Dvojica tínedžerov Zach (Joel Courtney) a Randy (Calum Worthy) vyrábajú videá o ich nudnom a pokojnom mestečku dúfajúc, že z nich vďaka tomu budú slávni youtuberi. Náhodou sa stanú svedkami niekoľkých zvláštnych incidentov, ktoré ich dovedú k poznaniu, že ich susedia sú jeden po druhom nahradzovaní svojimi takmer dokonalými kópiami. Spoločne s kamarátkou Kaylou (Andi Matichak) stojí pred nimi neľahká úloha – presvedčiť svoje okolie, že tu ide o viac ako len o reklamu na ich fádnu internetovú šou. (beso74)

Johnny.ARN

Druhotriedny horor, ktorý vlastne nemá čím zaujať, čo by sme nevideli. Ale pomerne rýchlo to ubieha a niektoré scény dokážu vydesiť. 1 z 5 ()

oveckaoa

2 kluci natáčejí videa z jakési americké prdele kde se nic neděje na youtube. Jednoho dne natočí jakéhosi tvora co pokouše jakousi ženskou a vydají se to objasnit. Film je v podstatě mix mezi Fakultou (mimozemská invaze , která má nahradit lidstvo) a Návštěvou (anglicky The Visit). Ke konci už jde, ale vidět, že tomu dochází dech a nápady navíc dat do toho více prachů mohly jsme mít slušný post apo horor. 60 procent. P.s. docela by mě zajímalo co vidět uživatel Mamlas (ten nick je opravdu výstižný) za film žádná roztřepaná ruční kamera tam totiž není. ()

zsn odpad!

Prague gone. Konečně si na nás alespoň při drvastaci města vzpomněla Amerika. Ach Bože, ty, jenž neexistuješ. Chraň nás před tímto odpadem, když už jsi jinak na hovno. ()

jefff

Replicate je docela amatérsky natočený scifi horor, kterým tvůrci dali poctu klasickým žánrovým snímkům typu Invaze zlodějů těl. Herecky je to chatrné a triky jsou prehistorické, ale je tam nadšení a snaha o dobrou atmosféru. Kdyby měl snímek rok výroby o deset let dříve, řekl bych že půjde o hodně slušnou kultovku. Takhle je to milé, ale přece jen technicky nedozrálé. ()

iXtr3m3

Celkom slušná xtá variácia na Body Snatchers, novšia, modernejšia, samozrejme s malinkatým rozpočtom, keďže sa jedná len o festivalovú produkciu, ale pritom žiadna amatérina ála domáca kamera, herci zo susedného domu a pod., ako je to dnes zvykom. Dalo sa pozrieť, aj keď to nie je žiadna vyslovene sláva. ()

Corpsegrinder

Taková řadová žánrovka která si očividně bere hodně z filmů typu Invaze zlodějů těl, Fakulta a obzvlášt Invaze, jelikož kloni zde fungujou v podstatě stejně. Neni to úplně špatný, ale rozhodně to je stokrát viděný a nepřináší to naprosto nic novýho, od začátku je jasný jak to skončí, kdo chcípne a kdo ne. Navíc je to plný nesmyslů většinou spojených s rychlostí šíření se dvojníků, zejména odhalení v závěru je úplná blbost. Zase musim uznat že to mělo takovej příjemnej nádech jednodušších hororů z 80s a hezkou Andi v šortkách, takže 2 tomu dám a jdu do hajzlu. ()

mosnak

Hodně mi to připomíná film Fakulta nebo Invaze, každopádně tento nedopadne dobře :-) což se mi líbí. Úplně bych tento film zazdil, ještěze jsem nedávno projel profil uživatele LIVINGDEAD ... opět dik... 55% ()

mira007

" Praha padla, míříme na východ" malá česká stopa v neoriginálním hororu o breberkách z vesmíru, které infikují obyvatele malého amerického městečka a dělají z nich zombíky, před kterými prchá trojice hlavních hrdinů. Na jednu stranu oceňuji, že to technicky je celkem na úrovni, že se to vyhýbá nějakým drastickým věcem a celkově to působí víc jako napínavý jemný thriller než horor, ale víc jak dvě hvězdy to nevykouzlí. ()

bobstock

Mistrná podívaná v prkenném hraní na ufonské asimiláty. Skyfy inspirované starým dobrým Invazí lupičů těl, Invazí zlodějů těl či jen Lupičů těl v moderním teenage hávu se skrytou kamerou v límečku, se zdaleka svoji atmosférou nevyrovná svým předchůdcům. Když už na to přijde film postrádá nějaké vesmírné znechucení či krev. Kdyby v tom nehrála krásná Andi Matichak asi bych to nedokoukal. PS: Být zrzavý Calum Worthy v roli křoví kamarádovi, po kterém jede takhle hezká baba, kterou druhou už nenajdeš, protože tu je mimozemská invaze..taky bych se radši zabil!  :)  25% ()

Flopik

Ale vôbec nie zlé. Natočené to je kvalitne, vidno že to nie je len nejaká amatérska blbosť. Herci sympatický , hlavná hrdinka je kočka a dej odsýpa rýchlo. Celkovo to začne pekne rýchlo a stále sa niečo deje. Po hororovej stránke je to slabé a chovanie postáv dosť nelogické ale tak nemôžme chcieť príliš. Mňa osobne to bavilo a za mňa 3*. Koniec troška prestrelil. ()

septic

takový delší díl The Outer limits. Nemám rád teenagerovské filmy, ale tohle nevadilo. Naopak, to bylo docela příjemné. Praha padla! ()

Junys

Ale jo bylo to aji dobrý. Taková jednohubka, když pominu těch pár počítačových efektů, který nevypadali zrovna reálně.. ()

Rathalos

Replicate je skvely sci-fi horor,pri ktorom som sa ani chvilu nenudil,sympaticke herecke obsadenie,zaujimavy pribeh i namet a nechybalo napatie,mne sa to velmi pacilo,ale aj Andi Matichak...:-) ()

BOURQUE

Murlowski siahol po známom príbehu sci-fi hororu a s malými zmenami ho premiestnil do prostredia malého mestečka. Samotný príbeh (ľudia po kúsnuti od chrobáka sú nahradené „takmer dokonalými“ klonmi) prípadne jeho miernu modifikáciu už spracoval nejeden film z väčšími a menšími úspechmi. Aktuálny prírastok je niekde okolo pod „imaginárnou“ čiarou priemeru). Mladý herci odvádzajú klasický výkony, na ktoré sme zvyknutý v podobných filmoch – žiadne výraznejší herecký performance nečakajte. Záver je otvorený – aké veľké prekvapenie... P.S.: To, že v závere sa spomenie (spíš sa píše na monitore PC) mesto Praha pravdepodobne poteší nemalý počet českých divákov. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

Taškář

Zde se ani nepochlubili, že vykradli knihu od Jack Finney - Invasion of the Body Snatchers. Tahle již čtvrtá verze verze byla asi nejhloupější. A navíc tam tupci použili odpornou roztřepanou kameru, hnus ... ()

figliar

Ďalší béčkový horor na tému Zlodejov tiel. Nič nové a svetoborné nečakajte, ale tá hodinka a pol pekne rýchlo odsýpa a film je natočený, vzhľadom na rozpočet, pomerne solídne. Herci boli v pohode a vyskytli sa tu aj nejaké originálne prvky, takže 3 z 5 si film určite zaslúži. ()