Adrian Lyne natočil Flashdance, Osudovou přitažlivost nebo Lolitu, naposledy ale stál za kamerou v roce 2002 u erotického thrilleru Nevěrná. Teď se po letech vrací a bude na place šéfovat Benu AffleckoviAně de Armas. Ti dva si zahrají manželský pár, který má trošku podivnou dohodu. Aby nemuseli své neshody řešit rozvodem, je Vic ochotný tolerovat Melindě její aférky. Dokud nezačnou beze stopy mizet její milenci a on se nestane podezřelým z vraždy. (Falcon)

Sopholojong

Remake Nevernej po 20 rokoch... Ana de Armas ale nie je Diane Lane. Je to krasna, "pomrdaniahodna" femme fatale, ale nazvat ju charakternou hereckou je obrovske faux pas. Affleckovi jeho uloha ticho trpiaceho "parohaca", vyzivajuceho sa v slimakoch a vrazdach manzelkinych "mladych zajacikov", taktiez nesedi. Je na nu prilis chladny, bezemocionalny... Takze divak si uzije najma provokativne scenky s Anou (boobies-frontal, "Kiss my ass", fajka v aute, spitting, handjob) a vyborne hrajuceho, jedineho normalneho, i ked skeptickeho, "podozrievaca" Tracyho Lettsa. ()

Polux

4/10 | Krátká verze: Takový ten pocit, když Tvůj film staví svou premisu na postavě Armas a ta je víc hot/vtipná/chytrá jako vedlejší postava v pár minutové scéně v NTTD, než v celém Tvém filmu, ve kterém má být hlavním hybatelem děje:-). | Dlouhá verze: Trailery v tomto případě vůbec nelhaly a výsledný film je úplně stejný cringe fest jako ony. Knižní předlohu neznám, takže nemohu posoudit, zda je mizerná stejně jako její filmová adaptace, nebo se na výsledku podepsal až Lyne, ale tak nějak ani nemám chuť na tom cokoliv měnit. | Affleckova postava má být ambivalentní a filmu trvá přesně hodinu, než Lyne divákům prozradí, která z variant je ta správná (ne, žádné překvapení se nekoná), ovšem potíž je v tom, že Affleck ji hraje způsobem, který napovídá zcela jasně, která z nich to bude a tudíž se jen čeká, kdy to Lyne propálí naplno. Postava Armas má být pro změnu klasická femme fatale, bohužel její hot chick factor na mně tady vůbec nefungoval (zdálo se mi to, nebo ke každým šatům nosila jeden a ten samý typ jehel?) a není vůbec jasné, jakou má vlastně stran vztahu s Affleckem motivaci (dítě ji nezajímá, prachy podle všeho taky ne, opakovaně dává Affleckovi najevo svou nespokojenost, kterou si kompenzuje avantýrami, následně jej dokonce podezřívá z vraždy svého amanta a přesto s ním dál zůstává). | Erotické scény k smíchu (mizivá chemie mezi Affleckem a Armas), napětí nulové, akce téměř žádná (ale kudos neznáménu stuntmanovi za vcelku slušný bike trial:-)), úmorné tempo, zápletka točící se v kruhu (objeví se frajer na scéně, záhy je odklizen z cesty, aby se obratem poté objevil další a tak stále dokola), často nesmyslné dialogy (nejen v rámci filmového děje, ale imho samy o sobě - takový ten level "Chceš dnes vyrazit do kina nebo zůstaneme doma? Ano, prosím."), idiotské postavy všechny do jedné (najmu si detektiva a po jeho prozrazení začnu cíl sledovat sám, namísto toho, abych jednoduše najal někoho jiného?) a finální scéna, která nedává smysl (hysterická Armas obviní před zástupci policie Afflecka z vraždy, aby u následující vraždy chladnokrevně zahladila stopy a stala se spolupachatelem, protože…těžko říct). | P.S. Top scéna: Jedu opětovně ukrýt mrtvolu, kterou může někdo zahlédnout, aby mě při tom viděl soused zrovna v okamžiku, kdy se část těla zase odhalí, načež jej pronásleduji a umlčím a následně se spokojeně vrátím domů s pocitem dobře vykonané práce bez toho, aniž bych odhalenou část těla opět ukryl, ergo hlavní důvod, proč jsem se k mrtvole vůbec vydal:-). Prostě geniální:-). | PeZet ()

