedel ako prebiehala postprodukcia tohto filmu, z toho by bol neskutočný dokument. ()

Scaevola

DCEU mi tak nějak vždy unikalo jak nevyjasněnými pravidly fikčního světa, tak zřejmou přepáleností všech postav. Není tedy divu, že poslední jiskra umírajícího univerza (tedy poslední?) ve mně bohužel nic neroznítila. E. Miller je neskutečně nesympatický v jakékoli své podobě, M. Keaton nevyužitý, a tudíž zbytečný, a přestože se na S. Calle dobře dívá, příběhu také příliš nedala. Ostatně mi uniklo, jakže se dá bojovat s Kryptoňany bez kryptonitu? Jinými slovy, ačkoli se povedly efekty a úvodní, představovací akce si až do opětovného zjevení Wonder Woman nesla náboj i nápad, zbytek byl pouze ždímáním ve stylu posledního Spider-Mana. Pro fanoušky splnění všech snů, pro mne protahovanou agónií. A mimochodem, oživovat Ch. Reevea mi nepřijde úplně uctivé, doufám, že alespoň N. Cage si své cameo natočil opravdu sám a neudělal to za něj počítač. ()

Kushina

Žel bohu filmy o superhrdinech jsou už šíleně ohrané a to co dřív bylo velký "bum", tak je dneska standard a posunout tenhle standard na nadprůměrnou úroveň stojí nadlidské úsilí. Myslím, že pánové z DC a Marvelu si to uvědomují. Sice na jejich filmy přijdou miliony lidí, ale už to nikdy nebude mít v sobě to, co chtějí a ani hodnocení takové nebide. Kdyby tenhle film vyšel před 20ti lety, byl by to trhák, dneska je to prostě jen průměrná marvelovka. Sice v sobě má všechno to hezké i těžké, ale to už bohužel nestačí. 60% ()

bonovox

Flash je vcelku vydareným snímkov s DC univerza. Má dobrú myšlienku, sentimentálny a dojemný záver, návrat Keatona do obleku netopiera a niekoľko ďalších menších prekvapení. Aj Miller v hlavnej úlohe je celkom znesiteľný. Miešanie paralelných vesmírom bolo síce u Marvela o niečo lepšie ale aj tak stojí Flash za pozornosť. 70% ()

Dawydov

Na hraně 3* a 4*. Pomohlo možná nízké očekávání dané špatným průměrným hodnocením. Hlavní hrdina není moc sympatický a triky jsou občas ošklivě digitální, ale jinak to je docela OK. (Bohužel nedokonalé digitální triky jsou už dnes časté, tak bych to nevytýkal zrovna jen tomuto filmu. Avatar je holt jen jeden.) Dějově je to ale jinak v rámci už dávno vyčpělého žánru komiksáren vlastně v pohodě, nějaká invence tam patrná je. Nenudí to, má to spád, občas to pobaví, provazby na další hrdiny DC potěší, stejně jako batmanovská nostalgie a nerdovské odkazy do multivesmíru. Ale jasně že to žádný zázrak není. Pro fanoušky DC 65 %, po ostatní tak 50 %. ()

Ironhead

Tohle bylo tak moc pitomý, nevtipný a nudný, že jsem u toho usnul, pak už jen vypnul a nedokoukal... ani nemám zájem to někdy dokoukávat. :_( *palec rozhodně dolu* ()

anakinzlo

Za mna super. A to som fanusik Marveloviek. Kym DC ma dost sklamáva, tak toto som si pozrel nahodne a mal som prave skvely vecer. Toto sa mi teda pacilo velmi. ()

Pafouk

Předem je třeba říct, že jsem fanoušek a film, ve kterém se ukáže Batman má automaticky o 4 hvězdy navíc. Tady je zase po letech Batman nejžůžovější a ač to ze začátku vypadá, že s ním trochu vymetou jako s Lukem v epizodě 8, tak nakonec je celkem fajn.  Flash Ezra Miller je tak nějak otravnej už od minula, jenže tady má hrát I svojí ještě otravnější mladší verzi a celkem to funguje, protože v jestli v něčem vyniká, tak je to právě ta otravnost (trochu nechá vzpomenout na Listera a jeho mladší já). Jinak to celkem uhání kupředu, přes občasné bizarnosti (mimina), občas trapný humor, nějaké odkazy na starší filmy, nejprapodivněji vizuálně ztvárněné  překročení časoprostoru, překvapivá camea, až k finální bitvě na holé pláni. V součtu celkem ok, ale příště si asi stejně raději pusťte/přečtěte Flashpoint. ()

p.a.douch

Co k tomuhle napsat? Nevím jak může mít jeden film části absolutně blbé a pak zase části absolutně perfektní. Tenhle film mě zároveň bavil i strašně sr.l! Jsem zmaten jak lesní včela! Díky moc! Ale nakonec jsem se soustředil spíš na klady a k nim rozhodně patřil Batman, Kara, Zod a Faora. Překvapivě mi nevadil Ezra (není mi zkrátka sympatický), ale Flash mu sedí. No nakonec dávám 4 hvězdy i přes některé naprosto příšerné chvíle, které jsem u tohoto filmu zažil. ()

