Adrian Lyne natočil Flashdance, Osudovou přitažlivost nebo Lolitu, naposledy ale stál za kamerou v roce 2002 u erotického thrilleru Nevěrná. Teď se po letech vrací a bude na place šéfovat Benu AffleckoviAně de Armas. Ti dva si zahrají manželský pár, který má trošku podivnou dohodu. Aby nemuseli své neshody řešit rozvodem, je Vic ochotný tolerovat Melindě její aférky. Dokud nezačnou beze stopy mizet její milenci a on se nestane podezřelým z vraždy. (Falcon)

Arsenal83

Ana de Armas mala v tomto filme jednu a tú istú polohu. V jednom kuse sa tváriť sexy, spať s každým mužom, ktorého stretne a ukazovať špinavé chodidlá. Affleck mal tú úlohu jednoduchšiu, toporný výraz mu už roky stačí, nech už je vojakom, vrahom či superhrdinom. Napriek to nebolo až také zlé a s jeho činnosťou v tomto filme som dokonca sympatizoval. Taký priemerný thriller s pre mna nepochopiteľnou záverečnou scénou spolu s titulkami, koho to dievčatko zaujímalo? ()

Chrustyn

Veterán erotických filmů Adrian Lyne se po dlouhé době vrací, tentokrát s nudným, nevýrazným a hlavně nijak dráždivým filmem, který těží hlavně z toho co mezi herci bylo během natáčení, než že by lákal na filmovou kvalitu. Pokud čekáte svůdnou Anu de Armas, více nahoty si užijete v poslední Bondovce. O laciné zápletce ani nemluvím. ()

Marze

Tento eroticky thriler nema moc velke napeti, ani neni moc vzrusujici, ale z Any de Armas vyzaruje zivocisnost,kterou ji predepisuje scenar. Uverite ji, ze na vecirku klidne bude tancit opila na klaviru a dostane kazdeho muze, na ktereho ukaze. Nekdy se ale psychologicka slozitost postav v knizni predloze nepovede prevest na platno. ()

claudel

Povedených thrillerů se neválí na žádné platformě dostatek. Deep Water mě chytl už od začátku. Vždy jsem měl rád Bena Afflecka a nepatřil ke křiklounům, že by měl přestát hrát a jen režírovat. Ana de Armas nemohla dostat lepší roli a dovedu si představit jen velmi málo hereček, jež by to zvládly stejně přesvědčivě, náruživě a vypadaly u toho tak sexy. Známými jmény a tvářemi se to ve filmu jen hemží, avšak ústřední duo dominuje. Adrian Lyne si dal sakra dlouhou pauzu. Ve spojení se Samem Levinsonem to stálo za to. ()

ScarPoul

Nečakal som v zásade nič. Jediné s čím som bol oboznámený, bol fakt, že sa nejedná o úplne erotický thriller, ako to bolo svojho času prezentované. A možno práve preto som nebol vôbec sklamaný. Démonický Affleck je výborne zmotivovaný a hoci sa jedná o sofistikovaného antagonistu je pre mňa funkčnou zložkou a uveriteľným ťahúňom celého filmu. Ana de Armas lezie na nervy svojou manipulatívnosťou, ale hrá to dobre. Bez zaváhania a skvelo Benovú postavu dopĺňa. Chémia medzi nimi funguje a v rámci príbehu to úplne stačí. Gone Girl mala podobný feeling a páčila sa mi približne rovnako. Hoci v tomto konkrétnom prípade, keby film vznikol len o desať rokov skôr, bol by údernejší. Lyne ale točiť stále vie a pre mňa je finále pekne vygradované ( aj napriek očakávateľným zvratom). Užil som si to. ()

Marcos22

Deep Water je precizně zrežírovanou thrillerovou podívanou věhlasného Adriana Lyna, který je znám zakomponováním smyslných scén do svých filmů, a jeho nejnovější počin není výjimkou. R-kový rating u svých snímků nezneužívá, scény nejsou urážlivé, mají své opodstatnění, a proto je jeho tvorba velmi charakteristická. V Deep Water se mu podařilo vynikajícím způsobem zdůraznit veškeré důležité behaviorální pohnutky postav a vše nedůležité, nemající vliv na hlavní myšlenku díla, upozadil. V tomto ohledu je Deep Water jednoznačně tím nejuvědomělejším a nejdospělejším Lynovým filmem. Své postavy zde dokázal vykreslit detailně naprosto brilantně, a divák si může být jistý tím, že každé jedno mrknutí zde má své opodstatnění. Snímek mě uhranul svojí neskutečnou přirozeností, a podařilo se mu se vší přesností vystihnout problematiku symptomatologie ADHD v partnerském vztahu. Vše vygraduje velmi niterným rodinným závěrem se sebeuvědoměním jedné z postav. Zakončení časovou smyčkou už je jen třešničkou na jinak vynikajícím dortu. Jedno z nejpříjemnějších překvapení posledních let, těch opakování tady bude několik. Pět hvězd. 👌 (23.03.2022) ()

