Adrian Lyne natočil Flashdance, Osudovou přitažlivost nebo Lolitu, naposledy ale stál za kamerou v roce 2002 u erotického thrilleru Nevěrná. Teď se po letech vrací a bude na place šéfovat Benu AffleckoviAně de Armas. Ti dva si zahrají manželský pár, který má trošku podivnou dohodu. Aby nemuseli své neshody řešit rozvodem, je Vic ochotný tolerovat Melindě její aférky. Dokud nezačnou beze stopy mizet její milenci a on se nestane podezřelým z vraždy. (Falcon)

YumiOkami

hodně jsem se na deep water těšila. přečetla jsem si obsah knihy od patricie highsmith, podle které byl film natočen a očekávala thriller s psycho vrahem, napínavým vyšetřováním a nějakými zajímavými vraždičkami. mé očekávání se nicméně nevyplnilo. sice se z někoho stal sériový vrah (připomínal nudnější verzi joe goldberga), ale jeho potenciál nijak nevyužili - chyběla psychologie, konec byl rychlý a holčička byla roztomilá, avšak rodinná komedie to nebyla, takže proč tam tu potitulkovou scénu dávali??? prostě mohli udělat mnohem víc. i tak dávám vyšší hodnocení. !!!spoiler!!! když “badguy” vyhraje, jsem spoko :) || ❝𝐖𝐡𝐲 𝐚𝐫𝐞 𝐲𝐨𝐮 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐦𝐚𝐧 𝐰𝐡𝐨 𝐰𝐚𝐧𝐭𝐬 𝐭𝐨 𝐬𝐭𝐚𝐲 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐦𝐞?❞ 🐌✩‧₊˚ ()

oveckaoa

Tohle je snad nejhorší thriller co vznikl v podstatě je to o tom, že ženská roztahuje nohy jiným chlap to ví a vidí a pak je zabíjí. Policie je zde kromě jedné scény nepřítomná a nějaký scénář ani logiku to nemá chlap tady celý film ventiluje, že někoho zabil pak se to potvrdí a nikdo ho neobviní v jedné scéně ho ta ženská obviní před policajtama a oni pohodička nezajímá nás to nashledanou .  Na konci to zjistí chce odejít a malé děcko jí utopí kufr tak se rozhodne zůstat co je tohle do háje za pointu jako? Jako thriller to nefunguje to už i ty tv thrillery co běží třeba na primě jsou zajímavější erotické to není. 20 procent za hlavní herečku ruce pryč. ()

hroubek

Osobně jsem doufal, že to bude lepší, zábavnější a bude to více připomínat erotický thriller ve stylu Základního instinktu. Ve výsledku je tady Ben Affleck za podpantofláka a jeho filmová manželka Anička de Armas ho tam skoro celou dobu ponižuje a provokuje. Affleck tam vypadá, že by si nejradši dal par piv (což nemohl protože se lečí ze závislosti na alkoholu) a zapomněl, proč tu roli vzal. Pár scén se povedlo a dokáží prodat erotické napětí a smyslnost herečky, přesto ve výsledku tam toho moc není. Není to ve výsledku špatný film, ale ty dvě hodiny času jde strávit mnohem lépe. ()

fabecc1222

Vypadá to, že se Adrian Lyne hodně zasekl v devadesátkách, a v éře svých nejlepších a nejznámějších filmů, protože tento film má nejméně tak dvacet až třicet let zpoždění. Atmosférou se snaží snímek navodit určitou variaci na Základní instinkt či další podobně zaměřené, sexuální touhou překypující filmy. Jenže Deep Water nenabízí ani tolik toho sexuálního laškování, ani tolik té tíživé, nutkavé atmosféry, aby dokázal zaujmout. A taky je to vlastně docela nuda, ve které se nic moc neděje. ()

WincKruspe

Tak to je hodně velké zklamání. Obsazení i námět slibovali docela napínavou podívanou. Jenže ono z toho není vůbec nic. Předně délka 2 hodiny je strašně moc a sice snaží budovat napětí, ale vůbec to nefunguje. Postava Afflecka je jak figurína odříkávající text a to bych mu tentokrát ani nedával za vinu, protože ani potenciál Any de Armas tady nedokázali využít. Prostě je to chabý scénář s hodně slabou režií, protože ani z očekávaného závěru se nedokázalo z postav vytěžit vůbec nic. Asi jediný důvod ke sledování je těch pár záběrů na sexy provokující Anu, ale asi to muselo být vzhledem k dnešní korektní době hodně omezeno. ()

mkubalikova

Na erotický thriller tam bylo málo erotiky a napětí. Fakticky oboje chybělo. Nicméně Armas a Affleck jsou sympatičtí a viditelně mezi nimi už na place přeskočila jiskra, takže to úplná ztráta času nebyla. 60% ()

