Adrian Lyne natočil Flashdance, Osudovou přitažlivost nebo Lolitu, naposledy ale stál za kamerou v roce 2002 u erotického thrilleru Nevěrná. Teď se po letech vrací a bude na place šéfovat Benu AffleckoviAně de Armas. Ti dva si zahrají manželský pár, který má trošku podivnou dohodu. Aby nemuseli své neshody řešit rozvodem, je Vic ochotný tolerovat Melindě její aférky. Dokud nezačnou beze stopy mizet její milenci a on se nestane podezřelým z vraždy. (Falcon)

LdaVinci

Tady si umím představit, že to opravdu nemusí mnoho lidí bavit, ale já osobně jsem si film užil. Hlavně díky 2 hlavním představitelům, kvůli kterým jsem se vlastně na toto díval. Ana umí hrát hodně dobře sexy mrchu. A Afflecka mám rád v jakékoliv roli. Pohled do jejich vztahu v tomto duchu mě prostě bavil sledovat. ()

johnsnow

SPOILER ALERT: Tieto žánre filmové nie sú pre mňa nič extra avšak tento som riskol(Afflecka mám ako herca rád, až na pár výnimiek a Anu by som mrdal jak drak). Karty dobre rozohraté, má to napätie a ja osobne som držal prsty Affleckovy, pretože Ana je tu hnusná kurva, takže dávalo zmysel, že sa Affleck rozhodol killovať jej milencov. V závere som čakal ako sa to vyvrbí a síce to nie je úplne jasné ale povedal by som, že Ana pochopila, že už nemá skákať na cudzom kábli. A keďže záporák v podstate zvíťazil, tak som o to radšej, že sme sa nedočkali prašivého Happyendu. ()

PlysovyMacko

Režisér chcel natočiť intenzívny erotický thriller, ale podarila sa mu nezazivna, riedka brečka bez napätia a atmosféry. Melinda sa chová ako štetka, ma nespocet milencov a manžel jej to naoko toleruje. Dej sa trochu pohne až v poslednej štvrtine, páčila sa mi scéna vraždy a naháňačka. ()

curfew77

První tři čtvrtě hodina je vlastně slibná, i když se nic moc neděje, protože dusno jde Lyneovi skvěle a Anička sice nic neukáže, ale přesto rajcuje fest. Potíže nastanou, když pochopíte, že ono se dohromady nic nestane ani nadále, a že film mocně propagovaný jako erotický thriller erotický není. A i když jsem o tomhle (velkém a neomluvitelném!) trailerovém podrazu věděl z recenzí a ohlasů, stejně mě zaskočilo, jak málo je tu  k vidění. Trochu mi pomohlo v titulcích zjištění, že jde o adaptaci románu Patricie Highsmith, autorky minulého století a značně prudérnější morálky, stejně ale dost dobře nechápu, jak může takhle jalově dopadnout film s Anou de Armas v jedné z hlavních rolí, Adrianem Lynem na režisérské sesli a Samem Levinsonem, scénáristou nehorázně nemravné a skrz naskrz prošukané Euforie . Být producentem, řeknu na zkušební projekci zejména posledním dvěma jmenovaným, ať laskavě nevymýšlí chujoviny a dělají, co umí nejlíp. Finále je opravdu echt debilní (bicyklová honička totální WTF) a navrch ne zcela jednoznačné, alespoň pro mne. Za vidění sice tak tak ještě stojí, ale bezpochyby promarněná šance. 50 %. PS: Afflecka mám rád, ale nemusel by hrát pořád ty samé role. ()

MartinTerran

Nuda, nuda, šeď, šeď. Zajímavá je tak závěrečná půlhodinka (pokud nepočítám kozy Any) a ten konec má být jako co?! Druhou hvězdu dávám za Tracy, která je opravdu rozkošná. Hodnocení: 40/100. ()

a0001

Cuckolder Ben a jeho neskrotná cocks lover wife, submisívne potláčanie vlastnej pozície vo vzťahu má svoje hranice, aj keď Ben teda vydrží hooodne, zrejme dobrý tréning, čo priebeh filmu viacmenej potvrdzuje. Veľmi zaujímavý film z hľadiska originality podania ku divákovi, vytvára interaktívne vnímanie, divák má chuť tú čubku prefackať, ale miestami aj vyťahať odzadu za uši. Každopádne skôr vytočí ako poteší, ale pozitívne hodnotím čudesnú atmosféru a originalitu zo strany zvráteného "anti-konzervativizmu". V jednoduchosti? -Zvláštny film. 55 % ()