Dale

Žiadny strhujúci thriller, ale nezbadal som ani nejaké výrazné nedostatky. Affleck hrá zaujímavú postavu, neviete, čo si o nej myslieť. Zato postava Any de Armas sa zdá od začiatku priehľadná, ale v závere pozitívne prekvapí. A celé to má príjemný čiernohumorný nádych. ()

Padme_Anakin

Po pravdě byla jsem zvědavá, s čím přichází po letech Adrian Lyne.. Inu, tahle hluboká voda je asi jako kaluž po dešti, přesto několik zábavných momentů a příjemných (škodolibě potutelných) situací má, no a nenudila jsem se ani chvíli.. Stále se upřímně snažím najít v Benových očích a obličeji emoce, Ana je oproti němu mnohem zajímavější, dala tu lascivní sexy samičku skvěle, byla na pěst.. Hodnotím shovívavě, nechce se mi být dnes večer přísná.. ()

maddy

Presne takto by vyzeral erotický thriller, ak by ho natočil 81-ročný starec ... moment, on ho 81-ročný režisér natočil a tak jediné čo na tomto filme je erotické je to, že tu Ana de Armas ukáže kozy, než žeby tu bola akákoľvek dusná, sexy atsmoféra. Ako thriller však ešte horšie, pretože málokedy sa vidí film, ktorý chce s divákom hrať hru na mačku a myš , ale pritom je od prvej minúty jasné kto je tu vrah, resp. ten sa k tomu, i keď nepriamo, prizná ešte než na obrazovke dôjde k prvej reálnej vražde. Následne sa však dve hodiny odhaľuje o čo ide, ehm, a ktorá z dvoch (!) postáv má temné tajomstvo. Ústredné herecké duo to síce tiahne všetkými silami, ale takýto slabý film s chabým scenárom nemajú šancu vytiahnuť viac ako do priemeru. CELKOVO: 5/10 ()

Remedy

Vyumělkované stylistické cvičení z ranku „erotického thrilleru s napětím“, které je již od prvních minut těžce nedůvěryhodné a nejspíš nechtěně sebeparodující. Pohled na nahou Anu de Armas potěší, což je i jediný důvod, proč bych tento počin s chutí doporučil. Festival scenáristické impotence a bezradnosti. [25%] ()

grogodil

Rozhodne žiadna hlbočina. Toto si ledva zmáča členky v závere, kedy si to konečne uvedomí, že už by to malo ukázať niečo trillerového, ak sa to chce trillerom nazývať. Lebo dovtedy sa to len tak nejak bezradne šmotká dokolečka v tom načrtnutom podivnom vzťahu znudeného Bena a radodajnej Anči na takej psychologickej plytčine a rozhodne to nie je ani napínavé, ani erotické, ani provokujúce. Ten potenciál na poriadne tiché hlboké manželské psycho dusno medzi posadnutým žiarlivcom a promiskuitnou sexi šlápotou sa tam ponúka a niekde si ho z toho určite domyslíte a vycítite, že sa tam mimo záber odohráva, ak tomu pojdete veľmi vústrety, ale vidieť a ani cítiť ho poriadne neni. Takže ak čakáte ďalšiu Gone Girl, tak bohužiaľ. ()

dyfur odpad!

....každých 10 minút som pozeral na hodinky či sa to pohne a ...nepohne....príbeh manželov - manželka myslí stále len na cudzie ciciny  nevenuje sa manželovi ( a načo?? vyzerá ako Ben Affleck, vymyslel nejaký čip pre drony,ma kopec peňazí,venuje sa dcére , vie variť.....ktorá žena by takého chcela....?:) ....  )     ani sa nevenuje malej dcérke........ no a tak manžel s trpiteľským výrazom ako to vie len B.A.  postupne zabíja manželkiných amantov.....a nakoniec happy end ..???... ozaj odpad priamo vzorový - viackrát nepozerať. ()

M.i.k.e

přesně takovéhle "thrillery" vznikaly na přelomu osmdesátek a devadesátek a většinou mířily rovnou na VHS/DVD potažmo přímo do televize.Pravdou je,že jsem u Deep Water vyloženě netrpěl, nicméně to není zásluha scénáře ani režiséra (Adrian Lyne překvapivě po dvaceti letech vylezl odkudsi), ale hlavně dvojice Affleck a Ana De Armas. Té není nikdy dost a když se tu navíc objeví nahá je to příjemný bonus. Jinak ovšem Deep Water zas tak moc nefunguje v žádném směru.Napínavé to moc není, na psychologii postav se tu taky moc nedá a závěrečná pointa je taková meh. Další Gone Girl se tak nekoná...40% ()