nikhaj

Film s hlbokym ponaucenim. Affleck so svojim bezemocnym vyrazom odviedol skvelu robotu a ana de armas robila presne to co jej ide najlepsie. PISANIE SPRAV ZA VOLANTOM SA NEPATRí !!! Bizarny vstah ktory sa urcite neda vidrzat. Trochu sa tak zamyslam kam zmyzol detektiv sukromne ocko..ved ho predsa nezabil ()

uletov

Lyne se po x letech vrátil v plné parádě.Takovou manželku fakt nechceš.. nebo chceš, ale asi bych ty kamarády začal taky čistit. Ana je fakt dobrá mrdna. ()

darkchipmunk

Jak všichni ještě během pandemie řešili, jak stream nahradí kina, a že to tak spoustě lidí vyhovuje a pak frfňaj nad filmem, že rovnou skončil na streamu. No a co. Ale upřímně, kdyby se mi hezky nekoukalo na Anu de Armas, rovnou to vypnu. Scénář je vzdor tématu docela sterilní (Levinson? Fakt?), nějaký emoce se mu v divákovi vyvolat podaří, ale je to spíš talentem herců, jenže oba fungujou spíš sami o sobě než že by to mezi nima kdy pořádně zajiskřilo (nechápu, že spolu kdy randili). Prostě nuda, kterou nezachrání ani to, že si manželka střihne čísla s nejhezčím výběrem mladý mužský herecký generace (Jacob Elordi, mňam). A na to, že většinou držim basu se svym druhem, tak jsem měla celou dobu neodbytnou chuť křičet, aby už tý zasraný děvce rozmlátil hlavu a předtím ji osouložil kusem dřeva (po vzoru dialogu ze Zmizelý, ne, Amy mě paradoxně oproti Melindě - Melindě, už to jméno je jak reklama na spodní prádlo - tolik nesrala)... což mě teda vůbec ale vůbec netěší a nemám ze sebe dobrý pocit. Fuj, fuj. ()

dlouheBidlo

Odfláknuté. Ploché. Armas se marně snaží z Afflecka vykřesat erotickou jiskru. To se ale dříve stane pochodeň ze záchodové štětky, než by z Afflecka vypadlo něco erotického. Nablblý hloupý děj, odehrávající se na pozadí opakovaných párty staříků nad hrobem, kuchyní a bicklem. Dětsky ubohý scénář, kde Armas se každou chvíli bez jakýchkoliv souvislostí na pozadí objeví s novým obšoustníkem, kterého vyzývavě pigluje na odiv všem. Affleck si pak jde popovídat se slimáky a obšoustník náhle mizí. Přímočará jednoduchost je až trapná a závěr je megatrapný. ()

redsparrow

Ani thriller, ani psychologický a už vůbec ne film s erotickým nábojem. Nuda k posrání. A definitivně jsem si potvrdil, že Ana de Armas je mi prostě něčím strašně nesympatická, takže i to možná přispělo k subjektivnímu znechucení z filmu. ()

Nellaron

Nevybúrená exotická kráska Ana de Armas má potrebu ošukať každého chlapa v okolí, alebo mať aspoň 2 prsty v pinde. Háčik je v tom, že je vydatá, má dieťa a jej mužovi to nie je úplne po vôli. Dobrý námet, Ana hrá svoju rolu neposednej nymfomanky výborne. Škoda, že zápletka nešla viac do hĺbky, ale to by Ana nesmela tých chlapov striedať tak často. ()

JOHNZI

Nebýt zpackaného posledního aktu, šel bych na tři hvězdy a byl bych víceméně spokojený. Ke konci se bohužel rozpadá i ta poslední šance na poctivý thriller. Ben Affleck je fajn, dokonce moc fajn a Ana de Armas je opět neodolatelná, ale tím klady končí. Bez napětí a režijních nápadů. ()

KarlN odpad!