mata77

Nebol to jeden z tých thrillerov, ktorý by mi vyrazili poistky, ale celkom slušne som sa bavila. Bavil ma hlavne minimalistický scenár, ktorému týmto skladám poklonu. Pri sledovaní som sa dostala do momentu, kedy som si hovorila, nie nie, toto predsa nemôže dopadnúť dobre, je to len hra na schovávačku a každou chvíľou príde onen zvrat. Každopádne, druhá vec, ktorá ma na filme bavila, bola priamočiarosť deja. V jednoduchosti je krása. 60% ()

Kinofil

|| R || Hulu || Rozpočet: N/A || Deep Water je skvělým příkladem, jak zkazit slušný potenciáln na erotický thriller. V první řadě je takový filmů (i obyčejných thrillerů) v posledních letech poskrovnu, a tak se na každý nový pokus docela těším (chybí mi ty 90's thrillerové klasiky). V druhé řadě spojení "erotický" a "Ana De Armas" už samo o sobě začíná probouzet nějaké to vzrušení (tam dole). Co však z toho filmu vylezlo je na ostudu. Začnu erotickými scénami, kvůli kterým se na to většina diváků koukla. Prakticky tu žádné nejsou, jelikož zdejší vyobrazení pošukáníčka je na úrovni dnešních přístupných filmů. Žádný Základní instinkt se nekoná, Ana tu má je asi jednu výraznější nahou scénu (pouze ňadra, ačkoliv jejich vyobrazení automaticky eRko musí dostat). Zároveň je to také zřejmě její nejvýraznější scéna, jelikož ve zbytku filmu buď jen s někým flirtuje, nebo chlastá a dost přehrává. Na druhou stranu Affleck se nemůže chlubit ani tou jednou scénou a tím se už dostávám ke katastrofálnímu příběhu. Affleck hraje manžela, jehož manželka opíchává druhé a on si to zuby nechty nechává líbit. Proč? To se nedozvíme. Když mu dojde trpělivost - SPOILER - začne její milence zabíjet. Banální zápletka, ze které bych si však dokázal představit slušný thrillerový béčko. To by ale 90% filmu nesměly být pořád dokola nudné, pomalé scény se Sad Affleckem, které nikam nevedou, a až když ano, je vám to už šumák. Přitom by se to dalo napravit snadno - víc milenců a víc vražd, na které by brzo jeho manželka přišla a šla by mu po krku. Adekvátní béčkový zvrat. To co se stane tady je tak na déčkové úrovni. Nechápu, jak za scénářem může stát Levinson, který má s originálními milostnými zápletkami bohatou zkušenost (Euforie). A taktéž režisér Lyne (Lolita, Nevěrná), kterému je však 80 let a bude zřejmě dost mimo. Nezbývá než čekat dál na Aninu Blonde o Marilyn Monroe. Jinak zešílím. 45%. ()

DonBraso

Do půlky filmu to mělo docela i atmošku. Pak dalších třicet minut to bylo pořád stejné a posledních deset minut se něco začlo dít, což bylo peklo, který tenhle film dostal do absolutního průměru. Přitom vlastně nemusel. Na duo Affleck a de Armas se vlastně koukalo dobře a Affleck toho manžela hrál fakt suprově. Ono to mělo i určitou atmosféru, pomalu až nápínák ,kdy to tedy mezi nima vypukne a zde je přávě ten problém a divák ví proč, když se dočká konce. Adrian Lyne prostě točil ty erotický thrillery vskutku obstojně, ale zde ani ten doopravdy protiklad nestačil. Celou dobu se scény až nechutně opakují na stejném principu,že natahujete uměle stopáž až je to velký fuj. To je prostě takové rodinné pouto, kdy jedna by skočila na každýho frajera a Affleck který vypadá,že to vlastně toleruje tak to úplně nemusí být pravda. Na tomhle staví sice film nějaký čas skvěle, ale nelze to vydržet až do trapného konce, kdy tam Ben jede na kole hotovej trial až dožene auto,kdy tam zas dědek driftuje jak Ken Block. Je to abnormálně směšný a uzávírák z kola je další smeč,že najednou film skončí. Pak si říkáte, že už víte proč se ve filmu toho ve výsledku moc neděje, protože to je ortel smrti. Je to doopravdy škoda,protože tady mělo se budovat hodinka atmosféra a pak se mělo na to jít asi v jako dalších mraky podobných filmech do nevěr,urážek a dalších činů. Zde to prostě negraduje a suše skončí.První půlka fajn a od bazénu je to pak už docela spíše utopie. Nejhorší je,že kde měl film excelovat tak naopak pohořel.50% ()

