Malá Marisa si nejraději hraje s malým aligátorkem. Jejímu tatínkovi se to ale moc nelíbí, a tak jednoho dne spláchne aligátorka do záchodu. Děj se posouvá o několik let. Městem se rozšíří zpráva, že v čističce se našly ukousnuté části těla. Kdo je ten brutální vrah? Neuběhne ještě tolik času, abychom zapomněli na slavný Spielbergův mořský thriller Čelisti. Nyní se představuje další zvířecí zabiják - obrovitý aligátor. Neohrožený detektiv sleduje nejen stopu příšery, ale přijde i na stopu nekalým pokusům s hormony. (Lucernafilm Video)

montel

Ve stokách města Chicaga se začínají objevovat ukousnuté části lidských těl. Stopy vedou do městské kanalizace a tak se tam chystá detektiv David Madison (Robert Forster) s kolegou na průzkum. Když už se chystají kanály opustit napadne je obrovský aligátor. Davidův kolega útok nepřežije a jemu samotnému takový příběh nikdo nevěří. To ovšem pouze do chvíle než aligátor napadne několik lidí přímo ve městě. Náhle začíná obrovský lov na lidožravého aligátora, který se však nepodaří a tak se Madison vydává do kanalizačních prostor na vlastní pěst...Další klasika VHS z 80.let. Byl to jeden z prvních hororů, které sem viděl a ani po letech, když sem se na film podíval nebyl vůbec špatný. Aligátor je poctivě zpracovaný, kam se hrabou počítačově upravené monstra, kterými nás zásobují dnešní filmaři. Ani děj není tak úplně přiblblý jak poslední slátaniny o krokodýlech. Čekal jsem, že mě film v dnešní době už nebude bavit, ale opak byl pravdou. 55% ()

Euros

Bydleli jsme kousek od velkého rybníka, kde jsme samozřejmě trávili s rodinou dost času. Často když jsem plaval dál od břehu, jsem si představoval, co bych asi tak dělal, kdybych v dáli uviděl aligátora...Fáákt děkuju za tenhle film =D ()

ondra.p

Na tenhle film jsem prvně koukal asi před 15 lety a po druhé dnes. Na rok vzniku to neni vůbec zlé. Je jasné, že je to béčko, nebo spíš céčko. Ale je to film, který na hodinu a půl zabaví. Aligátor byl vtipnej, slušná i atmosféra, ale předvídatelné lekačky a postavy bez charismatu. Průměrných, ale poctivých 35%. ()

Feacher

Údajná klasika osmdesátých let, je to příjemně jednoduchý, hlavní motivy naprosto jasný, je to svižný, sice trochu předvídatelný, ale pořád docela dobrý. Jeden z nejodpočinkovějších filmů, co jsem za poslední dobu viděl. Příjemné 4*! ()

bernau84 odpad!

viděl jsem to jako malej smrad a doopravdy jsem byl zhnusen jestli tohle má bejt něco z trojice horor/sci-fi/komedie tak sem čínskej bůh pasírovaného ovoce.... vůbec sem se nebál , nesmál,nepobavil jenom nudil a spílal scénáristovi a celému štábu ()

JancakV

Když jsem to kdysi jako malý viděl na videu dabované jedním hlasem, bylo to zábavné. Dvě hvězdy za to, že když jsem se po tmě vracel prázdnou ulicí z "projekce", byl chodník jak naschvál posetý kanály a já se všem z "nepochopitelného" důvodu vyhýbal :D. ()

frannyberry

Totální béčko, ale zároveň vzpomínka na dětství, která je navíc nechtěně zábavná a vyvolává úsměv na rtech. Loutkový krokodýl, krásná Melissa s variací ženského mulletu 80. let a moje nostalgie mi velí 3 hvězdy. ()

Sadova302b50

Ach, guilty pleasure. Hvězdička za nostalgii, kdy jsem napoprvé s očima dokořán zírala a těšila se z "nové" příšerky. Druhá za to, že napodruhé jsem se při tom docela dost nasmála (aniž by si to tvůrci přáli). ()

Jarsey

Mně se ten film prostě líbí. I když asi hraje velkou roli v mém hodnocení nějaký ten sentiment, myslím že patří k těm lepším filmů v kategorii "nějaké zvíře někde zabíjí lidi". Dodnes nejvíc vzpomínám na scénu s dětma v bazénu. Je pravda, že v průběhu celého filmu se člověk nějak zvlášť nevyleká, ale úplně pohrdnout by jím taky neměl ten, kdo má podobné filmy rád. ()

MamaChola

Výborná práce. Vzala jsem na to děcka a ještě půl roku po shlédnutí filmu byly původně rozcapené a odrzlé dětičky hodné až zakřiknuté a měly v pořádku domácí úkoly. Sice se bály chodit do sklepa, ale za to mě přestaly otravovat s tím, že si koupí agamu nebo varana. Žádný jiný film, na který jsem je vzala, neměl tak fantastický efekt. Z toho vyvozuji, že požadavky na žánr "horor" byly naplněny na 100 procent. A co koneckonců od filmu chtít víc? Nechápu lidi, kteří dají five stars Stalkerovi, protože je to tak složitý, že jim to hlava nebere, tak aby nebyli za blbce raději udělí nejvyšší hodnocení, ale budou se hojit na profesionálně dokonale odvedeném hororu. Pětku nedám jen proto, že upřednostňuji psycho horory. Ale tohle si např. s Čelistmi v ničem nezadá. ()

Pavlis.xxx

Jako dítěti se mi film líbil a strašně mě sralo, že ten přerostlej plaz sežral na párty tu krásnou servírku :D Takové filmy je těžké hodnotit. Je to blbost, ale i přes to má jakejsi status kultovní blbosti. Na svou dobu film v pohodě 50% ()

Zemřel herec Henry Silva

Zemřel herec Henry Silva

17.09.2022

V požehnaném věku devadesáti pěti let zemřel americký herec Henry Silva, jenž díky své nezapomenutelné tváři a zejména svým ostře řezaným obličejovým rysům byl fanouškům znám hlavně prostřednictvím… (viac)