Tedy dívat se na herce formátu a ražení Bena Afflecka, kterak má permanentně vraženou hlavu v zadnici své arogantní, promiskuitní manželky alkoholičky-rádodajky, mě iritovalo snad ještě víc, než koukat na Hledá se Nemo. Totální odpad o úpadku integrity mužského sebevědomí a zdravého rozumu vůbec. Totální zbytečnost. ()

Meraxes

Čo s erotickým thrillerom, ktorý nie je erotický a nie je to ani thriller? K tomu sa Deep Water naozaj neuveriteľne vlečie, miestami som sa pobavil, miestami sa objavil aj náznak napätia, ale väčšinu stopáže má problém držať divákovu pozornosť. Herecky to taktiež nie je žiadna sláva, Ben Affleck má po celý čas neuveriteľne kamenný výraz a jeho mimika je prakticky nulová, čo bol možno zámer pre vykreslenie Vicovej povahy, ale potom celý ten duševný rozpor, ktorý akože zažíva, ide úplne pomimo vás. Celá psychológia tu vôbec nefunguje tak ako chcela a emočný rozsah filmu je nulový. Ale keďže kubánska Ana vyzerá tak ako vyzerá, bolo sa aspoň na čo pozerať, aj keď mohla dostať viac priestoru. Okrem toho celý ten námet mi prišiel nejaký divný, žiť v takomto vzťahu a takto reagovať na zálety svojej ženy, tak by sa v reále nikto nesprával. Ale aspoň som zistil v akom vzťahu určite žiť nechcem. Za stratu času by som to úplne nepovažoval, ale bolo to veľmi slabé. 2* 46% ()

McGuffin

Rozverná manželka se o sebe ráda podělí s mnoha muži, zatímco její manžel cizí muže v jejím klíně nevidí rád. Protože mu situace na rozvod či rozchod zralá nepřipadá, tak je amatérsky vraždí, například ve vodě, Deep Water. Přestože je veřejně známý paroháč, policii a vlastně nikomu není podezřelý, než jen jednomu sousedovi, který je tím ale tak zaskočený, že se nakonec roztržitě zabije sám. A to je podle scénáře Zacha Helma a Sama Levinsona podle knihy Patricie Highsmith konec. MacGuffin ()

unitedfan

Snímek Deep Water sliboval erotický thriller od režiséra Lolity nebo 9 a 1/2 týdne v hlavní roli s asi nejvíce sexy ženou současného filmového plátna Anou de Armas. Co by se na tom mohlo pokazit? Vlastně nejvíc to, že to vlastně není ani moc thriller ani erotický a chvílemi je to slušná nuda. Affleck hraje dost prkenně a Ana je tady taková kurvička, že by jste ji nejraději pořádně dali na zadek. Ale i přes unylý děj se na to docela slušně dívá a kamera a hudba jsou povedené. Zkrátka taková jednohubka především pro fanoušky půvabů Any de Armas. ()

cenitel

Zase to tak špatný nebylo, tyhle věci baví i když jsou ohrany. Co by jste tam chtěli vymyslet nového? Klasický psycho thriller. Samozřejmě je třeba trocha dávky štěstí a nadsázky a policajti hloupí, že si ho nevzali sebou do basy na výslech jak normálně v kriminalkach. Affleck s Armád rozdíl jiné věkové kategorie, ale sedí mi tu. ()

Erotický film s Affleckem a Armas má problémy

Erotický film s Affleckem a Armas má problémy

11.12.2021

Erotický thriller Deep Water režiséra Adriana Lynea (Lolita, Jakubův žebřík) studia 20th Century Studios měl mít původně premiéru už v listopadu roku 2020. Jenže pak přišla pandemie, a snímek tak… (viac)

Black Widow a Cruella míří na Disney+

Black Widow a Cruella míří na Disney+

24.03.2021

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (viac)