Dvojica tínedžerov Zach (Joel Courtney) a Randy (Calum Worthy) vyrábajú videá o ich nudnom a pokojnom mestečku dúfajúc, že z nich vďaka tomu budú slávni youtuberi. Náhodou sa stanú svedkami niekoľkých zvláštnych incidentov, ktoré ich dovedú k poznaniu, že ich susedia sú jeden po druhom nahradzovaní svojimi takmer dokonalými kópiami. Spoločne s kamarátkou Kaylou (Andi Matichak) stojí pred nimi neľahká úloha – presvedčiť svoje okolie, že tu ide o viac ako len o reklamu na ich fádnu internetovú šou. (beso74)

helraiser

V podstatě fanouškovská pocta klasickým scifi hororům jako jsou Vládci loutek, či Fakulta, jejichž kvalit samozřejmě nedosahuje, ale z nichž čerpá a jako celek nepůsobí vůbec špatně. Kouká se na to docela fajn a i atmosféru to má solidní. ()

Shanen29

Celkem dobře natočený a zahraný horůrek o partičce kamarádů,kteří si založili webovou stránku ,kde píšou o místě kde žijí,ale něco není v pořádku s obyvateli,kteří začínají být prostě jiní.....Slušně vystavěné napětí s fajn atmosférou a skvělou Andi Matichak. ()

beso74

Invázia mimozemšťanov požičiavajúcich si ľudské telá tu už bola niekoľko krát. Odkedy v roku 1956 natočil režisér Don Siegel Invasion of the Body Snatchers, vracajú sa ďalšie generácie filmárov k tejto látke znova a znova. Niekedy s úspechom ako napr. Abel Ferrara v roku 1993, oveľa častejšie to však končí fiaskom. John Murlowski a jeho pokus ostali kdesi uprostred. Trojica tínedžerov sa v istom americkom zapadákove dostala k ohromujúcemu zisteniu - obyvatelia ich mestečka sú najprv napadnutí neznámym živočíchom a následne nahradení svojim klonom. Samozrejme, každý si z ich záverov robí dobrý deň a pokladá to len za súčasť ich internetovej video šou. A im neostáva nič iné, len sa vyhýbať kusnutiu a následnému nahradeniu svojim replikantom. Popri tom im ostáva ešte poriešiť takú maličkosť, ako nájsť fungujúci internet a zavesiť na youtube svoje dôkazy, aby bolo varované celé ľudstvo. Aj keď natočený za smiešne peniaze, nie je vizuálna stránka filmu vôbec na smiech, aj keď som sa spočiatku obával, že pôjde o u mňa tak neobľúbený found footage, na moje milé prekvapenie zábery z kamier, mobilov a priemyselných kamier boli veľmi citlivo využité, k tomu ešte treba pripočítať snaživé mladé osadenstvo v hlavných úlohách a výsledkom je film, ktorý síce diváka neohúri, ale ani neurazí. ()

Mamlas odpad!

Tento počin je krutou kombinací několika vlastností, které odsuzuji: 1} amatérská sračka, 2) amatérští neherci, 3) vytřepaná ruční kamera, 4) film pro děcka, 5) v hlavní roli děcka, 6) na obrazovce jsou náhledy na nějaké sociální aplikace, 7) nuda jak sviňa, 8) prostoje jak sviňa, 9) otřesná realizace, 10) triky jako z loutkového filmu. Nedodíváno. Odpad odpadů. ()

Hemlock

S tímto béčkovým hororem jsem byl spokojen a dokonce mi nevadily ani ty dětičky v hlavních rolích. Mělo to zajímavý příběh i poutavou atmošku a hlavně: Prague gone !!! ()

Pitryx

Zpočátku i nuda, trvá to moc dlouho, než přijde to podstatné. Pak se to trochu zlepší, ale i tak je to přece jen kopie toho, co už tu bylo, jen v jiné formě. Dalo se to, ale ne podruhé. Závěr překvapil. ()

BlondJames

Hahahah, tak takhle jsem se u hororu dlouho nebavila, nejlepší film, kdy si i ten nejlepší filmový fanoušek neodpustí hlasité komentáře... Škoda, že jsem u takový béčkový "komedie" , kde všichni pobíhají nahatý, nezahlédla aspoň kousek laciné nahoty...Efekty tak špatné, že bych je zvládla i já na obyčejným laptopu i já sama, scénáře tak předvídatelné, že jsem je skoro odříkávala předem sama, díry ve scénáři neskutečně k smíchu, ale největší sranda je stejně slepení 20ti filmů do jednoho, no jo,asi se krást vyplácí... Chápu rozpočet, ale nechápu tento film, absolutně...1 hvězda za to, že jsem se se aspoň s kamarádem, který nesnáší horory(protože je to opravdu poseroutka) opravdu bavila. ()

TesterX

Chvilkama na vypnutí, chvilkama napínavé, chvilkami směšné. Nepřehlédnutelný amatérismus se mísí s dobře natočenými sekvencemi. Bohužel je to vše tak předvídatelné, že nebýt těch pár lekaček a mírných náznaků hutnější atmosféry, bylo by to na odpad. ()

lusst

No, chvíľami úsmevné. To je to najlepšie čo o filme môžem povedať. Inak mizerné až úsmevné herecké výkony a žiadne napätie ani strach. ()

goauld

Snad nejhorší variace kultovního snímku Invasion of the Body Snatchers (1978), kterou jsem kdy viděl. Dialogy a jednání na úrovni mentála z první třídy velmi zvláštní školy. Taktéž realita zde silně pokulhávala (třeba v USA uz pojem pevná linka neexistuje ;-) OK.. ale co třeba vysílačka... třeba na policejní stanici, nebo v autě... Nee.. tohle rejža neřeší :-)). Někdo si zkrátka řekl - hele kámo - viděl jsem supr horror z doby dřevní, ale bylo to skvělý... Trochu to hodíme do dnešní "mobilové" doby a bude z toho slušná škvára !!! (co na tom, že výsledek je tak akorát pro "jednoduchý mladý amíky", kterým v dnešní -konzumní- době stačí opravdu málo) A tak vzniklo TOHLE... Bohužel co chvíle to mé úpěnlivé zvolání: OMG to snad ne!!! Dobrý bože - proč mi tohle děláš.... :-) No nic... mám takový dojem, že doba dobrých horrorů už je asi nenávratně pryč a budou vznikat jen takovýhle sračky... :-( ()