Česko Slovensko má talent 5

(relácia)
  • Česko Česko Slovensko má talent 5

Najväčšia jesenná show! Najlepšie talenty, šokujúce a dojímavé príbehy. Najúspešnejší program TV JOJ sa vracia v novej V. sérii.
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT je slovenská verzia najväčšieho svetového pojmu pre televíznu zábavnú šou – Got Talent. Najuniverzálnejšia svetová talentová šou ponúka šance každému, bez ohľadu na typ talentu – tanec, spev, akrobacia, kaskadéri, komedianti, recitátori.
V ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT môžu súťažiť všetci bez ohľadu na vek - deti, tínedžeri, dospelí, dôchodcovia. Prekážkou pri hľadaní toho najväčšieho talentu nie sú ani hranice. V šou Česko Slovensko má talent môžu zabojovať aj talenty zo zahraničia. Všetci sú meraní len jediným metrom: kvalitou predvedeného talentu a získaním sympatií porotcov a publika.
Piatu sériu talentovej šou budú uvádzať ostrieľaní moderátori Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč, ktorí sú zárukou výbornej zábavy.
O osude súťažiacich bude rozhodovať štvorčlenná porota v zložení Lucie Bílá, Diana Mórová, Jakub Prachař a Jaroslav Slávik. (TV JOJ)

KoRner

Za niekoľkominútový reklamný blog po každom vystúpení mám chuť dať ODPAD, ale mám rešpekt k niektorým talentovaným ľuďom, ktorí tam vystupujú. ()

Lukoboss odpad!

Stala se z toho hrůza všech hrůz. Moderátorům to nejde, Diana Mórová tam sedí asi jen proto, že je pěkná, jinak nevím, celkově je to hrozná estráda. Snaha dělat megashow v americkým stylu, to u nás nikdy nepofrčí, takže vynucovat si potlesk atd., to je děs. Jediní dobří jsou tam někteří soutěžící, ale tady se hodnotí formát a jeho zpracování. ()

filipvrbik odpad!

Opakovaný vtip není vtipem, soutěžící jsou čím dál tím trapnější, Lucie Bílá se jen směje nebo dojímá. Čtyřikrát ano mají i soutěžící snad z pomocné školy....prostě 5% (a to jsem měl první série docela rád) ()

lardko

Tak tohle mi přišlo jako o dost horší než předešlí díly. Proč tam k*rva dávali dva moderátory (Milana Zimnýkovala ) a ( Marcela Forgáče ) když vůbec neví jak na to ! Chtěli být vtipný , ale vůbec nebyli. Jakub Prachař měl zůstat u moderátořiny , protože role porotce mu vůbec , ale vůbec nešla. Lucie Bílá zase poslala polovinu lidí dál úplně za nic (klasika) , Diana Morová mi ani tak nevadila , a Jaroslav Slavík párkrát někoho setřel , ale už to nebylo jako dřív ... 35% tady 35% u mě. ()

BeranSon

Stejně jako u každé řady této populární televizní show moje pozornost odpadla i hned po několika castingových kolech. Upřímně porotcům nezávidím ty hodiny nudy, kterými si museli projít. Na druhou stranu je sympatické, že i tuto řadu lidé dokázali ukázat světový a velice ojedinělí talent. Co se týče zbytku, jako je produkce, zábava a vše kolem, tak žádná sláva, spíše jedna mastná reklama, která ovšem není tak natahovaná jako Superstar - 4/10 - ()

Kukolar odpad!

Bavilo ma to....až kým nedošlo k výberu súťažiacich do Finále. Na niektoré čísla sa dalo pozerať a zaujali. 4 zlaté bzučiaky, ďalšie okremtohobzučiaky a posunutia do finále dodatočne. WUT? Koľko z 12 finalistov tam bolo vybraných ľuďmi? 4?5? Moderátori pre mňa príjemnou zmenou no nepadol som z toho na zadok. A Finále? 1) Výsledky overené notárom prinesené tretím asistentom zvukára asi 8 sekúnd po ukončení oficiálneho hlasovania? Ako? 2) Scéna pri finálovom vystúpení víťazky okopírovaná z Britains Got Talent 2012 - James Arthur. 3) Asi 167 krát moderátori zdôrazňovali nedostatok času, ok, ste LIVE, ale prečo mám z toho pocit, že ste to chceli rýchlo odbaviť a poďme domov? 4) Choreografie a scény slabé. A víťaz? Nechcem veriť tomu, že Slovákov a Čechov ZNOVA a ZAS upratal príbeh a nie výkon človeka. Myslím, že už tohto stačilo. Ale nie som vôbec zhrozený. Veď prečo aj? Víťazstvo v takejto súťaži neznamená nič. Akurát zaradenie sa do davu bezmenných, rýchlokvasených človeku ničnehovoriacich mien a tvári. Na koniec aj tak o úspechu rozhoduje tvrdá práca, potom tvrdá práca a usilovnosť a nie nejaká Tv show. ()

RigorMortis odpad!