Martin741

Tak predsa! Uz som zlomil palicu nad reziserom Adrianom Lyne -om, ktory natocil svoj posledny kvalitny film roku 1987 Fatal Attraction s Douglasom. Potom som si fakt myslel, ze s jeho reziserskou karierou je amen, napokon reziser je len tak dobry ako jeho posledny film. Deep Water ma dobry namet, Lynne sa konecne ukazal na stare kolena ako kvalitny reziser a luci sa dobre. Bena Afflecka neznasam dlhodobo, napokon aj dlhodobo je predsedom MSKH /Miestneho spolku katastrofalnych hercov - po tom, ako mu Pista Segos uvolnil miesto/. Asi tolko k Affleckovym "hereckym schopnostiam". Nie je to ale slaby film, malo to par momentov, u ktorych som bol zvedavy, ako dopadnu, zavr dost sklamal. Asponze sa Lynne neluci filmami typu Lolita 1997 a Unfaithull  2002  : 67 % ()

bourec

Adrian Lyne samozřejmě umí točit.  Ale co si pamatuju, tak mě jeho filmy ani moc neuchvacovali,. Ani Hluboká voda není na víc jak na tři hvězdy. Stereotypní, i když nenudící film, s jasnou zápletkou. Tady se opravdu nespletete. A takovej ten typickej thrillerovej konec. 60%. ()

spygirl

Hrozná blbina. Anča je pěkná, což o to, ale koukat 2 hodiny na opilou děvku v černých mini šatičkách, která se vůbec nestará o vlastní dceru (mimochodem velice roztomilou), na tom vážně nic přitažlivého není. Logika děje a dialogy též úplně mimo... Jinak starší filmy režiséra jsou skvělé, je to škoda a zbytečné toto. Pokud chce někdo vidět opravdovou vášeň a destruktivní vztah, koukněte na BITTER MOON (Polanski). ()

Motinski

Dráma, triler, erotický film, z časti aj psychologický, tým všetkým chce Deep Water byť ale zlyháva na plnej čiare. Trailery prezentovali že bude dráždivý ale má na to málo scén. Snaží sa byť aj napínavý ale pôsobí moc unudeným dojmom. Ana de Armas je sexi ale väčšinou máte chuť to vypnúť práve kvôli jej postave. Chémia medzi ňou a Affleckom mala byť hlavný hnací motor ale na mňa nezabrala skoro vôbec. Aspoň ten Ben bol jedným zo svetlých momentov. Nevedel som ho presne odhadnúť (ajkeď asi iba prvú polovicu filmu) a celkom sa sem hodil.  Vlastne iba vďaka nemu ma celkom zaujímalo ako film skončí. Je to ale strašne málo a hlavne máte často pocit že už ste niečo podobné videli. Adrian Lyne zaspal v 90. rokoch, vtedy by to uspelo o niečo viac. ()

Copacabana

Čím je voda hlbšia, tým je ťažšie predvídateľná. Rovnako, ako aj hlavná hrdinka tohto filmu Melinda, ktorá sa rozhodne využiť toho, že jej manžel prižmúri očko nad každou jej neverou. Jej milenci však začnú jeden po druhom miznúť. Tu sa začína hra na mačku a myš, ktorá zjavne nemá konca. Na tento film som bola zvedavá hlavne kvoli Benovi Affleckovi, a možem povedať že mňa teda nesklamal. Veľmi rada ho vidím v takom type filmov, spomeniem napríklad aj Gone Girl, kde mu rola rovnako dobre sadla. ()

UhLee

(5,5/10). Hlavním důvodem, proč jsem se na tento film podíval se podle mě shodoval s většinou lidí. Ana de Armas v erotickém thrilleru společně s jejím - teď už bývalým přítelem Benem Affleckem. To zní zajímavě a moc takových filmů tady v dohledné době nebylo. Navíc Ana patří k tomu nejkrásnějšímu, co může momentálně Hollywood nabídnout. Očekávání byla veliká a doufal jsem ve žhavou podívanou. To se bohužel nekonalo. Dostal jsem docela sterilní podívanou, které mělo pramálo intimních scén nad kterými bych slintal. Protože přesně tohle jsem od toho chtěl. Zápletka byla taktéž jednoduchá, takže bylo velmi jednoduché ji prokouknut. Co se mi ovšem líbilo, tak byl herecký výkon Any de Armas, která byla na jednu stranu totálně k sežrání a na straně druhé totálně na facku. Zachytila věruhodně toxicitu ve vztahu s dokázala vyvolat v divákovi nepříjemný pocit. Na jedné straně Ben Affleck - její protiklad, zase zahrál milujícího manžela, tak trochu flegmatika, ale s temným tajemstvím, které dával postupně najevo. V konečném důsledku se rozhodně jedná o zklamání. Očekával jsem od toho více dravosti a vášně. Na stranu druhou mě film nenudil. ()

Erotický film s Affleckem a Armas má problémy

Erotický film s Affleckem a Armas má problémy

11.12.2021

Erotický thriller Deep Water režiséra Adriana Lynea (Lolita, Jakubův žebřík) studia 20th Century Studios měl mít původně premiéru už v listopadu roku 2020. Jenže pak přišla pandemie, a snímek tak… (viac)

Black Widow a Cruella míří na Disney+

Black Widow a Cruella míří na Disney+

24.03.2021

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (viac)