Drozdo57

Nemôžem povedať, že sa mi to nepáčilo. Je tam dosť na domýšľanie a individuálnu interpretáciu. Celkovo je to ale dosť plytké a myslím si, že trochu otvorenejší prejav (v zmysle, že film má ukázať, čo iba naznačuje) by mu prospel. Nie som jeden z tých, čo budú dodrbávať Afflecka len za to, že existuje. Podľa mňa taký zlý herec zasa nie je. Ale bože, tu bol naozaj otrasný. On fakt nedokáže vyjadriť vôbec žiadnu emóciu okrem "mám zarazené vetry". Naopak Anička tú koketnú nymfomanku hrala absolútne úžasne. A presne ona je ten dôvod, prečo si tento film môžete pozrieť. Inak nič svetoborné nečakajte. ()

Heywood

Únavné, nudné, protivná de Armas v hlavní roli (kozičky to nezachránily), děj byl předvídatelný a odpad nedám, protože Affleck nezklamal = 20% ()

Kushina

Aneb když jste žárlivý muž a nesmíte to své ženě dát znát a dělat jako by nic. Ale vztek se hromadí, tak se holt musí najít jiný způsob, jak ze žárlivostí bojovat. Třeba se potencionálních milenců zbavit. A další fakt, když jste ženská co je mrcha a děláte to z promiskuity :D 55% ()

hony23

Když si vezmete krásku veselou v rozkroku, musíte se obrnit tolerantcí. Pokud vám ta čubka ale nasazuje paroží před očima vašima i vašich přátel, je načase začít eliminovat její milence. Deep Water sice přináší příběh dosti přitažený za vlasy, ale přesto celkem zábavný. ()

veverysiak

Nebuďme prehnane nároční len preto, lebo direktor dosiahol niekedy úspechy, ktoré sa zapísali do dejín kinematografie, síce kontroverzným ale nezmazateľným spôsobom, roky pribudli a para vyfučala, takže prechádzame na voľnejšie tempo, mne zaimponovala hlavná dvojka, Bena mám napriek všetkým osočovaniam rád a Anča je spoľahlivý artikel pre každého filmára, príbeh je síce pomalý a občas toporný, miestami aj bez základnej logiky, ale napriek všetkému dokáže udržať pozornosť diváka až do vyvrcholenia, takže 60%. ()

bonovox

nie príliš podarený pokus o erotický thriller...Ana aj Ben sú kvalitný herci ale tu hrajú až príliš toporne a ešte horšie je na tom scenár...potenciálny milenci a obete sa tu vyskytujú ako na zavolanie. 40% ()

Ironhead

Tady toxičtější vztah než mají tihle dva manželé, to se jen tak nevidí. :) Od takový ženský opravdu tryskem pryč. Bohužel Benovi nestačí jeho šneci a z nějakého důvodu nutně potřebuje i toho Aninýho šneka. Začátek slibnej, prostředek ještě fajn, ale konec úplně jalovej. Aneb místní zbohatlík a génius Ben se začne chovat jako úplnej magor s IQ 70 max. (*spoiler alert* proč si proboha jako schovával tu peněženku, nebo proč k uvázání kamene používal svůj vlastní pásek?!?). btw... Adrian Lyne, dle jeho filmů, bude mít asi nšjaký velký celoživotní trable se ženami,......... trochu ho chápu :_) ()

Erotický film s Affleckem a Armas má problémy

Erotický film s Affleckem a Armas má problémy

11.12.2021

Erotický thriller Deep Water režiséra Adriana Lynea (Lolita, Jakubův žebřík) studia 20th Century Studios měl mít původně premiéru už v listopadu roku 2020. Jenže pak přišla pandemie, a snímek tak… (viac)

Black Widow a Cruella míří na Disney+

Black Widow a Cruella míří na Disney+

24.03.2021

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (viac)