Když je zavražděna dcera Ronalda Cravena (Bob Peck), Emma (Joanne Whalley), ​​policista Craven zjistí, že byla ve skupině aktivistů GAIA, kteří se zabývali odhalováním úložiště jaderného odpadu v Northmooru kvůli nezákonným činnostem. (sator)

snaked

Zvedám na pět hvězd kvůli fenomenálnímu závěru. A postava Daria Jedburgha je naprosto geniální. Takže i přes slabší a nudnější pasáže 5. ()

sator

Když je zavražděna dcera Ronalda Cravena (Bob Peck) Emma, ​​policista Craven zjistí, že byla ve skupině aktivistů GAIA, kteří se zabývali odhalováním úložiště jaderného odpadu v Northmooru kvůli nezákonným činnostem. ()

Paul_cz

V době svého vzniku kultovní záležitost, bohužel pro současného nebritského diváka to až taková sláva není...místy nuda a nezanechalo to nějaký hlubší dojem.Na film s Gibsonem se ale těším. ()

thestral

...mám na něj rozporuplné vzpomínky z hodin úvodu do britské kultury, nebylo mi moc jasné, proč se na něj díváme, když jsme zrovna probírali středověkou Anglii, nebo později restauraci...ale asi měl pan profesor důvod.. ()

Mel Gibson se vrací před kamery

Mel Gibson se vrací před kamery

30.04.2008

A že už bylo načase. Naposledy si hlavní roli zahrál v roce 2002 (Údolí stínů a Znamení). Nebýt nějakých vedlejších roliček v nepovšimnutých filmech, dokumentů z natáčení jeho režijních projektů a… (viac)