JohnSmith

Lyneovi filmy mě nikdy moc neoslovovali, takže mi nevadilo, že dvacet let nic nenatočil. A pokud nenatočí dalších dvacet let nic, plakat nebudu. Deep Water je thriller bez napětí, předvídatelný a prázdný. Affleck je sice fajn, ale celou dobu jsem si říkal, proč si tu bitch bral. No a závěr, takový nemastný neslaný, i když poslední půlhodina byla celkem fajn. ()

Skeksis

To je tak, keď si Ben Konská hlava, pri ktorom nie je definovateľné, či je oholený alebo má bradu, alebo čo vlastne, vezme za ženu kurvu s väčšími bradavkami ako kozy. A tej zrejme ešte nik nedal po papuli, aby sa spamätala a nerozťahovala nohy každému zmrdovi, na ktorého narazí. Ale Konská hlava jej v tom nijako nebráni, dokonca ju v tom podporuje. Už som iba čakala, kedy si na svoje chlpaté nohy navlečie elasťáky a začne tancovať Flashdance pri tom, ako ho podvádza vlastná žena. Čiže ide o odpornú rozmaznanú piču a submisívneho, trápneho čuráka. V podstate taký PRIJEBANÝ príbeh s nulovým zmyslom, iritujúcimi postavami a nezmyselnou dĺžkou. Dve hviezdy za tú skalu do hlavy! To je vlastne jediné, čo sa mi v tomto filme páčilo, a čo Konská hlava urobila dobre. ()

drackula

Druhá Gone Girl sa nekoná, keďže filmu sa ani náhodou nepodarilo vytvoriť dusnú atmoféru a akokoľvek diváka šokovať. Ben Affleck je ok a pre fans Any de Armas asi povinnosť, ale inak nič extra. Prepálená dĺžka utápa aj tých pár zaujímavých nápadov. Pozerateľný priemer, nič viac, nič menej. 60% Amazon ()

blackkocour

Mám věřit Benžovi Fleku, že je natolik velký paroháč, který si všechno nechá líbit od svý nymfomanky, co vojede všechno, co trochu dýchá? Asi kdyby se situace obrátila ke mně, musel bych kuchat čtvrtinu zeměkoule, páč moje stará je opravdu velká ku.. eeh lehký oděv například na léto. A přivítal bych více erotických scén a soukromých videonahrávek Bena, aby to sledování bangbros v druhém okně nebyla jen kulisa, jestli mi rozumíte. ()

sedm.1

Já si nakonec vlastně říkám, že si v podstatě Adrian Lyne zaslouží ve výsledku i uznání za to, že dokázal s tak ukrutně plochým a prázdným scénářem naložil tak záživně, samozřejmě myšleno v rámci možností. Každopádně Deep Water není skutečně příliš povedená podívaná, jelikož mu chybí prakticky všechno, včetně jakékoliv kvality, tedy až na obsazení, které je fajn, Bena Afflecka mám rád, je to sympaťák, a svou postavu ztvárňuje poměrně přesvědčivě a výrazně, ovšem stejně tak je na tom i krásná Ana de Armas, a vlastně i ostatní herci, kteří film také ovlivnili opravdu jen pozitivním dojmem. Jak jsem ale zmiňoval, zbytek není žádná výhra. Zápletka je skutečně triviální už vážně až moc, Affleck s de Armes jsou manželé, ona šuká pomalu s každým, koho potká, on to na oko toleruje, ale pak to začne řešit likvidacemi těch jejích šukálistů a tím to hasne. Minimální dějový vývoj, stejně tak jako nulový vývoj mezi postavami a ani v závěru se na tom nic nezmění, prostě ona dál šuká a on dál zabíjí, což nakonec je i pointou, že je tato společná záliba asi spojuje nebo co, no prostě bych to celé označil za takové scenáristické zoufalství, nehledě na to, že jako beru, že nějaké páry takto mohou fungovat, ale mě to zde přišlo fakt silně nepřesvědčivé, obě ty postavy z ústředního manželského páru se navíc chovali z mého pohledu totálně iracionálně, divně a mě tu prostě ten jejich vztah, jejich chování a reakce strašně iritovali, ne-li až srali. Spousta scén mi tu pak přišla ne zcela dotažená do smysluplnosti a ke konci zafunguje i taková fakt hodně nepřesvědčivá náhoda, jinak atmosféra, minimálně alespoň co se týče nějakého toho erotického dusna, či napětí, tu též neklapla, a ani samotné erotiky se zde divák nějak výrazněji nedočká, pokud tedy někomu nestačí jedna odhalená scéna ústřední herečky, chybí tu ale i napětí, emoce, je to zkrátka s Deep Water fakt těžké. Já se tedy u této podívané sice vyloženě nenudil, ovšem abych komukoliv řekl, musíš to vidět, tak to se nejspíš nestane, za to to fakt totiž nestojí. ()

