Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva. (Forum Film SK)

laik_60

špinaví , nekompromisní , potetovaní policajti naháňajú zákerných špinavých superlupičov, kopa strieľačiek, napokon nič neriešiac zaver. ()

Juto

Vynikajúci film. Mestské prestrelky medzi lupičmi a policajtami sú cool. Veľmi mi to pripomenulo film Michael Mann ,,Heat". A to tým, že aj v tomto filme sa lupiči správali profesionálne s správnym držaním samopalov a taktického boja , čo nie v niektorých filmoch zvykom. 7/10 ()

PROCESOR

Líbí se mi ústřední myšlenka filmu a to, že v hospodě se vykecá strašně moc. A pokud není barman nedoslýchavý, nebo úplně blbý, tak si může solidně vydělat. Komisař je samozřejmě zase zkrachovalej a i když má hezký dcery a pěknou ženu, tak stejně chrápe s děvkami, což se mu vymstí. Nicméně v práci je nepostradatelnej a i když jde do křížku s bývalými marináky, co mají za sebou několik misí, tak jim v přestřelce stačí i když na rozdíl od nich, jen chlastal a proháněl společnice. A nevadí mu ani ten pivní mozol a plíce nasr*** z cigár. Prostě klasickej zkrachovalej komisař bez kterého to nepůjde a nikdo vlastně neví proč. Stát si vycvičí elitní vojáky a ty potom, když se nemůžou zařadit zpátky do společnosti začnou přepadávat banky. Ještě, že tam maj v záloze ty zoufalý komisaře, kteří se jim můžou směle postavit a ani SWAT k tomu nepotřebují. Tak teď sem vám vysvětlil naprosto přesně proč sem film poslal do průměru. Už mě ty klišé nebaví aspoň jednou za čas bych chtěl vidět film, který je aspoň trochu reálný. ()

PavelVanekArt

Nebýt twistu na konci, tak nedám tu čtvrtou. Sympatickej casting, Jackson má kariéru nakopnutou a stárnoucí Butler je fajn. Jinak klasickej heist, kde se navzájem všichni akorát jebou. 4* a.k.a 75% ()

Martrix

Srovnání s Nelítostným soubojem může napadnout jen členy zahrádkářské asociace, kteří na poslední akci hromadně popadali z hrušky. Jediná paralela je v tom, že si byli jak polda, tak dacan vědomi toho, že tahle přetahovaná neskončí vzorovým zatčením a prupovídkou o právu nevypovídat. Že měl polda rozdrbanej rodinej život...tak to by mohla být druhá souvislost s opusem Michaela Manna...pokud by to nebylo zoufalé klišé, které je ve všech filmech o policajtech. Takže Dokonalá loupež opravdu nemá vůbec nic společného s Nelítostným soubojem a tím načínám soudek s dalšími nepříliš povzbudivými poznatky. Scénář je místy nelogický a pár věcí jsem nepochopil...a to jsem nebyl čurat...fakt jsem to viděl celý. Je to zbytečně dlouhý. Dacan nebyl ani z poloviny tak dobře vykreslený, jako polda. A teď ty dobrý zprávy. Herci jsou vcelku v pohodě, Butlerovi tahle role seděla a ostatní v klidu. Akční scény bezva, kamera vynikající, závěrečný twist trochu navíc, ale nevadil. Celkově scénář osciloval mezi velmi dobrý a úplně na... . Takže za mě jde o lehce nadprůměrnou kriminálku a protože to celé bylo zrežírované pěkně řemeslně, dám ty 4*. Jinak 68% ()

