V malebnom zapadákove menom Louisiana Bayou vlastne od veky vekov číhali krvilačné potvory na svoju príležitosť, no také čosi, ako dnes, tu ešte naozaj nebolo! V miestnych zdanlivo pokojných vodách sa totiž usídlil húf obrovitánskych, geneticky zmanipulovaných, výlučne mäsom sa živiacich rýb, ktoré nemilosrdne zožerú všetko živé, čo im skríži cestu! A tak nečudo, že keď sa na pobreží začnú kopiť znetvorené mŕtvoly, rozhodnú sa bezradné miestne úrady zistiť, kto alebo čo má tieto brutálne desivé úmrtia na svedomí a vyšle do terénu súdneho lekára Sama Riversa (Tory Kittles) a biologičku Mary Callahanovú (China Chow). Tým sa pomerne skoro podarí odhaliť vinníkov, no poradiť si s nimi a nestať sa pritom ich najbližším olovrantom sa ukáže byť dosť náročné! Našťastie či nanešťastie sa však s večne hladnými rybími potvorami rozhodne porátať i skupinka lovcov vedená impulzívny Jeffom (Tomas Arana)... (TV Markíza)

F.Sucre odpad!

Zanr akcni / horor / komedie ? Spis akcni / blitka / zumpa. Nizkonakladovej smes hoven co konci hur jak Titanic (Oh Dzeku). Misto popcornu doporucuju spis kybl na bliti. ()

Rathalos

Dalsi vydareny animal horor o rybom predatorovi,ktory sa s chutou pusti do skupiny ludi a neda im dychat,stale sa nieco dialo a bolo to napinave,mne sa to pacilo...:-) ()

MickeyStuma

Nějaká geneticky upravená ryba způsobí pozdvižení v jednom malém rybářském městečku. Další zářez ekohororu v oblasti vodních tvorů v nízkorozpočtové televizní tvorbě. O žádný filmových majstrštyk se samozřejmě nejedná. Stále stejná šablona y ohromujícím (?) finálem. Originální název 'Frankenfish' ledasco naznačuje, avšak rozhodně se jedná o bídu z nouzí, která na zaplnění televizního programu zcela postačí. Jak by řekl Jan Werich: "To je blbý, to se bude líbit". Ryze televizní CGI efekty, výrazný humor, který však k zasmání není, gore efekty vcelku dobré a zábavné jen při vzpomínce na 80. léta. Předvídatelnost každé následující scény je doslova do nebe volající. Nezbývá tedy nic jiného, než polknout hořkou slinu a přistoupit k tomuto snímku oken shovívavým. V opačném případě se tomu ohromným obloukem vyhnout. ()

rikuhahl

V rámci žánru nadprůměrný film (= ne odpad), díky zajímavým nápadům a řešením, které přebijí i otřesné vizulní efekty. Dá se na to koukat ()

hribisko

Rybiška je spapala. Ale kdeže rybiška, zasraná rybobluda! Velice příjemné překvapení, on totiž ten český název "predátor z hlubin" sám o sobě zadělává na pěknou kupu hoven. Ale "frankenfish", to je jiné kafíčko. Zní to tak nějak zábavně. A světe div se, ono to zábavné je. A taky to pěkně odsýpá a postavy svižně chcípají. A vůbec, celé to tak nějak hřeje u srdce. ()

Kaucuk odpad!

Bože tak tohle byla jedna z největších stupidit co sem kdy viděl...jednu hvězdičku bych dal jenom za to že takhle sem se nezasmál už ani nepamatuju...na to že se mělo jednat o horor nic moc. Dialogy byly opravdu důmyslně sepsány, herci zahráli jak na Broadwayi a triky byly lepší jak v Lotrovi. Je mi jasné, že rozpočet tohoto filmu byl značně omezený (když se banda trotlů rozhodla natočit film tak se to dá pochopit.) ale stejnak se z toho dalo vytěžit něco lepšího...třeba stánek se zmrzlinou. O českym dabingu ani nemluvim, protože i já se známejma jsme v PC hře The Movies dabovali o třídu líp, v porovnání s tímto tak na cenu F.Filipovského. Hrůza, Děs, Běs, atd. jen se divím že to má takové vysoké, vzhledem ke kvalitě skoro nadmíru vysoké hodnocení. Vřele nedoporučuji, pouze chcete-li se smát stupiditě děje, tipovat co se asi tak stane a kdo umře (a v 99% budete mít pravdu) a zabít neskutečně dlouhých 80 minut (!!! bože to sem u toho opravdu strávil takovýho času) svýho života zbytečně. ()

helraiser

Tak v tomhle případě se rozhodně jedná o milé překvapení. V rámci ekohororu se jedná o jasnej nadprůměr. Už dlouho jsem se tak nebavil, Postavy jsou dost dobře zahraný a krví a nechutnostmi se tu také moc nešetří takže já jsem opravdu spokojen. Ty rybí potvory sice vypadali příšerně, ale vem to čert, vše jim odpuštěno sví oběti žrali krásně. Víc takovejch filmečků prosím... ()