marekspanel

Zase jsem skočil DC traileru na špek :/ Erza mě nevadí, jako většině, jen má z pod tou maskou občas dost ujetý a trapný výraz. Trapný humor se skutečně jen pár světlými místy, kdy sem se jako normálně zasmál. Po x té okopírované motivy z Marvelu, které už ani tam nefungují, jako je hlavně multiversum, a navíc odfláknuté, prostě stačí rychle utíkat..?! Digitální bordel a snad až záměrně otřesné CGI obličejů.?! Herecky ovšem relativně zvládnuté, Keaton potěšil a předvedl docela efektní vybíjenou. Ty dvě * za to, že jsem se vlastně nenudil. Znovu apel na všechny pokusy o vzkříšení komiksáren, už to zabalte a dejte nám oddech, tenhle trend musel jednou pominout, nehledě na to, zda to děláte dobře či špatně. ()

GejmronCZ

Ale jo, já tam ty 4* hodim. Je to spíš něco mezi, než 4, ale 3,5* se dát nedá a na 3* to neni. Je to... těžký popsat něco takového. Ezra tu ale odvádí hezkou práci a opravdu to je primárně o něm. Sasha jako Cara měla trochu méně prostoru, což byla škoda, ale její momentky byly dobrý. (Hlavně ten flusanec, to bylo cool as fuck!) Do toho správně starej Batman ve starym stylu se starym oblekem v podání Michaela Keatona byl taky hustej. Inu aspoň tady narozdíl od MCU neni záporák. (Ikdyž čestnej.) Ještě taky byla fakt funny scénka na začátku s lasem pravdy od WW. To jsem se hodně nasmál a skoro jsem až hmatatelně cítil, jak se oba stydí. Dokonalý. Uvidíme, co nám přinese další počin nového vesmíru, protože na vožralýho Aquamana jsem fakt zvědavej :D Hm, už bych tu dvojku měl asi dát co? Tak jo, někdy to teď dám. ()

Lares4

Na film jsem se hrozně těšil, jednak protože Flash je s Batmanem moje nejoblíbenější komiksová postava a jednak protože jsem věděl, že to je jeden z posledních DCEU filmů. Z další vize DCU Jamese Gunna odvázaný nejsem. Film nenudil, pořád se tam něco děje, Miller zvládá roli dobře, Keaton si to vyloženě užívá. Nostalgie za SnyderVerse je tam také znát. Za mě se film povedl ikdyž to bylo trochu jiné než v co sem doufal. ()

13Maty13

"Jo...jsem Batman."     /// Velké překvápko a jeden z těch lepších filmu DCEU. Ezra Miller si to ve své dvojroli neskutečně dává, jejich dynamika byla skvělá. Vtípky sedli, akce byla přehledná a bavil jsem se. Všechny camea narážky a návraty po letech mě taky potěšili. Ale má to i mínusy, hnusné CGI, kterého je dost, nebo občas nelogický děj. Ale bez toho je to nášlapná komiksová popcornovka.   / Hodnocení: 8/10. ()

MoziMedve

Navzdory očekávání, to byl fakt zábavný film který jsem si užil. Nechal jsem se nalákat na Keatona a díky bohu je ve filmu perfektní. Navíc je to první DC film, kde mě Ezra Miller v roli Flashe nesral. Dokonce jsem na konci cítil s ním. Nelotuji lístlu za kino ani v nejmenším, a je mi docela líto, že aktuální DC universe končí, ale pokud budou budoucí filmy podobné tak není proč truchlit a těším se na budoucí počiny. ()

Mikey_Silver

Tak tohle bylo zvláštní. Tenhle film je pojat moc komiksovně než předchozí DC filmy, nepůsobí moc odlehčeně a ani moc temně, jde si prostě vlastní cestou. Ikdyž je tenhle film dost přehnaný a má spoustu much viz. trapné scény, ujeté CGI nebo nevyužité prostory (Supergirl a Bataffleck) tak jde vlastně o povedený snímek. Příběh je podstatě stavěn na Barryho životě a snaží se změnit něco co změnit nemůže. Jinak co se týče akce, nápadů, hudby, hereckých výkonů nebo chemie staršího a mladšího Barryho tak to fungovalo úžasně. Ezra Miller mě hodně překvapil, i přes jeho kontroverzní chování dokázal božsky zahrát obě dvě role. A co se týče Michaela Keatona, tak u něho jsem cítil neskutečnou nostalgii. Tento film nejspíš nebude pro každého, ale podstatě jde o úžasný, zábavný komiks film. ()

Venom

WOW! The Flash sú veľmi chaotické na pohľad hnusné špagety, ALE zároveň veľmi chutné aj s nejakou tou omáčkou. Ťažko sa o tomto filme rozpráva lebo je to strelený CHAOS ktorý výborne funguje keď na to idete s mindsetom že to bude WTF komiks. Preto radšej poviem len toľko že vypnite hlavu a užite si to. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start