Lukoboss

Já nějak nevím, co se mně mělo na tom filmu líbit. Jasně, A. de Armas je pěkná ženská, ale chová se tady jako totální a naprostá pizda (hovno dělá, chlastá, je drzá a je schopná si ty svoje šukače tahat až do baráku, přičemž jí to vůbec není blbý), která zaslouží akorát tak pohrdání. B .Affleck už zahrál i líp, tady se svým strnulým výrazem v podstatě mlčí a překvapivě jakoby nic moc neřeší (čekal bych, že to nevydrží, vyletí a kopne tu nádheru akorát tak do prdele), podobně jsou na tom i jejich přátelé a kamarádi, kteří to všechno vidí na vlastní oči, ale vůbec nic neřeknou, což si nějak nedovedu představit. Celý to bylo tak vyhnaný do extrému, že tomu lze jen těžko věřit, přestože je to jenom film. A malá holčička s asijským původem sice hraje na svůj věk velice slušně, ale mám pocit, že tam je spíš do počtu a aby byly splněný všechny rovnostní tabulky. A její potitulková scéna je naprostej "wtf moment", protože se k danýmu žánru absolutně nehodí. ()

Adramelech

„Kdybys byl ženatý s nějakou jinou, nudil by ses, kurva, tolik, že by ses zabil.“ Je známou věcí, že muž ženu neuhlídá. Žena se musí hlídat sama. Některá to však nedokáže a jiná se ani hlídat nechce. V takovém případě se s tím muž buď musí smířit anebo si najít jinou partnerku. Někdy se však věci zajímavě zapletou. Jedno méně obvyklé řešení takové situace ukazuje psychologický thriller Hluboká voda. ()

666Carnage

Tady je to hlavně o Afflecovi, Ana de Armas tu hraje spíš takový křoví, ale moc pěkný křoví. Čekal jsem to ale trochu víc sexy, tu atmosféru. Měl to být erotický thriller a to se podle mě úplně nedostavilo. Ale na jedno shlédnutí proč ne. 60% ()

filipvrbik

A mně se to líbilo... Samozřejmě film stojí a padá s výkony herců- a podle mě byli Ben Afflek a Ana de Armas skvělí.. Taky musím pochválit vynikající kameru, pracující s detailem a réžie. Je to takové komorní vztahové psychodrama až v hororové atmosféře, kde to mezi hlavní dvojicí jiskří i skřípe zároveň, takže je to celkem zajímavé, sice se nestane vlastně nic, co už někde nebylo. Ale je to takový klidný hezký thriller...70% ()

Ingtar2

Spoilery: No najlepšia časť filmu celkom určite boli tie kyslé uhorky ktoré som zožral. Úprimne tí dvaja sa fakt našli... vrah a štetka. Vrana k vrane sadá, každý je tu sprostý ako kýbel blata, a tak najprv prvú polku filmu sledujeme Anu de Armas rozdávať si to s random chlapmi (nie že by to nebol zaujímavý pohľad ale po pár minútach a filmoch to omrzí - najmä keď v tomto filme snáď nie je záber na ňu v ktorom by nebola naostro) a druhú polku filmu Bena Affflecka zabíjať ľudí snáď tými najviac basic spôsobmi. Je však možné, že tie spôsoby až tak basic neboli, úprimne si to už nepamätám. Vlastne si nepamätám už ani ako to skončilo - a to je to teraz presne 7 minút po tom, ako som to dopozeral. Hrozná strata času - hudba slabá, napätie žiadne, príbeh minimálny (a celkom v pohode by sa to dalo narvať do 30 minút). Kameru som si tiež ani nestíhal všímať pri tých pretekoch v zívaní ktoré som mal sám zo sebou. Tl;dr: Maximálna nuda, ktorú určite neodporúčam pozerať. Jediné čo poteší je to, že ten film má koniec. 10%, 1*. ()

Eterninox

Taková novější Gone Girl, jen s víceméně přehozenými rolemi, trochu sešlejším Affleckem, a bez Fincherovského perfekcionismu. Spíš než inzerovaný "erotický thriller" je to především cynická dramedie o jednom silně toxickém manželství. Ne každému tedy padne Deep Water do noty, ale mě (i mou drahou polovičku) bavila velice. 75% ()

Erotický film s Affleckem a Armas má problémy

Erotický film s Affleckem a Armas má problémy

11.12.2021

Erotický thriller Deep Water režiséra Adriana Lynea (Lolita, Jakubův žebřík) studia 20th Century Studios měl mít původně premiéru už v listopadu roku 2020. Jenže pak přišla pandemie, a snímek tak… (viac)

Black Widow a Cruella míří na Disney+

Black Widow a Cruella míří na Disney+

24.03.2021

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (viac)