Tá istá sračka v novom balení a s obmenenou porotou. Niektorí súťažiaci sa snažia, iní majú fakt talent a ďalší sú úplne na smiech. Porota? Lucie Bílá už je stálica, čo narobíme. Prachař už má skúsenosti s moderovaním, Mórovú som celkom nepochopil. Gay Slávik je samostatná kapitola. Arogantný falošný a bez talentu (možno tak na gay porno). Spomeniem len poslednú časť, ktorú som videl: Jedného gitaristu nepustil ďalej len kvôli tomu, že mal kratšie nohavice a vadil mu pohľad na jeho nohy. Pri skupine celkom talentovaných akrobatov, ktorí na sebe mali len cvičebný úbor sa celý čas pozeral do zeme. Gay porno mu nevadilo, no pohľad na chlapa sa mu hnusí? Takisto musím súhlasiť s MM_Ramonem, čo sa stalo s víťazmi minulých ročníkov a sľubovaným Las Vegas? ()

silak_xup

Pro mě velmi zábavný pořad, kde spousty lidí fakt dokáže překvapit tím, co umí. Problém mi dělá porota, Bílá je sice asi fajn zpěvačka ale chová se trapně, nepřirozeně a pořád ječí jak třináctiletá blbka, co poprvé spatří v Bravu fotku mužské bradavky a bohužel jsem to už vícekrát kvůli ní nedokoukal. Hodnotit hvězdičkami pořad nemá smysl, koncept by byl za pět hvězd, ale v porotě by měli sedět lidé, co mají nějaký talent jiných směrů než jen zpěv... prostě nějací akrobaté apod... ()

SuzieS

ti moderatori to hoooodne kazi. Budme upromnni. Ve scenari maji sice ruzne vylomeniny, ale jsou na to jednoduse uz stari. Letos jsou avsak velmi talentovani soutezici. ()

FILMOVKA

Mně přijde, že tohle vzniklo ze samé nouze. Asi je to tím prostředím, kde se to celé odehrává. Žádné velkolepé pompézní divadlo, jako tomu bylo v minulých čtyřech ročnících, ale malé improvizované studio s malým počtem diváků v hledišti. Že tam je znovu Bílá a Slávik mi nevadí, ale že tam přibyli Mórová s Prachařem, co by porotci .. s Dejdarem byla minule aspoň sranda a dva noví komentátoři v zákulisí, od kterých bych čekal nějakou zábavu jsou nedostačující. Působí to na mě, jako kdyby mě chtěl někdo vošulit. ()

blekekeke

Koukám jen, abych viděl neuvěřitelné / úchvatné výkony některých účinkujících ... No, ale evidentně je místní trh s talenty vyčerpaný, takže vidíme hodně najatých profíků, kteří dělají zábavu ... ()

maara666 odpad!

Křečovitě se chovající porota složená z neznámé ženské, nesnesitelně emotivní Bílé, floutka Prachaře a namyšleného Slávika. Očekával bych spíše nějaké odborníky. Personálnímu složení dávají korunu dva neznámí slovenští moderátoři. U jednoho jsem si nejdřív myslel, že se jedná o nějakého soutěžícího nebo taxikáře, který ho přivezl. Nejhorší na pořadu je, že vůbec nezáleží na tom, kdo vyhraje a také výroky poroty se omezují na tleskání ve stoje, zesměšňování účastníků a rozplývání se nad tím, jak je výkon skvělý (proč se nedozvíme). Prostě nudný a laciný východoevropský pokus o revival Ein Kessel buntes;) ()

jurajpower odpad!

Otras celý talent.. Uvrieskaná Diana a sfetovaný homo Jaro. Roztrasená dvojica moderátorov bez vtipu. Semifinále zbytočné a celé zle. Zmanipulovaná celá sutaž. Zbytočné hlasovanie. Češi ani hlasovať nemohli kedže to tam nešlo v priamom prenose. Prima to dala až na druhý deň vrepríze. Kto postúpi už vedeli dopredu. Vybrali svojich jasných favoritov. V tejto sutaži nešlo o talent ale o životný príbeh. Predpokladám, že zvíťazí opäť niekto, kto bude nepoužiteľný ale si to "zaslúži". ()

Dobry_clovek

Asi jsme jedina zeme na svete kde byvaly pornoherec urcuje kdo ma a kdo nema talent. Jiz od minuleho rocniku je zrejme, ze Cesko - Slovensko talent nema. Pokud se tam totiz objevi nekdo opravdu zajimavy, je vzdy z ciziny (cest vyjimkam). Sleduji to, protoze obdivuji lidi, kteri umi vic nez ja. Zde je jich ale zalostne malo. ()

max21

1 hvězda a to díky podvodu z semifinálové části který přímý přenos byl jen na Tv joj a na primě až druhý den v repríze kde nemohli diváci Čech hlasovat .... ()