Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

Mil_haus

wrightovu trilogii mam moc rad a hot fuzz je z techle tri filmu nejlepsi. at si kdo chce rika co chce, Simon Pegg je borec. Vo tom ani potom. toho by meli prijmout minimalne do Avengers. Urcite by zastal vic prace nez Hawkeye;) ()

Bajerys

80% No tak to mu říkám nářez. Brilantní kulometný střih, který by si určitě zasloužil Oscarova v kategorii jako nejlepší střih, to se jen tak nevidí. Edgar Wright je režisér plna nápadů. Humor je taky brilantní. Zkrátka tento film se povedl a s trochou humoru a akce se povedlo natočit film, který je skvostný a musím říct i že nezapomenutelný. ()

archetta

Skvělá parodie na všechny akční filmy s policajtama. V hlavní roli úžasně vtipný Simon Pegg, labuť a skotský přízvuk jednoho vesničana. Nečekaně dobrý příběh a rozuzlení. A kdo pozná oskarovou herečku, získá zlatého bludišťáka :-) ()

to08.net

Jak pěkně po anglicku uvrhnout do zapomění všechny rádoby komedie z policejního prostředí. Jednoznačný vítěz této kategorie bere všechno. ()

onevoice

Jednu hviezdu dávam za začiatok, dokonca som sa aj parkrát zasmial, ale čo nastalo zhruba po polhodine je otras. Čudujem sa, že som to dopozeral. Strašná hovadina. ()

mareknovAk

Film byl super, ale dle mého názoru kriminálka, ne komedie (vím, že je to krimi komedie), ale podle mě bylo ve filmu málo vtipných okamžiků a moc zkrvavených mrtvol :D . I přesto hodnotím *****, protože jsem se skvěle bavil. ()

mad.dog

Nadupané 4*. Simon Pegg, Edgar Wright a Frost dokázali, že natočit akční film, který by byl inteligentní a jedinečný lze a není k tomu třeba padajících mrakodrapů. Stačí jedna vesnička... Rozhodně nejlepší film z lehce navazující trilogie od Wrighta. Bavil jsem se náramně!! ()

honza.g

Dá se to vidět ikdyž nemáte hlavu plnou hlášek z jiných akčních filmů. Film je vtipný a není hloupý. Ale když nejste fanda filmů, které to (trochu) paroduje, nebo nemáte nakoukáno, tak si to tak neužijete. ()

curtys

Tak toto vam ludia bola veru kvalitna blbost. Snazil som sa najst v tom nieco co by ma bavilo ale ani pri najvacsej snahe to neslo. Proste nuda ()

andy60

Dlouho jsem se nemohl zorientovat, na co se to vlastně dívám. Má to být komedie, parodie, akční krimi nebo snad mysteriozní horor? Ony se ty žánry s vývojem děje mění a prolínají a zanechávají zvláštní pachuť. Pár vtipných momentů se najde, ale celkem často jsem se přistihl, že se poněkud nudím a děj mi začíná být ukradený. Ta akční zvrhlost v záívěru mě v tom jen ujistila. ()

FakeRocket

Neskutečně zábavná britská komedie s několika nařáchnutejma soubojema a honičkama! Edgar Wright mě nezklamal a od filmu jsem dostal přesně to co jsem chtěl! Skvělá zápletka a užasní hlavní hrdinové. Viděl jsem hodně policajtskejch filmů, ale tenhle je rozhodně můj nejoblíbenější! ()

bratr_jezek

Hvězdy bych dal až za druhou část, poměrně dlouhý rozjezd trochu prudérního policisty není moc vtipný. Když se dostane do střetu se Sousedskou hlídkou, nastává ten správný nářez až na hraně těžké parodie. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Tak ošklivý konec. Pan Merchend si chtěl něco opéct a asi nevypnul plyn. Celý svůj život zasvětil ledničkám a zabije ho trouba." Mizerové na anglickém vidlákově. Simon Pegg je svědomitý a výkonný policajt, který byl odsunut za zásluhy na venkovský okrsek. Nick Frost je milovníkem akčních filmů a koblih. Tihle dva řeší triviální přestupky venkovské kriminality. Za terč si berou naše bránice a s arzenálem zbraní a tunami munice se nelítostně pouštějí do sousedské hlídky. Komediální scény střídají scény, ze kterých mrazí, protože jsou brutální a ve finále je přestřelka, jak z akčního hitu. Parodie, která si nemilosrdně střílí ze stříleček. "Vážne chcete to všechno sepsat? Došla mi propiska." Zábavnější parodie asi neexistuje. - 100%. PS: Vyhýbejte se kostelům s poškozenými střechami, zejména pokud žijete v obci, která soutěží o titul Vesnice roku.:-D ()

Stanislav.Ba

Pre mna osobne je Edgar W. genius.Jeho filmy maju vsetko.Humor,napetie,príbeh a cornetto.Samozrejme ze nezaostava ani herecke obsadenie.Kto jeho filmy nemusí je proste hňup ;) sorry ale je to tak.Nemas tu co robit! ()

McGuffin

Jednotka příliš rychlého nasazení, Hot Fuzz, má dva muže, policisty. Prvního autoři Simon Pegg a Edgar Wright zesměšnili hned, protože je k nesnesení snaživý, a druhého o pár minut později, protože je tlustý a natvrdlý. Mají vyšetřit vraždy a ke svému i publika údivu jich vyšetří asi pětkrát víc, než si všimli, že se stalo. Tedy splněno. Jenže podle autorů to bylo tak jednoduché proto, že je to parodie na jiné jednoduché příběhy. Kdo to pozná, mrk mrk, kdo ne, k čertu s ním. https://www.macguffin.cz/ ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)