AxelWers

Filmov na podobnú tématiku sú možno stovky ba až tisíce, ich výška hodnotenia často nepresahuje dnešný dátum. Tento film je však na tom lepšie, keď človek potrebuje zabiť čas, tak sa oplatí pozrieť. ()

Kadas97

Príjemné prekvapenie, podla hodnotenia 37% som čakal nejakú tupinu, ale toto bolo fajn ak nie lepšie ako fajn. Herci odohrali to čo sa od takýchto filmov žiada, nič viac nič menej. Nečakal som, že zomrú niektoré postavy. Parádne potvory a dobré efekt. Jednoduchý film, ktorý ak pôjde niekedy zase v telke kludne si ho znovu pozriem. Pomalý rozjazd, ale finále ako sa patrí, preto 6 z 10. ()

Alexandre

Hodně slabá podívaná. Předvídatelný děj, nepovedené scény a ten predátor mohl být ztvárněn lépe. 20% tomu dám, ale víc si to u mě nezasloužilo. ()

Armin82 odpad!

Měl jsem možnost vidět již spousty filmů s podobnou tématikou a po většinou to dopadne stejně. Přesněji stejně tragicky. Většinou jde i o stejný či podobný scénář. Nějaký nenápadný tvoreček se díky různým toxinům, vědeckým pokusům nebo radioaktivitě promění v gigantické, lidožravé a agresivní monstrum. Problémem je, že se k podobným projektům dostává málo peněz. A málo peněz v podobném filmu = herci z tamních divadel, režiséři, kteří neudělají ani solidní večerníček pro vyžraný americký děti a uchýlení se k laciným počítačovým trikům. Výsledek? 80 minut nudného a předvídatelného výblitku, kterej slušný lidi jako jsem já nebo Vy, okrade o 80 minut už tak krátkého lidského života. Na filmu nejde hodnotit nic pozitivně. Mě spíš trošku zarazila účast Tomase Arany. Tenhle chlápek už měl za sebou pár solidních věcí včetně oscarovýho gladiátora a nechá se uvrtat do této pí*oviny? No asi zrovna neměl nic lepšího na práci. --->10% ()

Acrobat odpad!

Z hlbín pekla sa k nám opäť dovalila príšera, ktorá sa bude odhaľovať postupne. Aby si nadobudol pocit vzrušenia. No k vyvrcholeniu by nemalo dôjsť, pretože jednotný priestor troch polorozpadnutých hausbotov a partia ako inak dementných ľudí s jasným nalinajkovaným charakterom s mizernými efektmi a silenými brutalitami dovedie tak akurát k smiechu, pocitu trápnosti, čudovania sa a nudy. Besnenie štábu a domnelé hrdinstvá s nulovým prekvapením vedú k zívaniu, natriasaniu sa, vareniu čaju a premýšľaniu nad večerným sexom. Tragédia v hlbinách bezmennej krajiny. (videné 18.02.2020, DajTo archív) ()

D.awi.d

Jedna hvězdička za to, že jsem se díky tomuhle filmu zasmál.Smál jsem se tomu, že si to jeden pomalejší kamarád půjčil za 40 korun na DVD.Kdybych se osobně znal s někým, kdo tomu dává 4*, tak bych se smál ještě víc a dal bych hvězdičky dvě.Tahle strhující, napínavá, nepředvídatelná akce s naprosto dokonalou rybou v hlavní roli mi přišla zábavná asi jako Létající Cirkus Zdeňka Trošky a jeho úžasná komedie Život Pepy Nováka parodující život Ježíše. ()

Lilien odpad!

takýmto filmom sa nabudúce zďaleka vyhnem. Amaterizmus prvej triedy a zaujímalo by ma či si takéto niečo nájde diváka. ()

Souboj akčních velikánů

Souboj akčních velikánů

11.01.2008

Tak tohle je stoprocentní kachna, a i kdyby náhodou ne, sotva se někdy podobný projekt dočká realizace. Zní to však natolik zábavně, že se s vámi o tu představu musíme podělit. Co napsat na úvod?… (viac)