Doldus

Butler dokonalý, Schreiber charismatický (vidím u něj nadějnou budoucnost). Možná trochu přepálená stopáž, ale uteklo to svižně. Scénář však občas hapruje a konečný zvrat byl zbytečný. Celkově o něco málo horší než třeba The Town nebo Heat, ale pořád solidně natočený a perfektně obsazený heist/crimi film. ()

dr.fish

Policajt versus lupič. Nelítostný souboj v novém kabátě. Jenže je tu málo akce a příliš filozofování. Střílečka na začátku a na konci nemůže vyvážit ten zbytek. Zbytek je totiž jen vata. Průměrný zbytečně dlouhý film. 60% ()

griph

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ  140 minut?? Really? Něco nového? Nechápu, proč to musí doprdele tak protahovat na skoro fry aurz, je tohle snad nějakej zasranej Hobbit? Zbytečně táhnoucí se děj, který je v podstatě jasný, nestačilo by snad vidět začátek a konec? Vůbec jsme nemuseli čekat další hodinu možná i dvě na to, co jsme vlastně věděli.. Navíc je mi celkem u prdele život poldy.. Co nám to má říct? Že i sráč jako je tenhle polda má nějaký hart a zajímá ho i vlastní rodina? Celkově film budí otázky, co nám vlastně chtěl Gudegast říct.. Ani píču, nafink njů nám Kristyjn nenabídl, pouze kvalitní nudu, (to se musí uznat, nuda převažovala v sixty persentech) tvářící se jako něco fakt WOW v kůži akční promyšlené loupeže, kterou musí zachraňovat příběh a hlavní role Džerarda s bandou pár mariňáku.. :) ()

Deyw

akce excelentni! takhle dobre natoceny prestrelky sem dlouho nevidel a je fakt nahovno ze jsou jen 2 a film ma 2 a pul hodiny! kdyby se to sekalo prez celej film tak je to masterpiece..a ta atmosfera,hudba a skvelej butler je proste top - ta atmosfera predtim nez se sli vystrilet a pripravovali se na akci byla skutecne hutna jako krava! ()

Remivsremi

Velmi příjemný a poctivý heist movie s krásným překvapením na konci. Řádně chlapácké, někdy přímočaré, ale s tahem na branku. Výborný casting. ()

Tosi

Typicky chlapskej film, kde ženy jsou pouze v roli striptérek nebo prostitutek. Když se povede přibrzdit mozek, tak je z toho nakonec slušná podívaná. ()

Lachtaan

Akčních filmů nebude nikdy dost a s mým oblíbeným Gerardem Butlerem mi nikdy nesmí dojít, ačkoliv nemohu upřít tomu, že už ten jeho neúprosný půvab pomaloučku vyprchává. Stále jsem se ale i v případě Den of Thieves sešel s poněkud pozoruhodným filmem, říznutým feelingy heistů nejen ze série Grand Theft Auto. A kdo z nás si alespoň jednou nepřál, aby se tyhle akční příběhy z her dostaly do filmové podoby. Když se ale od chvály dostanu také k vytýkání, nebudu jediným, kdo již téměř trpěl přepálenou stopáží, kterou ve finále zachraňuje právě jediná “akční” sekce v tomto “akčním” filmu. Jako oddychovka s několika překvapivými momenty dostačující. ()

Johnny.ARN

Konečne filmík, ktorý ma udržal v napätí až do konca a nedal sa tak ľahko prekuknúť. Pútavé, fajn prestrelky, fajn nápad a akcia. Schreiber by mohol dostávať viac takýchto úloh, išlo mu to. 4 z 5 ()

Jizni Tlapa

Minutově přepálená nálož, ukazující Butlera v drsňáckém nesparťanském světle. Fiftyho Centa v nerapující poloze a tolikrát okoukané téma loupeží a honiček ve zcela novém hávu. 100% důkaz, že když máte geniální príběh, máte z půlky vyhráno!! ()

Mrkvič

Vymazlený nářez. Ač mi herecké obsazení v první chvíli moc po chuti nebylo, nakonec jsem díky několika scénám, jenž popisovaly osobnosti záporáků i "klaďasů", právě obsazení hodně chválil. Že se nakonec většina zúčastněných všelijak postřílí bylo od začátku jasné, ale rozhodně by to nebylo ono, kdyby nám nebyly ukázány dobré i špatné vlastnosti některých "hrdinů". ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět

27.06.2020

Herec Gerard Butler patří v Hollywoodu už řadu let k akčním jistotám. Nehraje sice v těch největších blockbusterech a jeho filmy v kinech čas od času šeredně vyhoří, hvězda snímků 300 nebo Pád Bílého… (viac)